Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2017., 11:19   #1
Dali se itko razumije u licencirane kreditne posrednike?

Trebam mi novac ali banka mi neda kredit... Imam dokaz da posjedujem novac i da mogu isplatiti kredit. Pa sam mislio da bi licencirani kreditni posrednik
mozda mogao dati kredit? Tek sam neki dan cuo za njih, pa ako neko zna kako oni funkcioniraju i ima iskustva s njima podjelite ovdje.
dragonknigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 11:41   #2
Treba ti novac a posjedujes novac ?
Mislim da ti novac treba a da nemas garanciju da ces ga vratiti jer se krediti nikad lakse nisu davali i brze ....

Sretno

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 11:44   #3
Lombardni kredit?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 12:37   #4
Quote:
dragonknigh kaže: Pogledaj post
Trebam mi novac ali banka mi neda kredit... Imam dokaz da posjedujem novac i da mogu isplatiti kredit. Pa sam mislio da bi licencirani kreditni posrednik
mozda mogao dati kredit? Tek sam neki dan cuo za njih, pa ako neko zna kako oni funkcioniraju i ima iskustva s njima podjelite ovdje.
Kao što si i sam rekao, oni su kreditini posrednici. Drugim riječima oni ne daju kredit nego posreduju između tebe i banke, na način da im kažeš kakav kredit trebaš, a oni već znaju koja banka ima kakve ponude i uvjete i gdje bi to eventualno moglo proći. Drugim riječima, samo ti uštede hodanje od banke do banke i pomognu oko prikupljanja dokumentacije, neki put i malo ubrzaju ili poguraju proces, ali oni ne isplaćuju nikakav novac. Na kraju uvijek kredit dobiješ u banci ili eventualo u ŠKZ.
I da, stanje računa na PayPalu ti apsolutno nitko neće uzeti kao garanciju ni za kakav kredit tako da to možeš zaboraviti.
bluebunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 20:16   #5
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Treba ti novac a posjedujes novac ?
Mislim da ti novac treba a da nemas garanciju da ces ga vratiti jer se krediti nikad lakse nisu davali i brze ....

Sretno

Poslano sa SM-G950F
Paypal drzi novac 21 dan a moram narucit robu za kupce koju sam obecao dostavit u roku 2 tjedna...
dragonknigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 20:25   #6
Quote:
bluebunny kaže: Pogledaj post
Kao što si i sam rekao, oni su kreditini posrednici. Drugim riječima oni ne daju kredit nego posreduju između tebe i banke, na način da im kažeš kakav kredit trebaš, a oni već znaju koja banka ima kakve ponude i uvjete i gdje bi to eventualno moglo proći. Drugim riječima, samo ti uštede hodanje od banke do banke i pomognu oko prikupljanja dokumentacije, neki put i malo ubrzaju ili poguraju proces, ali oni ne isplaćuju nikakav novac. Na kraju uvijek kredit dobiješ u banci ili eventualo u ŠKZ.
I da, stanje računa na PayPalu ti apsolutno nitko neće uzeti kao garanciju ni za kakav kredit tako da to možeš zaboraviti.
Šteta... Izgleda da mi je jedina opcija posudit od lihvara...
dragonknigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 22:39   #7
Drugim rijecima, prodao si nesto sto uopce nemas u posjedu , a ne radi se o usluzi nego o robi ?
I da te netko hoce žalit , nemoze.Nemoze brate, nemoze.

Ja cu ti posuditi kad je takva sure thing taj tvoj posao.Imas neku nekretninu ili pokretninu u vlasnistvu za zalog?
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 23:04   #8
Možda ti oni daju. Samo će te to koštati...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 23:37   #9
A mogli ste jednostavno čovjeku napisati da su to posrednici između tebe i banke, koji ti rade ono što ti i sam možeš i jednom danu napraviti obilazeći banke i istraživajući ponude po internetu. A tu ti uslugu naplate u vidu police osiguranja koja se uzima iz kredita, te ti time pojede određenu svotu novaca koju si dobio kreditom. Dakle trebaju ti platne liste, BON-ovi, HROK-ovi, tj. posao u vidu zaposlenja po mogućnosti na neodređeno.
klavkalas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.