Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2014., 21:28   #81
Quote:
ticketcroatia kaže: Pogledaj post
Reka bi ti Z.Mamić "lažes ovaj napaćeni narod!"....

u postu poviše govoris kako u St odbijaju sve redom a sad govoris da je situacija pola-pola....Normalno da ce prije odobrit proizvodnju nego trgovinu...a sta se tiće cekanja skoro svi ste neinformirani....znaći u prvoj fazi se ceka 25 radnih dana i nakon toga se sve šalje u zagreb na konacnu odluku i tu se ceka jos 25 radnih dana...bitno za naglasiti je da ukoliko su vam odobrili u Split da ce vjerovatno i Zagreb donijeti istu odluku,tj. rijetko odlucuju suprotno od prvog stupnja.Isto tako info da li su vam odobrili možete dobit i nakon prvih 25 dana u maticnom zavodu iz razloga da ako vam se zuri a imate pozitivan odgovor da vec možete krenit u osnivanje firme,obrta....

evo meni odobrili u Splitu za turisticku agenciju...pozdrav.....i ne dajite neprovjerene info jer ovo cita velik broj ljudi.....
Ja samo govorim što sam čula i danas mi je jedna cura rekla da u STu sve zadnje posl.planove odbijaju redom. Pa kad tako nešto čuješ..naravno da češ 2javiti ovdje ljudima. Jer i ja ovisim o tome, pa mi svakako nije u interesu nikako lagati, a kamoli pametovati u ovakvim situacijama, kada nam je potrebno brzo rješenje situacije a ne laganje i petljane od strane države..ali što je tu uopće čudnooo
crazy chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 21:36   #82
Pitanje nije direktno vezano za izradu poslovnog plana za samozapošljavanje ali je iz te domene. Naime zanima me dali je moguće sufinanciranje samozapošljavanja svo troje nezaposlenih osoba u slučaju kada tri nezaposlene osobe žele osnovati j.d.o.o.? Buni me 3. točka u napomenama s ovog linka http://www.hzz.hr/default.aspx?id=11746

U slučaju da je moguće, izrada poslovnog plana se radi grupno ili svaka osoba radi posebni plan?
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 23:25   #83
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Pitanje nije direktno vezano za izradu poslovnog plana za samozapošljavanje ali je iz te domene. Naime zanima me dali je moguće sufinanciranje samozapošljavanja svo troje nezaposlenih osoba u slučaju kada tri nezaposlene osobe žele osnovati j.d.o.o.? Buni me 3. točka u napomenama s ovog linka http://www.hzz.hr/default.aspx?id=11746

U slučaju da je moguće, izrada poslovnog plana se radi grupno ili svaka osoba radi posebni plan?
moguče je svaka osoba mora predati svoj plan,naime ja i partnerica (best frendica)smo po svjetu tete u hzzu napisale jedan plan fotokopirale dodale svaka svoje ime i dobile 50 000kn znači svaka 25000 i eto još smo u nekim drugim papirima ali uskoro počinjemo...
leeloo minai is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 19:20   #84
Ne dijele pare za bezveze.

A ako odbijaju, znaci da ili ideja ili razrada nije dovoljno dobra. Pa ne mislite valjda da se svaki plan odobrava, samo zato sto je popunjeno svih 15 stranica?
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 11:10   #85
Izrada poslovnog plana

Pozdrav svima,

Vidim da postoji sve veća zainteresiranost za poticaje za samozapošljavanje te izradu samog poslovnog plana.
Dosta njih se prvi put susreće sa izradom poslovnog plana pa ako je itko zainteresiran za izradu istog javite se u inbox.

Lp
Leitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:25   #86
Zatreba li kome pomoć oko popunjavanja Poslovnog plana za HZZZ slobodno cimanje na PM.
felacity is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 18:46   #87
Quote:
dragec84 kaže: Pogledaj post
Upravo tako.Ako mi odobre lovu onda bih ja to svaki mjesec uplaćivao za svoje doprinose.Oko 1700 kuna mjesečno.Ne treba mi lova za strojeve ili alate jer već imam sve što mi treba.Ne treba mi ni za najam prostora ili režije.
Obrt će biti u mojoj obiteljskoj kući.
Za paušalni obrt daju 18800 kuna a potrebno je u godinu dana zaraditi još toliko.
Sad više ne vrijedi pravilo da ne možeš biti paušalista. I paušaliste dobivaju 25.000,00kn
Astrid & Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 18:59   #88
IZRADA PP

Radim, tj.pišem poslovne planove za hzz u svrhu samozapošljavanja, i dobivanja 25.000,00kn bespovratnih sredstava za otvaranje vlasitog obrta.
Napisala sam ga prošle godine sebi, i dobila ga, pa sam otvorila obrt za knjigovodstvene usluge.
Prošli mjesec sam ga napisala prijatelju za obrt za usluge popravaka i zavarivanja, te ga je i on dobio
Ponosna na sebe...jer ne dijele to baš svakome
Dakle ako netko želi u poduzetničke vode, i traži početni kapital ovo je najbolji način, nek se javi..
Astrid & Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 14:06   #89
Smile

