Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2013., 18:19   #241
Quote:
A stranger kaže: Pogledaj post
Takvi onda nemaju sto raditi na advanceu. Nek naprave svoj website pa cemo o njemu prokomentirati.
sad smo poceli jarane "nek" ako krenemo tim putem sto cemo dokazati?


Quote:
Horvatija kaže:
pa to je dobro kurilo za vrijeme hladnog rata.
a sto cemo s onima koji ne podrzavaju "imperijalisticko-kapitalisticku" politiku a za zivu glavu nezelu biti svrstani u "komunisticko-nihilisticku".
odgovor a stranger
Takvi onda nemaju sto raditi na advanceu. Nek naprave svoj website pa cemo o njemu prokomentirati.

E moj jarane ja spade a ti kupe
ovaj post sto sam napisao je univerzalan i nema nikakve veze ni s advance ni s the econimist.
a ti se pravis tosha.


Horvatija kaže:
tebi da,( i meni ) ali jel amerikancima ili britancima kolonijalizam OK ako nije njihov.
A stranger odgovor
To je nebitno.
Da to je nebitno, tako je rekao stranger, sad je nebitno za cijeli svijet, zato jer je stranger to proglasio nebitnim.tako stranger rece da je novac vazniji nego blebetanje i ja autoritet
recem to je nebitno i postane nebitno zato jer sam ja rekao
a jeli stranger pitao svoje sugovornike
hocemo li to proglasiti nebitnim ili necemo.
to je nebitno zato jer "sam tako ja rekao"
o tempora o mores
na ovakav nacin ja cu pobijediti ivanisevica u tenisu ako mu ja svaki put mijenjam pravila igre

Zadnje uređivanje Horvatija : 15.03.2013. at 18:56.
Horvatija is offline  
Old 15.03.2013., 18:20   #242
Quote:
patak360 kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je to da su sada uveli plaćanje nakon što je netko ovdje postavio pitanje kako se oni financiraju. Zato su i možda uveli da bi razbili svaku sumnju da ih neki vanjski politički faktor financira.
jel to spada u teoriju zavijere

ima mnogo novina koje posluju s gubitkom i netko ih financira, sad da me pitas koje su to ja ti ne bi znao reci
ali citajuci svaki dan novine sretnem podatak kako ove ili one novine imaju gubitaka a u vlasnistvu su nekojeg bogatasa
slicna situacija je s nogometnim klubom chelesea koji ima ogromne gubitke a romanov ga drzi i financira
ne znam kakva je situacija s advanca ali reci eto zato jer oni su citali forum.hr pa su odlucili naplacivati je bez veze. trend ide u svijetu da se debelo naplacivaju novine na internetu. pogledaj financial times, the economist..

Zadnje uređivanje Horvatija : 15.03.2013. at 18:30.
Horvatija is offline  
Old 15.03.2013., 19:05   #243
Quote:
Horvatija kaže: Pogledaj post
po presudi europske unije, gruzija je agresor.
Ne pitam te tko je po presudi EUa nego tko je po tebi.

Quote:
sad smo poceli jarane "nek" ako krenemo tim putem sto cemo dokazati?
Nismo zajedno krave pasli. Nisam nikakav jaran. Lijepo sam ti odgovorio na ono sto si napisao. Ako se nekome ne svidja kapitalizam i komunizam neka izmisli nesto svoje a ne samo "joj meni se to ne svidja ali ne znam za nista bolje nego bi samo prigovarao" i "svejedno mi je advance dobar makar je komunisticki a meni se komunizam ne svidja". To su neodrzivi stavovi i ne mogu tu nista posteno odgovoriti, a osim toga pricamo o advanceu a ne generalno o kapitalizmu, komunizmu i cemu sve vec.

Quote:
A stranger odgovor
To je nebitno.
Da to je nebitno, tako je rekao stranger, sad je nebitno za cijeli svijet, zato jer je stranger to proglasio nebitnim
Bojim se da ti uopce nisi sposoban pratiti ono o cemu ja pricam. Ja se drzim teme i ne zelim razvodnjavati. Dao sam jako precizan i strucan odgovor.

Quote:
a jeli stranger pitao svoje sugovornike
hocemo li to proglasiti nebitnim ili necemo.
Tvoj post je takav mentalni kaos i uopce mi se ne citaju takve stvari. Proglasavam te nebitnim sugovornikom i stavljam na Ignore listu, a dalje cu raspravljati sa bitnim sugovornicima.

