Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Pale li vas striperi?
Da,odmah sam si sva ko da sam zdrmala par gemista 1 4.55%
Onako vise iz zafrkancije hihi 7 31.82%
Ne, odvratno! Tko bi uopce zaozbac isao to gledati 14 63.64%
Glasovatelji: 22. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2016., 02:04   #1
Zenskinje, pale li vas striperi?

Dakle, zadnjih par tjedana se na svakom zagrebackom stupicu nalaze reklame za neki muski striptiz na velesajmu. Ja to nisam ni skuzila dok mi decko nije rekao, na to sam se nasmijala jer nemrem zamislit niti jednu zensku koju poznajem da ode gledat nauljene, zdepilirane tipove kako u tanga gacicama napinju guzove i koketno podizu pocupane obrve
I evo, covjek se veceras vracao s posla i prosao pored velesajma i veli da je izlazila prava hrpetina (stotine i stotine ) zenskuracica od 18+.....
Malo sam guglala da vidim da li je taj sriptiz bio veceras, nis nisam nasla ali je vjerojatno to kad su bile same zene

Jel vam to fatalno ili zajebancija
Ak vam je fatalno, kaj vam je fatalno
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 08:37   #2
Pa da sam musko i peder vjerujem da bi me palilo, ovako ne hvala, ne volin muske bez dlaka, fuj, jos u tangama, koji kurac ce mi to
Npr meni je draze gledat neki boks ili tako nesto, za to bi platila da gledan, a ove stripere ne bi gledala da mi oni placaju
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 12:27   #3
Striperi

Prije dosta godina gostovali su striperi u jednom klubu i nas par prijateljica smo otišle vidjeti nešto što do tada nismo. Klub je bio pun žena svih uzrasta i bilo je veselo, smiješno veselo. Još su oni animirali par ocvalih ženskica da se popnu na pozornicu i plešu... Ma baš urnebesno! Još se smijemo kad se sjetimo toga.
Liba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 14:31   #4
Ne baš.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 23:33   #5
Nimalo me to ne privlači
isabella01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 06:16   #6
Meni su u pravilu striperi koji su se pojavljivali na filmovima preniski s obzirom na građu. Jače su građe, a visina im nije baš ništa posebno. Takav dojam imam. Možda bi mi bolji bili u RLu.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 09:28   #7
Ne.
Cijela ta fama oko stripera, žene koje lude, američki filmovi koji su od toga nahajpali cijeli fenomen... Meni to nije ni zabavno, jednostavno mi je bezveze, ne kužim što bi tu trebalo biti privlačno ili seksi, a ni zašto se odrasle osobe zbog toga umah pretvore u vrišteće pubertetlije
Poznajem možda jednu curu kojoj bi to bilo fora ili interesantno.
A da mi prijateljice naruče stripera za djevojačku, pomislila bih da se družim s ljudima koji me nimalo ne poznaju.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 12:48   #8
Ni najmanje.
Dapače,odbojni su mi.
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:01   #9
U srednjoj ili možda početkom faxa smo jednom iz znatiželje otišli vidjeti muški striptiz u neki klub, miješano muško i žensko društvo. Pogledali smo dve minute, odvalili se smijat striperu obučenom u građevinca i izašli van. Nakon toga sam morala pogledat još jedan striptiz na djevojačkoj. Tamo nisam znala da li da se smijem njemu u crvenim kožnim tangicama ili nekima koje su stvarno bile oduševljene mrdanjem guze.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:22   #10
Meni su fora ali nimalo seksi ili privlačni. Više kao zajebancija i samoironija.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 00:08   #11
Ma, meni nisu ni fora, ni nis, a ponajmanje privlacni.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 11:00   #12
Niti meni. Nisam tip osobe (žene) koja bi se uzbudila na muško tijelo random nepoznate osobe.
Maleah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 11:53   #13
Ne,bila sam jednom na takvom showu i bilo mi je preljigavo kad je neka mulica od kojih 14-15 godina podigla suknju i stavila striperovu glavu ispod svoje suknje.Nije nosila gaćice.
Ili kad je došao do mene pa počeo sa svojim kurc... meni ispred nosa mahati,a stavila sam do znanja da me ne interesira tako nešto.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 12:06   #14
Ajme fuj
Kak netko moze pomislit da je zeni seksi kad joj nepoznati muskarac viori pimpekom ispred nosa
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 11:41   #15
Odbojno.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:07   #16
ne.
više su mi komični.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 13:06   #17
Ne, ne pale me.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 13:10   #18
Ne

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 00:28   #19
Evo bas ovaj tjedan se vrti reklama za onu emisiju Samo nebo zna gdje mozemo vidjeti striptiz tj.tip zavada zensku striptizom, mozda se bavi striptizom, ne znam. Takvo susramlje osjetim svaki put kad vidim. Totalni turn off. Meni je recimo lijepo vidjeti muskarca golog torza u hlacama ili boksericama pogotovo ako ima dobro tijelo,u scenama kad obavlja neke fizicke poslove, ali u tangama i jos sa nekakvim kvazi plesnim pokretima. Ali ponekad me zacudi koliko muskarci nas ne poznaju, kao i kad muskarac zeleci pokazat strastvenost gurne ti jezik u usta i oslinavi. Uopce ne kuze suptilnost.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.