Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2003., 20:13   #41
Quote:
magic kaže:
dezhurna sestra mi je rekla nek se smirim, da sam uostalom mogla reci da mi nije dobro.
Strasno je koliko su oni zatrpani, koliko se na kraju odnos svede na nonsalanciju, koliko si primoran dovesti svog "starijeg brata" koji ce se svima unositi u lice i traziti ono sto ti je davno pripadalo.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:16   #42
Quote:
magic kaže:
Shto bi bilo da sam umrla u chekaoni?

Josh jedan nesretni sluchaj?


znas sto mi je bilo najgore u njenom prvom postu? Onom "Pomoc" na ZK? To sto je o svojoj lijecnici koja ostaje zbog nje pola sata kasnije govori kao o necemu nevjerojatno lijepom i osobnom. Zapravo, pitam se zbog cega je zena nije direktno uputila na hitnu? Ocekivajuci nonsalanciju?

Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:17   #43
puknut ću

Quote:
Shtefitza kaže:
Strasno je ...... koliko si primoran dovesti svog "starijeg brata" koji ce se svima unositi u lice i traziti ono sto ti je davno pripadalo.


MORAŠ::::::...treba biti divljak nekad...pali ..definitivno...
To je jezik koji stoka najbrže razumije...nažalost..
Poslije se lako ispričat....
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:20   #44
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:21   #45
S hematologije sam morala trchati vaditi krv u laboratorij koji je u drugoj zgradi jer je proshlo 9 sati.

A i tamo su me jedva primili, jer je bilo deset do 11, a oni rade do 11, a onda idu na pauzu.

S uputnicom na kojoj je pisalo da se sumnja na unutarnje krvarenje!!!!!!!!!!!!!!!

Ne znam da li da pishem dalje ili ne...samo bjesnim.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:25   #46
Evo, mozhe Tija sve potvrditi, rasplakala sam joj se na telefon...od muke...
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:26   #47
Quote:
magic kaže:
Ma nemam zapravo volje ni tipkat...jer eto, spremam se na operaciju.

Jucher sam kao hitan sluchaj primljena na hematologiju. Kad sam izvadila krv, pregledali su me internista i kirurg.

Na ginekoloshkoj poliklinici pustili su me da chekam red 5 sati!!!! S BOLNICHKOM UPUTNICOM NA KOJOJ JE velikim crvenim slovima pisalo HITNO! hmbg 70, 2 milj. E, sumnja na un. krvarenje.

Shto bi bilo da sam umrla u chekaoni?

Josh jedan nesretni sluchaj?

Petnaest godina nisam koristila vece usluge na teret Fonda zdravstva, chak i ginekologa placam, a sad tako.

Nemam rijechi. Ochajna sam i ogorchena, dezhurna sestra mi je rekla nek se smirim, da sam uostalom mogla reci da mi nije dobro.

DA MI NIJE DOBRO????
Koji uzaš

Ja se ovih dana isto muvam po bolnicama, bila sam na nekoj operaciji, ništa opasno, al dugotrajno za zaliječit, previjanja i sl.

I sve super prolazi
Nit čekam dugo, doktor mi je super, pogleda me svaki dan..ioako me već odavno mogao "zaboravit". Stvarno, nemam riječi pritužbe. Sve pet. Mada se "bojim" da je to samo tako jer je BAŠ taj doktor takav, a ne cijeli sistem.

Za istu tu stvar bila sam na operaciji jednom u Njemačkoj (slučajno se tamo zatekla), i to iskustvo je živi užas. Držali su me tri dana u bolnici, ne znam ni ja zašto , valjda da nabiju račun (imala sam putno zdrav. osiguranje). Operacija još, ajde, dobro je prošla, al postoperativni tretman je bio katastrofa! Medicinske sestre koje me uopće nisu fermale, morala bi ih ganjat da me previju, a i kad bi se udostojile, to je bila karastrofa. Uopće nisu znale kako se previja takva rana , a niti engleski da im JA objasnim.

Malo sam offtopic,
vidim da se puno piše o bolničkim stvarima posljednjih dana na forumu.

magic, ulovi nekog doktora i šarmiraj ga, zlorabi što si žensko
Jebe te se.
Nadam se da će sve bit ok
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:26   #48
ne uživam više na ovom forumu.....

Jebome pas...ali imam iskustva... ..gadi mi se više..

