Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2012., 22:56   #81
Ajd nek je samo Sedef potvrdjena,valjda je izvor validan...love story je i u filmu u drugom planu,pa se valjda i ovde toga drze...samo ne znam gde ce ovu plavusu da ubace,koga ce ona da igra
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 23:08   #82
Quote:
dolcevita026 kaže: Pogledaj post
Ajd nek je samo Sedef potvrdjena,valjda je izvor validan...love story je i u filmu u drugom planu,pa se valjda i ovde toga drze...samo ne znam gde ce ovu plavusu da ubace,koga ce ona da igra
he he, fakat, odakle sad ova? ali nek je sedef signirala, jedna zagonetka manje, znaci jos dvije muske, koliko znam, ima jos jedna zenska..guzva u sesnaestercu
ajde, drago mi je da se murat sjetio da se covjek uci dok je ziv, pa uzima satove glume, uvijek mi je malo do savrsenstva falio rad rukama, to valjda profici uce na necemu sto se zove scenski pokret

a trailer yok?
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 23:12   #83
ja se tjesim s tim sto ne glumi Burcinjados i sto glumi bar neka Tuba s Muratom...pa makar ne ona koja bi nam svima odgovarala

ii napokon su se malo pokrenuli..daju informacije na kapaljku ali i to je nesto

P.S. pretpostavljala sam od pocetka da ce Murat glumit advokata..nekako mi je tesko zamisliti ga u ulozi nekog koga su zlostavljali i silovali u djetinjstvu..malo cudno
__________________
hayat ve Demir aşık
melek/sejtan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 23:33   #84
m/s, pa jedina 2 advokata u filmu su zlostavljani i silovani michael (brad pitt) koji zbog te traume ne može ostvariti normalnu vezu (u filmu sa minnie driver ako se dobro sjećam). on i pokreće sve oko osvete i mastermind je operacije. drugi advokat je dustin hoffman, propali advokat alkos kojeg angažira michael kako bi branio ovu dvojicu što su ubili nokesa the zlostavljača (a zapravo michael govori dustinu iz sjene šta da radi). oko njega nema ljubavne priče.

... di su ovu iskopali da mi je znati?! jel ju netko gledao u nekim serijama? po meni je jedini mogući spoj murat&sedef. murat = michael, sedef = carol / minnie driver.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 17.01.2012. at 00:48.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 23:53   #85
Riječ je o Ipek Bilgin Igrala je Omerovu majku u Ezelu, ona je tutor mnogim glumcima mlađe generacije u Turskoj, i obično kada se radi o nekoj težoj i kompleksnijoj ulozi kod nje idu na časove glume i usavršavanje. Osim Murata i Kivancu je pomagala za ulogu u Kuzey/Guney.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 00:17   #86
Danke, SNOB, to je znaci uciteljica...teta meliha

vidim da su joj pikcr jako interesantne kako god okrenes, ovo joj je kao filmografija http://www.imdb.com/name/nm1204752/ neda mi se sad detaljisati i traziti o njoj vise dok je ne potvrde..ako..
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 01:28   #87
Tjah, ova plavusa i nije nesto
Ljudi, moze biti gadno sa ovom serijom glede autorskih prava. I kao sto mrvica rece, ova produkcija nije bas poznata doslednosti, pa i ja ocekujem i prolongiranja i iznendadne zaokrete uslovljene finansijskim sredstvima i sl.
Vrlo slicno je bilo i tamo oko izbora Halitove partnerke, do poslednjeg casa nije objavljivano...
bbojanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 04:04   #88
Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post

vidim da su joj pikcr jako interesantne kako god okrenes, ovo joj je kao filmografija http://www.imdb.com/name/nm1204752/ neda mi se sad detaljisati i traziti o njoj vise dok je ne potvrde..ako..
Da nam nije i ova "Best Model"U Turskoj svaka šuša moze da bude glumica,skolovani glumci su im izgleda vrsta u izumiranju
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 11:19   #89
A tko im je sad ova blondina???Malo sam je guglala..nešto je kao "skandalozna", postoji nekakav clip, u fazonu B.Spears i pokazivanju pri ulasku u auto, no ona je ipak obukla gaćice koje su sjevnule u prvi plan, a paparazzi jedva dočekali da to snime..

dolće..ne može baš svako biti best model.. nije best, malo je manja titula, finalist nekakvih modela.., bavi se modelingom u svakom slučaju, izgleda da joj nisu mrske razglićene slike..

