Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 18:31   #561
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Kakav cirkus.
I od strane njih, i od strane sudskih tumača.


-Stipe
i suda i policije.

I Ministarstva socijalne skrbi koje je bilo dužno napraviti inspekciju CZSS Split. Jer Ministartvso soc.skrbi je to koje drži inspekciju CZSS i svih ustanova soc.skrbi, od dječjih domova do staračkih domova.

Otkazi svima bez mogućnosti zapošljavanja u državnim službama i oduzimanje svih profesionalnih licenci, ravno od ministra soc.skrbi preko nadležnih pomoćnika ministara, tajnika, voditelja odjela, voditelja inspektorske službe soc.skrbi pa do pojedinih inspektora.

Sramota.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 21:08   #562
Zakazana nova ovrha malog Cesarea, Splićani se ponovno spremaju zaštititi ga svojim tijelima

i to za 7. veljače. Informaciju nam je potvrdio Mišo Živaljić, odvjetnik Nine Kuluz.

"Ogorčeni smo na odluku suda. Nadali smo se da će sud razmotriti naše prijedloge i da će poštivati međunarodnu konvenciju o pravima djeteta, koje je već sraslo u našu sredinu, pohađa školu, ima ovdje prijatelje. Nismo se ovom nadali nakon brojnih prijedloga koje smo iznijeli sudu", kazao nam je Mišo Živaljić.

Nina Kuluz je na putu za Italiju. Mora se redovito javljati po presudi talijanskog suda koji ju je osudio za otmicu sina Cesarea. Ninina sestra kazala nam je kako je sutkinja splitskog Općinskog suda zakazala ovrhu upravo na dan kada će Nina biti u Italiji.

"U totalnom smo šoku, pogotovo kada smo saznali iz talijanskih medija da su u dva posljednja mjeseca pokušane tri tajne ovrhe", kazala nam je Vanja Kuluz.

Facebook grupa Spasimo malog Cesarea najavila je kako će se Splićani ponovno organizirati, kao prilikom posljednje ovrhe u lipnju prošle godine, kada je nekoliko stotina Splićana, a među njima i Severina, stalo ispred ulaza u zgradu u kojoj žive Nina i Cesare.

"Splite pripremi se jer ćeš 7. veljače pokazati koliko ti znači dječji život", napisala je Vanda Plazonić, prijateljica Nine Kuluz i administratorica grupe Spasimo malog Cesarea.
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 13:40   #563
I tko bi onda htio investirati u državu u kojoj pravosuđe diktira ulica i jedna Severina? Mi bi htjeli eto biti jedna Švedska il Švicarska ali samo po pitanju toga da zarađujemo kao oni...Ostalo bi bilo dobro zadržati ovako, balkanski..
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 13:26   #564
Nemoj zaboraviti taksiste. Jedna Ševka i taksisti će odrediti skrbništvo nad ditetom
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 13:51   #565
Navijači, branitelji, taksisti i poneki trash celebrity. Ne znam kome bih prije povjerio borbu za sudbinu djeteta.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 01:55   #566
valjda će osigurati psihijatra za dijete u trenu dok ga budu odvodili, majka je izgubila skrbništvo, ali valjda će se ipak sad odseliti u italiju kad malog tata odvede jer ovo bi moglo nepovratno uništiti djetetov život, bez obzira što je presuda potvrđena nebrojeno puta.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:30   #567
Pokušana "leteća ovrha!
no nije provedena


Iz članka izdvajam: " Neslužbeno pak Slobodna Dalmacija saznaje da se od predaje dječaka ocu odustalo zbog nevoljkosti iz vrha Policijske uprave splitsko-dalmatinske da se dječak preda ocu bez suglasnosti majke."

Ako je ovo istina, to znači slom svih civilizacijskih vrijednosti.

Policija je odlučila ne provoditi odluke pravosudnih tijela.

Vidim ja da će za Dublin morati letiti 747-ice
lijencina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:45   #568
kako se te leteće ovrhe izvršavaju? policija upadne u razred, malog uhvate za ruke dok dijete vrišti, odvedu ga van i strpaju u kombi i dijete živi sretno do kraja života s tatom u italiji?

ili provale u stan pa dijete odvedu, a ako se jako opire, šta? stave mu lisice?

ili ga skupe iz parka bez ikakvih stvari?
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:57   #569
Mislim da James Bond akcije nisu potrebne- dovoljno je da se oduzimanje djeteta ne najavi, te se shodno isto izvrši bez Severine, taksista i ostalog suvišnog življa.
lijencina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 20:30   #570
pa viš da se đejms bond akcije planiraju, znači da su legitimne.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 09:27   #571
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
pa viš da se đejms bond akcije planiraju, znači da su legitimne.
Ne kažem da nisu legitimne, samo nepotrebne
lijencina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 09:46   #572
Isuse sad ćemo opet cijele dane imati čast slušat tu munjenu ženu, Sevku i ostali šljam
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 11:10   #573
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
munjenu ženu, Sevku i ostali šljam
Nepotrebno vrijeđanje.

Ljudi imaju dobre namjere - samo što ne vide da je njima popločan put u pakao jer gledaju, pa onda i vide, samo jednu stranu medalje. U zajednici u kojoj se pri svakoj raspravi o roditeljstvu prije ili kasnije izvuče "argument" o tome kako je "majka ipak majka" (u smislu da je otac, nemojmo se lagati, donor sperme i provider), u zajednici u kojoj se narodnom mudrošću smatra izreka daj dite materi, ljudi vjeruju da čine istinsko dobro.
Quote:
lijencina1 kaže: Pogledaj post
Iz članka izdvajam: " Neslužbeno pak Slobodna Dalmacija saznaje da se od predaje dječaka ocu odustalo zbog nevoljkosti iz vrha Policijske uprave splitsko-dalmatinske da se dječak preda ocu bez suglasnosti majke."
Ja iz članka izdvajam neslužbeno .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 11:35   #574
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

Ja iz članka izdvajam neslužbeno .
Zato sam se i ogradio s onim "ako je ovo istinito".

