Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2015., 15:19   #61
Uzmimo u obzir da je mladi prorok Jošua samo jedna od osoba koja je presla bezdan i usla u treci kabalistick sephirot. Pustimo sad na miru dio je li uistinu taj mladi prorok uistinu postojao ili je to samo prica stvorena kao primjer.
Ali recimo da jest, siguran sam da bi bio vrlo bijesan da vidi sada sto se u njegovo ime radilo i radi se.
On koji kroz bibliju siri ljubav i toplinu, da vidi koje zlo i crnilo crkva siri svijetom. Ovo nije tema tu, ali nisam se mogao suzdrzati da ne kazem. Toj istoj crkvi koja sve sto nije njezino proziva kao sotonsko..
Iz potpunog neznanja jelte.
Sama sotona, hm, Satan, Lucifer, Baphomet i da ne nabrajam tu niposto nisu jedan entitet vec je svaki za sebe.
Satan je jedan od palih anđela grozan, okrutan, predivan i savrsen istovremeno.
Baphomet Eliphasa Levia je simbol adepta isto kao i sokologlavi Horus u drevnom egiptu, zmaj u istocnjackim ucenjima. Spoj bozanstva i zemaljskog.
Naravno, postoji najniza tocka negativnosti i to ime se u pravilu pise naopako i vrlo je opasno za izgovarati uopce i iz tog cilja ga necu navoditi.
Ali nista nije "lose" ili "pogresno".
Energija dolazi u tri oblika. Bijela, crna i zuta.
Ja sam osobno imao svakakvih trenutaka i iskustava. Pa tko od nas nema negativne trenutke? I priznajem, iz svog tadasnjeg neznanja sam trpio velike posljedice i prozivjeo apsolutnu obuzetost koja me je umalo kostala zivota. To tko ne iskusi, jako tesko moze shvatiti.
Srecom, pomogle su mi jako dobre osobe, sa velikim znanjima.
Ne kazem da Viv ima losu namjeru, dapace, al nemoraju svi biti orijentirani ka isusu alahu budi i neznam kome. Sama formula joh he vau he ili jehovah moze na individualca imati slican ucinak kao Knjiga Zakona, treci dio na Hitlera. Arkanđeli su ok, ali pustimo išusa da miruje
Radije nek priziva svijetlo, toplinu, zivot, univerzum..
93
therion666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 15:45   #62
Quote:
therion666 kaže: Pogledaj post
Uzmimo u obzir da je mladi prorok Jošua samo jedna od osoba koja je presla bezdan i usla u treci kabalistick sephirot. Pustimo sad na miru dio je li uistinu taj mladi prorok uistinu postojao ili je to samo prica stvorena kao primjer.
Ali recimo da jest, siguran sam da bi bio vrlo bijesan da vidi sada sto se u njegovo ime radilo i radi se.
On koji kroz bibliju siri ljubav i toplinu, da vidi koje zlo i crnilo crkva siri svijetom. Ovo nije tema tu, ali nisam se mogao suzdrzati da ne kazem. Toj istoj crkvi koja sve sto nije njezino proziva kao sotonsko..
Iz potpunog neznanja jelte.
Sama sotona, hm, Satan, Lucifer, Baphomet i da ne nabrajam tu niposto nisu jedan entitet vec je svaki za sebe.
Satan je jedan od palih anđela grozan, okrutan, predivan i savrsen istovremeno.
Baphomet Eliphasa Levia je simbol adepta isto kao i sokologlavi Horus u drevnom egiptu, zmaj u istocnjackim ucenjima. Spoj bozanstva i zemaljskog.
Naravno, postoji najniza tocka negativnosti i to ime se u pravilu pise naopako i vrlo je opasno za izgovarati uopce i iz tog cilja ga necu navoditi.
Ali nista nije "lose" ili "pogresno".
Energija dolazi u tri oblika. Bijela, crna i zuta.