Što se tiče ženskih likova, istina je serija se radi prema uzoru na film, ali mogu oni tu ubaciti još ž.likova, uzmese se taj glavni uzorak, priča, a nadogradnja se nakanadno vrši..film je ipak ispričan recimo u 2h, a serija će potrajati..
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 13:21   #90
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
m/s, pa jedina 2 advokata u filmu su zlostavljani i silovani michael (brad pitt) koji zbog te traume ne može ostvariti normalnu vezu (u filmu sa minnie driver ako se dobro sjećam). on i pokreće sve oko osvete i mastermind je operacije. drugi advokat je dustin hoffman, propali advokat alkos kojeg angažira michael kako bi branio ovu dvojicu što su ubili nokesa the zlostavljača (a zapravo michael govori dustinu iz sjene šta da radi). oko njega nema ljubavne priče.

... di su ovu iskopali da mi je znati?! jel ju netko gledao u nekim serijama? po meni je jedini mogući spoj murat&sedef. murat = michael, sedef = carol / minnie driver.
Boze,ja sam totalno pobrkala loncice ...koji sam ja film imala u glavi dok sam komentirala,to je pitanje...

gubim se vise...ne mogu biti normalna nakon svega ovog

Nerviraju me sto drze sve u tajnosti imau li obzira prema nama koji vec imamo scenarij u glavi i slazemo sebi uloge...i trebali su jos pustit da im mi napisemo scenarij i odredimo uloge a oni samo onda da stanu iza toga svega
__________________
hayat ve Demir aşık
melek/sejtan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 14:40   #91
http://sinematelevizyonlifestyle.com/?p=5216

sarp bio u nekom showu... i naslov kaze snimanje pocinje krajem ove sedmice a emitovanje krajem februara...tako mi objasni cika GT
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 15:13   #92
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
znači to je meliha! nisam znala da se ona bavi instrukcijama, svaka čast. u ezelu mi je bila čok uvjerljiva.
Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
Danke, SNOB, to je znaci uciteljica...teta meliha
evo ima na sinematurk2.0 više o njoj. čini mi se da je više kazališna glumica, a tek "nedavno" je krenula u TV/film. no, nije ni bitno jer ona neće biti u seriji, nego će samo podučavati murata.
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
Tjah, ova plavusa i nije nesto. Ljudi, moze biti gadno sa ovom serijom glede autorskih prava. I kao sto mrvica rece, ova produkcija nije bas poznata doslednosti, pa i ja ocekujem i prolongiranja i iznendadne zaokrete uslovljene finansijskim sredstvima i sl. Vrlo slicno je bilo i tamo oko izbora Halitove partnerke, do poslednjeg casa nije objavljivano...
plavuša mi je stvarno bzvz, ako se trač pokaže istinitim. bold, šta reći nego - naoružajmo se čeličnim živcima!!!
Quote:
dolcevita026 kaže: Pogledaj post
Da nam nije i ova "Best Model". U Turskoj svaka šuša moze da bude glumica, skolovani glumci su im izgleda vrsta u izumiranju
koliko pratim turkiš serije i tu industriju, rekla bih da 80% glumaca nisu izučeni glumci, samo rijetki su završili akademiju. iako se mora priznati da većina glumaca ima završen fakultet, samo ne glumački, pa tako i ova - Bilgi University Department of Photography and Video Art. "best model" i sl. titule su izgleda poželjne za dobijanje uloga u serijalima, slažem se.
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
A tko im je sad ova blondina???
... postoji nekakav clip, u fazonu B.Spears i pokazivanju pri ulasku u auto, no ona je ipak obukla gaćice koje su sjevnule u prvi plan, a paparazzi jedva dočekali da to snime..
... izgleda da joj nisu mrske razglićene slike..
Što se tiče ženskih likova, istina je serija se radi prema uzoru na film, ali mogu oni tu ubaciti još ž.likova, uzmese se taj glavni uzorak, priča, a nadogradnja se nakanadno vrši.. film je ipak ispričan recimo u 2h, a serija će potrajati..
Quote:
hatice-murat kaže: Pogledaj post
CLIP GAĆE