A nije da je nevjerovatno, ako uzmemo u obzir prethodnu situaciju s bolovanjima tumača i sl.

Mogućnost ignoriranja pravne države postaje sve dostupnija- što je prvo bilo prerogativ elita, pa potom kružoka povezanih sa istima, polako postaje dostupno i običnim građanima.

Drago mi je da bar po bezakonju i anarhiji postajemo sve više egalitarni
lijencina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 11:43   #575
Kada ce poceti hapsenja onih koji ne rade svoj posao i time rade stetu djetetu?
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 11:47   #576
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Kada ce poceti hapsenja onih koji ne rade svoj posao i time rade stetu djetetu?
Lako je biti general poslije bitke, ali to je trebalo rijesiti prije nego je dijete krenulo u skolu.
Sad ce to biti 10x veca trauma koja na kraju nece nista lijepoga donijeti tom djetetu.
lukarak is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 11:49   #577
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nepotrebno vrijeđanje.

Ljudi imaju dobre namjere - samo što ne vide da je njima popločan put u pakao jer gledaju, pa onda i vide, samo jednu stranu medalje. U zajednici u kojoj se pri svakoj raspravi o roditeljstvu prije ili kasnije izvuče "argument" o tome kako je "majka ipak majka" (u smislu da je otac, nemojmo se lagati, donor sperme i provider), u zajednici u kojoj se narodnom mudrošću smatra izreka daj dite materi, ljudi vjeruju da čine istinsko dobro.

Ja iz članka izdvajam neslužbeno .
Severina uopće nema dobre namjere, ono što radi, radi isključivo iz interesa, jer i sama je u sličnoj situaciji i nateže se po sudovima s ocem svog djeteta.
BolajiBadejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 11:56   #578
Quote:
lukarak kaže: Pogledaj post
Lako je biti general poslije bitke, ali to je trebalo rijesiti prije nego je dijete krenulo u skolu.
Sad ce to biti 10x veca trauma koja na kraju nece nista lijepoga donijeti tom djetetu.
Nisam ja bas general poslije bitke...ja sam ovo isto napisao cim sam prvi puta cuo za slucaj.

Nije jednom bio slucaj gdje bi otac oteo svoje dijete jer je izgubio parnicu...ali svaki puta kada bi se to dogodilo otac bi isti tren bio uhapsen, zatvoren i optuzen za otmicu djeteta a koje bi isti sekund bilo predano majci. Pravna drzava na djelu sto se kaze...ma koliko god mi suosjecali sa ocem.

Ovdje je to izostalo iskljucivo zbog toga sto su uloge obrnute ( da ne pricam o tome sto je otac talijan a majka hrvatica ).


Mene zapravo vise ne zanimaju razne Severine i sto misli svjetina, a ni majka.........mene zanima kada ce poceti hapsenja svih saucesnika u otmici...primjerice nekih sutkinja ili nacelnika policije......i svi ostali koji svojim neradom stvaraju tu traumu djetetu.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 12:00   #579
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Nisam ja bas general poslije bitke...ja sam ovo isto napisao cim sam prvi puta cuo za slucaj.

Nije jednom bio slucaj gdje bi otac oteo svoje dijete jer je izgubio parnicu...ali svaki puta kada bi se to dogodilo otac bi isti tren bio uhapsen, zatvoren i optuzen za otmicu djeteta a koje bi isti sekund bilo predano majci. Pravna drzava na djelu sto se kaze...ma koliko god mi suosjecali sa ocem.

Ovdje je to izostalo iskljucivo zbog toga sto su uloge obrnute ( da ne pricam o tome sto je otac talijan a majka hrvatica ).


Mene zapravo vise ne zanimaju razne Severine i masa, a ni majka.........mene zanima kada ce poceti hapsenja svih saucesnika u otmici...primjerice nekih sutkinja ili nacelnika policije...

Ne ne, ja za sebe kazem da je lako biti general kad kazem da je trebalo rijesiti prije.

Slazem se da je ovo epski fail sustava. No mi smo uvijek bili ne treba se drzati ko pijan plota.

Mene zapravo najvise zanima sto ce biti s djetetom i na koji nacin oni to planiraju provesti. A i taj otac mi je interesantan, nisam siguran da je potpuno svjestan kakvo dijete ce dobiti.
lukarak is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 12:03   #580
Quote:
BolajiBadejo kaže: Pogledaj post
Severina uopće nema dobre namjere, ono što radi, radi isključivo iz interesa, jer i sama je u sličnoj situaciji i nateže se po sudovima s ocem svog djeteta.
Severina je u cijelom slucaju irelevantna. Nije Severina ta koja donosi zakone ove drzave a ni ta koja izvrsava iste.

Zamislimo da ja npr. otmem neku djevojku zatvorim je u podrum i silujem. Moze Severina ( zahvaljujuci mom neodoljivom sarmu ) do sudnjeg dana demostrirati i traziti da me se pusti...ali ja cu biti osudjen za silovanje. Ako ne budem, tj. ako bi suci podlegli njenom pritisku i svejedno me oslobode .....onda su oni ti koji bi trebali biti osudjeni zbog teske povrede duznosti.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.