Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2011., 15:28   #161
to što netko ne zna uzimati buniku, kužnjak, mandragoru ili tsl. ne znači da su te stvari "loše" jer otrovati se možeš i sa krivom uporabom soli i šećera
Caligula Caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 02:47   #162
Quote:
Jalnuški Diletant kaže: Pogledaj post
Udeseterostruči dozu.
Ne igraj se s ovim stvarima. Možeš odgovarati za teške stvari.
Sokolić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 02:50   #163
Quote:
zoser kaže: Pogledaj post
Nemoj se igrat s bunikom, radije nađi mak,osuši, napravi čaj i leti, popiji malo i spavaš kao beba...u kombinaciji s nekim drugim travama izaziva, kako da kažem, osjećaj za stvari koje ne postoje, ali to je sve od mene...kako reče

Nemruth Dagi, ne želim te na duši...

Pozdrav!

PS: Drž se dobre trave, da se od toga umre treba popušiti 20 kg unutar 3 h, a to baš i nije moguće, jer si već mrtav od trovanja katranom ili gušenja...
Ni trava ni mak!

Ako mu je do "efekata", neka se vozi na ringišpilu, pa "uživa" u efektima vrtoglavice.
Sokolić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 02:51   #164
Quote:
Galileo kaže: Pogledaj post
Osuši i puši, znaš onu staru "dim za tatu, dim za mamu....."
Tip govori o konzumiranju bunike, a ti mu još ovo sugeriraš? Znaš li da možeš odgovarati za ovo?
Sokolić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 02:52   #165
Quote:
Ifrit kaže: Pogledaj post
Mogu ja.
Razmisli što pišeš. Je li ti jasno da ovo čitaju i maloljetnici i da zbog ovakvih stvari možeš odgovarati?
Sokolić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 02:52   #166
Quote:
Mrack kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći kako je najbolje konzumirati ovu biljku? Probao sam ju skuhati, popio čaj i pojeo malo lišća i nije mi bilo baš dobro. Da li ima neki poseban način pripreme?
Ne ZAJEBAVAJ se s time!
Možeš do kraja života imati halucinacije vještica, demona, vragova i sličnog!
Odmah da si otišao liječniku!

Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Kaj se hoćeš s time rokat???
Pazi da ne zekneš krivu količinu onda buš se stvarno roknul zanavek.
Može i s mnogo manje zajebat si život zauvijek.

Quote:
Mrack kaže: Pogledaj post
Jedan frend je pojeo par bobica i završio par mjeseci u ludari, tako da znam da bobe izbjegavam.
Taj i dan danas vidi vampire i vilenjake.

Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
kaj nije bolje da te netko izmlati pa da ne ideš u vojsku il da imaš opravdanje za faks ili školu....kemijski sastav cjelokupne bunike od stapke, lišća, korijenja i bobica je otrov...sušenjem-kuhanjem-sirovo-pasirano-pečeno...otrovno stvar je u količini...
Vrlo je otrovno. Bolje ti je da te izmlate.

Quote:
Mrack kaže: Pogledaj post
Otrov je i ovaj zg zrak koji udišem..... Nego reci kak se to priprema ak znaš, a očito ne znaš....
Ovaj je post provokacija.
Sokolić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 02:55   #167
Quote:
Hyacinth Lilith kaže: Pogledaj post
pasirana je najbolja i ne vise od 10g.razmuti u kokosjoj juhici i vidit ces, bit ce ti fino

bunika ili mandragora, biljka kojoj su pripisivali magicna svojstva bla,bla...

Lisce - bezopasno, osvjezavajuceg efekta.
Svjezi korijen - snazan purgativ
Overdose - pojedi cijeli korijen (izaziva delirium)
Naribani korijen s konjakom - ublazuje kronicni reumatizam
Male doze korijena - zvakati - efekt anestetika
Mandragora sadrzava mandragorin, po kemijskom sastavu slican atropinu.

eto, lijepo sazvaci cijeli korijen i uzivaj
Ne igraj se s ovim biljkama. Vrlo su otrovne, užasne posljedice mogu ostati za cijeli život.
Sokolić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 02:57   #168
Quote:
Caligula Caesar kaže: Pogledaj post
to što netko ne zna uzimati buniku, kužnjak, mandragoru ili tsl. ne znači da su te stvari "loše" jer otrovati se možeš i sa krivom uporabom soli i šećera
Daj se uozbiljite. Ne uspoređuj sol i cukar s bunikom, mandragorom i sličnim.
Sokolić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 02:59   #169
Quote:
Mrack kaže: Pogledaj post
Pa nije za igru, zato se i tu raspitujem
Al možda bolje da odem na Južnoamerički forum
Bolje bi ti bilo na forum dr Sakomana.
Sokolić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 09:22   #170
Quote:
Sokolić kaže: Pogledaj post
Ne igraj se s ovim stvarima. Možeš odgovarati za teške stvari.
Uključi detektor sarkazma. BTW, koja je potreba vaditi temu koja nije aktivna već duže vremena?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 11:09   #171
@Sokolić vam je dobro rekao, nemojte se igrati biljkama, osobito ne bunikom. Vrlo zajebana biljka koja na konzumenta može ostaviti ozbiljne i trajne posljedice.
Vidim da neki pitaju i za mandragoru, no sva sreća nju nećete tako lako naći, raste samo na jednom području kod nas.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 19:11   #172
He, he, ja znam na kojem području...
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 23:13   #173
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
He, he, ja znam na kojem području...
Gdje? Baš me zanima dali stvarno znaš ili samo misliš da znaš.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:05   #174
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Uključi detektor sarkazma. BTW, koja je potreba vaditi temu koja nije aktivna već duže vremena?
Begemotice, tema nije aktivna dugo, ali je nazočna ovdje i sad. Ako naiđe pustolovni naivac koji ovo pročita i odluči iskušati, uopće ne će biti bitno je li poruka stara 20 godina ili 20 minuta.
Godinama nitko nije reagirao na ovo, zbog čega će netko neupućen misliti da je ta biljčica bezopasna. Čudim se kako moderatori nisu izbrisali poruke ili trajno banirali autore.
Za male sitnice mi smo dobijali infrakcije, a ovi moramreći budalaši su pisali naputke kako si do zauvijek uništiti život i nikom ništa.
Promislite roditelja koji dozna da mu je dijete napravilo glupost temeljem "pročitao sam ovo na internetu, ljudi su govorili da to nije ništa, da je to dobro".
Sokolić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 11:28   #175
Quote:
Sokolić kaže: Pogledaj post
Begemotice, tema nije aktivna dugo, ali je nazočna ovdje i sad. Ako naiđe pustolovni naivac koji ovo pročita i odluči iskušati, uopće ne će biti bitno je li poruka stara 20 godina ili 20 minuta.
Godinama nitko nije reagirao na ovo, zbog čega će netko neupućen misliti da je ta biljčica bezopasna. Čudim se kako moderatori nisu izbrisali poruke ili trajno banirali autore.
Za male sitnice mi smo dobijali infrakcije, a ovi moramreći budalaši su pisali naputke kako si do zauvijek uništiti život i nikom ništa.
Promislite roditelja koji dozna da mu je dijete napravilo glupost temeljem "pročitao sam ovo na internetu, ljudi su govorili da to nije ništa, da je to dobro".
Potpisujem

