Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2003., 13:44   #1
Neka pati koga smeta...

...a mene j***no smeta

ne to sto su nasi osvojili svjetsko prvenstvo, nego sto ce sad svaki glazbeni anonimac smisliti neku prigodnu budnicu kojom ce nam prati usi barem sljedecih tjedan dana...

mislim, jeste culi Krusku (kojeg Krushku?) i paklene...
a Barune i prigodnu rukometnu obradu?

samo se ceka da im Severina i Cirohito zajedno zapjevaju "Djevojku sa sela" na Jelacic placu.....
__________________
is any song worth singing if it doesn't help?
anch_io is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 13:47   #2
__________________
When will I realize that this skin
I'm in
Hey, it isn't mine
And when will the kill be too much
meat for me to hide on
grungerca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 14:10   #3
Uh, a jos kad uleti Djibo sa cuvenim songom "Mi smo prvaci"
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 16:29   #4
Re: neka pati koga smeta...

Quote:
anch_io kaže:
...a mene j***no smeta
ja patim

[stvarno jezivo. od svih tih niti-sprdnje-vrijednih-nakaza, baruni su valjda najsretniji. svaki jebeni uspjeh u sportu na neki način im uspije revitalizirati karijeru.]
paški sir i vrhnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 16:41   #5
cirkus se nastavlja
 
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 17:02   #6
Bilo kakav izgovor da se ne radi, loče, ždere i grlo dere s nekim brđanskim pjesmuljkom.


Svaka čast rukometašima, al ostatak dekora .
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 19:16   #7
danas sam cak i mislio ih docekat (jer im svaka cast!!!), ali kad sam cuo da ce doci thompson......

fala lipa, mene tamo nema!!! na prvu 17icu sam sjeo i pravac doma u krevet, pa jest i evo me sad tu!!!
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 21:23   #8
Ma ja sam pretrpio sve glazbene zlocine da bi docekao rukometase. Njima svaka cast a jedan svakakvim kruskama i barunima koji na njima pokusavaju uzdignuti svoj nikakav talent
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 21:26   #9
pravo zboris!!
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 21:41   #10
**beš sve to
jedina kvalitetna pjesma proizišla iz sportske euforije bila je mare i kate od štimca i boema
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 22:02   #11
Quote:
panon youth kaže:
kvalitetna
ti to ozbiljno??
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 22:04   #12
kak je islo ono smece od prosle godine za janicu? znam da su to pustali cijelo jutro onaj dan kad se vracala... prestrasno nesto.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 22:17   #13
Katasrofa. Ne znam...možda sam fakat netolerantna i tankih živaca, ali tko ne bi bio takav kad čuješ idiota krušku sa nečim tipa "U boj u boj, pazi stroj!" Pa u pizdu materinu ko da se ratuje, a ne da se igra rukomet.
Osim toga, one pederčine koje pjevaju "Neka pati koga smeta"....ma odvratno. Taj nit ima glas,nit bilo kaj drugo!Fuuuuuuuuuuj!!!

Recite vi kaj hoćete, al jedina dobra naša pjesma koja odražava pobjednički duh je ona od Colonie: "Svijet voli pobjednike". Kaj je, je. Bar ima normalan text koji govori o pobijedi u sportskom duhu, a ne o strojevima. I bar ne stenje ko ona pederčina koja pjeva ono "Neka pati.."
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 22:18   #14
P.S. Pozdrav tomsonu: :2up: (kojeg fala Bogu nisam čula jer sam na vrijeme zbrisala doma)
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 22:21   #15
Quote:
GothicA kaže:

Recite vi kaj hoćete, al jedina dobra naša pjesma koja odražava pobjednički duh je ona od Colonie: "Svijet voli pobjednike". Kaj je, je. Bar ima normalan text koji govori o pobijedi u sportskom duhu, a ne o strojevima. I bar ne stenje ko ona pederčina koja pjeva ono "Neka pati.."
ti si luda
COLONIA..
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 22:35   #16
Quote:
wuk kaže:
ti to ozbiljno??
hehe
sjećam se bio sam klinac i sa starcima u bolu na braču kad sam vidio štimca i onog iz boema u bircu na plaži/ma pjesma mi je bila malo smiješna i onda al svirala mi je cijelo ljeto u super atmosferi. sigurno je bolja od ovih sad. ajd baruni su još ok, al ovi pakleni

s druge strane što vi ljudi hoćete da hrvatske sportske uspjehe ovjekovjeći neki indie punk bend il slično - pa normalno da je tu tompson, pa normalno da je tu kruška, autor kroacijine himne, baruni, tamburaši, pa normalno - ljudi to vole /a i rukometaši
a mislim da vi nikad ne bi slušali nikakvi bend koji bi pjevao o hrvatskim x-metašima- takve se jednostavno ne shvaća ozbiljno
to što vi sad tu serete po njima jednostavno nema smisla - tipično ah-ak-su-svi-glupi kvaziintelektualno zgražanje nad masovnim ukusom

--------al istina kruška je sranje, koji ***** ljudi ne jedu avokado

iz leksikona:avokado, voćka trop. krajeva iz por. lovora; kruškoliki plodovi jedu se svježi, priređeni kao salata

što se tiče kolonije, čist je ok
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 22:36   #17
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
ti si luda
COLONIA..

Oćeš reći da bolje pjevaju baruni i kruška? ili možda tomson?!
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 22:43   #18
e sad me je ovo do kraja raspizdilo...vrati se par likova u kset s trga, gdje su se opijali i slavili nekakvu jebenu sportsku pobjedu koja im već preksutra u životu ništa značiti neće, i traže da im za vrijeme tonske probe pustim thompsona...ja ih naravno odjebem i tu su krenula sranja...
i na kraju sam definitivno odlučio promjeniti nacionalnost...kako mi neće dozvoliti da se izjašnjavam kao dalmatinac, bit ću zaveden pod ostalo...jebi ga

Zadnje uređivanje č.i.k. : 04.02.2003. at 10:02.
č.i.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 23:30   #19
jo joj, ta od kruske...pakleni u boj...shit, majko stara, umirem....
 
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 23:40   #20
Quote:
GothicA kaže:
Oćeš reći da bolje pjevaju baruni i kruška? ili možda tomson?!

ne....hocu reci da CIJELA stvar uopce nije vrijedna usporedjivanja...ta glazba...je DNO DNA.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.