Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2017., 09:16   #81
Quote:
Hana67 kaže: Pogledaj post
Evo meni su cure ovo preporucile i jucer narucila ovaj cosrx http://www.ebay.com/itm/COSRX-Honey-...QAAOSw~gRV4ASu i http://www.ebay.com/itm/MIZON-Snail-...MAAOSw-itXuonn

I ovisi kakve potrebe imas
hvala cure!
pa zapravo mi je podrucje oko ociju ok, nije isuseno ni zahtjevno, zelim cisto nesto da ga dodatno nahranim i sprijecim nastanak prvih bora
forzaMILAN is offline  
Old 12.04.2017., 09:20   #82
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
hvala cure!
pa zapravo mi je podrucje oko ociju ok, nije isuseno ni zahtjevno, zelim cisto nesto da ga dodatno nahranim i sprijecim nastanak prvih bora
Pa mislim da bi ti ovaj cosrx mogao biti dobar

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Old 12.04.2017., 09:23   #83
Quote:
zlakopriva kaže: Pogledaj post
I ja gledam to ulje otkako mi ga je menni preporucila.
Fino, bas mi je to sad tribalo, da poludim za jos jednim proizvodom ... Ranit cu se.
A nos mi je bas kritican, dehidriran a lagano masnjikav i s prosirenim porama. Zanemarujem ga s njegom, i on mi tako vraća. Kad stavim puder ili bb, nos mi izgleda ko popriste nuklearne katastrofe.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
Ne znam šta mi je gore, ili kad izgleda tako kako ti kažeš ili kad je sad ovako ispoliran pa mi se danima puder opće neće tržati na nosu, samo sklizne, grozno nešto
Dalmatinaa is offline  
Old 12.04.2017., 09:24   #84
Moram pohvaliti Apieu Madecassoide cream. Za vikend sam malo pocrvenila u licu na suncu i u ned navečer namazala s ovime, došlo mi slučajno pod ruku..i u ponedjeljak ujutro sam bila kao nova...jedino što sam možda u predebelom sloju namazala pa sam bila malo masna..zadnja dva dana stavljam u tanjem sloju i ujutro je super

Jučer su mi pohvalili ten, baš sam si bila sva važna
romy_2703 is offline  
Old 12.04.2017., 09:36   #85
Menni, mislila sam na barda kao seoskog pjesnika kao onaj iz Asterixa kojeg svi tuku jer nema sluha



Joooj Dalmatinaa, a ja taman sinoć ubacila u košaricu.. Vadim? Ne vadim? Jel te baš peklo ili?
Svizac15 is offline  
Old 12.04.2017., 09:47   #86
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Joooj Dalmatinaa, a ja taman sinoć ubacila u košaricu.. Vadim? Ne vadim? Jel te baš peklo ili?
Ne vadi ništa, samo plati
Nije me peklo već su mi se obrazi i nos poprilično zacrvenili. Ali sama sam kriva jer sam držala duže nego triba a i prije sam napravila piling mehanički koji je isto sigurno jednim dijelom nadražio kožu. Ulje je super, bar meni
Dalmatinaa is offline  
Old 12.04.2017., 09:54   #87
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
meni nije preteska, cak sam u pocetku imala dojam da me vrlo slabo hidratizira, ocito mi koza vapi za hidratacijom, zato sam sad i uzela ovu od meda.
a sta onda koristis kao nocnu kremu?
Ja sam naručila testeriće rižine noćne. I ja muku mučim s hidratacijom pa me baš zanima.
Javi dojmove kad ti stigne ova medena jer sam se mislila između nje i riže.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 12.04.2017., 09:57   #88
Quote:
Mala balerina kaže: Pogledaj post
@menni, it's a deal.... čekamo jesen za nove divote.... ali, da bude jasno, suzdržavanje od kupovine mi nije jača strana (treba mi vremena da odaberem, ali kad nešto naumim, to moram imat sad i odmah)....

....stavim slike večeras - before mascara i after...

I ako se sječate onih kamena od žada i rosenkvarca - jučer stiglo i za one koje nisu sigurne jeli pravi žad - je.... usporedila sa ogrlicom od žada i to je to...
@Mala balerina, ne suzdržavam se ni ja, ali eto - sad ću morat jer operacija, nema mi tko na poštu, long story short - tako će biti idućih 3 mjeseca ziher. ne zbog ljeta i suzdržavanja, nego tako mi je grah pao.

maskaru čekam s nestrpljenjem, missha fakat ima dobru dekorativu!

nemoj mi reći da su oni naši žad-roleri/masažeri rosenkvarci i ostalo pravi? ma daaaj? ne djeluje plastično, to je sigurno. ali nisam previše ni mislila da je nešto posebno...
s druge strane, nisam se sjetila usporediti ga npr s nekim drugim mineralima koje sam imala priliku koristiti u pranic healingu....danas ću skenirati svoje po uputama Mastera Choa Kok Sui.

ako vam se da, bacite oko na twin heart meditation. od toga sam totalni zen i nakrcana za tjedan. jednom tjedno je dovoljno. a ako više osoba u istoj prostoriji meditira po istoj metodi istovremeno, učinak je još bolji.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 12.04.2017., 10:03   #89
Evo čisto da se upišem na novu temu. Baš sam gledala staru i na staru sam se priključila negdje oko 25 stranice, što će bit sad skoro dvije godine da sam na azijskoj. Otprilike Wendy i ja smo nekako skupa počele...I nije me niti malo pustilo...tako cure tko se zakači - ne pušta se tako lako, zato bježte odavde dok možete...

A koliko se para potrošilo da ne govorim... mogao se Korejac kupit, al auto...

Najbolje otkriće mi je - ginseng. U svim oblicima.

