Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2017., 00:04   #21
Quote:
Hello Operator kaže: Pogledaj post
Odlična vijest da je crkva izišla iz siromaštva i da se napokon može skinuti sa državne sise.
Crkva izašla iz siromaštva?

Ajde, neka je nakon 10.000 godina konačno crkva došla na svoje,

Mi mali miševi još moramo malo čekati.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 00:23   #22
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
i onda Bozanić slijedi Isusov nauk
Isus nije bio sirotan, nego bogat od novaca koje su skupljali od vjernika u KESU, pa si je kupio skupocjeno ulje da se s njim maže, dok mu je Juda predbacio da su s time mogli pomoći sirotinju, imao je veliku kuću, a na koncu su se otimali za njegovu skupocjenu haljinu fino izvezenu...

A apostoli (svećenstvo) su tražili da svi vjernici predaju sav svoj novac njima na raspolaganje, a kad su dvoje vjernika malko zadržali novca i za sebe, sveti Petar (Bog) ih je smaknuo na licu mjesto oboje.

Zna Bozanić nasljedovati Krista ....
__________________
Muhamed ženomrzac: "Vi žene ste većina u paklu, jer psujete, nezahvalne ste muževima, glupe ste i falične vjere!"
“Mnogi među muškarcima su postigli savršenstvo, ali među ženama nijedna, osim Marije i Asije!"
Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 02:00   #23
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
A, jel vole popovi pare?
čudni su putevi gospodnji

Iako nije nemoguće, bogatome je teško ući u Božje kraljevstvo. U Bibliji piše: Isus pogleda naokolo i reče učenicima svojim: “Kako je teško bogatima ući u kraljevstvo Božje!” Učenici se uplašiše od riječi njegovih. A Isus im opetova: “Djeco, kako je teško onima, koji se uzdaju u imanje i dobro, ući u kraljevstvo Božje! Lakše deva ide kroz iglene uši, negoli bogataš u kraljevstvo Božje.” (Marko 10,23-25 ŠA)
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2019., 01:08   #24
Bitno da ih ne drži u jastučnici ili madracu ili da sve te talente nije negdje zakopao.
Ovako barem ulaže. Iako bi bilo dobro da ih ulaže i u RH. Da u ovdje zaigra koju rundu.
bexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2019., 01:16   #25
Bude li zakopavao novce (talente), to je razlog za smjenu.
A ne ako uloži pa i izgubi. Na kraju to ipak nije izgubljeno, uvjek nešto dobro izađe iz uloženih novaca pa makar se na prvu činilo da je to "izgubljeno".

https://m.youtube.com/watch?v=W0efr3g9fW8

I Bozanić je istreniran i za tamnu stranu, tako da može ulagati.
bexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2019., 09:54   #26
Najvažnija crkvena kontrola...ona oko love. Loše mu se piše.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2019., 14:39   #27
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Najvažnija crkvena kontrola...ona oko love. Loše mu se piše.
Ne znam, moguće da ga atakiraju jer je svojedobno odbio Bohačekovih 5%. I jedan i drugi imaju šefove u Italiji.
I neka je.
Zna se koja je valuta tj. što je novac u RH.
bexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2019., 16:32   #28
S time da je Bozanić ima tečaj talijanskog, za bankare sumnjam (iako možda i oni imaju).
Bit će zanimljivo vidjeti tko će tu koga "utopit" Bozanić papu ili papa Bozanića.
bexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2019., 22:57   #29
Quote:
bexus kaže: Pogledaj post
S time da je Bozanić ima tečaj talijanskog, za bankare sumnjam (iako možda i oni imaju).
Bit će zanimljivo vidjeti tko će tu koga "utopit" Bozanić papu ili papa Bozanića.
podijeliti ce plijen bratski..
a onda ce bozanic dobiti novo radno mjesto u vatikanu..kucni pritvor..
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2019., 16:25   #30
A i imam dojam da ga Otac još ne iscrpljuje toliko da bi morao u penziju, iako može. Ali ako vidi da ga previše iscrpljuje može i u prijevremenu.
I kod njega bar znaš tko je Otac, kod političara teško.
bexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2019., 12:46   #31
pare su sotonski izum...obični " vjernici" ipak nemaju toliku snagu vjere da se suprostave sotoni....tu uskaču svećenici koji su za to osposobljeni....zato oni uzimaju te pare od običnih smrtnika.. jerbo oni se mogu oduprijeti sotonskom utjecaju