Quote:
Astrid10 kaže: Pogledaj post
Radim, tj.pišem poslovne planove za hzz u svrhu samozapošljavanja, i dobivanja 25.000,00kn bespovratnih sredstava za otvaranje vlasitog obrta.
Napisala sam ga prošle godine sebi, i dobila ga, pa sam otvorila obrt za knjigovodstvene usluge.
Prošli mjesec sam ga napisala prijatelju za obrt za usluge popravaka i zavarivanja, te ga je i on dobio
Ponosna na sebe...jer ne dijele to baš svakome
Dakle ako netko želi u poduzetničke vode, i traži početni kapital ovo je najbolji način, nek se javi..



Koliko tražiš za poslovni plan?
stjepanc8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 13:37   #90
malo je zamrla tema, molim novije informacije ako ih ima.
prijavljena sam na hzz. imam ideju, pokrenula bih posao.
dakle, prvo idem kod svoje redovne savjetnice i pitam je da mi dogovori termin sa savjetnikom za samozapošljavanje?
ispunim poslovni plan i koliko vidim dobiva se 25000 kn. Bespovratno? dosta mi toga nije jasno zapravo
pišete puno o odbijanju, u kojem se postotku otprilike planovi odobravaju a u kojem odbijaju?
bliži se kraj godine, pa me zanima jel bolje čekati početak sljedeće, ako su sad sve istrošili?
isto tako, što ako posao ne uspije, ima li sankcija po mene?
hvala ljudi na odgovorima!
aurela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 14:15   #91
Quote:
aurela kaže: Pogledaj post
malo je zamrla tema, molim novije informacije ako ih ima.
prijavljena sam na hzz. imam ideju, pokrenula bih posao.
dakle, prvo idem kod svoje redovne savjetnice i pitam je da mi dogovori termin sa savjetnikom za samozapošljavanje?
ispunim poslovni plan i koliko vidim dobiva se 25000 kn. Bespovratno? dosta mi toga nije jasno zapravo
pišete puno o odbijanju, u kojem se postotku otprilike planovi odobravaju a u kojem odbijaju?
bliži se kraj godine, pa me zanima jel bolje čekati početak sljedeće, ako su sad sve istrošili?
isto tako, što ako posao ne uspije, ima li sankcija po mene?
hvala ljudi na odgovorima!
Ovako, nekome uspije, nekoga odbiju, ovisi o kvaliteti plana.
Sankcija nema ukoliko se sredstva opravdaju i ukoliko se godinu dana plaćaju sve obveze prema poreznoj.
Radim planove, i izdam račun za istu uslugu.
Poz
__________________

RADIMO POSLOVNE PLANOVE ZA DOBIVANJE 55,000KN+ U SVRHU SAMOZAPOŠLJAVANJA.
http://www.astrid-knjigovodstvo.hr https://www.facebook.com/samozaposlj...nasredstvaHZZ/
Astrid & Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 14:19   #92
Quote:
stjepanc8 kaže: Pogledaj post
Koliko tražiš za poslovni plan?
Odgovorila sam vam na pm
__________________

RADIMO POSLOVNE PLANOVE ZA DOBIVANJE 55,000KN+ U SVRHU SAMOZAPOŠLJAVANJA.
http://www.astrid-knjigovodstvo.hr https://www.facebook.com/samozaposlj...nasredstvaHZZ/
Astrid & Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 15:16   #93
Neka se javi netko ko zna ispuniti poslovni plan.
izmazek1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 15:21   #94
Poslala sam Vam poruku, pisem planove, također Vam izdam i račun za uslugu pisanja plana.
Nakon napisanog plana, kad ga odobre sve ću Vas uputiti kako i gdje da odete za otvaranje obrta i vođenje knjiga. Napisala sam već pet poslovnih planova i svi su odobreni..
Ukoliko je netko zainteresiran nek se javi
Poz
__________________

RADIMO POSLOVNE PLANOVE ZA DOBIVANJE 55,000KN+ U SVRHU SAMOZAPOŠLJAVANJA.
http://www.astrid-knjigovodstvo.hr https://www.facebook.com/samozaposlj...nasredstvaHZZ/
Astrid & Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 20:47   #95
Astrid, ne želim ti sabotirat biznis , ali, ono, stvarno se postavlja pitanje: kak će vodit firmu i opstat na tržištu ak nije u stanju obaviti ni tu prvu stepenicu? mislim, nije taj plan rađen za genijalce nego obične ljude s nekom smislenom poslovnom idejom.

ne znam, sam razmišljam na glas

kolko se točno treba bit na burzi da se uopće možeš prijaviti za poticaj za samozapošljavanje'
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 08:10   #96
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
Astrid, ne želim ti sabotirat biznis , ali, ono, stvarno se postavlja pitanje: kak će vodit firmu i opstat na tržištu ak nije u stanju obaviti ni tu prvu stepenicu? mislim, nije taj plan rađen za genijalce nego obične ljude s nekom smislenom poslovnom idejom.

