Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2005., 18:40   #41
Quote:
geom kaže:
A Pleše, koji je njegov opis?
DB
(al kao da ti to neznaš...)
mediamag is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 23:29   #42
hm, da li bi mi netko od ovdje deklariranih *znalaca* mogao odgovoriti na pitanje: gdje je bila i zašto mjesecima nije pisala TT? neki kažu zbog ljubomore na novu kolumnisticu jelenu l. što je istina?

ili je to previše banalno i glupo pitanje, a vi bi baš o lajnama kokaina i yebanju po redakcijama?

zahvaljujem na odgovoru.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2005., 10:28   #43
Quote:
mediamag kaže:
DB
(al kao da ti to neznaš...)
Vjeruj, ne znam, možeš li pojasniti?
geom is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2005., 15:21   #44
DB
debil?

ma neeee
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 21:41   #45
Quote:
tatiana kaže:
DB
debil?

ma neeee
Ma neee... DB = Državna bezbednost...al jebi ga, propala firma pa je sad dobra i Slavica.
mediamag is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2005., 09:54   #46
.
geom is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 20:57   #47
Čujte ovo iz zadnjeg Globusa

Ima neki tekst o tome kako Bandić ima par Srba u gradskom poglavarstvu i završava ovako

Dakle, Bandić je u Poglavarstvo birao doista lojalne građane srpske nacionalnosti, što je dodatni pokazatelj njegove širine i političke dalekovidnosti.

Pak to nije plaćeni oglas ne znam onda kaj je.


copyright by Gordan Malić... bit će da mu je Bandić isposlovao dozvolu da si izgradi vilu o zaštićenoj zoni
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 11:57   #48
Evo ga, vratio se Kuljiš, u svom elementu, sa portretom Rupela. Eh, kad bi bar imao sape za jednom tjedno, imao bih zbog čega kupovati Globus.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 14:00   #49
Uz Kuljiševe tekstove bi se trebala djeliti mačeta - da se možeš probijati kroz njegov stil.
Kad dođem dopola njegovog teksta iscrpljen sam kao da sam optrčao maraton - dva.

...
Meni je 'najzabavniji' tekst u Globusu bio Superkompjuter Watson lovi Ante Gotovinu - osim što je sam naslov bio ludilo, u tekstu su još nafrljili sliku klinaca kako na nekom masovnom multiplayer sessionu igraju Starcraft - a uz sliku tekst tipa "obavještajna zajednica koristi informatičku tehnologiju u lociranju bjegunca"

__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2005., 00:19   #50
Evo, već pet minuta zurim u ekran i želim prokomentirati današnju naslovnicu, ali jednostavno nemam teksta.

Koja je to pička materina ?
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2005., 17:12   #51
strašno, strašno, strašno!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2005., 17:21   #52
ajd, za nas koji nemamo pojma, kaj je na naslovnici?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2005., 17:58   #53
'Sanaderov doktorat u HNK'



Naslovnicu su radili po konceptu tits! action! intrigue!
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2005., 18:06   #54
al je zato dezulovic mrak, koji tip, kako pise

istina je za naslovnicu, al meni globus i nije toliko los, zapravo ga najvise kupujem zbog gorenavedenog, kasapovicke i jelene lovric, a ponekad imaju i kakvu dobru temu. u svakom slucaju bolje od ncl.a, iako ima N stvari koje bi se mogle poboljsati.

a sto se naslovnica tice, ako kupujes neki magazin stalno, onda je ni ne gledas zapravo, barem ja.
anonimac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2005., 00:21   #55
Quote:
anonimac2 kaže:
al je zato dezulovic mrak, koji tip, kako pise
Volio bih kada bi se malo obrecnuo i na vrstu olajavačkog novinarstva kojom se koristi tjednik u kojemu mu izlazi kolumna. Ili je to tabu tema.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 17:52   #56
Mislim da je vrlo nekorektno od tjednika Globus što su u današnjem broju, a kao odgovor na jučerašnje senzacionalističke karikature proroka Muhameda u Nacionalu, objavili fotografiju gospođe Mirka Galića. Taj medijski rat za tiražu fakat sve češće prelazi granice dobrog ukusa.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 00:32   #57
Quote:
Mr Smoogj kaže:
objavili fotografiju gospođe Mirka Galića. Taj medijski rat za tiražu fakat sve češće prelazi granice dobrog ukusa.
gdje je gdje je gospođa? ja je nisam vidjela????
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 09:28   #58
Quote:
tatiana kaže:
gdje je gdje je gospođa? ja je nisam vidjela????
Str. 97. Uz supruga. Na glavurdi joj je tijara Miss Universe.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 15:26   #59
Quote:
Mr Smoogj kaže:
Mislim da je vrlo nekorektno od tjednika Globus što su u današnjem broju, a kao odgovor na jučerašnje senzacionalističke karikature proroka Muhameda u Nacionalu, objavili fotografiju gospođe Mirka Galića. Taj medijski rat za tiražu fakat sve češće prelazi granice dobrog ukusa.
__________________
"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen." (Ludwig Wittgenstein)
Bernard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 21:06   #60
evo Globus nakon sto je prosli put izredao sve domace kamatare, u ovom broju nabrojao sve bordele
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.