Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2007., 03:55   #81
Pa no.. ti ćeš prije dočekat! Al svejedno ih nazovi na onaj besplatan broj i pitaj kao... ''iz čiste radoznalosti''.
Mjuzik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 20:30   #82
danas sam zvao, vrlo su ljubazni, objasnili mi da su zaprimili zahtijev, dakle dolaze za 2 tjedna

baj baj smrdljivi DCM
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 21:26   #83
Ajde.. super. I ja čekam.. JAVI KAD STIGNU! I da.. baš su ljubazne te njihove osobe na telefonu!!
Mjuzik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 23:33   #84
Čekaj malo,za 149 kn flat internet i fiksna? Am I right?
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 00:39   #85
Arrow

Quote:
The Dragon kaže:
Amis - 152,50 kn

Otkud si dobio 152 kune????

http://www.amis.hr/privatni_adsl.php

Koliko ja vidim, lijepo piše, pri kraju, naknada 79 kune, + flat 189 kuna = 268 kuna

Dok je VM imao 79 kuna + 49 kune = 128 kuna.

Pliz objasni otkud tebi 152 kune???
neznalicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 01:05   #86
Quote:
neznalicaa kaže:
Otkud si dobio 152 kune????

http://www.amis.hr/privatni_adsl.php

Koliko ja vidim, lijepo piše, pri kraju, naknada 79 kune, + flat 189 kuna = 268 kuna

Dok je VM imao 79 kuna + 49 kune = 128 kuna.

Pliz objasni otkud tebi 152 kune???
Ti gledas adsl koji ide preko T-Coma, ali ja govorim o vlastitom adsl-u koji ide preko njihove infrastrukture:

http://www.amis.hr/privatni_dvaujednom.php

Inače sve cijene koje sam napisao idu preko vlastitih infrastruktura - Iskon (Zagreb, Split, Rijeka, Osijek), Optima (Osijek), Amis (Zagreb).
The Dragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 01:25   #87
Yep. I nikakva t-com infrastruktura,osim između tebe i centrale. Nakon toga ide optika direkt u Sloveniju,kolko sam čuo.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 07:40   #88
Wink The Dragon

Aha, sorry!! Ma da, ja sam, gledao da to ide prek T-coma!!

Daj mi reci jesi ti Amisov korisnik?? Ako je to tak kak tam piše onda je to super stvar. Jedino je problem što mi kaže: Za broj koji ste unijeli, nažalost, još uvijek nismo u mogućnosti ponuditi Amisove DVA U JEDNOM usluge.

Sada neznam, jel to zato što sam na T-comu ili još nisu pokrili područje Jaruna???
neznalicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 09:34   #89
Neznam

