Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Pogledaj rezultate ankete: Bitcoin balončina da ili ne?
Balončina veća od tulip manije 175 59.12%
Nije balončina 121 40.88%
Glasovatelji: 296. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 18:51   #2721
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
cuvaj ove fore za blog...mozda uspijes pobijediti nives celzijus slijedeci puta



https://youtu.be/lSV1-drDug0
DOBRAAAAA i nije daleko od istine
livada2 is offline  
Old 20.02.2018., 18:51   #2722
Quote:
glosa kaže: Pogledaj post
Zašto bitcoin ne bi bio dostupan "običnim građanima"?

Ako netko uloži $1000 i ako bitcoin za godinu dana naraste, recimo, 100%, što je mnogo manje od dosadašnjeg prosječnog godišnjeg rasta, to je još uvijek profit kojega je teško bilo gdje drugdje postići.
Nije im dostupan na način koji njih zanima, A to je da imaju barem jedan CIJELI Bitcoin.........
Uvijek to zaboravim naglasiti. Sorry
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 20.02.2018., 18:53   #2723
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Mjerilo nije akvarij nego tvoji upisi. Nadam se da ih sam pišeš
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
cuvaj ove fore za blog...mozda uspijes pobijediti nives celzijus slijedeci puta
bravo momci, kad nemate šta pametnije onda udri po pizdarijama. btw cijenjeni kolega testing jedan mali savjet: drugi put kad ideš nekog podjebavat, ki sad mene, prouči materiju da se ne prolivaš bez veze. nives je bila u kvantitativnoj kategoriji...

Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Ajde reci što ti vidiš kao glavni problem?
zašto me to pitaš? po tvome ja trolan i neman pojma
strange quark is offline  
Old 20.02.2018., 18:54   #2724
Quote:
vamvam kaže: Pogledaj post
I nakon toga bitkoin umre
On je već puno puta umro ali uvijek uskrsne jer je djelo AI.
__________________
"All models are wrong, some are useful." George E.P. Box

Nisam dosljedan. Kada se promjeni podatak na temelju kojega donosim zaključak, ja ga mjenjam.
glosa is offline  
Old 20.02.2018., 18:56   #2725
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
slijedeci
i nije "slijedeći" nego sljedeći
strange quark is offline  
Old 20.02.2018., 19:00   #2726
Evo Venecuela odlučila da izda svoje kriptotulipane.

AKo se itko razumije u financije ko Mara u ***, onda je to Venecuela
https://www.cnbc.com/2018/02/19/vene...bruary-20.html

Znači imamo Lidiju Bačić, Venecuelu i vjerovatno za par dana će i Mike Tyson.

Uglavnom za svaku preporuku.
__________________
Brutalni prinosi ahead !
Crni Petar is offline  
Old 20.02.2018., 19:05   #2727
Quote:
livada2 kaže: Pogledaj post
Pa zato ti on i pises blogove i popravlja kompjutere jer ih ne razumije
Da ih razumije nebi se time nikad bavio jer bi shvatio da pisanjem ne stvara krumpire a kompjuterisu samo neke virtualne jedinice i nule koje ne postoje
Daj ne zahebavaj čovjeka, vidiš da se trudi zaraditi tri obroka dnevno za djecu ........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 20.02.2018., 19:07   #2728
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Daj ne zahebavaj čovjeka, vidiš da se trudi zaraditi tri obroka dnevno za djecu ........
ok mi je ka se nas dva međusobno podjebajemo, ali njemu sam na ignore, a non stop me spominje... triba bi on u doktora
strange quark is offline  
Old 20.02.2018., 19:15   #2729
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
ok mi je ka se nas dva međusobno podjebajemo, ali njemu sam na ignore, a non stop me spominje... triba bi on u doktora
Ajd sam priznaj zbog čega si odustao od ulaska u kripto?
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 20.02.2018., 19:31   #2730
Hej skeptici,

razumijem da se klonite bilokakve prevare s novcem. Držite li svoj novac u banci? Promislite dobro jer arbitrarni skepticizam nije nikakav skepticizam.