I Japanac u obliku hijaluronskih lotiona.

Inače, već mi 2 dana stoji paket s Testerkoree (valjda) na pošti i ne stignem ga podinut. Zvat će mene s pošte na mob. i pitat šta se događa...redovito to rade..."nema vas već dva dana"...
livy is offline  
Old 12.04.2017., 10:05   #90
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
A jesam i 120
ludaro jedna
60 je dovoljno i tu računam kao cijelo lice, znači po par sekundi po području lica

Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Ne znam šta mi je gore, ili kad izgleda tako kako ti kažeš ili kad je sad ovako ispoliran pa mi se danima puder opće neće tržati na nosu, samo sklizne, grozno nešto
zamišljam te onako da ti ne treba hajlajter na vrhu nosića sad


Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Menni, mislila sam na barda kao seoskog pjesnika kao onaj iz Asterixa kojeg svi tuku jer nema sluha
a ja mislila na barda iz hobita
Bard the First, was a man of Laketown, the slayer of the dragon Smaug, the founder and first king of the New Kingdom of Dale.

mislila sam da ćeš nekog zmaja oborit i savladat, od snage i entuzijazma. zmaj kao metafora za azijsku... ok, pusti me sad. moja mašta nema granica.


Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Joooj Dalmatinaa, a ja taman sinoć ubacila u košaricu.. Vadim? Ne vadim? Jel te baš peklo ili?

Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Ne vadi ništa, samo plati
đizs, vas dvije
ajde, barem neće biti menni je rekla
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 12.04.2017., 10:07   #91
Quote:
livy kaže: Pogledaj post

Najbolje otkriće mi je - ginseng. U svim oblicima.
Moram priznati i meni. Super mi je ulje od Whooa.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 12.04.2017., 10:09   #92
Ja jednostavno više ne mogu odoljet ovoj ljepoti, pa makar samo stajao kao ukras na stolu

Recenzije su li-la, al me baš briga, jedva čekam da dođe

ElsaStarfire is offline  
Old 12.04.2017., 10:11   #93
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
nemoj mi reći da su oni naši žad-roleri/masažeri rosenkvarci i ostalo pravi? ma daaaj? ne djeluje plastično, to je sigurno. ali nisam previše ni mislila da je nešto posebno...
s druge strane, nisam se sjetila usporediti ga npr s nekim drugim mineralima koje sam imala priliku koristiti u pranic healingu....danas ću skenirati svoje po uputama Mastera Choa Kok Sui.
Pa i kod tih minerala su skale kakvoće, i naravno oni sa boljim ocjenama koriste se za skupocjeni nakit i tako koješta drugo, a ovo manje kvalitetno, ili kako da to već nazovem ide onda za stvari poput ovih naših masažera i tako to.... sva sreća imam doma hrpu nakita od poludragog kamenja pa imam s čime usporedit.... Ja sam uzela rosenkvarc, jer mi je nekako draži...
__________________
Plan A - follow your heart!
Blan B - don't give up!
Mala balerina is offline  
Old 12.04.2017., 10:13   #94
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
zamišljam te onako da ti ne treba hajlajter na vrhu nosića sad
Ah menni, da bar imam nosić
Dalmatinaa is offline  
Old 12.04.2017., 10:16   #95
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Ne vadi ništa, samo plati
Nije me peklo već su mi se obrazi i nos poprilično zacrvenili. Ali sama sam kriva jer sam držala duže nego triba a i prije sam napravila piling mehanički koji je isto sigurno jednim dijelom nadražio kožu. Ulje je super, bar meni

Mislim da smo nas dvije debatirale o zamjeni za kiseline/piling po ljeti.. Eto, ovo će mi biti jedna od zadnjih (većih) kupnji pred ljeto.. Već sam spominjala na temi, na wl mi je već godinama..


Kažu 90% voda.. Eto cosdna
http://cosdna.com/eng/cosmetic_4ac2240968.html
Jel mi šta promaklo.. Kako god
Svizac15 is offline  
Old 12.04.2017., 10:27   #96
Svizac15 daj koju rić više da ne istražujem Iako sam mislila da mi je IOPE zamjena za kiseline....
Dalmatinaa is offline  
Old 12.04.2017., 10:36   #97
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Svizac15 daj koju rić više da ne istražujem Iako sam mislila da mi je IOPE zamjena za kiseline....
Šta su joj ova zrnca po licu, od gela ili joj je to koža???
Dalmatinaa is offline  
Old 12.04.2017., 10:37   #98
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Svizac15 daj koju rić više da ne istražujem Iako sam mislila da mi je IOPE zamjena za kiseline....
Evo da ja ne trkeljam
http://www.refinery29.com/cure-natural-aqua-gel-review
Ugl stari provjereni proizvod..
Koža��
Svizac15 is offline  
Old 12.04.2017., 10:51   #99
Ok, ovo moram podijeliti sa vama

Ja sam NW10/NW15, tu negdje s time da sam više neutralna ka hladnom nego čisto hladnog podtona.

Molim zanemarite dlake na rukama, lijena sam ih se riješit trenutno

Lijevo je Mizon Snail BB, desno je Missha Perfect Cover #13. Missha mi savršeno odgovara, Mizon ne baš, al se razmišljam ipak je koristit sad kroz ljeto kad sam je već kupila jel. Tražila sam korektor koji bi mi odgovarao nijansom.

I znate šta je onda ovo u sredini?

NYX HD Concealer u nijansi Porcelain

Ja ću se ranit

ElsaStarfire is offline  
Old 12.04.2017., 11:00   #100
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Šta su joj ova zrnca po licu, od gela ili joj je to koža???
Mrtve stanice kože koje se skupe u loptice.
the dead skin cells will ball up
BBC drama is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.