Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 14:03   #2901
ako imamo krekere Tuc, može i piće bit Tup
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 18:20   #2902
Tup
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:46   #2903
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Ja sam do nedavno mislila da se sok zove Tup a ne 7up.

Nikad se nisam tako razocarala u zivotu.

Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Znam da nije TOLIKO smijesno, ali meni od ovog tvog posta idu suze na oči, baš si me nasmijala do suza
Ok, idem ja sad polako po neku maramicu
karma, that biatch, brza je

sustigla me nekoliko dana nakon TUPa. dakle, smijah se na TUP, a ispala sam tupa odem na instagram i vidjeh >>>



enivejs, zaboravih objavit ali...ja sam fakat mislila do tog dana (neki dan, jel'?) da NO TEARS znači "perem kosu s ovim, ide mi u oči, neće me ništa smetati - therefore NO TEARS"..
a kad ono.... NO TEARS znači "perem kosu, i onda kad je mokru raščešljavam nema zapetljane kose pa je lako raščešljem - therefore NO TEARS"

a meni nikad nije bilo jasno kakvi su to mangupi koji stavljaju NO TEARS kad obviously oči peku za poludit i suze mi od toga idu...

__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:53   #2904
Pa jest to da je nježan za oči https://www.johnsonsprofessional.com.../no-more-tears

baš zato što je dječiji


ali ni to ne znači da ga možeš baš špricati u oko samo tako
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:54   #2905
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Pa jest to da je nježan za oči https://www.johnsonsprofessional.com.../no-more-tears

baš zato što je dječiji


ali ni to ne znači da ga možeš baš špricati u oko samo tako
šuti

sad mi to internet servira kad imam dvoje odrasle djece


__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 07:59   #2906
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Ja sam do nedavno mislila da se sok zove Tup a ne 7up.

Nikad se nisam tako razocarala u zivotu.



Ja kad sam prvi puta da ekipa prica o filmu Pirati s kariba ja sam nekoliko dana najmanje bila uvjerena da se radi o Piratijskoj ribi. I jos gledam kakva bi to riba bila, a bilo mi glupo pitat jer su svi ocito iz ekipe znali samo ja ne.
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 08:21   #2907
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post


Ja kad sam prvi puta da ekipa prica o filmu Pirati s kariba ja sam nekoliko dana najmanje bila uvjerena da se radi o Piratijskoj ribi. I jos gledam kakva bi to riba bila, a bilo mi glupo pitat jer su svi ocito iz ekipe znali samo ja ne.
O nisi jedina. I mojem klincu je to zvučalo tako. . I danas se zezamo na račun toga kada novi nastavak dođe u kina. Doduše njemu je bila piratska riba, ali to su samo nijanse.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 13:28   #2908
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
karma, that biatch, brza je

sustigla me nekoliko dana nakon TUPa. dakle, smijah se na TUP, a ispala sam tupa odem na instagram i vidjeh >>>

[IMG]http://uploads.tapatalk-cdn.com/20170815/b65f18ae576753bd48bfa09502980d44.jpg/IMG]

enivejs, zaboravih objavit ali...ja sam fakat mislila do tog dana (neki dan, jel'?) da NO TEARS znači "perem kosu s ovim, ide mi u oči, neće me ništa smetati - therefore NO TEARS"..
a kad ono.... NO TEARS znači "perem kosu, i onda kad je mokru raščešljavam nema zapetljane kose pa je lako raščešljem - therefore NO TEARS"

a meni nikad nije bilo jasno kakvi su to mangupi koji stavljaju NO TEARS kad obviously oči peku za poludit i suze mi od toga idu...

a pasmater. ja sam isto mislila da je bez suza. iako ajde, nisam nikad špricala šampon u oči.

to me sjetilo na "no preservatives" u hrani. duuuuugo sam krivo mislila.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:00   #2909
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
a pasmater. ja sam isto mislila da je bez suza. :
i ja. svašta. ovo prvi put čujem
sreća pa mi nije palo na pamet probati

edit: kako se uopće čita to TUC? TuC? TuK?
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:59   #2910
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Pa jest to da je nježan za oči https://www.johnsonsprofessional.com.../no-more-tears

baš zato što je dječiji


ali ni to ne znači da ga možeš baš špricati u oko samo tako
Potpisujem. Ti no tears znaci da se neces izmuciti i isplakati ako ti pjena od samponiranja ude u oci.
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 17:10   #2911
Quote:
Billie Jean kaže: Pogledaj post
i ja. svašta. ovo prvi put čujem
sreća pa mi nije palo na pamet probati

edit: kako se uopće čita to TUC? TuC? TuK?
Tuk ili Tak, ne sjećam se.