rođena je 1981, čini mi se da je nedavno rodila (ako sam dobro prevela)
ima svega 2-3 filma,i malo serija.
defnne, evo to je taj clip, čok zanimljivo .. ROFL .. razgolićitis joj nije stran, ima slika bukadar. ma turci se neće držati 1:1 originala, pe treba napuniti 2 sezone!!!!

hatice,rodila? pa tko joj je muž? što se tiče uloga, ne bih se složila da je malo radila (mislim, ja se prvi put vidim, ali u svijetu turskih serija sam tek cca. 1 godinu), jer sinematurk2.0 kaže da je debitirala 1992. godine (serija Mahallenin Muhtarları), zadnja uloga je bila "Pelin" u seriji "Tövbeler Tövbesi" (2011.). Ukupno je bila u 17 serija, 11 kino filma i 5 TV-filma. ispada više od murata

-------------------------------------

... e sad, bez obzira što ima veliki broj ostvarenih uloga, po meni u ovom slučaju opet važi ona - kvantitet nije jednako kvalitet, jel'te. potražila sam njezinu zadnju ulogu iz 2011. kao, u ovoj sceni je valjda opaki tip pokuša silovati, lik "Pelin" se opire, a meni smiješno. ženska glumi očajno! trenutno pratim FSN i kada ovo poredim sa beren saat, ajme meni, pa to je kao da porediš peglicu sa ferarijem!!! CLIP

-------------------------------------

Quote:
melek/sejtan kaže: Pogledaj post
Boze,ja sam totalno pobrkala loncice ... koji sam ja film imala u glavi dok sam komentirala, to je pitanje...

Nerviraju me sto drze sve u tajnosti
no sikiriki, gubimo se svi pomalo .. pa sjeti se ljetos - svaki drugi dan nova "vijest" da je murat u ovom ili onom filmu/seriji blabla, strašno.

----------------------nego evo nam sarpa! kažu da je novo. LINK.





(dok murat zarasta u kosi, sarp nešto ćelavi??? )

e sad, ne možeš copy/paste tekst nego samo direkt GT u browseru, pa sam napravila screenshot tog GT prijevoda ... pa ako skontate štogod ... bujrum.






--------------------------------------EDIT: ninely,dok sam se ja mučila skrinšotovima, ti stavila. TOP!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 17.01.2012. at 15:25.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 16:06   #93
evo link za tekstic na engleskom http://sinematelevizyonlifestyle.com/?p=5234
dobro je to cika gt preveo - sarp je najavio da snimanje pocinje u nedelju a pocetak prikazivanja krajem februara... (sto nam razvlace i ovo malo zivaca )

mina
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 16:13   #94
Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
evo link za tekstic na engleskom http://sinematelevizyonlifestyle.com/?p=5234
dobro je to cika gt preveo - sarp je najavio da snimanje pocinje u nedelju a pocetak prikazivanja krajem februara... (sto nam razvlace i ovo malo zivaca )