Ja sam osobno imao svakakvih trenutaka i iskustava. Pa tko od nas nema negativne trenutke? I priznajem, iz svog tadasnjeg neznanja sam trpio velike posljedice i prozivjeo apsolutnu obuzetost koja me je umalo kostala zivota. To tko ne iskusi, jako tesko moze shvatiti.
Srecom, pomogle su mi jako dobre osobe, sa velikim znanjima.
Ne kazem da Viv ima losu namjeru, dapace, al nemoraju svi biti orijentirani ka isusu alahu budi i neznam kome. Sama formula joh he vau he ili jehovah moze na individualca imati slican ucinak kao Knjiga Zakona, treci dio na Hitlera. Arkanđeli su ok, ali pustimo išusa da miruje
Radije nek priziva svijetlo, toplinu, zivot, univerzum..
93
Hheheh, dobar si Therione, puno toga sto si naveo stoji.... nisam ovdje da bih govorio da je ovo što pišem najbolji put.... davno sam prerastao te gluposti.... i isto iz osobnog iskustva znam kako je to imati na sebi demona i kako je suočiti se sa tim i osloboditi se toga.... isto tako sam sam vidio osobe koje su petljale po magiji i na sebe navukle razna sranja, a osobno sam i očistio određene stvari kod nekih osoba koje su to vukle iz prošlih života.... Anđeli, Demoni, Zmajevi, zmije, bube kukci, pauci i razni spojevi vama ne-spojivoga ( su stvarni , oni koji to vide znaju o čemu pričam )a to ljudi vuku na sebi, neki toga budu svjesni kada se to skida sa njih.... a mnogi i ne, ali gotovo svi osjete olakšanje nakon toga..... popraćeno suzama, smrdljivim znojem, bacanjem tijela, izvijanjem i sl....
Hodite svojim putem, ako radite magiju usmjerite se na onu višlju, na magiju uzašašća.... ona će vam više dobroga donijeti nego bilo koji drugi oblik.... Radite, sklopite si prijateljstva, veze sa drugim inspirantima, magovima, šamanima, da ih imate uz sebe ako nešto pođe krivo.... i budite mudri..... tu smo da nadopunjujemo jedni druge, .... hodimo zajedno ovom cestom života i uživajmo u ljepoti života....
Namaste
Aho.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.

Zadnje uređivanje Wiwamus : 01.10.2015. at 15:49. Reason: dodavanje teksta
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 20:54   #63
Prije i nakon meditacije ili mantre uvjek se izgovore molitve zaštite, a nakon toga zaštite se i cakre određenim simbolima. To je ta neophodna zaštita, kako se ne bi ništo negativno desilo. Ove prakse ojačaju duh, pa kad se desi svijesni izlazak iz tjela tokom spavanja kad se nađete u drugu dimenziju bez fizičkog tijela, onda svakako prvo nešto što meni padne na pamet je izgovoriti molitvu za zaštitu.
Mene čude kvazi učitelji meditacije koji ne rade molitve i ne zaštite čakre, a vode kurseve.
Baš mi je prije neki dan došla neka čudna cura u goste, htjela je moji savjet i popričati sa mnom. Prvo što je bilo vidljivo kod nje je bila uzrujanost, a kad sam morala sjesti do nje, osjetila sam kako energija haotično izlazi iz nje, čak me malo i glava zaboljela pa sam se makla od nje. Pitala sam je jeli imala iskustvo sa kundalinijem, rekla je da jeste i da osjeća kako joj energija izlazi iz glave. Pitala sam je dali je radila duhovnu praksu i dali je radila molitvu i zaštitu čakre, rekla je da je meditirala, ali zaštitu nije učila. Ja sam kod te cure primetila i izrazitu psihičku nestabilnost, pa sam je savjetovala da prekine meditacijom i samo da štiti čakre dok se ne stabilizira, dok ne nađe sebi posao i ostvari uspešnu vezu, što njoj uopće neće biti lako.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 23:39   #64
Em sve kontemplativne prakse nisu tantricke da se bave cakrama, u stvari daleko su starije (barem po pisanim tragovima) one kojima nisu dio ucenja i svjetonazora.

