Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2017., 08:05   #1
Navigacija za auto na SD

Lijep pozdrav. Imam kartu navigacije u autu na SD kartici, ali još nisam provjerio o kojoj se radi. Radi se o tvorničkoj navigaciji. Zna li netko gdje mogu nabaviti kartu za Hrvatsku s uputama na hrvatskom? Možda već postoje instalirane na karticama pa se kupi po nekoj povoljnoj cijeni ili nabaviti preko nekog linka pa staviti na karticu?
baltazar100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 09:06   #2
Quote:
baltazar100 kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav. Imam kartu navigacije u autu na SD kartici, ali još nisam provjerio o kojoj se radi. Radi se o tvorničkoj navigaciji. Zna li netko gdje mogu nabaviti kartu za Hrvatsku s uputama na hrvatskom? Možda već postoje instalirane na karticama pa se kupi po nekoj povoljnoj cijeni ili nabaviti preko nekog linka pa staviti na karticu?
Sva uputstva su ti na ovom tvojem SD-u. Samo ga umetni i sve će ti biti jasnije!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 09:07   #3
Ja sam na meganeu 3 imao navi sa na sd karticu, za taj auto mozes do nje sam preko nete ili ju kupis preko oglasnika ili u nesto skupljoj varijanti u ovlastenom servisu za tvoju marku.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 09:31   #4
Bitno da si nam rekao KOJA navigacija ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 10:41   #5
I koji auto Sve je jasno od pocetka.
crótach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.