Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 17:41   #9201
Evo i ja se pridružujem oduševljenju novim matt ruževima (ne ovim tekućima, nego u tubicama). Prvo i osnovno, pakiranje im je totalno mat i predivno a oni su sami po sebi IZNIMNO baršunaste teksture. Kao da se te na usta nanjeli sloj baršuna. Čak ni GR Velvet Matt nikad nisu imali ovako finjaka teksturu. Ja sam se opako zagledala u najsvijetliju nude nijansu no naravno bila je rasprodana kod mene u Bipi (u dm-u u gradu nisu dobili) pa sam mogla samo isprobati tester koji je fyi bio praktički netaknut. Mislim da ću si pokupovati sve nijanse, čak i ove tamne su mi predivne i već vidim da ću ih nositi cijelu jesen i zimu.

Edit: da ne bi bilo zabune, riječ je o ovima - http://www.catrice.eu/hr/usne/ruz-za...stick-010.html
Edit2: moja ljubav prema Matt Lip Artist ružovima i dalje traje

Edit3: lol, novi novcati ruževi a već imaju 10 pozitivnih 5-star recenzija na sajtu, netko dobro radi proizvode u Catrice timu u zadnje vrijeme. Još da naprave poštena rumenila i hajlatere u stalnoj ponudi, bili bi divni.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 18:19   #9202
Nikad nisam imala problema ni s Catrice, ni s Essence stvarima koje sam isprobala, ali mora se priznati da u zadnje dvije godine opako rade na poboljšanju asortimana i kvalitete proizvoda općenito. Catrice je još uvijek za klasu bolji od Essence. Samo da još uvedu zaštitne folije za ambalažu, oba brenda.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 21:10   #9203
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Samo da još uvedu zaštitne folije za ambalažu, oba brenda.
Baš. Imaju odličnih stvari, ali od kupnje me uvijek odbije to što nikako ne mogu provjeriti je li već netko otvarao konkretno maskare, tekuće korektore, tuševe i sjajila. Još ajde stvari kao sjenila i kompaktni puderi na kojima možeš vidjeti otiske papaka, ali bar da uvedu zaštitu na spomenuto. Ako jedan WNW može, fakat mi nije jasno zašto ne bi i oni.
Sad kad se Bipa nedavno otvorila u Donjim Sveticama, potrčala sam na otvaranje samo da si napravim zalihe njihovih stvari koje su mi se pokazale dobrima, dok neodgojene kokoši još nisu stigle napravit darmar.
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 11:52   #9204
Da li netko zna gdje bi se mogla kupiti catrice soleil kolekcija, kada stiže i da li uopće stiže u Dm?
brch123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 16:53   #9205
Quote:
brch123 kaže: Pogledaj post
Da li netko zna gdje bi se mogla kupiti catrice soleil kolekcija, kada stiže i da li uopće stiže u Dm?
Ja mislim da bi to sad već trebalo biti u Mulleru, a dolazi li i u dm - to ne znam.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 17:14   #9206
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Ja mislim da bi to sad već trebalo biti u Mulleru, a dolazi li i u dm - to ne znam.
Obišla sam tri Mullera u Zadru, ostali su samo testeri, a Dm- i Bipa još nisu dobili
brch123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 17:22   #9207
Quote:
brch123 kaže: Pogledaj post
Obišla sam tri Mullera u Zadru, ostali su samo testeri, a Dm- i Bipa još nisu dobili
Pa da, mislim da je prošlo sigurno dva tjedna otkako je to došlo; ja sad samo vrebam Blessing Browns...
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 06:25   #9208
Quote:
brch123 kaže: Pogledaj post
Da li netko zna gdje bi se mogla kupiti catrice soleil kolekcija, kada stiže i da li uopće stiže u Dm?
došlo u Muller odavno....sigurno mjesec dana
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 08:32   #9209
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Samo da još uvedu zaštitne folije za ambalažu, oba brenda.
Ovo bih ih diglo na višu razinu svakako, trebalo bi skupiti potpise i poslati mail, pa koliko god nas ima, unatoč eventualnom poskupljenju. Mislim, znam da nismo toliko bitni da bi nas poslušali ali imali bi o čemu razmisliti. Uostalom, ne moraju to ni biti kao kod WnW folija preko cijelog proizvoda nego samo zaštitni seal preko otvora, da se zna da nije otvarano i staviti ga u nekoj upadljivoj boji ili uzorku, od debljeg materijala da se ne može samo tako skinuti. Postoje i one ekstra izdržljive plastične naljepnice koje ne možeš potrgati da si King Kong.

