Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Gdje će u završiti Vettel u 2021.?
U Red Bullu 1 2.86%
U McLarenu 4 11.43%
U Renaultu 3 8.57%
U Mercedesu 9 25.71%
U Ferrariju 0 0%
U penziji 18 51.43%
Glasovatelji: 35. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 20:15   #481
Quote:
andy jazz kaže: Pogledaj post
Ako ovako nastave Williams može samo sanjati ovogodišnji rezultat...

A što se tiče Ferrarija i Ricca, mislim da dok je Vettel tamo da je sve jasno
Što se tiče Ferraria i Ricca, to najmanje veze ima s Vettelom, a nema baš petjerano ni sa Riccom...
To debelo najviše ima veze sa Leclercom i prilično sa Kimiem...

Po tom pitanju je:
No1 - pitanje kakav bu Leclerc u F1
No2 - pitanje kakav bu Kimi
No3 - pitanje koja bu cijena Ricca i njegovi zahtjevi
No4 - Vettela se bu možda nekaj i pitalo, no tek na kraju kad se vidi kaj bu sa prve 3 točke...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:21   #482
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Ja sam Kubičin fan i fan Kubičina povratka i gle čuda, ne kmečim. Moje želje su jedno, a Williamsove drugo i ne pada mi na pamet da im solim pamet tu na forumu.
Tako da, gle čuda, za sada netko drugi tu prosipa žuč a ne Kubičini fanovi.
Ti si jedan kao kap u moru ... na kojem god forumu napišeš nešto protiv kubice i mjesta u Williamsu odmah te razapnu ... tak da očekujem kmečanje i pljuvanje po Williamsu ako se ova odluka obistini.

Tak da ti priča o nekom drugom ne drži vodu ...
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:29   #483
Pa vidjet ćemo... Ne mogu predvidjeti svačije reakcije, no evo, tu smo ti i ja, ja sam Kubičin fan i ne kmečim, a ti dva posta za redom naskakujes na kmečeće Kubičine fanove.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:32   #484
Ja mogu.
Naravno jer su mi dosad prosipali pamet kako je Kubica najbolji vozač na gridu kako je najbolji izbor itd., kako je sve već po tom pitanju riješeno i kako je bilo koja druga opcija banana za Williams.

Iako ni to još nije isključeno.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:29   #485
Kao nekom tamo navijaču Williamsa bila bi mi draža postava za iduću sezonu Kubica-Stroll.
A Sirotkin kao test, rezervni vozač. Dati Kubici šansu prvih 10 utrka, ako ne zadovolji, ako
na bilo koji način kiksa, ako Stroll bude daleko brži od njega, ....
U to vrijeme dati Sirotkinu bar 3-4 fp1 da odvozi i ako Kubica ne zadovolji u tih prvih 10 utrka
ulijeće u bolid i odvozi do kraja sezone.
Nadam se da se oko nekog sličnog scenarija vode trenutno pregovori sa sponzorima Sirotkina
a i Kubice.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:54   #486
Quote:
mobberzg kaže: Pogledaj post
Kao nekom tamo navijaču Williamsa bila bi mi draža postava za iduću sezonu Kubica-Stroll.
A Sirotkin kao test, rezervni vozač. Dati Kubici šansu prvih 10 utrka, ako ne zadovolji, ako
na bilo koji način kiksa, ako Stroll bude daleko brži od njega, ....
U to vrijeme dati Sirotkinu bar 3-4 fp1 da odvozi i ako Kubica ne zadovolji u tih prvih 10 utrka
ulijeće u bolid i odvozi do kraja sezone.
Nadam se da se oko nekog sličnog scenarija vode trenutno pregovori sa sponzorima Sirotkina
a i Kubice.
Mislim ovaj scenarij je po meni bio predvidiv. Još kad su počeli pregovori u drugom dijelu sezone oko Masse. Sam Massa je u par navrata rekao da će njegov ostanak ovisit o smjeru u kojem će Williams ić i tu je dao naznake o čemu se radi. Il će ganjat pare ili performanse. Ispada da je Massa donio dobru odluku.

A Williams će imat para ali loše rezultate bar naredne sezone. Jer sam fokus je/bio na odabiru vozača. O planovima i razvoju bolida za 2018 nismo do sada ništa čuli.

Prvo uzeli lovu na Strollu pa na Bottasu a sad će još na Sirotkinu.

