Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 18:43   #281
jeste me

budem je uzela :klap:

teško žabu u vodu natjerat prestat ću čitat ovu temu
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 19:42   #282
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Treba ti. Ja imam jedan drugi (druga boja) i super je! A jos si zeliim i onaj bas parfem koji imaju taj je skuplji, ali je jako fin.
totalno sam zaokupljena danas tim mirisom...
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 19:44   #283
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
totalno sam zaokupljena danas tim mirisom...
Znaš što je najgore? Što ga ja sad želim, a pojma nemam kako miriši
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 20:00   #284
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Znaš što je najgore? Što ga ja sad želim, a pojma nemam kako miriši

Skoči do mullera. Imaju testere sve te vrste i onog bas parfema koji je isto mmm....
Eto, ljubav
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 22:54   #285
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post
Ja sam imala obadvije i iskreno Macadamija mi je bila bolja. TT ima dosta tvrde zupce i Makadamija me je bolje rascesljavala.
slažem se

i ja imam obje,macadamia mi je bolja,mekša i lakše mi je s njom češljati zbog ručke
češljam s njom i mokru i suhu kosu, a moje kose ima baš puno,valovita je i do ramena
mislim da mi je baš zbog toga bolja macadamia, dok mojoj prijateljici koja ima tanju i slabiju kosu od mene više odgovara TT
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 23:01   #286
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Moze li se imati pristojnu buducnost bez tangle teezera?? Zasto da/ne?
imam TT jer sam ga htjela kupit i mislila sam da je to vrh vrhova, pogotovo za mokru kosu. češljam i mokru i suhu kosu i doista je vrh koliko lagano ide.
doduše, tijekom pranja stavim masku koju raščešljam po kosi ravnomjerno češljem širokih zubaca, no kad završim i isperem svejedno još jednom prođem s tt.

but somehow....kupila sam babyliss curl secret. i što se dogodilo? poklon uz to je bila babyliss diamond radiance paddle brush.
o isuse bože. mislila sam da ništa ne može nadmašiti tt. ali ovo... ovo je za dvajspet kopalja ispred tt...
suha, mokra, kovrčava, glatka, masna, prljava, od morske soli. ova sve raščešlja i kosa mi je kao u lutke iz izloga, majke mi.

__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 10:07   #287
Sada mi treba i ta
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 11:47   #288
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post
Sada mi treba i ta

sve za ljepotu, pa i pet četki za kosu
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:25   #289
Što se tiče TT, ja sam mu bila vjerna godinama i lani malo posustala u odanosti pa naručila the wetBrush. Probala kod Carle Marx i zaljubila se. ALI. Kupila sam opet TT. The Wet brush je fkt dobra za mokru kosu ali za suhu se ne može mjeriti sa TT. Ja imam jako gustu ali poslušnu i mekanu kosu - the WB ima mekanije savitljive duge iglice koje se ne mogu uvijek probiti kroz kosu pa mi ostane napola očešljana. TT ima tvrđe iglice koje puno bolje odrade posao. Dok ne nađem nešto bolje, držim se Tangle Teezera. Blažen bio, da sam ga imala u pubertetu (uz šampone za suho pranje i bolji skincare za prišteve), ličila bih na lijepi curetak a ne Grinča. Mislim da mi je ovo četvrta ili peta godina da ga koristim.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:28   #290
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Što se tiče TT, ja sam mu bila vjerna godinama i lani malo posustala u odanosti pa naručila the wetBrush. Probala kod Carle Marx i zaljubila se. ALI. Kupila sam opet TT. The Wet brush je fkt dobra za mokru kosu ali za suhu se ne može mjeriti sa TT. Ja imam jako gustu ali poslušnu i mekanu kosu - the WB ima mekanije savitljive duge iglice koje se ne mogu uvijek probiti kroz kosu pa mi ostane napola očešljana. TT ima tvrđe iglice koje puno bolje odrade posao. Dok ne nađem nešto bolje, držim se Tangle Teezera. Blažen bio, da sam ga imala u pubertetu (uz šampone za suho pranje i bolji skincare za prišteve), ličila bih na lijepi curetak a ne Grinča. Mislim da mi je ovo četvrta ili peta godina da ga koristim.
Acid Taman se dogovorila sama sa sobom da ću uzeti WB i sad si me uspješno poljuljala u odluci. A mislila sam se samo nekoliko mjeseci
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:44   #291
Gle, ja ih koristim i dalje obje. WB je odlična na mokru - tu TT malo zapinje i nije baš učinkovit. čak je malo preagresivan na mokru, dok nježnija WB raspetljava bez problema. Ali za suhu TT je bogibatina tako da ako bi ih rotirala, dobila bi maksimalno dobre rezultate. (ako si možeš priuštiti obje, ofkors)
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 00:28   #292
A trenutno baš i ne (student, kaj da se radi ), ali s vremenom ću ih sigurno probati obe. Mislim da ću za sad ipak ostati pri odluci da kupim WB, čisto zato što me trenutno više vuče bolja primjena na mokroj kosi, to mi više treba.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 06:37   #293
Sally hansen no chipp top coat, ili kako se vec pise.. vrijedi li uzet? Ili neki drugi u bipi? Koji?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 13:16   #294
Collistar magic drops kapi za samotamnjenje lica..... valja li to sta cure?!