Em se veliki broj mantri sam po sebi smatra necime sto pruza zastitu, to je jedna od izvornih funkciji opcenito takvog oblika religijskog izrazavanja pa je malo oksimoronicno stititi od necega sto stiti,
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 12:37   #65
Mantre znaju otvorit sestu i sedmu cakru i zato se nakon toga cakre zastite, bar je tako kod mene. Na pocetku kad sam pocinjala seanse sa mantranjem, kao i sa neophodnom tijelesnom higijenom koja se mora redovno raditi (to ukljucije i pranje nosa sa vodom iznutra), svasta se tu desavalo. Najprije dva tjedna se fizicki cistio deo sinusa (u blizini treceg oka). Kad se taj dio iscistio, vibracije unutar glave su postale jos ucinkovitije, pa je pocela blaga vrtoglavica, kako bi se nakon toga sesta i sedma cakra jako aktivirale. Sjecam se da sam nakon te seanse trebala ici u grad i druziti se s prijateljima. Sutra dan kad sam ustala, kao voz da me je pregazio. Pitala sam duhovnu uciteljicu sta se desava, rekla je da moram zastitite cakre i dva sata nakon mantre sjedit kuci i ne izlaziti.
Nije uopce naivno to sa energetskim suptilnim centrima.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 16:29   #66
Quote:
dersu kaže: Pogledaj post
Mantre znaju otvorit sestu i sedmu cakru i zato se nakon toga cakre zastite, bar je tako kod mene. Na pocetku kad sam pocinjala seanse sa mantranjem, kao i sa neophodnom tijelesnom higijenom koja se mora redovno raditi (to ukljucije i pranje nosa sa vodom iznutra), svasta se tu desavalo. Najprije dva tjedna se fizicki cistio deo sinusa (u blizini treceg oka). Kad se taj dio iscistio, vibracije unutar glave su postale jos ucinkovitije, pa je pocela blaga vrtoglavica, kako bi se nakon toga sesta i sedma cakra jako aktivirale. Sjecam se da sam nakon te seanse trebala ici u grad i druziti se s prijateljima. Sutra dan kad sam ustala, kao voz da me je pregazio. Pitala sam duhovnu uciteljicu sta se desava, rekla je da moram zastitite cakre i dva sata nakon mantre sjedit kuci i ne izlaziti.
Nije uopce naivno to sa energetskim suptilnim centrima.
Čišćenje i zaštita , kao i uzemljenje su neki od prvih koraka koje se uče , ili bi se trebale učiti na tečajevima meditacija, aktivacija, inicijacija u razne Tehnike, sustave. To je normalna pojava da kada se tijelo oslobađa od blokada, i smeća koje je bilo nakupljeno da dođe do popratnih pojava, mnogi iscjelitelji to zovu proces - proces čišćenja koji može trajati i po tjedan dana, ponekad i sa simptomim gripe, prehlade, virusa i sl... Jer ono što se nakupljalo godinama izlazi van iz tijela, iz vas, i naravno da se dešavaju procesi.
Zato je poželjno, da se ide postepeno, da se ne forsira...
I sam se sjećam kada sam kao Reikista drugog stupnja kada sam radio na sebi, znao upasti u procese.... Mnogi su zbog forsiranja okrivili Reiki Sustave i slične njemu, da su loši, jer su se neki razboljeli, imali su glavobolje, bili su pospani, i sl... A to je u biti reakcija na oslobađanje smeča kojeg nosimo nakupljeno godinama u sebi.... i kada se to pokrene i počne izlaziti, mora biti reakcija, a to uvelike zavisi, od toga koliko se osobe pridržavaju uputa koje su dobile od Majstora ili Učitelja. I kod liječnika kada odete ,dobijete lijekove i upute o odmaranju i sl...