Quote:
patak360 kaže:
Zanimljivo je to da su sada uveli plaćanje nakon što je netko ovdje postavio pitanje kako se oni financiraju. Zato su i možda uveli da bi razbili svaku sumnju da ih neki vanjski politički faktor financira.
U svakom slucaju im je izvor, izravni i ideoloski, Russia Today, sto je prilicno ocito i po nekim clancima koji su doslovni prijepis (prijevod) i po stavovima. Da li Rusi placaju ili ne, tko zna.
A stranger is offline  
Old 15.03.2013., 19:23   #244
Cim netko nije za imperijalizam on je komunista nihilista, trce opcije ili cetvrte nema. ovakvo etikerinje ne koristi nicemu.

dakle vaznije je sto ja mislim u vezi gruzije ili ti nego sto kaze sud europske unije.dobro nek ti je. s tobom ne vrijedi gubiti vrijeme. to je natezanje.
za to vremena nemam.
nek ti je.
sei il migliore
Horvatija is offline  
Old 15.03.2013., 19:27   #245
Quote:
Horvatija kaže: Pogledaj post
jel to spada u teoriju zavijere

ima mnogo novina koje posluju s gubitkom i netko ih financira, sad da me pitas koje su to ja ti ne bi znao reci
ali citajuci svaki dan novine sretnem podatak kako ove ili one novine imaju gubitaka a u vlasnistvu su nekojeg bogatasa
slicna situacija je s nogometnim klubom chelesea koji ima ogromne gubitke a romanov ga drzi i financira
ne znam kakva je situacija s advanca ali reci eto zato jer oni su citali forum.hr pa su odlucili naplacivati je bez veze. trend ide u svijetu da se debelo naplacivaju novine na internetu. pogledaj financial times, the economist..
Mogli su oni zarađivati putem reklama ta stranica imaju veliku gledanost. Ovako mi je to malo sve čudno. No može biti da i griješim.
patak360 is offline  
Old 16.03.2013., 00:02   #246
Da se primijetiti da je sam portal postao svojevrsno glasilo SRP-a...što i upućuje na ideološku obojenost.
Imran is offline  
Old 16.03.2013., 17:40   #247
Advance.hr
otisao sam maloprije na advance.hr
nasao sam clanak da oko 100 zatvorenika strajkuju gladju u koncentracionom logoru po imenu guantamo bay.tad se zacudim pa ovakva vijest nije objavljena u vecernji list, ni u jutarnji list, ni glas istre ni slobodna dalmacija itd. onda pomislim nemozeze covjek sve vjerovati nikojim novinama.
pa da budem siguran otipkao sam na google na engleski hunger strike guantanamo bay i vidim tamo je zapravo strajk gladju. onda americka medija provaju sve to umanjiti ili ne dati tome znacaj itd..ali strajk se odvija. a hrvatska mainstream medija ni rijeci.
To je razlog zasto je advance.hr pozitivna stvar na novinarskoj sceni hrvatske, to je razlog zasto bi totalitarci htijeli da se ugasi ovo glasilo.
treba malo biti oprezan ti totalitarci nece sebe nazvati totalitarcima oni sebe nazivaju demokratima a one koji podrzavaju raznolicnost njih nazivaju komunistima-nihilistima. jadnici kad nemaju jacih argumenata onda izvrnu stol.
Horvatija is offline  
Old 16.03.2013., 17:57   #248
Uzmi si takvu raznolicnost doma. Apsolutno ne zelim da mediji koje citam zastupaju prava okorjelih kriminalaca i terorista.

Ja nisam za drustvo gdje bi svi bili jednaki, a posto ti cijenis komunizam samo i dalje citaj advance. Mozes se slobodno i solidarizirati sa njima - otidji na Guantanamo i strajkaj gladju za bolji svijet.
A stranger is offline  
Old 16.03.2013., 19:21   #249
Je se ne simpatiziram s komunizmom,
to nisam nigdje i nikad iozjavio,
to je tvoja optuzba kao sto je to optuzba bila onog americkog udbasa McCarthy u ono vrijeme.
ali tisucu puta su mi drazi komunisti iz hrvatske koji su napravili nesto za hrvatsku nego tvoji imperijalisti koji su osnovali sud za inferiorne narode i koji su poistovijecivali zrtvu-hrvatsku i srbiju-agresora i koji su napravili tisucu drugih zla i koji i dalje ta zla radu po svijetu.

