Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2017., 16:38   #2201
Danas je bilo predstavljanje novog sponzora, ima video: https://www.youtube.com/watch?v=cttrLOtHrZg

Nakon toga su novinari uhvatili Kosa da s nogu odgovori na par pitanja. To nije bila presica, pa nema videa, i tad je navodno provalio to o "Hrvat na Hrvata". Bez videa je teško znati jesu li novinari njegove riječi točno prenijeli, većina tih koji dolaze na presice su teški idioti, a i moraju skraćivati da im članak ne bude kilometarski. Španjić s dalmatinskiportal.hr, portala koji je korektan prema Hajduku i može se vjerovati da ne izmišljaju, je Kosove riječi prenio ovako:

"Postoji mnogo nelogičnosti, ali ona je puno radila u smjeru u kojem radimo i mi. Borila se za pravo, pravičnost, jednakost i sustav. Meni je žao što se ovo dogodilo, ona se na pravi način bori i nije zaslužila ono što se dogodilo. Žalosno je i da je Hrvat na Hrvata digao ruku, samo da ne dođe do proljevanja krvi. Hajduk će uvijek biti konstruktivan i sjesti za stol, želimo istinski dubinske promjene, stvari se mogu mijenjati."
Link: http://dalmatinskiportal.hr/sport/iv...u-kao-mi/22457

Što se mene tiče, o Kosu ću suditi po financijskim rezultatima ove godine i idućih godina. Da, ide mi na kurac njegovo slikavanje s čudnim ljudima, kao i neke čudne izjave, nerijetko kontradiktorne s onim što je ranije govorio. Njegov posao je da unaprijedi financije, a ne da trkelja po medijima u stilu Nives Celzijus. Ali kako rekoh, moje mišljenje o njemu ovisit će o financijama, a prestanak baljezganja po novinama bi samo bio bonus.
__________________
Za sva vrimena
Sicko S is offline  
Old 12.06.2017., 22:57   #2202
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Bunjac po intelektu vecinu zastupnika stavi u mali džep. Sad kaj je, i zakaj je u živom zidu, nije za ovu priču previše bitno.. Al mene fascinira ovaj kaj poslije njega govori, spominje jednaka prava za sve, verbalni delikt itd., a kad je on bio ministar, boysima su nakon finala kupa 2014. na maksimiru, napisane prijave zbog sjedenja na krivim mjestima na istoku, i zatraženo je prema policijskom prijedlogu godinu dana zatvora.. Bila je slika i tu na forumu. I kad su ga novinari pitali kak se to trazi zatvor za sjedenje na pogresnom mjestu, odgovor mu je bio u stilu 'Jesu prekrsili zakon? Jesu. Onda?' .. svasta bi mu sad napisao, al me strah da ne dobijem pet dana zatvora.
__________________
sjecam se kad sam saznao
forumash is offline  
Old 12.06.2017., 23:02   #2203
ostojić je najgori ministar mup. Teški diktator i totalitarni mentalni sklop, taj je takva sranja činija ajme.
bijeli prah is offline  
Old 12.06.2017., 23:19   #2204
Gori je i od ovoga sigurno
DelmatST is offline  
Old 12.06.2017., 23:37   #2205
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
Gori je i od ovoga sigurno
obojica su iz istog gnijezda
bijeli prah is offline  
Old 12.06.2017., 23:40   #2206
Quote:
forumash kaže: Pogledaj post
Bunjac po intelektu vecinu zastupnika stavi u mali džep. Sad kaj je, i zakaj je u živom zidu, nije za ovu priču previše bitno.. Al mene fascinira ovaj kaj poslije njega govori, spominje jednaka prava za sve, verbalni delikt itd., a kad je on bio ministar, boysima su nakon finala kupa 2014. na maksimiru, napisane prijave zbog sjedenja na krivim mjestima na istoku, i zatraženo je prema policijskom prijedlogu godinu dana zatvora.. Bila je slika i tu na forumu. I kad su ga novinari pitali kak se to trazi zatvor za sjedenje na pogresnom mjestu, odgovor mu je bio u stilu 'Jesu prekrsili zakon? Jesu. Onda?' .. svasta bi mu sad napisao, al me strah da ne dobijem pet dana zatvora.
Godinu? Čuo sam mjesec dana i mislio da je i to jebeno nevjerojatno...
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 12.06.2017., 23:50   #2207
Ma ne sjecam se tocno, ali bilo je neko nebulozno trajanje. Al puno je i jedna minuta za takvu stvar.
__________________
sjecam se kad sam saznao
forumash is offline  
Old 12.06.2017., 23:50   #2208
Zamisli sutra odeš u kino gledat film i slučajno se desi da je prazno pa odlučiš sist di te volja. Potom upada racija traže te kartu i bam nisi na svom mistu. Slijedeća stvar koja ti se dešava traže ti godinu dana zatvora

Evo im jedan
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 13.06.2017., 02:26   #2209
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Zamisli sutra odeš u kino gledat film i slučajno se desi da je prazno pa odlučiš sist di te volja. Potom upada racija traže te kartu i bam nisi na svom mistu. Slijedeća stvar koja ti se dešava traže ti godinu dana zatvora

Evo im jedan
Spletom okollnosti jedan derbi ovu sezonu san bia na istoku i bila karta tamo skroz na jugoistoku a mi stali do sjevera odma i dolazu dvije tri starije baje da se gubimo iz njihov mista...
Mi da necemo nek stane pored a ovaj zovw zastitare koji nas mole da se maknemo...i spuatili se na ulaz...