E: Izgovara se "Tak".
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 17:36   #2912
No tears sigurno znači 'bez suza'! Toliko sam se nagledala Johnsons reklame i 'nježan je za oči kao čista voda'... Naravno u slučaju da si ne štrcaš šampon iz bočice direkt u oči.

S druge strane i reklama za Tuc s kozom/jarcem Bronsonom mi je dugo kvalitetno mast vadila, ali ne sjećam se kažu li Tuc ili Tuk.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 17:42   #2913
ma nisam si štrcala šampon u oči, ljudi, ali ono kad sam umivala šampon s kose nisam baš pazila da mi pjena ne ide u oči. i isti postupak ponavljala s klincima i uvjeravala ih da ih sad neće peči oči ako im pjena ide u oči.
i nije mi nikad bilo jasno kako to uvijek uspije doći do stadija da peče?

eto, sad, dvajs godina kasnije, znam
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 19:06   #2914
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Tuk ili Tak, ne sjećam se.

E: Izgovara se "Tak".
Ali postoje i tak i tuc krekeri.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 21:53   #2915
Bas sam se nasmijala na ovoj temi.

Sa 8 godina pala sam i dobila masnicu na slijepoocnici. Tata me zatrolao i rekao da mi je to tkivo sad istrulilo i da ce uskoro otpast do kosti. Kad sam se rasplakala rekao mi je da ne brinem, da ce mi na to stavit malo bijelog mesa od pileta pa se nece kuzit. Jako dugo sam vjerovala da po svijetu hodaju ljudi koji s pilecim bijelim mesom skrivaju prosle masnice koje su im otpale.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 21:56   #2916
Isuse
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 13:27   #2917
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Bas sam se nasmijala na ovoj temi.

Sa 8 godina pala sam i dobila masnicu na slijepoocnici. Tata me zatrolao i rekao da mi je to tkivo sad istrulilo i da ce uskoro otpast do kosti. Kad sam se rasplakala rekao mi je da ne brinem, da ce mi na to stavit malo bijelog mesa od pileta pa se nece kuzit. Jako dugo sam vjerovala da po svijetu hodaju ljudi koji s pilecim bijelim mesom skrivaju prosle masnice koje su im otpale.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Al kaj tate znaju nasrat klincima pa to nema nigdje
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 14:51   #2918
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Bas sam se nasmijala na ovoj temi.

Sa 8 godina pala sam i dobila masnicu na slijepoocnici. Tata me zatrolao i rekao da mi je to tkivo sad istrulilo i da ce uskoro otpast do kosti. Kad sam se rasplakala rekao mi je da ne brinem, da ce mi na to stavit malo bijelog mesa od pileta pa se nece kuzit. Jako dugo sam vjerovala da po svijetu hodaju ljudi koji s pilecim bijelim mesom skrivaju prosle masnice koje su im otpale.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

suze mi idu

ontopično, podsjetila si me na sljedeću priču...

...nisu samo tate...ima i koja mama....
npr... evo ja eto jednom prilikom kad su me klinci onako po dječje razbjesnili, rekla sam im da leptiri imaju zube. tad su imali šta ja zna možda 3-4 godine.
i to sam onako usput nekom prilikom rekla i zaboravila na to.
nekoliko godina nakon toga, možda kad su imali 10-11 godina, sin me u panici zove da je u sobi leptir neka ga izvolim izvadit van jer on neće da njega ugrize, neka ja stavim rukavice pa da ga izbacim.
i dan danas mi nije to zaboravio.
sigurna sam da će jednom prilikom ako vidi ovu temu ostavit ovdje svoj obol materi.
čisto da znate da sam ta mater - ja


__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 15:12   #2919
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Tuk ili Tak, ne sjećam se.

E: Izgovara se "Tak".
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Ali postoje i tak i tuc krekeri.
o zaboga

treba pisati pismo tvornici

u USA je na nekim fakultetima običaj da se moraš snimiti kako razgovijetno izgovaraš svoje ime, tako bi trebalo i s keksima napraviti
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 14:03   #2920
Bila sam vrtićke dobi i kupala sam se u kadi. Sestra je dobila neki ljubičasti gel za tusiranje pakiran u epruveti i izlila mi ga po nozi dok sam sjedila u kadi i uvjerila me da ce mi sad tu gdje me napitak dotakao narasti žablja koža.

Toliko me uplašilo da cu morati ici u vrtić sa mekanom žabljom kožom na bedru da nisam plakala već vrištala od straha i užasa.
Mama je ušla u kupaonu i vikala na sestru, ali je umrla od smijeha kad je izašla van, to mi je kasnije priznala.

Malo me utješila, ali jos sam par dana provela proučavajući tu nogu i čekajući da mi se koža pretvori žablju.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.