Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2017., 17:43   #681
Ne
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 19:49   #682
N1 bi trebao prestati gnjaviti korisnike mobilne aplikacije "udarnim vijestima" koje to nisu.

Msm, što je sljedeće? Uvođenje countdowna za svakakve pi3darije?

DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 15:42   #683
Dobra im ova nova scenografija
https://www.youtube.com/watch?v=U29uRIuwfls
fdsar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:11   #684
Lijep studio za TNT. Sviđa mi se i promjena iz crvene u ružičastu te one boje u stolu (crvena, plava i zelena). Malo je lošije ono kada prikazuju video inserte tijekom razgovora no to je zanemarivo uz sve ostalo pozitivno. Ovaj studio mi je jedan od boljih na N1.

BTW. Sve televizije kada započinju nešto novo, nova sezona, emisije itd., uvijek poziva Kolindu kao prvu gošću, eto i N1 slijedi trend
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 00:14   #685
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Lijep studio za TNT. Sviđa mi se i promjena iz crvene u ružičastu te one boje u stolu (crvena, plava i zelena). Malo je lošije ono kada prikazuju video inserte tijekom razgovora no to je zanemarivo uz sve ostalo pozitivno. Ovaj studio mi je jedan od boljih na N1.

BTW. Sve televizije kada započinju nešto novo, nova sezona, emisije itd., uvijek poziva Kolindu kao prvu gošću, eto i N1 slijedi trend
Koliko se sjećam ona je bila i u prvoj ep prošle godine al su snimali na Pantovčaku
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:40   #686
Domagoj Novokmet napušta HRT, ide na N1
http://www.index.hr/vijesti/clanak/d...n1/995532.aspx
------------

Novo pojačanje za N1, koji je zaslužio mjesto na nekom MUXu.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 00:47   #687
Izuzetno mi je interesantno kako N1 skuplja svoji tim jer realno oni skoro nikog svojeg nisu našli nego sve oni koji su sa drugih televizija makar stvarno među njima ima jako dobrih imena. Izgleda da sve više ova televizija postaje jaka i relevantna
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 12:42   #688
je da, kad je naše tv tržište, što se "jakih", etabliranih imena tiče relativno malo i skučeno, nemaš prostora za manevar, osim uzimat potpune anonimuse ili "minglat" s drugim tv kućama.
uostalom, prelasci jedni drugima nisu ni inače u ovoj profesiji rijetkost.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:31   #689
Zakaj danas nema Točke na tjedan? Već nekoliko puta se je desilo da u nedjelju upalim Tv i razočaram se....

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:54   #690
Domagoj Novokmet se na Fejsu oprostio od HRT-a: "Brod je krenuo u potpuno krivom smjeru"

http://amp.index.hr/article/999468/d...-krivom-smjeru
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:08   #691
Mene ovaj TNT izluduje iz nedjelje u nedjelju....ili ga nema, ili ne pocne na vrijeme....kaj je to??? Kaj se dogada?

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 13:50   #692
N1 se raspada. Ni danas nema TNT, mada su stavili neku traku "Uskoro slijedi novi TNT".
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 13:51   #693
Vidim da je Nataša Božić bolesna ali kaj nema nikog drugog da odradi nedjeljom TNT....!? Šteta....baš šteta.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 15:12   #694
Quote:
Natasa Bozic‏ @Najtasa: Iako je dokazano zdrav i opće koristan, doktor je zabranio još jedan #TNT #TočkaNaTjedan ! Ah, to hrvatsko zdravstvo...Soon we're back! #n1info
Neozbiljni su. Emisiju je mogao voditi bilo tko, bar su na N1 svi spretni i vode i emisije, i Dnevnik, i vijesti, i sve ostalo.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 15:14   #695
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Neozbiljni su. Emisiju je mogao voditi bilo tko, bar su na N1 svi spretni i vode i emisije, i Dnevnik, i vijesti, i sve ostalo.
Pa upravo to sam i ja napisala....pa nije TNT ništa bolji niti lošiji od Novog Dana ili Dnevnika ili Crvene Linije....mogao je uskočiti bilo tkoninto odraditi a ne nas ostavljati bez emisije već tjednima.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:06   #696
N1

Kasni jedan od valjda najvaznijih Dnevnika za njihovu televiziju za sada.

Izgleda da se i njima moze dogoditi “havarija u reziji”, hoce li biti onako ostri kao prema HRT-u? Tehnicke poteskoce su nepredvidive.



EDIT: Ako se ne varam, 22 minute su kasnili. Bez isprike. HRT se bar ispricao.

Zadnje uređivanje mezzzzzo : 16.10.2017. at 18:28.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 01:52   #697
N1

Bio problem sa serverom navodno..
Apsolutno se trebalo ispričat, slažem se, propust.

A TNT je Natašina solo urednička emisija koja se sprema danima unaprijed, drukčije filozofije i organizacije, i nije "uskočiva" samo tako od ostalih urednika/voditelja/prezentera, poput slučajeva s vijestima, Dnevnikom i sl.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 01:24   #698
Quote:
Natasa Bozic on Twitter: Osjećam se kao Ivan Vrdoljak ili bolje Navi Kaljodrv. On kaže da se neće vratiti pa se vraća, a ja da ću se vratiti pa se ne vratim. Odgoda #TNT još jednu nedjelju #N1info

6:33 PM - 28 Oct 2017
Gadno je ona bolesna kad je više od mjesec dana nema.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 07:32   #699
N1 je postala ozbiljna televizija i stvarno su što se tiče informativnih programa trenutno broj 1. Bio sam u početku vrlo skeptičan oko njih u početku,ali su se dokazali.

Bilo bi dobro kada bi postali samo HR program, bez ovog regijona. I da malo poboljšaju i moderniziraju grafiku...
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 13:26   #700
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
N1 je postala ozbiljna televizija i stvarno su što se tiče informativnih programa trenutno broj 1. Bio sam u početku vrlo skeptičan oko njih u početku,ali su se dokazali.

Bilo bi dobro kada bi postali samo HR program, bez ovog regijona. I da malo poboljšaju i moderniziraju grafiku...
Moje je mišljenje baš suprotno. Meni je jako zanimljivo gledati kaj se događa u regiji. Govorimo istim jezikom (ma koliko se neki tome protivili), sličnog smo mentaliteta pa shodno tome su nam i slična dnevno politička događanja i problemi. U svakom slučaju zanimljivo. Barem meni. Ja sam za razliku od tebe od prvog dana vjerovala u N1 kao projekt i nisam se razočarala. Svakim su danom sve bolji.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.