Inace komunizam danas nije vise nikome prijetnja - to je istrosena snaga - ali imperijalisti su prijetnja cijelom svijetu i svom vlastitom narodu.

komunista vise nema, mozda si ti jedini koji danas svaki dan gleda ispod kreveta hoce li ce naci kojeg komunjara.
komunisti vise nisu nikom prijetnja oni ne postoju osim u virtualnom svijetu hladnoratovskih boraca iz filomova dr strangelove
nove prijetnje su dosle u hrvatsku i nad cijeli demokratski svijet a to je novi "komunizam" iz amerike zakamufliran pod imenom "freedom".

Zadnje uređivanje Horvatija : 16.03.2013. at 19:32.
Horvatija is offline  
Old 16.03.2013., 19:40   #250
To si nesto pobrkao, jer ti hrvatski komunisti isto izjednacavaju zrtvu i agresora i blagoslivljaju haaski sud. Ali to nisu britanski drzavljani pa te ne smeta.

Tebe smeta kad okorjeli kriminalci i teroristi strajkaju gladju. Jesi pravi krscanin. Ili je to mozda samo zato da se kritizira SAD?

Sad smo se vec udaljili od teme. Sto se mene tice zadovoljan sam procjenom advancea jer vidim da se za taj website zanimaju samo oni koji razmisljaju potpuno suprotno od mene.
A stranger is offline  
Old 16.03.2013., 19:54   #251
advance.hr mora zivijeti i pisati nikoji totalitaristi nece moci usutkati advance.hr
novi 'komunisti" i nova prijetnja svijetu su ovi sto dolazu iz amerke

Fund pays $614m over insider trading
A major hedge fund, SAC Capital, agrees to pay a record $614m (£406m) to US regulators to settle charges of insider trading.

ili ovo

Lying, cheating, stealing: How corrupt is America?
Corruption is as American as apple pie, or so it would seem. A casual survey of the political and corporate landscape in recent weeks alone provides a troubling reminder that corruption is endemic to our way of life:
http://theweek.com/article/index/240...upt-is-america
Horvatija is offline  
Old 16.03.2013., 19:58   #252
ti si jarane pobrkao lonce
po americkom zakonu nekad bilo . po zakonu demokratskog svijeta nitko nije zlocinac ili kriminalac ako nije osudjen od suda
a u guatanamo su ljudi bez suda.

a tebi moj jarane mogu reci jos jednom a ti izvrci koliko ti drago
vise volim milion . milion. milion. milion puta hrvatskog komunistu koji je napravio ili koji nesto radi za hrvatsku
nego nekojeg americkog nacionalistu koji je zeljan puske i bombe i razaranja.
Horvatija is offline  
Old 16.03.2013., 20:21   #253
Quote:
A stranger kaže: Pogledaj post
1. Cenzura. Niti jedan online website na kojem sam ikad bio nema veci stupanj cenzure.

...

3. Pretplata. Sad se vise ni jedan clanak ne moze procitati nego treba platiti 28kn mjesecno. To je cijena printanih casopisa na kiosku. Nemam nista protiv toga da se kvaliteta plati, ali ipak treba naglasiti kako su drugi portali besplatni a ovaj nije.
1. Moguće da je predviđen za određen sloj ljudi (odnosno političku struju).

3. Kao što imamo hotele za običnu raju i hotel samo za odabrane, pa tako i parking za bogate; dostupan je i običnim građanima, ali će njegovo korištenje masno platiti.
Dinah is offline  
Old 17.03.2013., 03:32   #254
pretplata za ove kaubojske novine po imenu G2 bulletin je 99$ godisnje
oni koji su protiv "komunizma" a na sva usta branu imperijalizam bi htijeli citati mukti novine advance.hr
danas nema nigdje sira bezplatno osim u misolovki
i manje hollywooda a vise knjige u glavu!