što se "vjernici" više odreknu para....što više para na računu za bozanić & company...to su manje izloženi sotoni

nije ni čudo što u vatikanskim sefovima su milijarde$€£...i tone zlata...jerbo oni imaju snage da se suprostave

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2019., 14:14   #32
Dobro da se riješio Pintota, sad više nema kontrolora i nadzornika iz Vatikana.
A što papini svećenici sa svim tim nagomilanim parama?
Dali negdje ulažu?
Ovako ispada da se Bozaniću sudi jer je ulagao pare za opću dobrobit. Stavio je novce u službu općeg dobra od kojeg bilo direktno bilo indirektno imaju koristi svi.
bexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2019., 20:58   #33
Quote:
bexus kaže: Pogledaj post
Dobro da se riješio Pintota, sad više nema kontrolora i nadzornika iz Vatikana.
A što papini svećenici sa svim tim nagomilanim parama?
Dali negdje ulažu?
Ovako ispada da se Bozaniću sudi jer je ulagao pare za opću dobrobit. Stavio je novce u službu općeg dobra od kojeg bilo direktno bilo indirektno imaju koristi svi.
ma dajte..
to je ulozio za oprost grijehova i otpis dugova..
pitanje je gdje je ostatak..
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2019., 13:51   #34
zbog takvih i ne vjerujem u popove,puna usta su im riječi o sirotinji,možda im pare trebaju za onaj svit tko zna
Josip38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2019., 17:05   #35
A Bozanić i ostali mogu "djelovati iznutra":

https://www.youtube.com/watch?v=xpudz5kENMw

To je njegova prednost. Zato još nije vrijeme da promjeni uniformu. Samo postojeću treba pojačati.
bexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2019., 17:09   #36
A i kad su milijuni u pitanju ovakvog Bozanića ne bih htio sresti:

https://www.youtube.com/watch?v=6odMGqWR_2U
bexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2019., 22:58   #37
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Najvažnija crkvena kontrola...ona oko love. Loše mu se piše.
Navodno da ta inspekcija ne oprašta ništa kad su pare u pitanju. Sam Isus je sačuvao Bozanića.

https://m.youtube.com/watch?v=OhQSCH_ajJ8

Osjećaju se pare.
bexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2019., 03:13   #38
Vidio sam Bozanića u jednom parku navečer u Zg ovih ljetnih dana. Šetao se u pratnji dvojice muškaraca, vjerojatno mlađih svećenika.

ali ono što mi je upalo u oko. Lik je svako malo stao i onda doslovno gledao u pod 10min. kunem se.

Muče li ga afere, ova zadnja o poklanjanju stana sad već buivšem ministru Mariću. ne znam Zdravstveni problemi? Hm...

Ali da ga muče brige. Muče. privatne, ili vezane uz rastuće probleme crkve i percepcije u društvu.
Serengeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2019., 12:04   #39
Quote:
Serengeti kaže: Pogledaj post
Vidio sam Bozanića u jednom parku navečer u Zg ovih ljetnih dana. Šetao se u pratnji dvojice muškaraca, vjerojatno mlađih svećenika.

ali ono što mi je upalo u oko. Lik je svako malo stao i onda doslovno gledao u pod 10min. kunem se.

Muče li ga afere, ova zadnja o poklanjanju stana sad već buivšem ministru Mariću. ne znam Zdravstveni problemi? Hm...

Ali da ga muče brige. Muče. privatne, ili vezane uz rastuće probleme crkve i percepcije u društvu.
A možda razmišlja o sljedećem većem poslovnom poduhvatu, sad kad se riješio nemilosrdne crkvene inspekcije.
Ima pare a ne zna kako da ih uloži. Meni to izgleda kao čovjek kojemu treba pomoć.

Tko će znati o čemu razmišlja....
bexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2019., 18:20   #40
bexus...

Tko će znati o čemu razmišlja....[/QUOTE]

To ni bogek dragi ne zna.
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.