Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2006., 13:35   #81
ako to sredim, viđat ćeš me na naslovnicama...

Preporuka doktora? Čitam danas u jutarnjem da se to izvodi i u općim bolnicama, e sad pretpostvljam da je i kvaliteta usluge manja...?

Oću novi nos!! I kako uvjerit starce da sam duboko u sebi iskompleksiran i da me ne tješe činjenice da "ljudi koji gledaju tvoju vanjštinu nisu vrijedni tvog društva"?
Ja to oću radi sebe, boli me **** za druge!
__________________
sve je sranje osim pišanja, a i pišanje je sranje kad pišaš u vjetar.
supersonični majstor is offline  
Old 09.01.2006., 08:11   #82
Quote:
supersonični majstor kaže:
ako to sredim, viđat ćeš me na naslovnicama...

Preporuka doktora? Čitam danas u jutarnjem da se to izvodi i u općim bolnicama, e sad pretpostvljam da je i kvaliteta usluge manja...?

Oću novi nos!! I kako uvjerit starce da sam duboko u sebi iskompleksiran i da me ne tješe činjenice da "ljudi koji gledaju tvoju vanjštinu nisu vrijedni tvog društva"?
Ja to oću radi sebe, boli me **** za druge!
ja sam išla kod dr. Duje Ostojića i zadovoljna sam.

prvo sam htjela ići u bolnicu da ne moram platiti ali sva sreća da nisam. uglavnom 6 mjeseci sam dogovarala tu operaciju i kad mi je bilo već stvarno dosta, nazvala sam Ostojića i dogovorila operaciju za 4 dana.

ak te brine ono ravnanje kosti, ja sam imala dosta veliki nos i već sam ti napisala da uopće nije bolilo i nisam ništa osjetila. i sad nemam nikakvih problema.

ja uopće nisam požalila, jedino mi je žao kaj nisam to napravila puno prije jer sam isto bila užasno iskompleksirana.
jennifer is offline  
Old 09.01.2006., 12:00   #83
Quote:
MaxB kaže:
Cijene od 1000-1500 eura - samo estetska operacija, ako imas devijantni septum onda je valjda jos pesto eura gore (ili kako kod kojeg kirurga).
E, ja imam "devijantni septum" (meni to smijesno zvuci, ko da se radi o necem iz popravnog doma

To se i vidi, kao malo grbav nos. Htio bih to rijesiti, jer mi je jedna nosnica u principu 90% zacepljena. E sad, je li to dovoljno medicinski opravdano da ide preko HZZO-a, ili bih morao platiti bas kao da je rijec o cistoj estetskoj kirurgiji?
xipe is offline  
Old 09.01.2006., 12:45   #84
Quote:
xipe kaže:
E, ja imam "devijantni septum" (meni to smijesno zvuci, ko da se radi o necem iz popravnog doma

To se i vidi, kao malo grbav nos. Htio bih to rijesiti, jer mi je jedna nosnica u principu 90% zacepljena. E sad, je li to dovoljno medicinski opravdano da ide preko HZZO-a, ili bih morao platiti bas kao da je rijec o cistoj estetskoj kirurgiji?
mislim da da ide prek hzzo-a.
znam curu kaj je isto imala to pa je operirala (na trošak hzzo-a)
ambasadorica is offline  
Old 09.01.2006., 23:06   #85
tam danas u jutarnjem da se to izvodi i u općim bolnicama, e sad pretpostvljam da je i kvaliteta usluge manja
ovako, znam cca.5ljudi tj.zena koje su operirale nos..i svima je sve ok ispalo..izgledaju bolje i sebi i vecini dugih i nisu pozalile...

...sve su isle u opce bolnice..i tamo je sigurno bolje nego kod privatnika..dr. u bolnici imaju dobro iskustvo i paze na svoj ugled i sigurno te nece zeznut jer ne rade to za veliku lovu...

preporucam dubravu! dr.stanec ako je moguce ikako...covjek je vrhunski profesionalac
__________________
Iznad ravne tuge lisnih drvoreda
prolaze,visoko oblaci od vune
kajbrijes is offline  
Old 09.01.2006., 23:34   #86
Quote:
xipe kaže:
E, ja imam "devijantni septum" (meni to smijesno zvuci, ko da se radi o necem iz popravnog doma

To se i vidi, kao malo grbav nos. Htio bih to rijesiti, jer mi je jedna nosnica u principu 90% zacepljena. E sad, je li to dovoljno medicinski opravdano da ide preko HZZO-a, ili bih morao platiti bas kao da je rijec o cistoj estetskoj kirurgiji?