Tu je link za pretplatu za 99$ godisnje i nema reklama, nema oglasa
poljubi ili ostavi
ako imas novaca imaces uvid u ove novine G2 bulletin a ako nemas neces imati

http://g2bulletin.wnd.com/index.php?...ew&pageId=1003

Zadnje uređivanje Horvatija : 17.03.2013. at 03:43.
Horvatija is offline  
Old 17.03.2013., 20:40   #255
za one koji napadaju advance.hr da su komunisticko glasilo, vidi par postova unatrag ja im mogu poruciti nek uzmu knjige u ruke i nek citaju sto je rekao ovaj njemacki pastor Martin Niemöller (1892–1984)
i jos jedno u demokratskim drustvima se ne progonu ideje ili skupine nego pojedinci.
najboli primjer je hrvatsko zakonodavstvo koje progoni cetnike koji su se ogrijesili o zlocin a ne srbe!

When the Nazis came for the communists,
I remained silent;
I was not a communist.
When they locked up the social democrats,
I remained silent;
I was not a social democrat.
When they came for the trade unionists,
I did not speak out;
I was not a trade unionist.
When they came for the Jews,
I remained silent;
I wasn't a Jew.
When they came for me,
there was no one left to speak out.

onda netko rece za sebe da vise voli biti imperijalista ( americki ) nego komunista ( pa makar napravio nesto dobro taj komunista za hrvatsku ).
Horvatija is offline  
Old 23.03.2013., 00:32   #256
Ne slažem se u mnogočemu sa advance.hr-om, ali naprosto je potrebna kakva-takva protuteža ovoj neoliberalnoj, antikršćanskoj (oni koji podupiru salafiste, cioniste, Al-Qaidu... i nisu ništa drugo) propagandi sterilnih mainstream medija.
sorin is offline  
Old 29.03.2013., 20:28   #257
Postoji li neki način da se tekst pročita bez pretplate? Nije problem platiti, nego mi treba za večeras a večeras nisam u mogućnosti da platim sa kartice..
Juden is offline  
Old 11.04.2013., 16:36   #258
Quote:
A stranger kaže: Pogledaj post
1. Cenzura. Niti jedan online website na kojem sam ikad bio nema veci stupanj cenzure. Htio bih napomenuti da nemam nista protiv cenzure kao elementa reda, cistoce, organizacije, i kvalitete rasprave. Ali advance.hr ima cenzuru koje se ne bi posramio ni Staljin, i ta cenzura se ne odnosi na spammanje i trolanje, nego se brisu ideolosko mrski postovi. Ne smijete apsolutno nista napisati sto se kosi sa ideologijom clanka, cak i ako to pristojno napisete i argumentirate. Account mi je izbrisan u instantnom roku. S obzirom da advance pise o kontroverznim temama (po samoj svojoj naravi), ovakav staljinisticki pristup ne dopusta nikakve rasprave o tim temama nego samo "pluseve" (odnosno "lajkove").
samo da i ja potvrdim ovo i to slikom o izbrisanom akauntu:
http://img31.imagevenue.com/img.php?..._122_355lo.jpg


sve što sam napisao i to na tom članku je da bih volio znati zašto je slika vezana na članak kompjuterski napravljena i prema tome neistinita. rezultat je brisanje tog komentara te baniranje akaunta kao što je vidljivo na slici

i čisto da napomenem: rado ih čitam i smatram ih daškom pravog novinarstva, no nakon ovakvog postupka ću ih definitivno uzimati s velikom rezervom
augeN is offline  
Old 11.04.2013., 20:14   #259
Quote:
Uz to vrlo je zanimljivo da je pod rubrikom TV stanica default-na stanica RT - Russia Today, sa kojom se svi pogledi izlozeni na stranici Advance.hr, vidi vraga zacudo poklapaju!
To je izgleda sve neka slučajnost koja se poklapa, inače, riječ je o iskrenoj ekipi koja sjedi cijeli dan, traži tekstove po net-u i prevodi sa različitih jezika a hosting plaćaju naravno iz svog džepa kako bi ovdje na diskusijama o politici imali svaki drugi post link ka "Advance.hr", samo treba vjerovati u to...
__________________
Yodais;Srpske novine ne lažu
Tenedor is offline  
Old 12.04.2013., 20:44   #260
Quote:
Juden kaže: Pogledaj post
Postoji li neki način da se tekst pročita bez pretplate? Nije problem platiti, nego mi treba za večeras a večeras nisam u mogućnosti da platim sa kartice..
Plati preko mobitela..pošalji sms.
Naoružan Morlak is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.