Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2006., 18:41   #21
Amis dva u jednom

nevidim temo o ovome...

pogledajte link....

http://www.amis.hr/privatni_dvaujednom.php

cini se predobro da bi bilo istinito...

jel isprobao tko?
shteva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 18:50   #22
Bilo je već rasprava ali na 5 različitih mista pa neka teme
SPAJAM.


Ne mislim ništa. Te firme koje su dostupne u jednon gradu, a i u tom gradu su dostupne na 1% teritorija mi nisu privlačne.
Ka i vodatel, oni za razliku od ovih daju i triple play ( tv, internet, telefon ), al dostupni su možda u 1000 kućanstava u ciloj Hrvatskoj. A i tu di su dostupni im treba 2,3 miseca da sve posstave, poslože, aktiviraju...

Zadnje uređivanje MEP : 04.12.2006. at 22:10.
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 19:06   #23
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
firme koje su dostupne u jednon gradu, a i u tom gradu su dostupne na 1% teritorija mi nisu privlačne


Možda kad-tad postanu privlačne...
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 21:04   #24
Quote:
Constatinopol kaže:


Možda kad-tad postanu privlačne...
Možda...
Šta bi do tada treba isključit i internet i telefon i čekat gospodu da dođu do mene radi 2,3 kn uštede ? Fala, al ne fala...
Vi u Zagrebu ćete još možda i dočekat, a ja....
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 21:08   #25
2,3 kune uštede! Zvučiš poput mog starog(okorjelog t-comovca).

Doći će oni i u Split i Dalmaciju ubrzo,Optima je nakon Osijeka uvela DSL i u Rijeci,a kioliko znam H1 već ima svoj DSL u nekim splitskim kvartovima
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 21:14   #26
Prika to šta ti u meni vidiš okorjelog T-comovca je tvoj problem.
Ja u nijednom segmentu tržišta nisan odan nekoj firmi. Uziman ono šta mi je najprihvatljivije kako cijenom tako i nekim drugim stvarima.

Trenutno je to HT, bar meni.


A šta se tiče topica, ono gore je moje mišljenje, ne moraš se slagat, al ga poštuj
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 21:16   #27
Znači li ovo što na njihovim stranicama piše da kad uzmem njihov 2 u 1, više uopće ne dobivam račune od T-Com-a.

Da li za 152,50 dobijem flat na 1024/256 + cijena impulsa napravljenih telefoniranjem, i to je to? Nema 70 i nešto od T-coma?

I ako dobijem besplatno statičku IP adresu, što mi to konkretno znači, tj. koja bi bila primjena statičkog IP-a nekome ko ne misli koristiti kompjuter kao server?
Feyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 09:59   #28
Quote:
Feyd kaže:
Znači li ovo što na njihovim stranicama piše da kad uzmem njihov 2 u 1, više uopće ne dobivam račune od T-Com-a.

Da li za 152,50 dobijem flat na 1024/256 + cijena impulsa napravljenih telefoniranjem, i to je to? Nema 70 i nešto od T-coma?
Da, ja sam ih danas zvao, na području zagrebačke Dubrave su dostupni pa me direktno zanima. Cijena od 152,50 je stvarno za flat od 1024/256, cijene fixne su kao i na iskon.DUO. samo je ovdje 60mni besplatno do 1.4.2007. šalju mi doma ugovore na pregled i potpis. Baš me zanima što je ugovorom uključeno.
(ako ugovorm od 18 mj. nije garantirani flat rate i cijena usluge ne potpisujem!)
Modem koji ide u uslugu nije wireless i nije router. Jedan ethernet izlaz na adsl i dva za telefon, tako mi je rekla službenica na info-u.
Kad dobijem ugovore, možemo razglabati...

pozdrav.
zpintar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 10:20   #29
@zpintar
ajde javi baš me zanima. rado bih se makao sa DCM 384/128, ovo mi djeluje
malo sam skeptičan kako će to šljakat u praksi, pa eto
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 21:01   #30
Quote:
zpintar kaže:
Da, ja sam ih danas zvao, na području zagrebačke Dubrave su dostupni pa me direktno zanima. Cijena od 152,50 je stvarno za flat od 1024/256, cijene fixne su kao i na iskon.DUO. samo je ovdje 60mni besplatno do 1.4.2007. šalju mi doma ugovore na pregled i potpis. Baš me zanima što je ugovorom uključeno.
(ako ugovorm od 18 mj. nije garantirani flat rate i cijena usluge ne potpisujem!)
Modem koji ide u uslugu nije wireless i nije router. Jedan ethernet izlaz na adsl i dva za telefon, tako mi je rekla službenica na info-u.
Kad dobijem ugovore, možemo razglabati...