Mogu razumjeti da se klinci žele puknuti nečim ali bunikom...Previše opasno da bi se eksperimentiralo.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 12:06   #176
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Potpisujem

Mogu razumjeti da se klinci žele puknuti nečim ali bunikom...Previše opasno da bi se eksperimentiralo.
O tom smo već sto puta raspravljali u vezi sa drugim opasnim tvarima i procedurama. Stav foruma je da svatko može pisati svašta dok ne krši zakone RH. Nadalje, da citiram opća pravila foruma:

Quote:
Poruke na Forumu predstavljaju isključivo stavove i mišljenja autora poruka, a ne izdavača Foruma ili moderatora i administratora Foruma. Forum.hr ne odgovara za sadržaj poruka niti za stavove iznesene u njima
Napominjem da napade na mene zbog prevelike tolerantnosti premo opisu opasnih eksperimenata nisu se završili ničim, jer svatko može odgovoriti na post sa po njegovom mišljenju pogrešnom informacijom informativno i konstruktivno, a najbolje s linkom na neki relevantni izbor.

A da na forumu se ne gleda baš s odobravanjem na dizanje iz prašine prastarih tema (osim ako takva tema zbog nečeg nije postala aktualna) potvrdit će bilo koji moderator ili administrator.

Ali kako vidim nitko se ne zamara s čitanjem pravila ali zato svatko bi sam određivao pravila drugima.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 20:44   #177
Nisam te napadao, nemam razloga za tako nešto.
Samo sam napisao da je biljka previše opasna za bilo kakve eksperimente.
Što se mene tiče može zaključati temu.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 01:59   #178
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
O tom smo već sto puta raspravljali u vezi sa drugim opasnim tvarima i procedurama. Stav foruma je da svatko može pisati svašta dok ne krši zakone RH. Nadalje, da citiram opća pravila foruma:
Begemotice, moraš zrelije razmišljati. Neke stvari valja cenzurirati , neka nisu kršenje zakona.
Davanje loših zamisli opasno je samo po sebi. Kako bi bilo da netko naivan, glup ili zlonamjeran opiše neku hazardnu igru. Može biti i dječja.

"Ja sam to probao, nije mi bilo ništa, baš je bilo kul, bio sam glavni u društvu poslije toga". A ono uopće nije iskušao to, nego je bacio udicu hoće li se koja budala uhvatiti.
Sokolić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 13:19   #179
Ako je netko toliko glup da se to ohvati, to je neka vrsta prirodnog odabira.

Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Nisam te napadao, nemam razloga za tako nešto.
Samo sam napisao da je biljka previše opasna za bilo kakve eksperimente.
Što se mene tiče može zaključati temu.
Ja sam bila sretnija dok tema nije bila na prvoj stranici, jer nemam razloga je obrisati a zaključavanje često djeluje kontraproduktivno, odnosno povećava interes za temu.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 20:31   #180
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
Naime ja sam se tako odvalio od toga da sam imao nevjerovatne halucinacije,ali stvarno nevjerovatne..tri dana mi je trebalo da dodjem sebi..mislim ok ako oces jednom probati ali ne preporucam stalnu upotrebu,jednostavno imam dojam da sam jos koji put to uzeo da bi poludio
jer je na bunici nemoguce spavati ![/QUOTE]

Tijekom rata su plaćeni vojnici, tzv. gardisti, motali rizle s par zrna bunike, osobno sam vidio. Tada bunika nije bila ilegalna, a policajac mi je rekao da mu bunika pomaže kako se ne bi sjećao što je vidio. Bio sam nazočan kada je psihologinja pitala časnike gardijske brigade koji je od njih toga jutra pušio buniku i javili su se gotovo svi, osim dvojice. Tada sam morao izići van, ali čuo sam da su nastavili s tim opasnim trovanjem i posljedice su vidljive već dugo, pa i u današnjim vijestima.
__________________
Bogovi i Hrvati!
havoc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.