Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2008., 16:02   #81
Quote:
VanDiesel kaže: Pogledaj post
u cijenu je uključena naravno operacija, noćenje u poliklinici (sa med.sestrom), doručak, kava, i kaj god uz to ide, i taj steznik koji sam nosio, previjanje i vadjenje šava, i kontrola. prijevoz mi nije trebao, po mene je dosao brat drugo jutro, ali sve i da nije, taxi bi platio mozda 120 kuna, pa da nije mogo po mene doci, to bi tako izveo. bio sam na kontroli tamo u poliklinici i sve super izgleda, ja sam zadovoljan a i dr. tončić. kaj se mene tice, to mi je jedna od boljih investicija u zivotu
hvala.. da li je ovo njegova stranica www.toncic.net/index.shtml ????
poklon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 17:22   #82
Nolvadex, Clomid (clomifen) i to rokaj....bez operacije jedino to.

visak testosterona konvertira u estrogen i nastaje ginkomastija ili ti ga bitch tits(kujine sise)

jesi uzimao koje anabolike(steroide) ili imao neku drugu hormonsku terapiju??

i još nešto...može biti da si feminiziran (ne znači da si gay-peder) ali da imaš prirodno puno estrogena u tijelu...može si pretil pa i to potpomaže....
koliko god mi tu na forumu pričali, samo nagadjamo a i ti nikad neces znati tocno sta je dok ne napravis nekoliko nalaza kod svog doktora...dakle kod dr.i kazi problem i da ti da uputnicu da ides na pretrage...institucije ce napraviti svoje !
__________________
HMMMMMM
THE_BEATLES is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 12:45   #83
Danas bio na pregledu, doktor kaze ginekomastija. Reko mi da napravim krvnu sliku, ekg, koagulaciju, magnezij i mogu na operaciju. To mi sve nekako cini "lako", enfokrinologa nije ni spomenuo. Jeste vi bili kod istog na nekakvim pregledima?
crohunk24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 11:32   #84
Quote:
poklon kaže: Pogledaj post
hvala.. da li je ovo njegova stranica www.toncic.net/index.shtml ????
ja sam nasao pod www.estetskikirurg.com, odnosno kad sam googlao, vidio sam link na tu stranicu...
VanDiesel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 11:37   #85
Quote:
crohunk24 kaže: Pogledaj post
ja se u petak narucio kod plasticara na pregled pa cemo vidjet sta kaza. Ja se odlucio za M. Zambellija. Kako teče oporavak van diesel?
oporavak je pis of kejk! bio sam doma taj tjedan iza operacije, lješkario... kavice ispijao, surfao... nista specijalno, jedino mi je steznik bio dosadan s vremenom, ali i to je proslo... nema straha od ove operacije, mozda bas zato sto se sve obavilo kroz te male rupe.. nisam imao neke rane ili bijesne šavove, pa da bih zbog toga bio u bedu...
VanDiesel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 09:16   #86
Ajde super! Drago mi da sve proslo o.k. ja cu ici to obaviti srednom 11-tog da skupim jos malo casha. Meni dodje 1500 EUR ukupno, Dva tjedna prije zahvata idem napravit krvnu sliku i jos nesto i ekg, malo me frke te anestazije ( neznam zasto ) al nadam se sper rezultatu i da ce sve proci 5!

Pozz
crohunk24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 09:17   #87
e da jel tebe slao plasticar kod endokrinologa?!
crohunk24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 11:06   #88
Quote:
crohunk24 kaže: Pogledaj post
Ajde super! Drago mi da sve proslo o.k. ja cu ici to obaviti srednom 11-tog da skupim jos malo casha. Meni dodje 1500 EUR ukupno, Dva tjedna prije zahvata idem napravit krvnu sliku i jos nesto i ekg, malo me frke te anestazije ( neznam zasto ) al nadam se sper rezultatu i da ce sve proci 5!

Pozz
kad su toliko toga lošega konstantno pisali o općoj anesteziji, logican mi je strah! ali meni je sve dobro proslo, i nemam primjedbi! a kod endokrinologa nisam isao jer je situacija bila jasna, a ja sam znao da to zelim rijesiti kirurski, nisam imao nikakvih drugih smetnji ili tegoba...
VanDiesel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 13:32   #89
Hej! Ma nemam ni ja nikakvih tegoba tako da ni mene nije plasticar slao kod endokrinologa. Ma sad sam u glavi cist i nije me ni frka niceg nego mi jos jedino mutno sto mi rekao da se mlječne zlijezde vade ako je to potrebno? Jesu tebi to vadili?
crohunk24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 23:14   #90
Talking Pitanje

Ja imam normalne grudi i nemam sala, ali imam sto je raiden rekao napuhane bradavice koje kada se najezim ili posle bencha u teretani pretvore u normalne, ali se brzo vrate kakve su bile, jel to nesto pubertetski sto ce proci ili je neka bolest
Nikola-Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 21:00   #91
Procitao sam na netu da se ginekomastija moze uspesno resiti plasticnom operacijom... Verujem da je to veliki problem, koga ja iskreno nemam, ali zelim svima koji imaju dati informacije i tako makar malo pomoci... Vidite...
sonyboy2308 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 14:22   #92
Muške sise - ginekomastija?