ne znam, sam razmišljam na glas

kolko se točno treba bit na burzi da se uopće možeš prijaviti za poticaj za samozapošljavanje'
Ima ljudi koji se ne snalaze "s papirima" ali su odlični u poslu kojeg će obavljati...
Inače, na burzi trebaš biti prijavljen i odmah možeš aplicirati za poticaje
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 18:39   #97
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
Astrid, ne želim ti sabotirat biznis , ali, ono, stvarno se postavlja pitanje: kak će vodit firmu i opstat na tržištu ak nije u stanju obaviti ni tu prvu stepenicu? mislim, nije taj plan rađen za genijalce nego obične ljude s nekom smislenom poslovnom idejom.

ne znam, sam razmišljam na glas

kolko se točno treba bit na burzi da se uopće možeš prijaviti za poticaj za samozapošljavanje'
Smotani, svatko ima pravo na mišljenje
Ne sabotiraš ti ništa, meni posao ide.
Svi moji poslovni planovi su odobreni i klijenti su zadovoljni, za uslugu izdam i račun. I da, nije svatko za sve, neki moji klijenti su sad već uspješni obrtnici jer su stručnjaci u svom poslu, a oni koji su tek počeli nadam se da će uskoro to i postati - uspješni. Isto tako, to ne znači da trebaju znati idealno napisati poslovni plan.
Lijep pozdrav, Astrid
__________________

RADIMO POSLOVNE PLANOVE ZA DOBIVANJE 55,000KN+ U SVRHU SAMOZAPOŠLJAVANJA.
http://www.astrid-knjigovodstvo.hr https://www.facebook.com/samozaposlj...nasredstvaHZZ/
Astrid & Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 10:57   #98
IZRADA POSLOVNOG PLANA ZA SAMOZAPOŠLJAVANJE (HZZ)

Svi oni koji imaju ideju koju namjeravaju realizirati, a pritom koristiti poticaj od države za samozapošljavanje u iznosu do 25.000,00kn (HZZ) na pravom su mjestu.

Nudimo usluge pisanja poslovnih planova pri prijavi na poticaj za samozapošljavanje. Mogu biti j.d.o.o., d.o.o, obrti, OPG-ovi, zadruge, udruge.
Naravno, obavezno je zakazivanje sastanka s Vama kako bi nam mogli prezentirati Vašu ideju i kako bi od Vas prikupili potrebne informacije kod pisanja poslovnog plana.
Količina utrošenog vremena na pisanje ovisi o opsegu ideje i raspisivanju samog plana. Cijena izrade poslovnog plana se formira prema iznosu tražene potpore, dakle 5% od traženog iznosa, što smatramo primjerenim iznosom.

Neki od prihvatljivih troškova kod traženja potpore su: kupnja strojeva, tehnike, licenciranih programa, opreme, alata potrebnih za obavljanje djelatnosti, iznimno vozila, sredstva za registraciju poslovnog subjekta(kojeg namjeravate otvoriti), troškovi doprinosa za prvih 180 dana, troškovi za knjigovodstvene usluge nastale u prvih 180 dana, najamnina za poslovni prostor (prostor ne može biti iznajmljen od bliskih osoba, izrada web stranice, vizitki, letaka(tiskanih materijala), licence (za software), edukacije koje su vezane uz djelatnosti...

Nadamo se Vašem pozivu u inbox, gdje ćemo razmijeniti kontakte.
jasonfox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 11:36   #99
POSLOVNI PLAN ZA SAMOZAPOŠLJAVANJE

Poštovanje, također izrađujem poslovne planove za samozapošljavanje. Naplaćujem 600,00 - 700,00 kn ovisno o vrsti plana, što je cca 2,5%, i za istu uslugu naravno izdam i račun.
Već sam napisala šest poslovnih planova i svi su odobreni, ukoliko netko hoće dokaze slobodno neka se javi i skeniram ugovore s hzz.
Ja se nalazim na otoku Braču, što nije nikakva prepreka, bilo gdje da se nalazite. Dostavite mi (mailom ili viberom) kopije ili slike nekih dokumenata koji su mi neophodni i čujemo se u vezi detalja.
Također vas uputim u proceduru otvaranja obrta i druge stvari koje vas zanimaju (u vezi poslovanja i vođenja poslovnih knjiga).
Ukoliko je netko zainteresiran kontakt je pitajte u inbox.
Lp
__________________

RADIMO POSLOVNE PLANOVE ZA DOBIVANJE 55,000KN+ U SVRHU SAMOZAPOŠLJAVANJA.
http://www.astrid-knjigovodstvo.hr https://www.facebook.com/samozaposlj...nasredstvaHZZ/
Astrid & Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 22:59   #100
Pozdrav,
ima li tko kakav stari primjer plana samozapošljavanh?
��
Linda1995 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.