Iscjeljivanje obuhvaća osobu na njenom tjelesnom, energetskom nivou, djeluje na problem, ali i na uzrok problema....

Isto tako i mantre, one znaju podiči jaku energiju koja nas prožima, nas i još polje oko nas... i kada ste pod utjecajem tih energija, to je slično kao i iscjeljivanje.....
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.

Zadnje uređivanje Wiwamus : 14.10.2015. at 16:32. Reason: :)
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 19:30   #67
Quote:
Wiwamus kaže: Pogledaj post
Čišćenje i zaštita , kao i uzemljenje su neki od prvih koraka koje se uče , ili bi se trebale učiti na tečajevima meditacija, aktivacija, inicijacija u razne Tehnike, sustave. To je normalna pojava da kada se tijelo oslobađa od blokada, i smeća koje je bilo nakupljeno da dođe do popratnih pojava, mnogi iscjelitelji to zovu proces - proces čišćenja koji može trajati i po tjedan dana, ponekad i sa simptomim gripe, prehlade, virusa i sl... Jer ono što se nakupljalo godinama izlazi van iz tijela, iz vas, i naravno da se dešavaju procesi.
Zato je poželjno, da se ide postepeno, da se ne forsira...
I sam se sjećam kada sam kao Reikista drugog stupnja kada sam radio na sebi, znao upasti u procese.... Mnogi su zbog forsiranja okrivili Reiki Sustave i slične njemu, da su loši, jer su se neki razboljeli, imali su glavobolje, bili su pospani, i sl... A to je u biti reakcija na oslobađanje smeča kojeg nosimo nakupljeno godinama u sebi.... i kada se to pokrene i počne izlaziti, mora biti reakcija, a to uvelike zavisi, od toga koliko se osobe pridržavaju uputa koje su dobile od Majstora ili Učitelja. I kod liječnika kada odete ,dobijete lijekove i upute o odmaranju i sl...
Iscjeljivanje obuhvaća osobu na njenom tjelesnom, energetskom nivou, djeluje na problem, ali i na uzrok problema....

Isto tako i mantre, one znaju podiči jaku energiju koja nas prožima, nas i još polje oko nas... i kada ste pod utjecajem tih energija, to je slično kao i iscjeljivanje.....
Upravo tako. Interesantno je bilo kod mene čišćenje uveče kad bi usred spavanja počelo titranje u regiji solarnog plexusa, pa ono trese li se trese dok počinje lucidni san, a mene uhvati strah i ocu da se probudim, tačnije zaustavim izlazak iz tjela. Probudim se, opet zaspim opet isto trese, opet pokušaj izlazak iz tijela...i tako i treći put isto veče... od spavanja malo ostalo te večeri
Ali najbrutalnije je bilo kad su se neke davne samskare oslobodile, kad sam vidjela scene velikog gneva iz jedne crnačke inkarnacije...ono pitam sebe, ma nije moguće otkud ovi crnci sada
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 13:49   #68
Quote:
dersu kaže: Pogledaj post
Mantre znaju otvorit sestu i sedmu cakru i zato se nakon toga cakre zastite, bar je tako kod mene. Na pocetku kad sam pocinjala seanse sa mantranjem, kao i sa neophodnom tijelesnom higijenom koja se mora redovno raditi (to ukljucije i pranje nosa sa vodom iznutra), svasta se tu desavalo. Najprije dva tjedna se fizicki cistio deo sinusa (u blizini treceg oka). Kad se taj dio iscistio, vibracije unutar glave su postale jos ucinkovitije, pa je pocela blaga vrtoglavica, kako bi se nakon toga sesta i sedma cakra jako aktivirale. Sjecam se da sam nakon te seanse trebala ici u grad i druziti se s prijateljima. Sutra dan kad sam ustala, kao voz da me je pregazio. Pitala sam duhovnu uciteljicu sta se desava, rekla je da moram zastitite cakre i dva sata nakon mantre sjedit kuci i ne izlaziti.