mina
tnx! yoooy, pa nisu normalni. ako ovako nastave doći će kraj sezone, a oni još nisu krenuli sa snimanjem!!! nisam znala da sarp ima stariju sestru bliznakinju! čim on kaže "negdje krajem februara" to mogu protumačit - mart 2012.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 17:10   #95
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
tnx! yoooy, pa nisu normalni. ako ovako nastave doći će kraj sezone, a oni još nisu krenuli sa snimanjem!!! nisam znala da sarp ima stariju sestru bliznakinju! čim on kaže "negdje krajem februara" to mogu protumačit - mart 2012.
jesi me nasmijala, ali to je tims produkcija i oni valjda neće ili neznaju drugačije raditi. za utjehu mi smo na veličanstvenom stoljeću ispisale nekih 40 stranica prije početka, tako da samo smireno, od njih je moguće svašta očekivati, ali i kad počne moguća su svakakva iznenađenja jer sam rekla da ne snimaju nešto unaprijed, pa smo na VS već mislim nakon 3 epizode imali pauzu jer se halit ozlijedio.
najbitnije je da počnu snimati, a onda će sve krenuti svojim tokom i nadati se da će gledanost biti tako velika da se odluče za drugu sezonu, jer ovogodišnje nove serije nikako na zelenu granu s gledanošću.

iz iskustva s VS najbolje vam je ovog trenutka zaboraviti film, najvjerovatnije će malo toga biti isto kao u filmu, pa evo za početak imamo 2 ženska lika, ali bit će toga još, zato uopće nemojte razmišljati kako je nešto bilo u filmu i ni ne pokušavajte uspoređivati, čak ni o kraju ne razmišljati, nego se samo prepustiti scenaristi i vidjeti što on priprema
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 17:48   #96
Grlz tnx na infosimaSad jos jedan mesec cekanja,za ovo treba imati celicne zivce Mozda bude i ovde kao u Ezelu,gde je uzet samo kostur price iz Montekrista sa glavnim likovima,ali je ostalo sve promenjeno...sad cekamo trailer sa Muretom i konacni cast
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 19:39   #97
do februara cu da poludim totalno,i znaam da nisam jedina

ali ajde bar su se malo pokrenuli,koliko-toliko... sta im mozemo.. mi kakvi smo,mi bismo najradije da nam Murat dodje ovdje na forum i lijepo sve kaze,isprica,odgovori na sva pitanja... ali,bar znamo da je on u pitanju,i da ce on da lijepo socno zacini cijelu seriju,pa j..es ga nije ni taj februar daleko
__________________
hayat ve Demir aşık
melek/sejtan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 21:28   #98
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Sedef je slatka, lijepa je žena ali ne može se baš pohvaliti nekim glumačkim sposobnostima. Svidjelo se režiseru kako je "odradila" posao u prošloj njegovoj seriji pa ju odlučio opet uzeti.
Ja nisam gledao film, volio bih da mi neko pojasni malo lik soc.radnice, tj.njegovu težinu, da vidim je li to prevelik zalogaj za Sedeficu, jer pretpostavljam da će nju igrati ,a ?
Ne poznajem Sedeficu kao glumicu, ali evo ukratko radnja filma, pa vidi...