Da nije sve samo u parama su im pokazali njihovi najveći konkurenti (FI) koji su ih naprašili već drugu sezonu. A imaju znatno manji budžet.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:25   #487
Sirotkin je na testovima bio dobar i ako donese i pare, super, ja tu ne vidim problem, kao sto nisam vidio ni kod Pereza dok si je placao mjesto. No za Strolla nema nekog opravdanja, on je fakat beznadan slucaj i pare tu izgledaju sasvim drugacije nego kod nekog s talentom.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:37   #488
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Sirotkin je na testovima bio dobar i ako donese i pare, super, ja tu ne vidim problem, kao sto nisam vidio ni kod Pereza dok si je placao mjesto. No za Strolla nema nekog opravdanja, on je fakat beznadan slucaj i pare tu izgledaju sasvim drugacije nego kod nekog s talentom.
Hm bas da je Stroll beznadan slucaj nebi rekao, imao je on i dobrih predstava!, nebi se tu bas zaletavao!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:40   #489
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Hm bas da je Stroll beznadan slucaj nebi rekao, imao je on i dobrih predstava!, nebi se tu bas zaletavao!
Kojih? Kad je pola grida odustalo bio je 3.? I još jednu jedinu utrku u kojoj je bio "bolji" od Masse. U cijeloj sezoni.

U prvom dijelu sezone izgledalo je da neće osvojit niti jedan bod.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 00:34   #490
Svatko zaslužuje drugu šansu, ako ove sezone odvozi loše, noga.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:52   #491
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Što se tiče Ferraria i Ricca, to najmanje veze ima s Vettelom, a nema baš petjerano ni sa Riccom...
To debelo najviše ima veze sa Leclercom i prilično sa Kimiem...

Po tom pitanju je:
No1 - pitanje kakav bu Leclerc u F1
No2 - pitanje kakav bu Kimi
No3 - pitanje koja bu cijena Ricca i njegovi zahtjevi
No4 - Vettela se bu možda nekaj i pitalo, no tek na kraju kad se vidi kaj bu sa prve 3 točke...
Volio bih da Kimi ostane, ali ovakve izvedbe mu ne idu baš u prilog
LeClerc je neupitan talent ali bit će teško procijeniti stvarno stanje stvari ako Alfa/Sauber bolid krene "kašljucati"
Ricc se dovodio u kontekst Merca i Ferrarija ali Hamilton i Vettel bi sigurno rađe poslušne druge vozače nego nekog kao Ricc koji ne bi mario za ove timske odredbe, a s RB teško da će na tron tako da nezavidan položaj ima
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 16:19   #492
Otom-potom kak bu se Ricca pitalo jel on mari ili ne...itekak bu on slušal ono kaj ekipa veli i poštival ono kaj ekipa traži.
Osim toga da bu mu bolje u RB-u nego u Mečki ili Ferrariu to sigurno nebu, jer je već sad jasno da je Max potpisao novi ugovor po kojem je on No1 vozač...
I Ricc može samo pristat na No2 status u RB-u ili tražit sreću negdi drugdi...
Jasno je ko dobar dan da su Maxa kupili upravo s tom klauzulom inače isti ziher nebi išel sam tak trčat i potpisivat novi ugovor sa RB-om...

Na kraju krajeva nisu bez razloga ovi iz RB-a krenuli laprdat o tome kak je Kvijat povremeno pokazivao veći talent i brzinu od Ricca

S obzirom na sve dosadašnje toplo-hladno nebi me začudilo da na kraju upravo Kvijat završi u RB-u
Jel realno koga će u krasni klinac uopće stavit u RB ak Ricc ode, ova dva pajaca iz STR-a sigurno neće, jer ionak je upitno jesu li oni uopće sposobni za bit u F1, a kamo li za bit u top ekipi...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 16:21   #493
Sirotkin izgleda najverovatnije zamenjuje Massu!

RIP Williams

1975-2017
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 01:49   #494
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Sirotkin je na testovima bio dobar i ako donese i pare, super, ja tu ne vidim problem, kao sto nisam vidio ni kod Pereza dok si je placao mjesto. No za Strolla nema nekog opravdanja, on je fakat beznadan slucaj i pare tu izgledaju sasvim drugacije nego kod nekog s talentom.
Mene samo zanima koji to mozgovi vode Williams i koji su njihovi targeti za 2018.

Pored kompletnog iskusnog vozača ti ideš svoje resurse trošit na neka izmišljena testiranja oko odabira novog vozača.
Kao prvo što će ti novi vozač a kao drugo ni jedan taj kandidat nije dostojan Masse.

