Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2016., 22:40   #4541
jedna moja kolegica je prije par mjeseci tetovirala dijamant... za sad se drzi, al ok, s gornje strane je... vidit cemo kako ce se drzat s obzirom da na poslu moramo stalno ruke dezinficirat
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 23:05   #4542
Quote:
yawanna kaže: Pogledaj post
Avaj, pomagajte
Mislim se još između nekoliko motiva(nema se $$$ za sve), ali za sada vodi zmaj... Mjesto je upitno- bude li manji ide na nogu, bude li zmajusina pokrit će barem pola leđa. Pitanje je slijedeće- hoću li morati do Zele u Zagreb da mi to napravi, ili bi mi takvo nešto napravili Kid Kros ili Tiho iz Splita? Kome bi od njih uopće prepustili da vam to radi, tj tko bi to odradio najbolje i koliku odokativnu cijenu mogu očekivati (računam na bar 4000kn ako bi se radilo o zmajusini)...
Lako je moguće da ću uz zmaja napisati i tekst jedne pjesmice, raste trava zelena i tako to...
Hvala....
Kros.
Za zmaja definitivno Kros.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 11:31   #4543
Quote:
<Lady in Black> kaže: Pogledaj post
jel' itko radio tetovaže na prstima? zanima me kako vam se drže, kakva im je postojanost?
Ja idem drugi tjedan, u pravilu kaj sam htjela ne može (premalo i nebi se boja primila).

Znam barem 5 parova koji imaju tetovirane prste i stoji im godina isto, konkretno brat 14 godina nije se promjenila (inače građevinar). Tetovirano u Gandalfu.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 19:57   #4544
Pozdrav,
zanima me koji tattoo shop u zg ili okolici prima plaćanje na rate visa pbz?

Hvala,
LP
sonofzeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 21:04   #4545
Zna li netko slučajno par stranica odnosno galerija tetovaža u svijetu koje su najbolje,trebam par ideja, hvala
Mostaraccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 22:13   #4546
Please preporuke za tattoo studio u Zg a da nije Zele i da su dobri i precizni u letteringu, rade s kvalitetnim bojama i bla bla Cijena mi nije bitna, bitan mi je stav i pristup klijentu
Hvala!
wanderluster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 16:23   #4547
Smile

Quote:
wanderluster kaže: Pogledaj post
Please preporuke za tattoo studio u Zg a da nije Zele i da su dobri i precizni u letteringu, rade s kvalitetnim bojama i bla bla Cijena mi nije bitna, bitan mi je stav i pristup klijentu
Hvala!
Idi kod cura u Octopus, one su super !
crazycatwomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 21:39   #4548
Bila sam danas u Hardlineu (Domjanićeva), pa ak dečki čitaju šaljem im pozdrav jer je ovo bilo najugodnije iskustvo do sad .

Makar se radilo samo o srcu na ramenu
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 18:28   #4549
pozdrav! ima li netko preporuku kod koga bi u Zagrebu bilo najbolje napraviti ovakvu tetovažu?

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...f7356fa0aa.jpg
girl333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 21:35   #4550
Quote:
girl333 kaže: Pogledaj post
pozdrav! ima li netko preporuku kod koga bi u Zagrebu bilo najbolje napraviti ovakvu tetovažu?

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...f7356fa0aa.jpg
Octopus radi prekrasne takve
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 09:15   #4551
Quote:
girl333 kaže: Pogledaj post
pozdrav! ima li netko preporuku kod koga bi u Zagrebu bilo najbolje napraviti ovakvu tetovažu?

