Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2014., 18:49   #21
Quote:
bobsy kaže: Pogledaj post
dakle trebam mišljenje nekog tko je imao sličan problem, ili nekog stručnog...
naime zadnju menstruaciju sam imala 5.4., inače su mi ciklusi redoviti (28-30) dana...imala sam nezaštićene spolne odnose više puta u mjesecu...međutim 19. dana ciklusa dobila sam menstruaciju (???), 2 dana prije toga uslijedila je bol u donjem dijelu trbuha, ostali simptomi koje imam inače prije mjesečnice izostali (nateklost grudi, osjetljive bradavice na dodir...)...i to krvarenje je gotovo identično kao i moje prethodne menstruacije, traje evo već 3. dan...iste boje, istog intenziteta krvarenja, fluidnosti i teksture...jel moguće da je to stvarno prava menstruacija uslijedila tako rano (19. dan ciklusa), ili je posrijedi nešto drugo?
molim neki odgovor
unaprijed zahvaljujem.
Moguce je da ti se malo skratio ciklus ovaj mjesec.Dogodi se to. Ukoliko krvarenje perzistira dulje od uobicajenog ili ti se pojavi jos neki cudan simptom odi odmah kod ginekologa.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Old 30.04.2014., 21:37   #22
Drage curke,
imam neke dileme...
ovako
Zadnju mengu sam dobila 10.04. a odmah 10 dana nakon uslijedili su mi plodni dani.
znam po tome što mi uvijek u sluzi bude trunkica krvi, boli me dolje i sluz mi je ona plodna.
MM i ja smo se intenzivno veselili u te dane i odma za dva tri dana mene počnu cicke bolit!
inače me uvijek počnu oko 7 dana pred mengu. to mi je malo čudno poznavajući sebe!
Malo me neka intuicija kopka, al ne mora značit!
No danas u jutro me dolje počelo nešto lagano bolit, glavobolja i bila sam na nekoj edukaciji vezano uz
posao, mislila sam da ću izletit i povra.... svako malo, digla se i zavrtilo mi se, al uspjela sam izaći, no došla
sam k sebi i nisam povr.... Iduća menga bi mi trebala doći oko 8.5. Je li rano za test?
Da li je moguće da sam trudna?
GABY84 is offline  
Old 01.05.2014., 08:51   #23
Quote:
GABY84 kaže: Pogledaj post
Drage curke,
imam neke dileme...
ovako
Zadnju mengu sam dobila 10.04. a odmah 10 dana nakon uslijedili su mi plodni dani.
znam po tome što mi uvijek u sluzi bude trunkica krvi, boli me dolje i sluz mi je ona plodna.
MM i ja smo se intenzivno veselili u te dane i odma za dva tri dana mene počnu cicke bolit!
inače me uvijek počnu oko 7 dana pred mengu. to mi je malo čudno poznavajući sebe!
Malo me neka intuicija kopka, al ne mora značit!
No danas u jutro me dolje počelo nešto lagano bolit, glavobolja i bila sam na nekoj edukaciji vezano uz
posao, mislila sam da ću izletit i povra.... svako malo, digla se i zavrtilo mi se, al uspjela sam izaći, no došla
sam k sebi i nisam povr.... Iduća menga bi mi trebala doći oko 8.5. Je li rano za test?
Da li je moguće da sam trudna?
Nisi napisala koliko dana traju ciklusi. moji su duži-31 dan pa sam 4 dana prije očekivane m, odnosno 11.dpo popiškila plus, Clearblue test, 1.jutarnja. Zanemari simptome, psiha čuda čini. Povraćanja kreću većinom nakon 6 tj. Svaka je žena individualna, naravno, ali test ti jedini može reći da ili ne.
s-he is offline  
Old 01.05.2014., 19:27   #24
Bok svima
Imam 19 godina pa nisam toliko iskusna sa stvarima po pitanju trudnoce...
Pa me zanima dal ima ikakve sanse da sam trudna...dakle rijec je o tome da imam skoro sve simptome kao da sam trudna al takve simptome i imam prije nego sto trebam dobiti menstruaciju..daklee umor,promjena raspolozenja stalna glad,bolovi u stomaku i vrtoglavice...a menstruaciju trebam dobiti tek za dva tijedna...i zanima me koliko vremena treba proci da bi se uopce osijetilo da je moguca trudnoca...nakon tjedan dana?? Hmmmm
sara anapo1 is offline  
Old 01.05.2014., 21:15   #25
Draga s-he,
Hvala Ti na odgovoru!
Ovako, cikus mi traje 28-32 dana!!
Jos nesto da pitam, sjetila sam se prekjucer mjeriti temp.uvece
I ono, 37C?!
Mislim da cu pricekati jos iduci tjedan i napraviti test!
GABY84 is offline  
Old 01.05.2014., 21:20   #26
E de, kazem ja: jos nesto da pitam i zaboravim!!!!
U vezi temp. Jel ta povisena temp.normalna za drugu
Polovicu ciklusa ili ne?!
GABY84 is offline  
Old 06.05.2014., 18:11   #27
Quote:
sara anapo1 kaže: Pogledaj post
Bok svima
Imam 19 godina pa nisam toliko iskusna sa stvarima po pitanju trudnoce...
Pa me zanima dal ima ikakve sanse da sam trudna...dakle rijec je o tome da imam skoro sve simptome kao da sam trudna al takve simptome i imam prije nego sto trebam dobiti menstruaciju..daklee umor,promjena raspolozenja stalna glad,bolovi u stomaku i vrtoglavice...a menstruaciju trebam dobiti tek za dva tijedna...i zanima me koliko vremena treba proci da bi se uopce osijetilo da je moguca trudnoca...nakon tjedan dana?? Hmmmm
Znaš li ti IŠTA o svom ciklusu? Pod uvjetom da su ti ciklusi uredni i da je i ovaj kao prethodni, otprilike 2 tjedna prije prvog dana očekivane sljedeće menstruacije bi trebala ovulirati, a ne biti trudna.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 07.05.2014., 09:11   #28
na temi zensko zdravlje nalazi se ova tema, pa molim da tamo nastavite. ili unutar ovog pdf na ovoj temi
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.