Nije uopce naivno to sa energetskim suptilnim centrima.
Ili si previse osjetljiva ili si previse sugestibilna za takve prakse, bolje ne meditirat i prec, ne znam, na nogomet i pivo nego se pogubit u tolikim ezoterizacijama svake sitnice.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 11:21   #69
A ne, natrag se ne vraćam. Inicijacija nije uopće došla slučajno, a u ovo razdoblje života ezotericno ucenje mi je jako bitno.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 15:57   #70
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Ili si previse osjetljiva ili si previse sugestibilna za takve prakse, bolje ne meditirat i prec, ne znam, na nogomet i pivo nego se pogubit u tolikim ezoterizacijama svake sitnice.
To rade pravi muškarci, zabijaju glavu u pijesak, ne želeći se suočiti sa problemima,nego se istrćavaju da se izbace bijesa i napiju da zaborave i ubiju gorak okus koji je zaostao u njima. Umjesto da se suoče sa samim sobom , izdignu iznad problema, sagledaju cjelokupnu situaciju, analiziraju, razrade, pokušaju shvatiti zašto im se to desilo, sada, na taj način, sa tim i tim posljedicama, što su to možda napravili da su privukli takva iskustva i što moraju iz toga naučiti .....?
Uzdići se iznad bijesa, ljutnje, povrijeđenosti, trijezne glave , smireno zaći u sve to, odvagati i razraditi ga , izvuči najbolje što se može iz trenutnog položaja, pomiriti se sa situacijom, i trijezne glave odvagati i odlučiti se za jedan izlaz. I krenuti dalje.... Problem se mora riješiti na nivou Uzroka, zači do srži, spoznati što ga je uzrokovalo, da bi se mogao shvatiti, naučiti i otpustiti kako bi usvojili lekciju i da se on više ne pojavljuje. Uf da, ovo je stvarno veliko filozofiranje i nauka

Da vidiš , problem je u tome što mi muški,(Barem velika , velika, većina) razmišljamo drugačije nego žene, I lakše je uzeti pivo, nego se zamarati sa tolikim ezoterizacijama svake sitnice .

Preuzeti odgovornost za sebe i svoj život.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 16:00   #71
A?

Previse to za mene, idem po pivo
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 16:01   #72
Quote:
dersu kaže: Pogledaj post
A ne, natrag se ne vraćam. Inicijacija nije uopće došla slučajno, a u ovo razdoblje života ezotericno ucenje mi je jako bitno.
Samo ti nastavi raditi na sebi , prigrli svaku promjenu kroz koju prolaziš, oprosti, otpusti, i spremno prihvati sve što ti život nosi ! Svi usponi i padovi su sastavni dio rada na sebi, kao i procesi !
Imaj na umu da kontinuiranost donosi rezultate.
Namaste.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 17:46   #73
Nego Wiwamus, zanima me dali su se pojavljivali kod tebe u duhvnoj praksi egipatski simboli? Još istražujem zašto tri nedelje prije fizičke inicijacije, imala sam lucidni san da se nalazim unutar piramide i da vidim Oko koje vidi sve. Poruka u snu je bila jasna da je ezotericno ucenje autentično i da mi je sam Bog pomogao da se povežem sa duhovnom učiteljicom, koja zivi 5000 km od mene i koju sam vidjela na astralu više puta, a u živo nikad.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 09:05   #74
Quote:
dersu kaže: Pogledaj post
Nego Wiwamus, zanima me dali su se pojavljivali kod tebe u duhvnoj praksi egipatski simboli? Još istražujem zašto tri nedelje prije fizičke inicijacije, imala sam lucidni san da se nalazim unutar piramide i da vidim Oko koje vidi sve. Poruka u snu je bila jasna da je ezotericno ucenje autentično i da mi je sam Bog pomogao da se povežem sa duhovnom učiteljicom, koja zivi 5000 km od mene i koju sam vidjela na astralu više puta, a u živo nikad.