Banks have been fined a staggering $243 billion

ZAŠTO?

https://www.marketwatch.com/story/ba...sis-2018-02-20
__________________
"All models are wrong, some are useful." George E.P. Box

Nisam dosljedan. Kada se promjeni podatak na temelju kojega donosim zaključak, ja ga mjenjam.
glosa is offline  
Old 20.02.2018., 19:43   #2731
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Ajd sam priznaj zbog čega si odustao od ulaska u kripto?
kolega, prije nego šta ti odgovorin da ti nešto kažen: izuzetno te cijenim kao forumaša i kao kulturnog čovika. dikod se zajebajemo, dikod ozbiljno. međutim počinjen sumnjati da imaš stanovitih problema sa logikom.

ja nisan odusta od ulaska u kripto iz jako jednostavnog razloga šta nikad nisan ni ima namjeru ući. za mene je kripto ki pokerana, vidija kraj puta i proša kraj nje.

Quote:
glosa kaže: Pogledaj post
Hej skeptici,

razumijem da se klonite bilokakve prevare s novcem. Držite li svoj novac u banci?
naravno da ne
strange quark is offline  
Old 20.02.2018., 20:06   #2732
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
kolega, prije nego šta ti odgovorin da ti nešto kažen: izuzetno te cijenim kao forumaša i kao kulturnog čovika. dikod se zajebajemo, dikod ozbiljno. međutim počinjen sumnjati da imaš stanovitih problema sa logikom.

ja nisan odusta od ulaska u kripto iz jako jednostavnog razloga šta nikad nisan ni ima namjeru ući. za mene je kripto ki pokerana, vidija kraj puta i proša kraj nje.

To je legitimno.

Ja za razliku od tebe vidim neke full legitimne projekte unutar kripta. Pa sam shodno uvjerenju uložio u njih nekoliko...........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 20.02.2018., 20:21   #2733
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
kolega, prije nego šta ti odgovorin da ti nešto kažen: izuzetno te cijenim kao forumaša i kao kulturnog čovika. dikod se zajebajemo, dikod ozbiljno. međutim počinjen sumnjati da imaš stanovitih problema sa logikom.

ja nisan odusta od ulaska u kripto iz jako jednostavnog razloga šta nikad nisan ni ima namjeru ući. za mene je kripto ki pokerana, vidija kraj puta i proša kraj nje.



naravno da ne
Zašto? zato jer je svaki novac bio kripto ili fiat prevara ili ima nešto drugo?
__________________
"All models are wrong, some are useful." George E.P. Box

Nisam dosljedan. Kada se promjeni podatak na temelju kojega donosim zaključak, ja ga mjenjam.
glosa is offline  
Old 21.02.2018., 00:41   #2734
Nije balon, nije prevara, nego nešto više od toga:

Singer, who founded hedge fund Elliott Management, said digital assets, which have ballooned in mainstream attention over the past months, represented “not just a bubble. It is not just a fraud. It is perhaps the outer limit, the ultimate expression, of the ability of humans to seize upon ether and hope to ride it to the stars.”

https://www.marketwatch.com/story/he...ory-2018-02-20
__________________
"All models are wrong, some are useful." George E.P. Box

Nisam dosljedan. Kada se promjeni podatak na temelju kojega donosim zaključak, ja ga mjenjam.
glosa is offline  
Old 21.02.2018., 00:58   #2735
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Ajd sam priznaj zbog čega si odustao od ulaska u kripto?
Reci mu da bi TRIBO KOD DOKTORA ne ne u doktora. mogu jedino u doktoricu ak je dobraaa

A nije u kriptu jer ga previse razumije
livada2 is offline  
Old 21.02.2018., 11:10   #2736
Quote:
Crni Petar kaže: Pogledaj post
Investitori ovdje ne moraju cijeli dan sjediti pred kompjuterom, provoditi besane noći i razmišljati da li su im na računu ostale samo nule kad se probude ujutro.