I otac i majka su mi bili na operacijama..teškim..svojevremeno...opasnim po život...

Treba bit stoka...znaš Sht...treba reagirat...Jer SHIT HAPPENS...a ja nisam želio da mi kažu..u čekaoni, - znate, dogodilo se........
Ma nabijem ih......
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:27   #49
Sve ce biti u redu. Tamo ces biti na odjelu, onda je sve rutinski, ne moras sam hodati okolo za testove, i takve stvari. Sad samo da to ociste i da se sto prije oporavis. I "starijeg brata" zaposli da ti nabavi sve sto ti treba.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:29   #50
Ajoj magic.......sad bi kosu počupao.........
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:29   #51
magic

pishi ako ti pomaze da se izluftas...
vjerujem da je vrlo tesko, ali probaj sto manje bjesniti, jer je to vjerojatno zadnje sto biti pomoglo... nas je cijeli zdravstveni sustav u k***u ali nemoj jos u ovakvom stanju pogorsat si situaciju....
glavno je da u ponedjeljak ides to srediti i da ce biti sve u redu...

cuvaj se...
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:30   #52
Re: ne uživam više na ovom forumu.....

Quote:
Marakana kaže:
...a ja nisam želio da mi kažu..u čekaoni, - znate, dogodilo se........
Ma nabijem ih......
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:35   #53
Sht...ne generaliziram..plizz...i ne mislim općenito...
Nadam se da me razumiješ....Drukčije je kad je "naša" koža u pitanju...znaš...Tebi
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:37   #54
Quote:
magic kaže:
Evo, mozhe Tija sve potvrditi, rasplakala sam joj se na telefon...od muke...
Tu sam....i za plakanje i za smijanje...
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:39   #55
E, da, ni ja ne bih zheljela generalizirati.

Doktorica na hematologija bila je divna...uzhasnuta i zabrinuta...danas me je nazvala da mi kazhe kako ce me svi nalazi vec chekati na tom drugom odjelu da ne moram sve ponovo.

I kirurg je bio krasan, brz i ekspeditivan. I internista.

I ginekolog je bio divan...samo je trebalo dospjeti do njega

No zato me ljechnica opce prakse koja je dezhurala tu proshlu subotu mogla pokopati
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 20:42   #56
Magic, nadam se da ce sve bit u najboljem redu, sto prije!

Maki i tebi
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 21:15   #57
[
Quote:
bas fino da tebe moja life/dead situacija zasmijava
imaš pravo. ne zasmijava me tvoja situacija, nego blesava asocijacija koje mi je pala na pamet
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U

Zadnje uređivanje soks : 01.06.2003. at 11:03.
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 22:12   #58
Sepsa izaziva vrlo jaku temperaturu.Tjelo javlja da nesto nije ok.Kako to kod nje nije bilo ne znam.
 
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 22:48   #59
Question MOZDA I NIJE ISTINA...

INTERNET je cudo..ima nas ovde svakakvih,i onih koji govore istinu i onih koji lazu...dal se itko od vas zapitao da li je to za soraju uopce istina???????????????????????????
mislim,nemojte me krivo svatiti ali ponekad rulja pise da pise i da se cereka dok cita odgovore..ova je tema dospjela i na druge web stranice preko kojih sam i ja dospjela ovamo..ako je istina izvinjavam se ali prosto je nevjerovatno.Kad ti ostane posteljica,osjecas puno vise nego smrad...bolovi su uzasni!!!!!!!!!!!!!!
__________________
JesenjaKisa
jesenjakisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 23:08   #60
Re: MOZDA I NIJE ISTINA...

Quote:
jesenjakisa kaže:
INTERNET je cudo..ima nas ovde svakakvih,i onih koji govore istinu i onih koji lazu...dal se itko od vas zapitao da li je to za soraju uopce istina???????????????????????????
mislim,nemojte me krivo svatiti ali ponekad rulja pise da pise i da se cereka dok cita odgovore..ova je tema dospjela i na druge web stranice preko kojih sam i ja dospjela ovamo..ako je istina izvinjavam se ali prosto je nevjerovatno.Kad ti ostane posteljica,osjecas puno vise nego smrad...bolovi su uzasni!!!!!!!!!!!!!!


daj Boze da si u pravu da dvoje djece nije ostalo bez majke.
Daj Boze da je samo sve neslana sala..
dolma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.