Od Egipta imam poveznicu, nekoliko slika koje sam dobio tijekom regresije, i godinu između Ramzesa I i II uglavnom više II , Teba, i razdoblje između 2 godine.... Sebe sam vidio sa krunom od kobre na glavi, visokog i mišićavog tijela....Piramidu nekoliko puta, i sanjao, Kobru više puta, evo baš i sinoć san sa Bijelom kobrom.... A od klasičnih simbola i znakova i ne toliko.
Može biti da su nadošla sječanja iz prošlih života.... Radi , traži odgovore , pitaj vodiče da ti ih razjasne, pokažu, i prati znakove oko sebe SVe su tu stvari sa kojima smo povezani iz prošlosti..
Pozdrav.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 10:53   #75
Kad vam već duhovni vodiči to nisu spomenuli mogu vas ja zamoliti da se držite teme.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 15:20   #76
mislim da je danas opasno imati ikakve ucitelje. ne bi trebali imati ikakve autoritete osim nas samih, ili Boga bez imena, koji je dio nas samih. ucitelji bi nam trebali posluziti samo kao primjer da vidimo sta i sami mozemo, smo u stanju.

jedan od nacina, fino sjednes, bolje nego lec jer mos zaspat, zatvoris oci, nekako i zvuk eliminiras ako ga ima (vanjskog) te dok ne prodju sve mentalne i osjecajne brige i ludosti samo sjedis i promatras ih. ..i dodje se do trenutka kad vise nemamo potrebu za spiritualnim radom, sve se nekako uklopi samo od sebe u zivot koji imamo. mislimo samo o sadasnjosti i pozitivnoj buducnosti s razumijevanjem da je tako i manifestiramo.
__________________
promatrate li kad svoje misli?
*kmik* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 20:57   #77
Opasno je imati lažne učitelje. Istinski učitelji su neophodni. I ovo je suština topica.
Baphomete, moja pitanja za Wiwamusa nisu bila of topic, jer stari Egipat je izvor ezotericnog učenja, a simboli koji inicijant dobije u lucidnim snovima su oni koji ukazuju na autentičnost duhovnog ezotericnog puta.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 22:29   #78
Quote:
dersu kaže: Pogledaj post
Opasno je imati lažne učitelje. Istinski učitelji su neophodni. I ovo je suština topica.
Baphomete, moja pitanja za Wiwamusa nisu bila of topic, jer stari Egipat je izvor ezotericnog učenja, a simboli koji inicijant dobije u lucidnim snovima su oni koji ukazuju na autentičnost duhovnog ezotericnog puta.
a koji su to istinski ucitelji?
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 15:35   #79
Istinski ucitelj je onaj koji je prosao put. Ne uzima novac ucenicima. Usmerava ih kako da transcendiraju svoji limitirani ego i spoznaju svoju istinsku prirodu.
Prostite, nije mi lako pisati na hrvatskom, a na engleskom mi nije dozvoljeno, jer je ovo hrvatski forum.
U svakom slucaju, kad je ucenik spreman, onda dolazi i pravi ucitelj. Kod mene autenticnost ucitelja je bila potvrdjena u lucidnim snovima puno puta. Zato u nekim tradicijama, ako ucenik ne moze vidjeti svog ucitelja u snu, onda i ne moze postati ucenik.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 16:06   #80
Nisam ekspert sa tog polja, zapravo da budem iskre ne znam ništa.

Dali meditacija može pomoći, prije javnih nastupa, prije neke situacije u kojoj unaprijed znaš, da ćeš biti pomalo ukočen i frustriran?
sa obzirom da nisam nikad pokušao, kako se to radi i dali ima učinak?
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:29.