Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2004., 09:16   #1
Novi hrvatski F1 sajt

Posjetite novi hrvatski F1 sajt. Zasad u probnoj fazi, novi sajt nudi za sada samo informacije o vozačima, stazama, kalendaru utrka... očekujemo popunjeneje svih rubrika do USkrsa. (BTW ovo je prvi put u nekoliko godina da se na USkrs ne vozi trka!). VIjesti koje vidite na sajtu su najnovije i što se vijesti tiče sajt je u potpunosti krenuo... posjetite Crof1.tk
msporis is offline  
Old 03.04.2004., 09:28   #2
svaka čast .. veliki trud je uložen oko stranice.. ima dosta informacija, kad sve proradi bit će to odličan sajt .. evo da je hitim u favorite
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Old 03.04.2004., 09:30   #3
do utorka očekujte sve o timovima ( sa tehničkim specifikacijama bolida, povijsti tima...), i dodatne informacije o vozačima (vjerojatno povijest karijere). Rezultati rubrika već danas navečer il sutra ujutro, pošto tu nemam puno šta raditi.
msporis is offline  
Old 03.04.2004., 10:01   #4
Nisam stručnjak, ali baš dobro izgleda...
FiA is offline  
Old 03.04.2004., 10:06   #5
svaka čast na trudu i volji... samo naprijed
 
Old 03.04.2004., 14:17   #6
Cool. Samo ti fali više slika, puno više!!!! Ovako je nekako tmurno.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Old 03.04.2004., 14:59   #7
slike su mi najveći problem jer nemam svojih, a svi na webu imaju dobri stari copyright. možda se uspijem složit sa sutton images sajtom, pa ćemo vidjet. zasad samo slike iz press media centara momčadi
msporis is offline  
Old 03.04.2004., 16:57   #8
Quote:
msporis kaže:
slike su mi najveći problem jer nemam svojih, a svi na webu imaju dobri stari copyright. možda se uspijem složit sa sutton images sajtom, pa ćemo vidjet. zasad samo slike iz press media centara momčadi
Ma samo kradi!!!!! Radi kao i svi drugi, uzmi sliku i nešto joj malo onako neprimjetno izmjeni, snimi je kao novu i boli te ***** .
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Old 03.04.2004., 19:28   #9
Bravo Stari
Ide odma u favorite

FJBG
Mr.Ex.President
MEP is offline  
Old 03.04.2004., 20:25   #10
Strava stranica; samo tako nastavi.
morsk! is offline  
Old 03.04.2004., 22:43   #11
Imam ti par McLaren wallpapera odlični su, hoćeš ??

Inače super stranica, samo je pitanje imaš li dovoljno volje i energije za održavanje, bilo bi šteta da se zapusti kad si ovoliko dogurao.

P.S. tko je portir na srcu ??
Rain is offline  
Old 03.04.2004., 23:10   #12
Svaka čast na entuzijazmu.

Preporučio bih ti da se držiš pravila igre i da ne stavljaš zaštićene slike bez dozvole vlasnika, reda radi.

Tko zna, možda ovo preraste u nešto veće

P.S. link na "mirovina2.htm" nije aktivan.. to je sve
M@rio is offline  
Old 04.04.2004., 09:20   #13
slike će ić tek pokoja dok ne dobijem dozvolu od već spomenutog suttona. A dotad idu slike s press media centra, čije smijem stavljat. wallpapere slobodno šalji na mail [email protected] . linkovi koj ne rade znači da tog dijela sajta još nema, no očekujte uskoro i te dijelove, evo i rezultati su gore. naravno pravodobne rezultate možete čitati i kroz news sistem. kad nam hosting provider napravi bazu stavit ću i galerije sa slikama, poseban naglasak na PIT BABES. al sve će to nažalost trajati.
Naglašavam, premda rubrike još nisu popunjene novosti idu redovito i s njima nema problema, one su up to date, zato već sada možete početi s redovnim posjećivanjem sajta jer će novosti ići redovno. Danas izvještaj s utrke očekujte oko 8 navečer, jer sam nedostupan a nema me ko zamjenit. Zato i opozivam sve spremne na suradnju da mi se jave. Poznavanje webmasterstva nije potrebno. Pošto će izvještaj malo kasnit očekujte da u njemu bude velika količina informacija.
toliko zasad, hvala na pohvalama
msporis is offline  
Old 04.04.2004., 09:58   #14
Talking

Vidim ti avantar na kojem je dosta crvenila i jedna ruzna brada koja me podsjeca na jednog zitelja BlackBirdovog zoloskog vrta pa strahujem da ne bi na stranici bilo neke pristranosti! Mora i Villeneuve dobit malo mista...
Damson is offline  
Old 04.04.2004., 11:26   #15
Quote:
Damson kaže:
Vidim ti avantar na kojem je dosta crvenila i jedna ruzna brada koja me podsjeca na jednog zitelja BlackBirdovog zoloskog vrta pa strahujem da ne bi na stranici bilo neke pristranosti! Mora i Villeneuve dobit malo mista...
Je to onaj Villeneuve koji je jednom davno (1997) osvojio naslov i onda doslovno propao i vise se nije pojavljivao, a prosle godine i izasao iz F1 cirkusa?

Ah taj Villeneuve, da on treba dobit makar cijelu stranicu za sebe....
morsk! is offline  
Old 04.04.2004., 12:59   #16
Quote:
morski_pljas kaže:
Je to onaj Villeneuve koji je jednom davno (1997) osvojio naslov i onda doslovno propao i vise se nije pojavljivao, a prosle godine i izasao iz F1 cirkusa?

Ah taj Villeneuve, da on treba dobit makar cijelu stranicu za sebe....
Da, to je onaj lošiji Villeneuve koji je uvijek bio, kako kod nas kažu, dobar za popit i pojest.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Old 04.04.2004., 13:21   #17
Quote:
Anđeo kaže:
kako kod nas kažu, dobar za popit i pojest.
Dobra!
Damson is offline  
Old 08.04.2004., 20:57   #18
Dakle, evo mene opet ovdje... msporis, svaka čast. Svaki dan friške vijesti! Jaaakooo dobro!
FiA is offline  
Old 08.04.2004., 22:51   #19
Šaljem poruku tamo, al ne ide nešto... Dobar! Samo nastavi!

Stvarno za friške vijesti i trud općenito!

Blackbird is offline  
Old 08.04.2004., 23:42   #20
Pogledajte anketu

FJBG
Mr.Ex.President
MEP is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.