Williams se zadnje 2 godine bavi samo trgovanjem vozača. Po pitanju bolida nisu napravili ništa. Što se vidi po rezultatima. FI ne da ih praši nego ove sezone nisu više mogli držat korak sa njima i bili su na granici da izgube 5. mjesto. Dok FI ne mijenja postavu već sve resurse ulaže u sam razvoj bolida iako imaju manji budžet. Rezultati su im impresivni.

Williamsu ne može ni Hamilton pomoć. Ja ne znam jel oni to ne mogu ili ne žele shvatit pored čistog primjera Alonso McLaren-Honda. Da su se toliko posvetili razvoju koliko su utrošili vremena na odabir vozača mogli bi nešto od njih očekivat. Ovako ih ja u 2018. vidim u samom dnu poretka kao najgoru momčad sa Mercedesovim motorom.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 09:22   #495
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Ja ne volim bijelu boju pa ono...
OVaj crveni dio je super, bijeli ono. Mozda ce na novim bolidima izgledati puno bolje...

Ja jos uvijek ne kuzim zasto Ericssson nastavlja i iduce sezone u Sauberu?? Neki sponzori koje on donosi ili?
Uh,kako se zvao onaj Rus,javno je bilo objavljeno koliko ulaže za vožnju....
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 14:44   #496
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Otom-potom kak bu se Ricca pitalo jel on mari ili ne...itekak bu on slušal ono kaj ekipa veli i poštival ono kaj ekipa traži.
Osim toga da bu mu bolje u RB-u nego u Mečki ili Ferrariu to sigurno nebu, jer je već sad jasno da je Max potpisao novi ugovor po kojem je on No1 vozač...
I Ricc može samo pristat na No2 status u RB-u ili tražit sreću negdi drugdi...
Jasno je ko dobar dan da su Maxa kupili upravo s tom klauzulom inače isti ziher nebi išel sam tak trčat i potpisivat novi ugovor sa RB-om...

Na kraju krajeva nisu bez razloga ovi iz RB-a krenuli laprdat o tome kak je Kvijat povremeno pokazivao veći talent i brzinu od Ricca

S obzirom na sve dosadašnje toplo-hladno nebi me začudilo da na kraju upravo Kvijat završi u RB-u
Jel realno koga će u krasni klinac uopće stavit u RB ak Ricc ode, ova dva pajaca iz STR-a sigurno neće, jer ionak je upitno jesu li oni uopće sposobni za bit u F1, a kamo li za bit u top ekipi...
Bilo bi mi žao da i u RB počnu uspostavljati vozačku hijerarhiju, bar sam se od njih nadao poštenoj borbi vozača. Max je budućnost, ali ovaj je itekakav maher.

Što se tiče Williamsa, stvarno je žalosno promašen izbor vozača. Oni su uz Ferrari i McLaren u najduljem kontinuitetu nastupa u sportu i ne vidim razloga da moraju baš tako jako ganjati neku gotovu lovu. Što reći uopće o momčadi koja je uvela Maldonada u F1

Nije sad da kukam zbog Kubice (vrijeme i ozljeda su učinili svoje), ali def su mogli neku bolju postavu složiti.
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:20   #497
Williams Lada , Williams Žiguli , Williams Moskvič , Williams Volga , Williams Zil , ...
Koje je markentinško ime najzvučnije ?
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 21:59   #498
Koja kombinacija kanadski i ruski novac u Williamsu...

Quote:
mobberzg kaže: Pogledaj post
Williams Lada , Williams Žiguli , Williams Moskvič , Williams Volga , Williams Zil , ...
Koje je markentinško ime najzvučnije ?
Williams Volga. Skoro kao VW skracenica...

Zadnje uređivanje gaff_ : 13.12.2017. at 23:37.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 00:47   #499
Službeno objavljujem da sam izgubio i ono malo ljubavi koje imam prema Williamsu. Hebo ih novac i kurci kada će samo to i osvojiti s takvim vozačima (Stroll zna da zasija ali on to treba svaku trku raditi!!). Hebem mu sve...

RIP Williams

Sad mi je drago što Kubica neće voziti za tako shebanu momčad. Too bre Roberte, sačuvao si obraz i dostojanstvo! Isto kao ona propast ByKolles u WECu, Robert ima iskustva s takvim ološima! Williams ga u ovoj situaciji ne zaslužuje pa makar Sir Frank Williams usto s kolica pa klekno da poljubi Kubičina stopala.

Oprostite na rečniku i tonu. Eksplodirao sam nakon novih saznanja.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 09:50   #500
Pa šta očekujete od momčadi koju vodi Claire ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.