pozdrav.
ja sam u istoj situaciju (dubrava), i mislim da cu uzeti; malo nervira sto ne pise koji uredaj, i sto ti papire salju postom umjesto da generiraju pdf, ali sta je tu je.
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 09:48   #31
prijavio san se
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 11:34   #32
Quote:
grogo bolger kaže:
prijavio san se
Svakačast, svakačast...

javi kad ti instaliraju i kad krene usluga...

Ja se prvo moram riješiti prokletog PCM uređaja na liniji.

pozdrav
zpintar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 11:48   #33
Shit je to što nije baš previše dostupan po zagrebu. Kontrolirao sam neke brojeve u Centru i na Trešnjevci i ništa.
__________________
Zaobilaženje pravila ovakvim metodama se neće tolerirat!
/AxMi-24
daaamir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 12:31   #34
Quote:
zpintar kaže:
Svakačast, svakačast...

javi kad ti instaliraju i kad krene usluga...

Ja se prvo moram riješiti prokletog PCM uređaja na liniji.

pozdrav
Ako ti je dostupan bilo čiji ADSL, tako ćeš si riješit problem PCM-a, uvest će ti potpuno novu, digitalnu liniju.

Tako je bilo i meni, negdje 2002./03. Zvao sam ih da mi maknu PCM jer mi je brzina spajanja na net na 56k modemu bila 16.8k. Rekli su mi da mi ne mogu pomoć i kad bude tehničkih uvjeta, da će mi ga maknut.

E, onda sam si naručio ISDN, a s obzirom da je pretplata bila dvostuko veća, odjednom su se pojavili, sad ipak ima tehničkih uvjeta.
Feyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 13:36   #35
Quote:
Rockatansky kaže:
Ovako to trenutno izgleda:
AMIS-nedostupan
ISKON-nedostupan
OPTIMA-nedostupan
T-COM-dostupan

I jebiga


i za moj broj su rekli isto!
a sva ponosna jer živim u centru grada! di apsolutno nikakve nove (osim t-coma) tehnologije ne spajaju!!!
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 13:51   #36
Nebim se tija mješat i kvarit vam sreću, ali kad sam ja gleda Amis bio je flat da, ali download brzine ISDN-a, pa ko voli..
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 14:17   #37
Koji si ti lik. Pa barem pročitaj prvi post.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 14:33   #38
Quote:
Feyd kaže:
Ako ti je dostupan bilo čiji ADSL, tako ćeš si riješit problem PCM-a, uvest će ti potpuno novu, digitalnu liniju.

Tako je bilo i meni, negdje 2002./03. Zvao sam ih da mi maknu PCM jer mi je brzina spajanja na net na 56k modemu bila 16.8k. Rekli su mi da mi ne mogu pomoć i kad bude tehničkih uvjeta, da će mi ga maknut.

E, onda sam si naručio ISDN, a s obzirom da je pretplata bila dvostuko veća, odjednom su se pojavili, sad ipak ima tehničkih uvjeta.
Da, ali meni kablovi idu po tavanu, pa ne znam kroz što bi provukli nove kablove, a parica nema...

jedino da mi udare banderu, pa kroz zrak - kao što su susjedu napravili. Nebi slučajno prokopali rov, pa kablove lijepo u zemlju. Ovako ću im zaprijetiti da mi ne plaćaju stanarinu za kablove
zpintar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 14:53   #39
Quote:
grogo bolger kaže:
prijavio san se
jel imas informaciju koliko ces cekati na uslugu?
gogo:zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 15:04   #40
Quote:
gogo:zg kaže:
jel imas informaciju koliko ces cekati na uslugu?
ne čekam ugovor, vidiš moga bi ih nazvat.

mislim da triba podržati te male igrače
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.