Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 14:56   #3301
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
Za neke ljude jednostavno nije naručivanje putem interneta i amen. Mislim da većina ovdje pretjeruje i paničari jer eto paket nije došao za 5 dana. Za online shopping treba imati strpljenja ili si platite skupe shippinge s trackingom i dobit ćete pakete u roku par dana.
Ja to i radim pa im sa Feel-a opet treba i po 7 do 10 radnih dana da dođu
ElsaStarfire is offline  
Old 19.08.2017., 14:18   #3302
Curke, da li je koja naručivala sa Coastal Scents-a u zadnje vrijeme? Kako stoje stvari sa shippingom?
MelindaZg is offline  
Old 19.08.2017., 14:53   #3303
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post

Za neke ljude jednostavno nije naručivanje putem interneta i amen. Mislim da većina ovdje pretjeruje i paničari jer eto paket nije došao za 5 dana.
amen to that.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Old 19.08.2017., 21:17   #3304
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Prvo da ti napomenem da nemam pojma nakon kojeg je iznosa džabe obična poštarina jer gotovo nikad tako ne naručujem nego plaćam tracked shipping

Moji omiljeni, odnosno oni s kojih najčešće kupujem:

LookFantastic - EU (UK) Lijep izbor, povoljne cijene, pogotovo kad su neke akcije, tracked shipping neka 4 ili 5 eura. Dostava DPD-om, kad je tracked onda stiže obično kroz 3 radna dana (barem meni).

FeelUnique - EU (UK) Odličan izbor, poštarina bezobrazno previsoka, na iznos manje od 40 eura je 10 eura, na iznose veće od 40 eura je nekih 5 ili 6 eura (a možda su i funte u pitanje, nisam sigurna, no s obzirom na trenutnu konverziju i nije neka razlika). Osrednja brzina dostave, cca 7 radnih dana kada je tracked, al ni to tracked ne garantira da ti paket neće doć ko da ga je kamion pregazio. Al nije do njih koliko do dostavne službe.

CultBeauty - EU (UK) iako drže i NYX i Zoeva imaju dosta mid-range i nešto high-end kozmetike, tracked shipping isto nije previsok al im je dostava malo sporija, nekih 7 radnih dana.

Asos - EU (UK) jer je Asos
Šalu na stranu, tracked shipping neka 2 ili 3 eura, stiže jako brzo, kroz 3 radna dana.

iHerb - SAD (zato pripazi da iznos+poštarina ne prelaze 160 kn inače će te čopit naš PDV na to) najpovoljnije mjesto za ubost EcoTools, Real Techniques i Physician's Formula, iako im je poštarina lutrija, nikad ne znaš koliko će biti dok ne dodaš u košaricu i ni njima samima nije jasno kako je kalkuliraju.

Notino - HR, nedavno ga tek otkrila, DPD dostavlja i poštarina je 25 kn, sve jako brzo stiže, na neke stvari su nabili poštenu maržu, al se da naći i super stvarčica i u pola cijene, a i neke stvari od dekorative kojih inače nema uopće za kupiti kod nas.

Eto, nadam se da sam barem mrvu pomogla
E, hvala do neba sa ovako iscrpnim vodičem . Samo moram primijetiti da je većina favorita iz UK, a kako oni izlaze iz EU mislim da ćemo se s time u bliskoj budućnosti nažalost morati pozdraviti. Jedino ako se ne iskemija nekakva viša razina gospodarske suradnje. Jer ako ne, morat ćemo opet paziti da se ne prekorači onaj qu***v limit od 160kn i posljedično plaćanje carine
__________________
Idle talk And hollow promises Cheating Judases
Doubting Thomases Don´t just stand there and shout it Do something about it ... If you want my love
kokoschka is offline  
Old 19.08.2017., 21:29   #3305
Samo mali popravak glede Feelunique-a: besplatna poštarina je iznad 40 €, a ako je iznos manji, onda je poštarina 11,95 € (tracked) odnosno 4,95 (untracked). To imaju isto i za HRV i za SLO.

Meni je sa LF došao paket u tri dana, u ponedjeljak je bio shippan, u četvrtak je več bio kod mene.

A što će biti kad VB stvarno izađe iz EU - e to se i ja pitam, kako čemo naručivati .
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Old 19.08.2017., 22:21   #3306
Ovo sam ja platila za pracenu postarinu na feelu. Iznad 40 funti je bila gratis a pracena je iznosila 6,95 i cim sam odabrala tu opciju automatski je obracunat popust od 4,74 na to tako da se stvarno isplati uzeti. Stiglo mi je za tjedan dana ili 5 radnih dana sto smatram da je super. Stvari koje saljem u Hr i platim hp expres nekad putuju duze.
Godinama narucujem s feela i looka i nikad problema nisam imala. Look me jedino nervira zbog sve vise restrikcija na proizvode koje salju u hr ali kao shop su pouzdani.


Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
sobarica is offline  
Old 20.08.2017., 07:46   #3307
na kojim RH web shopovima kupujete ako nešto kupujete? Probala sam pink panda, notino, lijepa, mirisim, diviana i danijel cosmetics. Ima li još koji RH web shop?
__________________
x
obicna is offline  
Old 20.08.2017., 08:44   #3308
biraj.hr, profumino.hr ali oni su u biti slovenski ali normalno narucujes i dodje za 5-6 dana
charlizeos is offline  
Old 20.08.2017., 10:06   #3309
Ja sam prije nekoliko godina dosta narucivala s Feela i sve je bilo brzo i uredno, dostava do 5 dana cini mi se. I jucer nadobudno narucim opet racunajuci da je kao prije pa sam sad malo iznenadjena citajuci iskustva.
Nadam se da nece ipak biti problema. Btw, postarinu sam platila 4,95 Eur na iznos manji od 40 Eur
Lorca Blue is offline  
Old 21.08.2017., 18:23   #3310
Danas naručujem sa lookfantastica 1. put, dva proizvoda, i naravno da sam sve obavila i onda tek na kraju skužila da preko cijele stranice lijepo piše da imaju kod za popuste. Zapravo ne znam ni je li to možda na određene artikle pa na moje možda ne bi ni prošlo ali svejedno stavljaju li oni često tako popuste ili baš nemam sreće?
Lorren is offline  
Old 21.08.2017., 19:35   #3311
Ja dok sam danas u Feelu naštimavala košaricu, isrekao kupon za 20 %
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 21.08.2017., 19:45   #3312
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Danas naručujem sa lookfantastica 1. put, dva proizvoda, i naravno da sam sve obavila i onda tek na kraju skužila da preko cijele stranice lijepo piše da imaju kod za popuste. Zapravo ne znam ni je li to možda na određene artikle pa na moje možda ne bi ni prošlo ali svejedno stavljaju li oni često tako popuste ili baš nemam sreće?
Imaju non-stop kodove za popust, na vrhu stranice uvik piše. Ali dosta toga je isključeno. Imaju negdi popis tih brandova na koji ne prolaze popusti.
uppsala is offline  
Old 22.08.2017., 11:42   #3313
Na Notino.hr se može platiti Paypalom?
Vidim dolje sličicu, ali kod mogućnosti plaćanja piše samo bankovna kartica...

edit: njihovo odgovor: ne može, za sada...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.

Zadnje uređivanje Lillyrosee : 22.08.2017. at 12:04.
Lillyrosee is offline  
Old 22.08.2017., 11:43   #3314
Onda super. Navodno bi mi paketić trebao doći 5.9., a baš tad neću biti doma. Onda mi ostave papirić pa ga pokupim u pošti sutradan ili?
Lorren is offline  
Old 22.08.2017., 13:03   #3315
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Na Notino.hr se može platiti Paypalom?
Vidim dolje sličicu, ali kod mogućnosti plaćanja piše samo bankovna kartica...

edit: njihovo odgovor: ne može, za sada...


To je i mene razočaralo, pogotovo jer sam htjela platit preko paywaya :/
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 22.08.2017., 13:09   #3316
Notino Naručeno u subotu, stiglo danas, zapakirano tako da može preživjeti valjda i eksploziju.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 22.08.2017., 14:02   #3317
Meni je danas stigao Feel naručen prošlu nedjelju i zadovoljna sam brzinom obzirom da je shipping bio besplatan.
S druge strane, narudžba izvršena i plaćena na mirisim.hr je poslana nakon točno 7 dana (ne računajući dan narudžbe) što mi se čini ipak malo previše. Iako, od tih 7 su čak 3 bila neradna. Na mejl su mi odgovorili nakon 3 dana. Poslano je u četvrtak, a na dostavi je bilo već u petak pa sve skupa i nije predugo trajalo. Ono što sam naručivala (Nuxe kreme) ipak je kod njih najpovoljnije pa se isplatilo čekati koji dan više.
hooly is offline  
Old 22.08.2017., 21:37   #3318
Notino - jesu ok proizvodi? Original i u roku trajanja dugom?

Isto pitanje hooly za mirisim?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 22.08.2017., 22:50   #3319
Imam samo dvije narudžbe s Mirisim i Nuxe proizvodi su definitivno original. Parfem Black opium također. Bila sam tako skeptična spram te stranice zbog cijena, al na forumu sam pročitala dovoljno pozitivnih iskustava da se odvažim na narudžbu. Koliko sam shvatila svi ti dućani imaju iste dobavljače. Razlikuju se jedino po cijenama.
Nisam osobno naručivala, ali o Notinu se za sad samo pozitivno pisalo.
hooly is offline  
Old 22.08.2017., 23:35   #3320
nisam odavno narucivala sa fragrance direct, pa ako neko zna zasto mi samo nudi opciju express shipping 9.99f za parfem? ne da mi onu jeftiniju verziju shippinga od 5.99... jesu nesto menjali u zadnjih nekoliko godina ili sam ja slepa
Bebwy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:02.