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 15:34   #295
Quote:
freddie"s queen kaže: Pogledaj post
Collistar magic drops kapi za samotamnjenje lica..... valja li to sta cure?!

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
Obožaaavam te kapi! Baš jučer kupila ne znam koju bočicu po redu, u CC1 East Mulleru su snižene na 210. Daju divnu preplanulu boju i ujednače ten, puno ljepše lice izlgeda. Možeš si sama dozirati preplanulost, menu su 2 kapi dosta jer sam inače svijetla.
Ldray is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 15:55   #296
Quote:
Ldray kaže: Pogledaj post
Obožaaavam te kapi! Baš jučer kupila ne znam koju bočicu po redu, u CC1 East Mulleru su snižene na 210. Daju divnu preplanulu boju i ujednače ten, puno ljepše lice izlgeda. Možeš si sama dozirati preplanulost, menu su 2 kapi dosta jer sam inače svijetla.
Ajme hvala ti draga sad ih definitivno kupujem. :cheers:

Edit: moze li se primjenjivati i na vrat da mi ne bi ostala velika razlika u nijansi a da samo za to područje ne moram sad kupovati drugi proizvod?!

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje freddie"s queen : 24.08.2017. at 16:27.
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 12:22   #297
Razmišljam uložiti pare u breuerovu četku za lice, lice mi je masno i mješovito, dosta mitesera ima i peruta se nekada. Vrijede li te četke novaca? Krenula bih prvo sa tom pa onda možda clarisonicovu..
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 12:25   #298
Quote:
Jess22 kaže: Pogledaj post
Razmišljam uložiti pare u breuerovu četku za lice, lice mi je masno i mješovito, dosta mitesera ima i peruta se nekada. Vrijede li te četke novaca? Krenula bih prvo sa tom pa onda možda clarisonicovu..
Da ti nije to perutanje zbog dehidracije?
U tom slučaju nije četka dobra za kožu lica..
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 12:31   #299
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Da ti nije to perutanje zbog dehidracije?
U tom slučaju nije četka dobra za kožu lica..
nije strasno perutanje al tu i tamo na čelu, četka bi trebala dobro očistiti i pripremiti za serum?
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 12:36   #300
Više bi ti za perutanje pomogli proizvodi za hidrataciju. Tek nakon toga takav neki proizvod agresivniji poput ove.
Ne znam kolika ti je dehidracija (ako je, ali zbog perutanja kojeg navodis izgleda kao da je..), Caudalie sos serum je jako dobar za to.
Kad perutanje prestane onda vidiš da li bi uzela ili ne...
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.