Radi se o 4 klinca odrasla u siromasnoj cetvrti NY. Odrasli u besparici i nesredjenim porodicama, od malih nogu pocinju sa sitnim nepodopstinama. U neslanoj sali kradje hot-doga (u Turaka ce, vidim, biti burek), gurnu prodavaceva kolica niz stepenice prema podzemnoj i tesko rane covjeka. Bivaju osudjeni na 18 mjeseci reformatorija. U toj sredini, gdje su dilanje droge i ubistva svakodnevnica, jedino utociste je crkva a najsvijetlija tocka je svecenik – Otac Bobby (De Niro), koji je deckima savjetnik i prijatelj. Usprkos svim vezama koje povuce ne uspijeva ih spasiti od kazne. U reformatoriju trpe sve moguce torture i bivaju seksualno zlostavljani. Izlaze, svako ode svojim putem i nikada nikome ne govore o strasnom iskustvu, no na svakome od njih to ostavlja strahovite posljedice. Dvojica (John i Tommy) se odaju drogi, alkoholu i kriminalu, Shakes radi kao novinar, dok Michael (Brad Pitt)diplomira pravo i radi kao pomocnik u javnom tuzilastvu. Michael jos kao dijete biva zaljubljen u Carol, zajednicku im prijateljicu iz djetinjstva, koja radi kao socijalna radnica. U jednom od djireva po pubovima, John i Tommy srecu “glavnog” zlostavljaca i ubiju ga. Za to saznaju Shakes i Mike i razrade plan osvete. Mike se prijavi kao glavni tuzilac, a za branitelja uzmu Dustin H., nekad uspjesnog advokata, koji se vec odavno odao drogi i alkoholu i vec godinama nije dobio parnicu. Mike mu pise pitanja, igra dvostruku ulogu i tuzioca i branitelja. Uspijeva unijeti sumnju u izjave svjedoka-ocevidaca. Kao karakternog svjedoka zove jednog od zlostavljaca (bilo ih je 4), koji se slama pod pitanjima o zlostavljanju u reformatoriju. (Njegova zena, koja je u filmu samo spomenuta bi mogla bit druga zenska uloga?). Potegne se pitanje odavno zatvorenog reformatorija i zlostavljanja djece, medjutim nedostaje svjedocenje koje bi ih oslobodilo krivnje. Shakes moli Oca Bobby-a da svjedoci, te isprica njemu i Carol kroz koje su sve kalvarije prosli. Na kraju, kao kljucni svjedok obrane, De Niro slaze da je s osudjenicima bio na kosarkaskoj utakmici i ovi bivaju oslobodjeni. Shakes je godinama skupljao podatke o drugoj dvojici zlostavljaca, na temelju kojih se osvete i njima. I kraj... John i Tommy pogibaju, jedan od alkohola drugi od metka, ne sjecam se tocno koji od cega, Michael odlazi u Englesku, zivi povuceno i radi kao stolar, Shakeova karijera novinara je u usponu, a Carol je samohrana majka sina koji se zove po svoj cetvorici

Inace Carol, iako nije imala veliku minutazu u filmu, bi mogla biti intrigantan lik. Zaljubljena je u Michaela od djetinjstva, ali je on nedodirljiv, emotivno ranjen, zbog svega sto je prozivio i do prave veze izmedju njih, nikada nije doslo. U vrijeme ubistva je bila u vezi sa Johnom, a u jednom trenutku je rekla i Shakesu da bi voljela da ju je pozvao da izadju. Hmmmm...
E sad, sto ce turci napraviti i kako ce razraditi likove i koliko ce se uopce drzati originala, treba vidjeti...jer ipak se radi o seriji, a bit ce, prema dosadasnjim iskustvima, bar 60ak 1ipo satnih epizoda...
Uglavnom, film je fantastican, tim vise sto se radi o istinitom dogadjaju...i jedva cekam vidjeti Murata u “akciji” a i zivo me zanima kako ce obraditi lik Oca Bobby-a.
MsJeanne67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 22:09   #99
@MsJeanne67, hvala ti
Ostaje nam da vidimo šta su nam Turci pripremili
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 22:42   #100
http://www.tvprogram.rs/film/spavaci-sleepers.a584.html
film spavaci je za mene jedan od najdrazih filmova
igraju u njemu dobri glumci a meni posebno drag Robert de Niro
bas me zanima kako ce snimiti seriju na tu temu
ako podju sistemom kako je radjen ezel onda ce ici u siroko
nadam se da to ne razvuku do besvjesti
naravno i da scenaristi budu trijezni i skromni
pozdrav dragoj ekipi sa teme asi
pozz iz zasnjezene slovacke
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.