E, to je ta razlika između prave investicije i stavljanja love na crno ili crveno.
.”
Sva sreca pa su ulagaci u agrokor sretni jer im se to od sinoc do danas ujutro nije desilo
I nisu bili u dilemi CRVENO-CRNO jer su stalno u CRVENOM

CITAT: Zagrebačka je burza u srijedu obustavila trgovanje dionicama kompanija iz sastava Agrokora

Bitno je da je sve regulirano i po zakonu a to sto ce sad svi ostat bez love nema veze jer je pod REGULATIVOM

CITAT: Trgovanje je obustavljeno dionicama Zvijezde, Leda, Jamnice, Žitnjaka, PIK Vinkovaca i Vupika.

Al bitno je da su tu neki likovali kad jedan dan nije BINANCE radio..i posprdno komentirali vlasnika jer je eto kinez i mlad za razliku od starih ADZ iskunjara...

CITAT: "Još nije jasno je li izvanredni povjerenik Ramljak dao ostavku ili ne. Očekujem nestabilnost cijena dionica kompanija u sastavu Agrokora, a bude li nekakvih potresa u Vladi, moguća je i nestabilnost cijelog tržišta. Nestabilnosti u političkom i gospodarskom životu uvijek štete tržištu dionica", zaključuje Rinkovec.

Al da napomenem da nema panike jer je sve pod REGULATIVOM
livada2 is offline  
Old 21.02.2018., 11:22   #2737
Quote:
livada2 kaže: Pogledaj post
Sva sreca pa su ulagaci u agrokor sretni jer im se to od sinoc do danas ujutro nije desilo
I nisu bili u dilemi CRVENO-CRNO jer su stalno u CRVENOM

CITAT: Zagrebačka je burza u srijedu obustavila trgovanje dionicama kompanija iz sastava Agrokora

Bitno je da je sve regulirano i po zakonu a to sto ce sad svi ostat bez love nema veze jer je pod REGULATIVOM

CITAT: Trgovanje je obustavljeno dionicama Zvijezde, Leda, Jamnice, Žitnjaka, PIK Vinkovaca i Vupika.

Al bitno je da su tu neki likovali kad jedan dan nije BINANCE radio..i posprdno komentirali vlasnika jer je eto kinez i mlad za razliku od starih ADZ iskunjara...

CITAT: "Još nije jasno je li izvanredni povjerenik Ramljak dao ostavku ili ne. Očekujem nestabilnost cijena dionica kompanija u sastavu Agrokora, a bude li nekakvih potresa u Vladi, moguća je i nestabilnost cijelog tržišta. Nestabilnosti u političkom i gospodarskom životu uvijek štete tržištu dionica", zaključuje Rinkovec.

Al da napomenem da nema panike jer je sve pod REGULATIVOM
Ma nema problema, njihovi novci su na sigurnom, sve će ih Hanfa obeštetiti zbog kriminala u Agrokoru i zbog kojeg su na nuli.........

Samo dok Hanfa ustanovi tko je kriv Toda ili Ramljak? Biti će to sve ok.........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 21.02.2018., 12:21   #2738
Austrian Bitcoin ‘Scam’ Triggers Police Search Across Europe

Prosecutors in Vienna are consolidating “hundreds of complaints” about a scheme known as “Optioment” that have been filed at police stations across the country, in addition to files submitted by financial watchdog FMA, spokeswoman Christina Ratz said by telephone. Die Presse earlier reported that the total number of victims could exceed 10,000 and that as many as 12,000 Bitcoins ($115 million) may have been lost.

https://www.bloomberg.com/news/artic...-across-europe

Evo što ti je Bitkoin.

Jedan dan se probudiš i nema ničeg na računu.

Kao što se 10 000 Austrijanaca jedan dan probudilo provjeriti koliko su u plusu.

A ono nula na računu.

Ali to su ionako bili novci koje ste spremni izgubiti.