Imam malo izbočene sise, u biti ne smetaju mi kao takve, samo bih volio da nisu salate i nekako su mi bradavice špicasto izbočene prema naprijed.
Sad, ako se radi o ginekomastiji, onda valjda imaju nekakvi lijekovi protiv tih hormona, ili u krajnjem slučaju operacija.
Ako je samo salo kao posljedica debljanja, onda se to valjda može riješiti mršavljenjem i vježbanjem.
Sad, zanima me kako mogu saznati razliku između ginekomastije i tzv. pseudomastije - lipomastije, ako se ne varam?
Cheleby is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 15:35   #93
treniraj!!!
__________________
Neću žvaku, hoću svoj kusur!
kikinda007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 16:02   #94
Quote:
kikinda007 kaže: Pogledaj post
treniraj!!!
Pa bi, ali ako je ginekomastija time ću samo pogoršati.
Cheleby is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 10:50   #95
Pozzzz

Pozdrav svima!
Ja se operirao oporavak teče o.k. zasad, doktor zadovoljan rezultatima, od operacije prošlo tjedan dana, još sve natečeno i danas sam bio na kontroli, doktor kaze da ima dosta vode unutra...jel netko zna šta mu to znači? Zabijao mi igle unutra da to kao izvadi al nije uspio...?!
crohunk24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 19:20   #96
imam jdeno pitanje imam 15 god. i imam problem sa bradavica zato sto su stalno napuhane....nekad se smanje kad je hladno....to mi se pojavilo prije godinu i pol dana i bio sam kod doktora u rijeci i on mi je rekao da bi mi to trebalo proc korz koju godinu ali ja nisam nista primjetio da se promjenilo.... a nemam nikakvih problema sa tezinom imam 170 i 63 kg i neznam zasto mi se to pojavilo.....doktor je rekao radi zenskih hormona i da bi mi to trebalo proc koz koju god....neznam sta da radim jer me to jako smeta.
komar3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 21:21   #97
Quote:
komar3 kaže: Pogledaj post
imam jdeno pitanje imam 15 god. i imam problem sa bradavica zato sto su stalno napuhane....nekad se smanje kad je hladno....to mi se pojavilo prije godinu i pol dana i bio sam kod doktora u rijeci i on mi je rekao da bi mi to trebalo proc korz koju godinu ali ja nisam nista primjetio da se promjenilo.... a nemam nikakvih problema sa tezinom imam 170 i 63 kg i neznam zasto mi se to pojavilo.....doktor je rekao radi zenskih hormona i da bi mi to trebalo proc koz koju god....neznam sta da radim jer me to jako smeta.
Ne znam kod kakvog liječnika si bio ali uvijek možeš potražiti savijet endokrinologa koji će te uputiti kako dalje postupiti. Traži si ti fino uputnicu za endokrinologa...
dan-zena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 19:27   #98
ma ko doktor mislio sam endinokrinolog sory nis se mogo sjetit
komar3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 01:19   #99
Quote:
crohunk24 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Ja se operirao oporavak teče o.k. zasad, doktor zadovoljan rezultatima, od operacije prošlo tjedan dana, još sve natečeno i danas sam bio na kontroli, doktor kaze da ima dosta vode unutra...jel netko zna šta mu to znači? Zabijao mi igle unutra da to kao izvadi al nije uspio...?!
napravio se takozvani otok,moguće da nsii mirovao dovoljno,ali to prolazi,iako treba malo duže!
Goby is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 01:21   #100
Quote:
VanDiesel kaže: Pogledaj post
oporavak je pis of kejk! bio sam doma taj tjedan iza operacije, lješkario... kavice ispijao, surfao... nista specijalno, jedino mi je steznik bio dosadan s vremenom, ali i to je proslo... nema straha od ove operacije, mozda bas zato sto se sve obavilo kroz te male rupe.. nisam imao neke rane ili bijesne šavove, pa da bih zbog toga bio u bedu...
također rješio kod tončića sve,i prezdovoljan,a prsluk več dugo stoji u ormaru,dok ja uživam na plažicama i bazenčićima
Goby is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:21.