Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2006., 22:08   #21
MENI JOS SRCE LUPA
MOZES MISLITI KOJI SHOCK

(btw. nisam naglasila, moj sin je ovaj drugi redom)
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 22:08   #22
hey, ta bebica je i meni ispala
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 23:00   #23
Meni je prvi put rekao da nisam trudna (znači ipak mi stomak raste od hrane ), a drugi put je curica
http://www.thepregnancytester.com/view_baby.html, a otac je neki Bill O`Reilly i kaže mi da nemam nimalo stila i da će me tužit za krađu

Girl, you got no class. Plus we hear that Bill is going to sue you for stealing his 'patriotic bodily fluids' as well as demanding 65% of the kid's future earnings.

I zove se Grace, evo rodnog lista

http://www.thepregnancytester.com/bi...rtificate.html
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 23:02   #24
you're going to be the proud parent of a baby girl, and just look- isn't she just so damn cute! Based on our remote test results, your beautiful baby girl will weigh about 6 lbs, 13 oz and have blonde hair and blue eyes. Truly a Wonder To Behold!

Djevojčica? Pa ima stvarno veliki klit. ako je djevojčica ono što sam vidjela na uzv!
Plave oči i kosa? A ja se baš nadala da će biti na tatu

Bill O'Reilly (tata )

Girl, you got no class. Plus we hear that Bill is going to sue you for stealing his 'patriotic bodily fluids' as well as demanding 65% of the kid's future earnings.

Blago meni....

SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 08:47   #25
you're going to be the proud parent of a baby boy, and just look- isn't he just so damn cute! Based on our remote test results, your beautiful baby boy will weigh about 11 lbs, 8 oz and have brown hair and blue eyes. Truly a Wonder To Behold!
..

OOOOOOOOOOOOOOops a zasto nema curica na ovoj dodjeli???A ipak ima jedna vidim...haha taman za zabavit se malo i skratit vrijeme mandy
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 09:00   #26
Quote:
Satya kaže:
Cure pa kaj je ovo!?

Sad će me opet Magic vrijeđat i optužit me da mi radi žila glupača!
zila glupaca a kuda ta prolazi da mi je znat vjerojatno kroz onu stvar pa kad ti ju muzic potrefi trudna si ziher jer pocne ispustat g-hormon

i sta se kog vraga iscudavas kad pise no pregnancy detected, izvoli se sevit, a ne tu gubit vrijeme po forumu, pa ce bit nesto
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL

Zadnje uređivanje magic blue : 07.11.2006. at 10:10.
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 09:02   #27
sad tek vidim da ste se jucer dobro zabavljale dok me nije bilo, a meni se stucalooooo
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 09:09   #28
AHAHAHAHAHAHA
Trudna sam i curica jeeeeeeeeeeeee

A bože mili.....
a gledajte ovo:

you're going to be the proud parent of a baby girl, and just look- isn't she just so damn cute! Based on our remote test results, your beautiful baby girl will weigh about 13 lbs, 16 oz and have red hair and gray eyes.

Dragi kad je bio beba je imao crvenu kosu

Ovo je super! Nemoram se više mučit kupovat testove
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 09:54   #29
i meni piše da je curica isto kao i tebi Ema... samo ne znam po kome bi imala crvenu kosu heheh. a tata je pravo iznenađenje ... ni manje ni više nego Arnold Schwarzenegger.... idem brzo javit mom budućem ...
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 10:19   #30
buahaha... otac mog djeteta... is the mailman!!!!
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 10:43   #31
Quote:
iva1608 kaže:
i meni piše da je curica isto kao i tebi Ema... samo ne znam po kome bi imala crvenu kosu heheh. a tata je pravo iznenađenje ... ni manje ni više nego Arnold Schwarzenegger.... idem brzo javit mom budućem ...

Schwarzi - bila bi to steroidna beba
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 18:40   #32
alex, you're going to be the proud parent of a baby girl, and just look- isn't she just so damn cute! Based on our remote test results, your beautiful baby girl will weigh about 14 lbs, 14 oz and have brown hair and green eyes. Truly a Wonder To Behold!
tata fabio
You little Fabio-stalking vixen! Admit it- the only way this could happen is if you tripped him and beat him to the floor. Congratulations on your cat-like reflexes.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2006., 18:57   #33
Holy &#%@! You seduced the neighbor's kid, you cradle-robbing hussy! I hope for your sake he's over 18. We sure hope he resembles your husband. . .

__________________
Fukam, gospon magister, fukam!
medeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 14:01   #34
ja sam jos u shocku.. opet napravila test i opet mi izbacili mog Leića!
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 14:48   #35
Quote:
Adonia kaže:
ja sam jos u shocku.. opet napravila test i opet mi izbacili mog Leića!
Ma nemoj se tolko šokirati... evo ja danas i zajebancije opet i ispao mi tvoj Leo, a jučer moja Ema sa crvenom kosom

Mislim da imaju samo te dvije slikice za dečka i curicu.
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2006., 01:22   #36
Napravila i ja ovaj test i kaze mi da sam trudna i da cu rodit curicu!!!!!HAHAHAHA
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 13:05   #37
Jao kako kjut....
Evo curke malo zabave iz prošlosti...
Vidite šta je meni ispalo:
Kirshna, you're going to be the proud parent of a baby girl, and just look- isn't she just so damn cute! Based on our remote test results, your beautiful baby girl will weigh about 12 lbs, 5 oz and have black hair and green eyes. Truly a Wonder To Behold!

Ja imam tamnu kosu i zelene oči!
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 13:33   #38
meni otprve ispalo da sam trudna (imam mengu) i da će mi mali imati crnu kosu i zelene oči (mm ima crnu kosu i zelene oči), ali nije ni virtualni tatica loš (Fabio)...e i zvati će se Elijah Jacob Fabio, i "rodit ću na" Božić 2006.
Ja mislila treba upisivati god.rođenja, zadnju mengu ili tak nešto, kad ono ime..i opa...trudni ste...
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 13:36   #39



napokon i ja čekam curicu
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 13:37   #40
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post



napokon i ja čekam curicu
ajd...bolje ikako nego nikako...
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.