Tako da nije problem.

Bitna je tehnologija.
__________________
Brutalni prinosi ahead !
Crni Petar is offline  
Old 21.02.2018., 12:37   #2739
Quote:
Crni Petar kaže: Pogledaj post
Austrian Bitcoin ‘Scam’ Triggers Police Search Across Europe

Prosecutors in Vienna are consolidating “hundreds of complaints” about a scheme known as “Optioment” that have been filed at police stations across the country, in addition to files submitted by financial watchdog FMA, spokeswoman Christina Ratz said by telephone. Die Presse earlier reported that the total number of victims could exceed 10,000 and that as many as 12,000 Bitcoins ($115 million) may have been lost.

https://www.bloomberg.com/news/artic...-across-europe

Evo što ti je Bitkoin.

Jedan dan se probudiš i nema ničeg na računu.

Kao što se 10 000 Austrijanaca jedan dan probudilo provjeriti koliko su u plusu.

A ono nula na računu.

Ali to su ionako bili novci koje ste spremni izgubiti.

Tako da nije problem.

Bitna je tehnologija.
Kolega to nije Bitcoin scam nego "Optioment" scam. Pohlepne ljude je oduvijek bilo lako navući na scamove. Ista stvar je s OneCoinom, Bitconnectom i još nekima ( za koje se zna ali svi i dalje šute o tome )
Samo se iznos u kojem su ljudi oštećeni mjeri u BTCima. Mogao se mjeriti i u shilinzima, eurima ili yenima.

Bitna razlika je kao da ti uložiš u Todu umjesto u AMAT i nakon što izgubiš pare ulaganjem u Todu govoriš da su sve dionice prevara.

Ili da ti izgubiš novce u onom ETFU jer se ispostavi da je to prevara i da oni uopće tvoje novce nisu nigdje investirali već su ih ukrali. A što je lako moguće. Ti bi to zadnji saznao, kao i ovi koji su "ulagali" u Optioment........


"According to reports, Optioment ran a now-defunct website while holding large-scale events in Austria — in which the company advertised itself as a “private Costa Rica-based Bitcoin fund” promising unrealistic returns."
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 21.02.2018., 13:01   #2740
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Kolega to nije Bitcoin scam nego "Optioment" scam. Pohlepne ljude je oduvijek bilo lako navući na scamove. Ista stvar je s OneCoinom, Bitconnectom i još nekima ( za koje se zna ali svi i dalje šute o tome )
Samo se iznos u kojem su ljudi oštećeni mjeri u BTCima. Mogao se mjeriti i u shilinzima, eurima ili yenima.

Bitna razlika je kao da ti uložiš u Todu umjesto u AMAT i nakon što izgubiš pare ulaganjem u Todu govoriš da su sve dionice prevara.

Ili da ti izgubiš novce u onom ETFU jer se ispostavi da je to prevara i da oni uopće tvoje novce nisu nigdje investirali već su ih ukrali. A što je lako moguće. Ti bi to zadnji saznao, kao i ovi koji su "ulagali" u Optioment........


"According to reports, Optioment ran a now-defunct website while holding large-scale events in Austria — in which the company advertised itself as a “private Costa Rica-based Bitcoin fund” promising unrealistic returns."
Njemu ces tesko to objasnit. on je jedan od onih koji su cekali u redu da daju lovu pred domom sportova tamo 90tih kad su piramide tek pocele a poslje su ih nazvali ponzijima i tad mu je bTC bio kriv za sve a vec vidim da ce BTC bit kriv i kad se AMAT strmopizdi

Evo danas su popljackali HPB u GAJNICAMA. Znaci da je Kuna zahurac to je ta shema razmisljanja
Ili razmisljanje ljudima ne placaju rad nedeljom ajmo zatvorit ducane nedeljom...
Evo pljackaju banke i bankomate najbolje je da zatvorimo i bankomate i banke i onda nece bit pljacki...
To je zdravo razmisljanje pravog podobnog rvata
livada2 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:04.