Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2015., 16:03   #641
super je krema my body od masline, iz bipe. povoljna i vrlo dobra. ne mogu naći fotku da stavim, bijelo je pakiranje.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 22:24   #642
Quote:
dimlight kaže: Pogledaj post
Odlična krema za ruke Issa s bademovim uljem naše marke Milla. Nije ovakvo pakiranje nego bijelo-zeleno, malo demode, ali njega i miris fantastični. Spada u red masnijih krema pa možda bolje mazati navečer prije spavanja.
Potpisujem, genijalna je.
Nedavno sam je dobila i odusevila se, dodje mi da se cijela namackam jer me je miris odusevio.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 08:17   #643
moram potražiti ovu kremu. čini se savršena za hladnije vrijeme koje slijedi.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 10:29   #644
Mene dosta teksturom asocira na onu plavu niveu. Miris je posebna prica, ali sve skupa

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 10:34   #645
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Potpisujem, genijalna je.
Nedavno sam je dobila i odusevila se, dodje mi da se cijela namackam jer me je miris odusevio.
Ja je i mažem po cijelom tijelu, ne dira me ono "za ruke".
dimlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 10:38   #646
kupila sam je u super konzumu i fenomenalna mi je pogotovo za noć. mažem s njom i laktove i koljena i pete i stvarno radi čuda.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 16:27   #647
Sad i ja hocu tu Issu
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 22:52   #648
Tugujem za Dove kremama za ruke, bile su mi jako dobre.
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 08:21   #649
Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
Tugujem za Dove kremama za ruke, bile su mi jako dobre.
one u tubi? meni nisu ništa posebno, okej za dnevnu njegu, ali sad kako ide hladnije vrijeme mi uopće nisu dovoljno hranjive.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 08:43   #650
sad i ja idem po issu
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 22:19   #651
pomagajte zivotati! ima li neka vrhunska krema koja je dobra za buru i jako ispucale ruke? molin van ne preporucajte mi neutrogenu jerbo njihova norveska formula ima ucinak kao da mazem ruke cistom vodom


bilo bi dobro da se relativno brzo upije ali necemo sitnicarit.

fala!
Pere Motika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 10:34   #652
Pere, za kritične slučajeve, odnosno kad mi se koža rascvjeta do krvi (akutni nealergijski kontaktni dermatitis) koristim Avene Cicalfate. Jedna od rijetkih koja ne peče i najdraža iz ljekarničkoga ranga.

Kad nisu u kritičnome stanju, Kamill Balsam.
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 22:40   #653
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Kad nisu u kritičnome stanju, Kamill Balsam.
Ova Kamill mi je definitivno broj 1 među kremama za ruke (koža mi je dosta suha, zna i popucati na kritičnim mjestima).
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 08:46   #654
molim pomoc!!

treba mi preporuka za kremu/balzam/losion/tretman u nekom salonu ako postoji/sto god za EKSTRA unistene ruke!

radi se o osobi medicinkse struke koja mora provoditi higijenske protokole i antisepticki sapuni i otopine koje se ne ispiru su joj posve unistile ruke
ja sam bila na rubu placa kad sam to vidjela.
koza ruku je konstantno crvena, izrazito suha, sitno se peruta u ljuskicama
za vrijeme radnog vremen ona ne smije mazati ruke, dakle trebao bi to biti neki jako mocni tretman koji bi djelovao preko noci tj.u slodobno vrijeme.
drogerijske i parfumerijske kreme nimalo ne pomazu.

imate li kakav savjet?
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 10:53   #655
Jel probala hvaljenu cien sos kremu?
Ja nju jos nisam probala jer sam otkrila glicerin i s njim trenutno rjesavam probleme po pitanju suhih ruku i zanoktica.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 12:42   #656
Quote:
marcipanka kaže: Pogledaj post
molim pomoc!!

treba mi preporuka za kremu/balzam/losion/tretman u nekom salonu ako postoji/sto god za EKSTRA unistene ruke!

radi se o osobi medicinkse struke koja mora provoditi higijenske protokole i antisepticki sapuni i otopine koje se ne ispiru su joj posve unistile ruke
ja sam bila na rubu placa kad sam to vidjela.
koza ruku je konstantno crvena, izrazito suha, sitno se peruta u ljuskicama
za vrijeme radnog vremen ona ne smije mazati ruke, dakle trebao bi to biti neki jako mocni tretman koji bi djelovao preko noci tj.u slodobno vrijeme.
drogerijske i parfumerijske kreme nimalo ne pomazu.

imate li kakav savjet?
s obzirom da radim isto u ružnim uvjetima za ruke ( kuhinja , stalno voda i deterđenti , sol ) napisat ću koja kombinacija meni pomaže , isprobao sam praktički sve kreme koje postoje na tržištu :
navečer i kroz dan koristim Neutrogenin balzam ( znači ne kremu za ruke nego baš balzam , onaj u ljubičastoj kantici od 300 ml, ultra nourishing intesive balm )znači tu koristim nakon posla i kroz dan , ja isto na poslu ne smijem niti mogu koristit kreme , a prije posla, prije nego krenem koristim 48 zaštitnu i to ju dvaput , triput namažem da se upije .
Jedno vrijeme sam koristio 100% glicerin koji se kupi u ljekarni, i to mi je super isto bilo za ruke , prestao sam ga koristiti jer ga je moja ljekarna lokalna prestala držati, baš bi ga morao opet potražiti .
a bila je još jedna fenomenalna krema, Specijalna glicerinska zaštitna za ruke koju proizvodi neka firma iz Srbije , kupovao sam ju u Ktcu ali je više nema, kontaktirao sam mailom tu firmu , nitko više tu kremu ne uvozi u RH.
nadam se da sam bar malo pomogao
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 13:47   #657
Ja koristim Balein losion za ruke s mirisom lubenice jer osjecaj je neutralan i nema onog masnog efekta. Tekstura je vodena i dosta hidrira. Pakovanje je simpaticno, ali nije bas prakticno u smislu kontrole proizvoda.
Ludjaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 18:47   #658
Ja koristim već par mj kremu nivea beby i moram rec za razliku od nez koliko isprobanih krema ova je super mote se koristiti i za ruke i lice..
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 09:50   #659
koja krema za ruke se brzo upija, ne ostavlja film (kao npr. garnier crvena) i koja omekšava kožu oko noktiju?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 13:54   #660
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
koja krema za ruke se brzo upija, ne ostavlja film (kao npr. garnier crvena) i koja omekšava kožu oko noktiju?
Meni je odličan Laverin SOS balzam za ruke, baš zbog toga što je hranjiv, a upija se dosta brzo. Kupujem ga u Mulleru, cca 28 kn za 50 ml).

Sorry, ne znam staviti sliku pa evo link:

https://www.ecco-verde.hr/lavera/sos-balzam-za-ruke
mikamaka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:28.