Meni su Catrice svakako najdraži drogerijski brend trenutno, a njihovi ruževi su mi vjerojatno među najdražima ikad.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 14:55   #9210
...e jbemu, popustila sam pod pritiskom kozmetičkog dijela svijesti i morala ugrabiti Catrice Ultra matte liquid powder tekući ruž..
joooj, SUPER JE (naravno://)...gotova sam, rant je uzeo maha....i naposlijetku dolazim do zaključka da jeftiniji brandovi imaju puno bolje matte varijante tekućih ruževa od high end brandova,iznimne su kvalitete!!...tu ubrajam Catrice, WnW, Nyx,Colourpop....
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:34   #9211
Dobro, jel itko u centru ZGa vidio nove Matt ruževe, tražim nijansu 010 Coffee, Mattmoiselle? (lol koje ime)
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 21:29   #9212
nova LE

https://ninas-kosmetick.blogspot.hr/...maszewski.html

omg sve ću kupiti
__________________
x
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 22:36   #9213
Mene ništa ne privlači. I baca mi malo na onu Marina Hoermanseder LE od prije par mjeseci.

Nešto vidim po drogerijama da se Provocatrice baš i ne prodaje, uvijek je stalak pun svega iz kolekcije, nadam se da će to uskoro fino snizit da si zalihe napravim A nije da već nisam nešto
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 08:14   #9214
Quote:
obicna kaže: Pogledaj post
Super izgleda.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 11:42   #9215
Baš je lijepa ova LE, sve mi se sviđa, posebice ruževi i paleta.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:32   #9216
Još od prije nekoliko dana je došla Blessing Browns kolekcija u ZG. Nema je u manjim Mullerima još. Uzela sam matt lip cream Mousse Au Chocolat, stvarno je dobar. I sviđa mi se miris čokolade.
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 10:24   #9217
Quote:
NanoTechinican kaže: Pogledaj post
Još od prije nekoliko dana je došla Blessing Browns kolekcija u ZG. Nema je u manjim Mullerima još. Uzela sam matt lip cream Mousse Au Chocolat, stvarno je dobar. I sviđa mi se miris čokolade.
Hjao, kako ovo dobro zvuči! Ja ću bankrotirati ovaj mjesec (i idući)... Zna netko je li igdje u Osijek stigla Blessing Browns kolekcija??

Zadnje uređivanje Blue Lotus : 24.08.2017. at 10:45.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 13:51   #9218
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Hjao, kako ovo dobro zvuči! Ja ću bankrotirati ovaj mjesec (i idući)... Zna netko je li igdje u Osijek stigla Blessing Browns kolekcija??
Oni ruzevi smedji i topper i to..? Bilo jucer u porti u mulleru. Vjetojatno ce brzo otic pa treba av.mall skicnut, tamo nitko ne ide

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 17:22   #9219
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Oni ruzevi smedji i topper i to..? Bilo jucer u porti u mulleru. Vjetojatno ce brzo otic pa treba av.mall skicnut, tamo nitko ne ide

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Znaš možda cijene otprilike? Pretpostavljam da ništa nije ispod 20kn...
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 09:39   #9220
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Znaš možda cijene otprilike? Pretpostavljam da ništa nije ispod 20kn...
Ne sjećam se dobro, ali ovi lip cream su oko 30 kao inače. Mislim da je tu otprilike i cijena za melting lip color ruževe (iako njih nisam gledala baš). Lip lineri su oko 20 kuna, mislim čak i točno 20.
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.