U 60min su ovi debili napustili stadion ( 0-4 derbi)

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 13.06.2017., 07:44   #2210
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Spletom okollnosti jedan derbi ovu sezonu san bia na istoku i bila karta tamo skroz na jugoistoku a mi stali do sjevera odma i dolazu dvije tri starije baje da se gubimo iz njihov mista...
Mi da necemo nek stane pored a ovaj zovw zastitare koji nas mole da se maknemo...i spuatili se na ulaz...
U 60min su ovi debili napustili stadion (0-4 derbi)
Ovakvi su mi najdraži
ovi_jedan is offline  
Old 13.06.2017., 09:11   #2211
Bez imalo potribe branit ikoga ali ako je karta personalizirana sa imenon i prezimenon onda moraš sidit na tom mistu. Šta je to samo po sebi pizdarija pogotovo ako nije pun stadion je neka druga priča.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 13.06.2017., 09:24   #2212
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Bez imalo potribe branit ikoga ali ako je karta personalizirana sa imenon i prezimenon onda moraš sidit na tom mistu. Šta je to samo po sebi pizdarija pogotovo ako nije pun stadion je neka druga priča.
Bez obzira sto je ispred tebe ograda koja je visoka 2m i ne vidiš od nje ništa
GOONIS is offline  
Old 13.06.2017., 09:34   #2213
Quote:
GOONIS kaže: Pogledaj post
Bez obzira sto je ispred tebe ograda koja je visoka 2m i ne vidiš od nje ništa
Ma ne govorim o tome nego o logici stvari. Ako kupiš kartu od 50 kun a sidneš na misto od 100 kun nemoj se čudit da ti neko dođe i kaže majstore aj na svoje misto.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 13.06.2017., 10:02   #2214
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ma ne govorim o tome nego o logici stvari. Ako kupiš kartu od 50 kun a sidneš na misto od 100 kun nemoj se čudit da ti neko dođe i kaže majstore aj na svoje misto.
to je jasno, ali u ovom slucaju je misura ima karte za istok (do jugoistoka), a sta je do sjeveroistoka, a tu je cijena karata jednaka (tako je bilo prije na nekim utakmicama). Da je sta na srid istoka ok.
ovi_jedan is offline  
Old 13.06.2017., 10:19   #2215
Quote:
ovi_jedan kaže: Pogledaj post
to je jasno, ali u ovom slucaju je misura ima karte za istok (do jugoistoka), a sta je do sjeveroistoka, a tu je cijena karata jednaka (tako je bilo prije na nekim utakmicama). Da je sta na srid istoka ok.
Ma sve 5 ja govorim načelno o personaliziranim kartama za bilo koju manifestaciju. Samo to.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 13.06.2017., 10:50   #2216
Ja san par godinu ima pretplatu za ulaz O sidalo 1. Odma uz ogradu od sjevera. Proba sist par puta na svoje misto i uvik me redar "potira" da tu nesmin sidit jer san preblizu ograde...
jordi is offline  
Old 13.06.2017., 10:51   #2217
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ma sve 5 ja govorim načelno o personaliziranim kartama za bilo koju manifestaciju. Samo to.
ovi_jedan is offline  
Old 13.06.2017., 11:58   #2218
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Bez imalo potribe branit ikoga ali ako je karta personalizirana sa imenon i prezimenon onda moraš sidit na tom mistu. Šta je to samo po sebi pizdarija pogotovo ako nije pun stadion je neka druga priča.
Prijo na poljudu nisu karte personilizirane a i platili smo ih isto koliko i oni...

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 13.06.2017., 12:41   #2219
Ja sam bio investitor dok nisam bio u Dinamu. Potpisao sam ugovore sa 100-injak igrača na kojem sam potrošio 10 000 maraka. Zašto je krimen ako sam dobio novac? Prije mene je bila praksa... Tu sam u zatvoru s pokojnim Novalićem potpisivao ugovor o dolasku Pranjića. Znate i primjer prelaska Kranjčara u Hajduk, da su to Štimac i Pašalić dobili svoj dio od prodaje u inozemstvo. To je krimen samo jer je to Zdravko Mamić".

Franjo Pašalić, maločin menađer ? Toliko puta je taj psomenut više da ne znan jel se ovo zna ili ne sad?
__________________
Jesi li čuo štoje Janica rekla.
matoc is offline  
Old 13.06.2017., 12:57   #2220
Quote:
matoc kaže: Pogledaj post
Ja sam bio investitor dok nisam bio u Dinamu. Potpisao sam ugovore sa 100-injak igrača na kojem sam potrošio 10 000 maraka. Zašto je krimen ako sam dobio novac? Prije mene je bila praksa... Tu sam u zatvoru s pokojnim Novalićem potpisivao ugovor o dolasku Pranjića. Znate i primjer prelaska Kranjčara u Hajduk, da su to Štimac i Pašalić dobili svoj dio od prodaje u inozemstvo. To je krimen samo jer je to Zdravko Mamić".

Franjo Pašalić, maločin menađer ? Toliko puta je taj psomenut više da ne znan jel se ovo zna ili ne sad?
Pa znalo se još kod kupovine... Hajduk nije ima love pa su ga kupili Pašalić i Štimac a Hajduku je pripa dio odštete i sudski spor od POkrovčeve žene...
evo iz arhive:
http://www.nogometni-magazin.com/nog-128.shtml
Quote:
Hajdukov predsjednik Branko Grgiæ, kada su mu javili da Kranjèar sigurno odlazi, umalo je stavio crni flor, ali nije mogao ništa. Jer, u transferu Kranjèara Hajduka se ništa, ili jako malo, pita. Sve konce vode Franjo Pašaliæ i Igor Štimac, koji su privatnim novcima doveli Niku iz Dinama.
jordi is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.