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...f7356fa0aa.jpg
ovo je predivno
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 23:28   #4552
Ispupčena tetovaža

Bok svima,
Tetovirala sam se prije 3 mjeseca (citat na podlaktici) i sve je prošlo super. I jučer je frendica htjela vidjet tetovažu i dodirnula ju je i kaže : vauu kak dobro, nisam znala da se to tak osjeća..
I ja probam, stvarno, postala je onako kao ispupčena. A nije bila, mislim je al prvih par dana dok nije zaraslo. Kasnije se stopila s kožom.
Što da radim sad? Jel to normalno?
luucyluucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 23:54   #4553
Vjerojatno imas keloidnu kožu i kad je tetovaža potpuno zarasla, "ožiljak" je postao ispupčen. Takva je i moja na rebrima i od frendice na zapešću. Ne brini!

Tko od tattoo majstora radi dobre cover tattoos? Naime, na rebrima imam recenicu, sama tetovaza je cca 2,5cm sa 10-12cm. I sad bih to prešarala nekim cvjetovima ili tako nečime. Dečko koji me tetovirao prije X godina jednostavno nije imao dovoljno iskustva i to nije najljepše odrađeno.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 10:42   #4554
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
Tko od tattoo majstora radi dobre cover tattoos? Naime, na rebrima imam recenicu, sama tetovaza je cca 2,5cm sa 10-12cm. I sad bih to prešarala nekim cvjetovima ili tako nečime. Dečko koji me tetovirao prije X godina jednostavno nije imao dovoljno iskustva i to nije najljepše odrađeno.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Ne znam koliko radi covere, ali za cvijeće i slično bih ti preporučila Niku iz Octopusa. Radi jako puno cvijeća i mislim da ima zanimljiv stil pa škicni njene radove,
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 01:46   #4555
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Octopus radi prekrasne takve
Ima ih gro koji ce napraviti dobru takvu tetovazu.
Ajmo reci suzis izbor na 3 tattoo majstora, svejedno je kome odes.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 14:39   #4556
Ej pozdrav,

Jel ima netko kakvih iskustva/saznanja o KING tattoo studio u Zaboku?
Da ili Ne?
__________________
Tko se nije skrio magarac je bio
Evill Angell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 15:48   #4557
Pa imas facebook stranicu i vidis radove, to je barem lako, odmah vidis neciju ruku.
Sad sam bacio pogled, tattoo mu ide od izvrsnih do dobrih uradaka...
Ovisi kakav bi tattoo radila?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 20:37   #4558
Evo ja se nedavno tetoviral u Osijeku u Anubis tattoo, majstor Zoran Pocrnic Zvaki, vrhunski majstor i umjetnik, al prije svega legenda od covjeka, specijaliziral se za unikatne tetovaze, pa ako hocete tetovazu kakvu nitko drugi nema ja bi vam ga toplo preporucil.
Breg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 07:47   #4559
Ja sam prve tetovaže radila u tattoo inku u zagrebu. Tamo sam napravila tetovaže na trtici, tabanu, iza uha i u ustima. Ovo iza uha mi se tri puta popravljalo i još fali boje..ne spavam na toj strani i nije mi jasno što joj se događa pa sam odustala od popravljanja, ovu u ustima neću ni spominjat jer sam to u startu znala da je kockanje al eto...
Kasnije mi je Petra Brkić radila genijalne tetovaže na oba buta i držala bih se nje ali se eto odselila nažalost....
Sad u Osijeku tražim nekoga za sljedeću tetovažu ali me Anubis nikako ne privlači jer čujem ili izrazito dobra iskustva ili katastrofalna, doduše ne žuri mi se pa ću još okolo gledati i skupljati informacije i iskustva ^_^
andalejbt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 13:58   #4560
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Pa imas facebook stranicu i vidis radove, to je barem lako, odmah vidis neciju ruku.
Sad sam bacio pogled, tattoo mu ide od izvrsnih do dobrih uradaka...
Ovisi kakav bi tattoo radila?
Ma da, ali jedno je što vidi moje oko, a drugo su iskustva iz prve ruke.
Tattoo bi bila kombinacija balerine/vile, s omotanom zmijom oko noge i s ptičicama iznad. Nekih 15-20cm ..
__________________
Tko se nije skrio magarac je bio
Evill Angell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.