Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 03:07   #9561
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ne moze se reci da ima lose tijesto.
Ukusno je, svi smo se slozili tamo. Variraju li zadnjih godinudvije ne znam. Do sad sam bio 4...5 outa tamo od otvorenja, zadnje 2 godine nisam bio osim prije neki dan.

Dostava je druga prica, nazalost ocito tuzna
mislila sam na dostavu.
tijesto je ok. no eto - zbog te dostave mi je nekako sve opalo u doživljaju. a u to vrijeme je dostava bilo često korišteno rješenje.
isto vrijedi i za burgere.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 17.08.2017., 21:41   #9562
Bila u Zero Zero u Vlaškoj, pizza mi je skroz prosječnog okusa, tijesto čudno, tanko, hrskavo kao nekuhani mlinci, ne volim takvo tijesto, sastojci mi nisu nešto posebno ukusni, cijene dosta nabrijane.

Ovo možda nije mjesto za prigovor na toalete u ugostiteljskim objektima, ali u ZeroZero im u wc-u smrdi kao u paklu, što dodatno kvari ukupni dojam.

Ne vraćam se više tamo, to je sigurno.
Amelie01 is offline  
Old 17.08.2017., 23:24   #9563
Pisalo se već o tome da je zero zero samo prosječna pizzerija. doduše nekima je ovdje u top 3, a to samo govori u prilog tome koliko je picina scena u zagabriji zapravo, da prostiš, jadna.

Slažem se da su cijene nabrijane, ali tako je to svugdje, uključujući i dostavnu pizzu, ima tome već nekih desetak godina.
črni is offline  
Old 18.08.2017., 09:00   #9564
Quote:
Amelie01 kaže: Pogledaj post
Bila u Zero Zero u Vlaškoj, pizza mi je skroz prosječnog okusa, tijesto čudno, tanko, hrskavo kao nekuhani mlinci, ne volim takvo tijesto, sastojci mi nisu nešto posebno ukusni, cijene dosta nabrijane.

Ovo možda nije mjesto za prigovor na toalete u ugostiteljskim objektima, ali u ZeroZero im u wc-u smrdi kao u paklu, što dodatno kvari ukupni dojam.

Ne vraćam se više tamo, to je sigurno.
Hm. Nešto mi tu ne štima. Nikako tijesto iz zero zero ne pamtim po ovim karakteristikama, pa njihov stil pizze je puno bliži napoletani nego romani.

Quote:
črni kaže: Pogledaj post
Pisalo se već o tome da je zero zero samo prosječna pizzerija. doduše nekima je ovdje u top 3, a to samo govori u prilog tome koliko je picina scena u zagabriji zapravo, da prostiš, jadna.

Slažem se da su cijene nabrijane, ali tako je to svugdje, uključujući i dostavnu pizzu, ima tome već nekih desetak godina.
Ja sam ju nedvano stavio u top 3 u centru. što po meni i je. tijesto im je bilo jako fino. nisam bio par mjeseci i ne znam da li se što promijenilo, ovaj gore opis mi se nikako ne poklapa s pizzo koju sam jeo tamo.
MisterNo007 is offline  
Old 18.08.2017., 09:31   #9565
Točno, bome ni meni.
A ni gostima strancima koje sam par put izveo...
DeeJay Dee is offline  
Old 18.08.2017., 09:53   #9566
niti ja nemam takvih iskustava iz zero zero. do sad je sve bilo ok. i wc.

znači da hitno trebam u provjeru stanja
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Old 18.08.2017., 17:57   #9567
Ne sjećam se nikakvih problema sa zahodom tamo, pizza mi je bila vrlo dobra, ali moram komentirati da je to definitivno puno bliže romana nego napolitana stilu, osim ako ja ne živim u nekoj zabludi.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 18.08.2017., 18:44   #9568
Slazem se s manjevise svim argumentima onih koji su ekšli ikad bili u toj pizzeriji

Deedy is offline  
Old 18.08.2017., 19:29   #9569
Bio u Zero Zero pred nekih mjesec dana i pizza bila odlična ko i uvijek
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 18.08.2017., 20:28   #9570
Ne mogu se sjetiti, da neki put pizza u ZeroZero nije bila izvrsna
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 19.08.2017., 18:39   #9571
pizza bar, selska, jučer.
konobari brzi i jako ljubazni, pizza došla brzinom svjetlosti.
jela se jedna capricosa i jedna pizza bianco, zaboravila sam kak se zove.
sastojci jako dobri, odlična mozzarela i na mojoj bijeloj pizzi su bile fine marinirane rajčice.
nemam slike
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Old 19.08.2017., 20:21   #9572
Basta danas...pizza jako fina, najslicnija o'harinoj, tijesto ....sjedili u hladu dvorista...konobari ljubazni i brzi...jedina zamjerka - previse sastojaka na pizzi, pa je prezasitna i ostane mi trecina...

Moj top 5
1. O'Hara
2. Basta
3. Duksa
4. Karijola
5. /
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 20.08.2017., 21:04   #9573
moram u bastu otići, zvuči baš kao pizza po mom guštu

nego... dojmovi iz splitskog graše su tu
ma.nx is offline  
Old 21.08.2017., 22:03   #9574
Subota, Zero Zero, pizza mare (s plodovima mora), vrlo dobra. Inače ne preferiram morske pizze no ovdje mi se dopada.
Jedini savjet je kod narudžbe tražiti da izostave inćune koji svojom slanošću mogu pokvariti pizzu.

Stanje ćenife nisam provjeravao.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 26.08.2017., 15:18   #9575
nešto se bilo pisalo o piceriji Gavran u Velikoj gorici, jel neko bio skoro pa da javi da se nije pokvarila?
Krkimir is offline  
Old 30.08.2017., 20:41   #9576
Nitko?
Krkimir is offline  
Old 31.08.2017., 09:01   #9577
tko bude prvi, neka javi kakva je nova o'hara i ima li 6 formaggi...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 31.08.2017., 09:29   #9578
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
nešto se bilo pisalo o piceriji Gavran u Velikoj gorici, jel neko bio skoro pa da javi da se nije pokvarila?
Gdje ti nalaziš te avangardno pitoreskne pizzerije?
Nikad čuo za tu.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 31.08.2017., 10:14   #9579
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
tko bude prvi, neka javi kakva je nova o'hara i ima li 6 formaggi...
Vidim na fejsu da su pomakli otvaranje na 6.9.
Ja ću vjerojatno otić par dana nakon otvaranja.

Jučer sam htio u bastu na pizzu, međutoa sve garaže bile pune, nema parkinga nigjde okolo i nisam imao živaca kružit pa sam odustao.

Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Gdje ti nalaziš te avangardno pitoreskne pizzerije?
Nikad čuo za tu.
Gavran je svojevremeno bio vrlo popularan i cijenjen, ekipa je i iz Zagreba išla tamo na pizzu dosta često. Pisalo se i ovdje o njima. Samo što je od tada u ZG značajan broj pizzerija napravio iskorak u kvaliteti, pa se Gavran više ne spominje toliko.

Klasična purger style pizza - deblje tijesto (ali fino), jeftiniji ali solidni i obilni sastojci. Ja probao par puta kod frendova koji žive u VG. Nije loše, dobra pizza. Koliko čujem od njih, oni povremeno i dalje znaju otić tamo uzet pizzu (Gavran nema dostavu) i nije se ništa značajno promijenilo.
MisterNo007 is offline  
Old 31.08.2017., 11:07   #9580
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Vidim na fejsu da su pomakli otvaranje na 6.9.
Zadnja objava na Face-u (od jučer) kaže da otvaraju danas
Magenta123 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.