Ide prek hzzo-a, bar je tak bilo prije 5 godina kad je moja cimerica operirala nos...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Old 10.01.2006., 09:04   #87
Razmisli dvaput i pitaj malo vise ljudi. Ja sam operirala nos u 16-oj i zauvijek ce mi biti zao. Bio je velik i sad je, samo sto je jos dodatno grbav i nepravilan. A lijepo su me upozoravali na vrijeme, ali ne... ja sam tada radje slusala ove kao Jennifer.
Uostalom, uvijek je pametnije najprije pitati nekog od struke. Uspijeh operacije ovosi o mnogo cemu, recimo o obliku tvog nosa, tvojoj dobi, sto zapravo zelis postici... ne oslanjaj se na pausalne savjete forumskih veleumnika.
Einherjer is offline  
Old 10.01.2006., 09:12   #88
Quote:
Einherjer kaže:
Razmisli dvaput i pitaj malo vise ljudi. Ja sam operirala nos u 16-oj i zauvijek ce mi biti zao. Bio je velik i sad je, samo sto je jos dodatno grbav i nepravilan.
Pa nije ni cudo da ti je nepravilan kad si ga isla "sredjivat" dok je jos rasao

A sta ga onda sad kao odrasla ne ides sredit kako valja?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Old 10.01.2006., 09:20   #89
Quote:
Einherjer kaže:
Razmisli dvaput i pitaj malo vise ljudi. Ja sam operirala nos u 16-oj i zauvijek ce mi biti zao. Bio je velik i sad je, samo sto je jos dodatno grbav i nepravilan. A lijepo su me upozoravali na vrijeme, ali ne... ja sam tada radje slusala ove kao Jennifer.
Uostalom, uvijek je pametnije najprije pitati nekog od struke. Uspijeh operacije ovosi o mnogo cemu, recimo o obliku tvog nosa, tvojoj dobi, sto zapravo zelis postici... ne oslanjaj se na pausalne savjete forumskih veleumnika.
Tebe ziher neki veleumnik operirao, pa sa 16 godina se takve operacije ne rade, osim kod nekih mesara
spy is offline  
Old 10.01.2006., 09:22   #90
Nos raste do kraja zivota :P

Enivej: bila jos jednom nekoliko godina iza toga. Ali ne mozes to vise srediti.

Sad vise ne idem, kakav je takav je, moj je.
Einherjer is offline  
Old 10.01.2006., 09:23   #91
Quote:
Einherjer kaže:
Sad vise ne idem, kakav je takav je, moj je.
Tvoj je??

Ne bih rekla
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Old 10.01.2006., 09:24   #92
Quote:
spy kaže:
Tebe ziher neki veleumnik operirao, pa sa 16 godina se takve operacije ne rade, osim kod nekih mesara
A vidim i ti se puno razumijes . Pa najvise operacija nosa rade klinci u teen dobi. Poslije se opamete.
Einherjer is offline  
Old 10.01.2006., 09:26   #93
Quote:
Ipanema kaže:
Tvoj je??

Ne bih rekla

Nego ciji?
Einherjer is offline  
Old 10.01.2006., 09:26   #94
Quote:
kajbrijes kaže:
ovako, znam cca.5ljudi tj.zena koje su operirale nos..i svima je sve ok ispalo..izgledaju bolje i sebi i vecini dugih i nisu pozalile...

...sve su isle u opce bolnice..i tamo je sigurno bolje nego kod privatnika..dr. u bolnici imaju dobro iskustvo i paze na svoj ugled i sigurno te nece zeznut jer ne rade to za veliku lovu...

preporucam dubravu! dr.stanec ako je moguce ikako...covjek je vrhunski profesionalac
A sta, dodjes u bolnicu i kazes: "ja bi da mi ovu kvrgu na nosu ispilite"?

Jesu li te tvoje poznanice isle estetski ili zdravstveno, su dobile uputnice i ako je estetski, na kojoj osnovi su ih dobile?
Su platile? Koliko?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Old 10.01.2006., 09:28   #95
Quote:
Einherjer kaže:
Nego ciji?
Dijelo kirurga
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Old 10.01.2006., 09:29   #96
Quote:
Ipanema kaže:
Dijelo kirurga
Pa ne nosi ga on, ergo ne odlucuje ni sto ce dalje. Imas ti kakav point ili cemo se dalje preganjati bezveze?
Einherjer is offline  
Old 10.01.2006., 09:30   #97
Quote:
Einherjer kaže:
A vidim i ti se puno razumijes . Pa najvise operacija nosa rade klinci u teen dobi. Poslije se opamete.
Znam da rade, ali to nije dobro, i svaki savjestan liječnik će to odbiti.
Rade se i abići u petom mjesecu
spy is offline  
Old 10.01.2006., 09:33   #98
Quote:
spy kaže:
Znam da rade, ali to nije dobro, i svaki savjestan liječnik će to odbiti.
Dobro, a sad se vrati gore i pitaj Jennifer koliko ima godina.
Einherjer is offline  
Old 10.01.2006., 09:41   #99
Quote:
Einherjer kaže:
Dobro, a sad se vrati gore i pitaj Jennifer koliko ima godina.
Đenifer , kolko imaš godina?

Supersonični
Ako imaš 16 pričekaj još koju godinu, a do tada se tješi da je unutarnja ljepota najvažnija, a fizička prolazna i da se svi na kraju pretvorimo u prah. Nemoj ić na operaciju dok se još razvijaš jer češ imat problema ko Ajnherjer, al poslje možeš, samo odi kod nekog kvalitetnog kirurga, malo se raspitaj
spy is offline  
Old 10.01.2006., 09:44   #100
Klikom na Jenniferin profil možemo vidjeti kada je rodjena i da nos nije operirala sa 16 ako je to bilo prije 2 godine
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.