Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2017., 10:21   #1
Što se dogodilo s ovim forumom?

Koji vrag se dogodio s ovim forumom? Zašto ste pali tako nisko?

Evo pitanje, na politici za izražavanje mišljenja se dobivaju kartoni za trolanje.
dakle, ako se naše mišljenje ne slaže sa mišljenjem određenog moderatora dobijemo karton za trolanje?

Ne želim se sada žaliti na kartone, postoji poseban topik za to, ovo je pitanje općenitije prirode, odnosno više komentar., jer niste blesavi znate o čemu pričam. To vam je smjer moderature, zatiranje drugčijeg mišljenja, drugčijeg komentara, jednostavnim nazivanjem drugčijeg mišljenja trolanjem.

dotakli ste dno i po istom grebete. Dozvoljavate rasprave i mišljenja samo s jednog političkog spektra. Sve ostalo što vam ne paše nazivate trolanjem.

Nekada je ovaj forum bio zanimljivo mjesto za rasprave jer se i moglo raspravljati. danas je to teško s obzirom na smjer moderature.

Mislim tako ste odabrali, vaše pravo, ali grebete dno dna. I to je komentar koji sam želio ostaviti.
Creeping Death is offline  
Old 14.08.2017., 18:40   #2
Forum je već odavno probio dno, a ne da ga je dotakao.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 14.08.2017., 20:55   #3
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Koji vrag se dogodio s ovim forumom? Zašto ste pali tako nisko?

Evo pitanje, na politici za izražavanje mišljenja se dobivaju kartoni za trolanje.
dakle, ako se naše mišljenje ne slaže sa mišljenjem određenog moderatora dobijemo karton za trolanje?

Ne želim se sada žaliti na kartone, postoji poseban topik za to, ovo je pitanje općenitije prirode, odnosno više komentar., jer niste blesavi znate o čemu pričam. To vam je smjer moderature, zatiranje drugčijeg mišljenja, drugčijeg komentara, jednostavnim nazivanjem drugčijeg mišljenja trolanjem.

dotakli ste dno i po istom grebete. Dozvoljavate rasprave i mišljenja samo s jednog političkog spektra. Sve ostalo što vam ne paše nazivate trolanjem.

Nekada je ovaj forum bio zanimljivo mjesto za rasprave jer se i moglo raspravljati. danas je to teško s obzirom na smjer moderature.

Mislim tako ste odabrali, vaše pravo, ali grebete dno dna. I to je komentar koji sam želio ostaviti.
Sve sto si naveo je i razlog zasto se ovaj forum polako gasi. Pogledaj samo (a ti ces to siguran sam znati jer imas poprilicno staza ovdje) kakva je posjecenost tema na politici danas, koliko se na njima pise, a kakva je posjecenost bila prije par godina i koliko se tada pisalom, pa usporedi to dvoje. Tada se u jednom danu znalo ispisati i po 10 stranica na popularnijim temama na politici, a danas je to jedva stranica-dvije, ako uopce i toliko. Mnogi desni forumasi su otisli sa foruma zauvijek, naravno prije toga su napisali svoja objasnjenja i svoje razloge, ali naravno moderatori niti jedan od njih nisu prihvatili. Uglavnom, pravilo ovog foruma je da su moderatori uvijek u pravu, no matter what, kak bi rekli Amerikanci. U vezi bilo cega, oni su uvijek u pravu i niti jedna zalba nije opravdana. Upravo je takav stav i doveo do toga da se ovaj forum polako gasi, jer mu pada posjecenost. A kada internetskom forumu pada posjecenost, onda pada i interes za objavljivanjem reklama na njemu, a kada pada interes za objavljivanjem reklama (jer od toga forum zivi), onda pada i zarada od koje forum egzistira, a kada pada zarada onda pada i sam forum. To je matematicki neoborivo. Ovaj forum nezadrzivo ide prema svojem kraju, a naravno krivi za to su forumasi sami, tko drugi.
John_Wayne is offline  
Old 14.08.2017., 21:18   #4
Momci, ako je to sve što imate za reći, bez konkretnih želja za komunkacijom s administracijom - jer da ona postoji onda bi se držali i nekih naših molbi kako takve teme trebaju izgledati - mogu vas samo preusmjeriti da nastavite na ovoj temi (samo pripazite, bez chata, a ni komentiranje moderature nije dozvoljeno).

Ključ.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.