Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2016., 15:49   #381
Jel na ovom CMC-u ima tko zaposlen, a da nema problema sa sluhom?

Sva glazba im zvuci kao sa pokvarene ploce, ne mogu vjerovat da to traje vec mjesecima i nitko ne reagira.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 00:26   #382
Quote:
gorguc kaže: Pogledaj post
Jel na ovom CMC-u ima tko zaposlen, a da nema problema sa sluhom?

Sva glazba im zvuci kao sa pokvarene ploce, ne mogu vjerovat da to traje vec mjesecima i nitko ne reagira.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Jukebox radi automatski
antikojigvanti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 17:57   #383
Što je ovo danas, na CMC-u cijeli dan puštaju božićne pjesme, iako su do Božića više od 3 tjedna. Neke pjesme su pustili već nekoliko puta.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 4030X koristeći Tapatalk
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 03:11   #384
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post
Što je ovo danas, na CMC-u cijeli dan puštaju božićne pjesme, iako su do Božića više od 3 tjedna. Neke pjesme su pustili već nekoliko puta.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 4030X koristeći Tapatalk


A cuj, cim stave kapicu na ekran, kompjuter automatski gura Božićne pjesme i ne mozes drugačije. Ovom televizijom moze kompjuter upravljati 24 sata na dan. Da je bar malo kao DM Sat ili neka slična. Zivi program je najbitniji za takvu televiziju. Puštati jedne te iste (plaćene) spotove 0-24 mozes i na Youtubeu. Ipak smo u 21. stoljeću
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 15:26   #385
Slažem se, nekad su imali CMC cafe uživo, dvije godine zaredom prijenos dočeka Nove Godine sa splitske rive, a bilo je još i par prijenosa drugih koncerata. Danas je jedino što imaju uživo CMC festival. Imao sam priliku gledati i DM sat i tamo ne idu reklame nakon 2 ili 3 pjesme (spota), kao na CMC-u. Čak mi je na CMC-u i bolje slušati božićne, nego stalno Rozgu, Severinu, Lidiju Bačić, ovu najnoviju od Ivana Zaka, Ninu Donelli i ostale. Glazbu ionako slušat na radiju, tako da CMC i ne gledam prečesto, osim tamo negdje od 17 do 18 h, kad se na ostalim televizijama nema što gledati.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 16:14   #386
Precesto su im reklame, mislim da 5 pjesama u komadu mozes cuti samo u jukeboxu, ako i tad.
Nekad sam znao upalit kad nesto radim, sad vise ne jer poslije 3 pjesme ide 10 min. walkmaxa.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 22:00   #387
Jako loša kvaliteta slike prijenosa CMC festivala. Pomalo me podsjeća na katastrofalne prijenose HRT-ovog vaterpola gdje ne vidiš čiji je igrač u bazenu. Treba krenuti s praksom za produljenje koncesije, uvjetovati prelazak na HD sliku.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 23:14   #388
Jel na tom "festivalu" sve play back? Neugodno mi je to gledati kako zijevaju i to krivo.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 23:55   #389
Quote:
neuspješan kaže: Pogledaj post
Jel na tom "festivalu" sve play back? Neugodno mi je to gledati kako zijevaju i to krivo.
Je, ne znam jel bas sve - ali u principu je. Smisao tog festivala je umjesto spotova nasnimiti nastupe da mogu reciklirati u programu.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 23:59   #390
Meni je to potpuno glupo i vrijeđanje inteligencije gledatelja. Slučajno sam vidio sad dva nastupa i očajno izgleda.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 00:55   #391
Quote:
neuspješan kaže: Pogledaj post
Meni je to potpuno glupo i vrijeđanje inteligencije gledatelja. Slučajno sam vidio sad dva nastupa i očajno izgleda.
Zar te netko tjera da gledaš? Ako ti ne odgovara što se festivalska večer pjeva na plejbek (što se ne pjeva ), uvijek možeš gledati nešto drugo. Isti format koristi se od 2008., tj. od prvog CMC festivala, a svake godine ide im sve bolje. (link) Zapravo, ono što se vidi na televiziji samo je 20-30% događanja pa je poprilično nepošteno da išta sudiš po tome. Što je najbolje, meni se čini da i ono što ide u prijenosu izgleda skroz dobro. HRF je isto, ako se ne varam, bio na plejbek pa su ljudi gledali i nisu se žalili. To je normalno za festivale iako je, naravno, uvijek ljepše kad se pjeva uživo.
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 10:17   #392
A ti si neki njihov zaposlenik? I koja je to fora da ne smijemo komentirati ovdje i da ne gledamo ako nam se ne sviđa? Da, pogledao sam i to vrlo kratko jer mi je izgledalo prilično glupo to zijevanje na mikrofon.
Meni to nije normalno za festivale, pa čak ni za lokalne zabave gdje se opet pjeva uživo.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 13:43   #393
Ona je pjevala na tom festivalu.
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:01   #394
Naravno da nije normalno da se na festivalu pjeva na playback. 'Ajde u nekim emisijama u redu, ali baš na festivalu koji seb smatra ozbiljnim - nikako. Isto tako Pink u Srbiji ima svoj festival gdje se pjeva na playback. A zamislite da se na Eurosongu pjeva na playback.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 01:47   #395
Quote:
neuspješan kaže: Pogledaj post
A ti si neki njihov zaposlenik? I koja je to fora da ne smijemo komentirati ovdje i da ne gledamo ako nam se ne sviđa? Da, pogledao sam i to vrlo kratko jer mi je izgledalo prilično glupo to zijevanje na mikrofon.
Meni to nije normalno za festivale, pa čak ni za lokalne zabave gdje se opet pjeva uživo.
Zar se više ne smije dati drugo viđenje stvari, a da te ne optuže kako si nečiji zaposlenik? Meni je sasvim logično da neću gledati ono što me ne zanima. Ne tražim ovdje na forumu teme o političkim emisijama samo da bih pisala kako su "dosadne", "smiješne", da mi ih je "neugodno gledati" i sl. Takve emisije uopće me ne zanimaju, ali ne mislim da vrijeđaju inteligenciju gledatelja koji ih vole. Svi imaju izbor što žele gledati i čemu hoće posvetiti svoju pažnju, a što će preskočiti. Istina je, doduše, da je potpuno deplasirano tako snažno pljuvati manifestaciju koja veseli ljude i koja donosi malo pozitive u ovaj današnji svijet pun crnila. Zato sam već i napisala kako je CMC festival mnogo više od one festivalske večeri koja se vidi u prijenosu na CMC-u. Ljudi u Vodicama, ali i svi posjetitelji, cijeli vikend uživaju u raznim događanjima: predstavljanjima albuma, panel-raspravama, koncertima (koji, eto, nisu na plejbek), promocijama, zakuskama... Prijenos nominalno glavne večeri kruna je festivalskih događanja koja bi trebala razvedriti i najžešće kritičare. No očito ne i forumske stručnjake koji temeljem dva pogledana nastupa daju tako oštar sud. Ponavljam, ljepše je kad se pjeva uživo, no možda postoje i objektivni razlozi zbog kojih se organizator odlučio stvari postaviti ovako kako su postavljene. Zapravo sigurno postoje, samo što nije na meni da ukazujem na ono što je poprilično očito. Naposljetku je bitno jedino da čak i pjevanje na plejbek, uz dobru produkciju, voditelje i atmosferu, može biti zabavno posjetiteljima u Vodicama i televizijskim gledateljima. Ovi dežurni kritičari pronašli bi u svemu nešto loše, pa i u pjevanju uživo.

Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Naravno da nije normalno da se na festivalu pjeva na playback. 'Ajde u nekim emisijama u redu, ali baš na festivalu koji seb smatra ozbiljnim - nikako. Isto tako Pink u Srbiji ima svoj festival gdje se pjeva na playback. A zamislite da se na Eurosongu pjeva na playback.
Meni je normalno. Postoje razni festivali različitih profila publike, preferencija organizatora i uloga. Ne žele svi festivali biti krema neke uzvišene glazbene izvedbe niti im je svima cilj da se fokusiraju na vokalne mogućnosti izvođača. Može se situacija postaviti tako da se tvrdi kako je pjevanje na plejbek zapravo slavljenje pjesama i njihovih autora, uostalom i autora koreografija koje bi bile teže izvedive da se pjeva uživo, jer se na ostalim festivalima uglavnom cijeni pjevačka forma samih izvođača. Sve se može interpretirati pozitivno uz malo dobre volje. CMC festival spektakl je svoje vrste. Ima svoje zakonitosti koje su ga dovele do statusa koji uživa. Pogledaj npr. nastup Lane Jurčević i sve će ti biti jasno. Ljudi trebaju spektakle. Oni su pozitivni. Nemojmo biti tako negativni i mrzovoljni, a pogotovo nemojmo biti tako strogi suci. Sve je super i hvalevrijedno. Pogotovo jer je, kao što sam već više puta rekla, CMC festival više od festivalske večeri i televizijskog prijenosa.

Ovo s Eurosongom posebna je tema. Nije nemoguće da se tvoje predviđanje u budućnosti ostvari.
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 14:26   #396
ne znam meni je jako nekulturno kad na tim koncertima, festivalima ili slično dođe neki pjevač i zijeva samo. ako sam došao na koncert valjda očekujem da pjevaš nešto. ako oću playback i studijsku verziju imam kod kuće youtube

Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
CMC festival spektakl je svoje vrste. Ima svoje zakonitosti koje su ga dovele do statusa koji uživa. Pogledaj npr. nastup Lane Jurčević i sve će ti biti jasno.

ok. tko je ovo?
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 14:51   #397
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=181

Ne trebas zahvaljivati.
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 08:42   #398
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
slučajno sam naletio na postove ovdje i onda još ovaj link...

kako mi je cura pala u očima, a čini se tak simpatičnom

ovo je bruka godine, čestitam Mia :klap:
weasley is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 00:11   #399
Expose^2

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Horvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 10:38   #400
Autoexpose*
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.