Neznam šta imaju u Sesvetama, zašto neki kvartovi su dostupni a neki ne, ali znam da živim u Sesvetama da sam dostupan, da sam poslao i popunio sve šugave formulare polovicom prosinca lanjske godine i da me još nitko NIJE NAZVAO, JOŠ UVIK STIŽU RAČUNI t-KOME!!! AAAAAAAAALJKavost, je li to slovenski štih??? A kad ih nazoveš kažu da nemaju pojma da je to do tehnike, lažu nešto o tome da će odjednom spojit cijeli kvart koji se prijavio da je tako brže.
Zube im treba prošetat
__________________
B15 B15 B15 B15
KRVNIJEPURA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:00   #90
Ja sam na t-com pa mi je dostupna amisova ponuda.
Neka netko tko vec surfa preko njih napise svoje dojmove.
Pretpostavljam da ako se zelimo prebacit na amis da bi morali potpuno odjavit t-com tj. kako da odjavim telefon od njih to mi nije jasno?
banky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:20   #91
Quote:
Mjuzik kaže:
Ček ček.. ništ ne kužim, jel ja to vidim FLAT već od 152kn? Za brzinu 1024kbps (d/l)?
evo ovako. flat je 152 kn i promet je znaci neogranicen ali zato brzina nije, to se zove flat 128 a ovo 128 znaci kb/s i znaci tu ti ogranicavaju brzinu ne i promet, brzina je 1mbit ali brzina downloada nije 190 kao sto bi trebalo biti vec ti ju ogranice na 128 kb/s sto znaci ako si do sada skidao ili skidala sa nekih 105 kb/s sad ces skidat sa nekih 60 kb/s. kuzis. postoji kvaka za tih 152 kn a to sam upravo objasnio. i ova usluga nije samo za zg vec i za sva podrucja koja pocinju sa 04 u tel liniji. ako sam ja nesto krivo tu skuzio slobodno me ispravite ili ako je netko vec ovo napisao sorry jer nisam sve citao. znaci placas brzinu t comu a promet amisu! zato i je dostupno za neke regije izvan zagreba a cijela njihiova mreza je za sada samo za zg. ona cijena od 268 kn isto flat je isto preko t coma znaci placas brzinu t comu a promet amisu a kosta 268 kn sveukupno jer je to pravi flat koji iskoristava cijelu brzinu od 1 mbit. eto. pozdrav
frka24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:27   #92
Quote:
frka24 kaže:
evo ovako. flat je 152 kn i promet je znaci neogranicen ali zato brzina nije, to se zove flat 128 a ovo 128 znaci kb/s i znaci tu ti ogranicavaju brzinu ne i promet, brzina je 1mbit ali brzina downloada nije 190 kao sto bi trebalo biti vec ti ju ogranice na 128 kb/s sto znaci ako si do sada skidao ili skidala sa nekih 105 kb/s sad ces skidat sa nekih 60 kb/s. kuzis. postoji kvaka za tih 152 kn a to sam upravo objasnio. i ova usluga nije samo za zg vec i za sva podrucja koja pocinju sa 04 u tel liniji. ako sam ja nesto krivo tu skuzio slobodno me ispravite ili ako je netko vec ovo napisao sorry jer nisam sve citao. znaci placas brzinu t comu a promet amisu! zato i je dostupno za neke regije izvan zagreba a cijela njihiova mreza je za sada samo za zg. ona cijena od 268 kn isto flat je isto preko t coma znaci placas brzinu t comu a promet amisu a kosta 268 kn sveukupno jer je to pravi flat koji iskoristava cijelu brzinu od 1 mbit. eto. pozdrav
Netko od nas dvojice je krivo shvatio, ja sam shvatio ovako: Imaš neograničenu količinu podataka za skinuti brzinom 1024 Kbps, isto tako, imaš neograničenu količinu podataka za poslati brzinom 256 Kbps. Na kraju mjeseca ti dođe jedan račun na iznos od 152,50 + impulsi.
Feyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:28   #93
Ja surfam preko njih već godinu dana i zadovoljan sam. Ping je većinom bolji već na t-comu ,kada su lani tek počeli s pružanjem adsl-a imali su problema kao i VM- download je padao na 10kB/s preko dana i veza je bila kaos. Ali su rekli da će rješiti i za 10 dana su rješili problem,nemam nekih većih zamjerki od tad. Čine se kao ozbiljna firma. U papirima koje će ti amis poslati imaš zahtjev za prebacivanje broja,oni te odjavljuju od t-coma. Tvoje je da pošalješ papire i čekaš. Dosta dugo.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:31   #94
Quote:
Feyd kaže:
Netko od nas dvojice je krivo shvatio, ja sam shvatio ovako: Imaš neograničenu količinu podataka za skinuti brzinom 1024 Kbps, isto tako, imaš neograničenu količinu podataka za poslati brzinom 256 Kbps. Na kraju mjeseca ti dođe jedan račun na iznos od 152,50 + impulsi.
sorry ja sam krivo shvatio, pobrkao sam, ovo sto sam ja pisao je cijena 99 kn a ne 152 kn. jos jednom isprike!
frka24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:33   #95
Quote:
frka24 kaže:
...
Krivo si shvatio,ne plaćaš ništa t-comu niti ti je bilo šta ograničeno. Taj 128/128 flet je nešto sasvim drugo,druga ponuda,ne 2u1. Feyd je dobro shvatio.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:34   #96
ovih 152 kn vrijede samo za zg sada dok se ne prosire. a flat u kombinaciji sa t comovom brzinom kosta 268 kn za zg i za dio hrvatske koji pozivni broj pocinje sa 04.
frka24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:36   #97
Quote:
Marakeš kaže:
Krivo si shvatio,ne plaćaš ništa t-comu niti ti je bilo šta ograničeno. Taj 128/128 flet je nešto sasvim drugo,druga ponuda,ne 2u1. Feyd je dobro shvatio.
da da vidio sam da sam se zajebo, a kako i nebi ovih dana su nas toliko izbombardirali sa tim mrezama da se vec pocinjem gubit prvo svo ovo sranje sa vm-om pa sad ovaj amis. vidjet cemo kako ce sve to ispasti ali se nadam da ce t com naici na dostojnog protivnika da ih prisili na promjene!
frka24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:37   #98
Ajd fino jos cu ja njih nazvat da pitam sto me zanima!
p.s tek sam sad vidio da ima vec topic o amisu
banky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:40   #99
Quote:
neznalicaa kaže:
Aha, sorry!! Ma da, ja sam, gledao da to ide prek T-coma!!

Daj mi reci jesi ti Amisov korisnik?? Ako je to tak kak tam piše onda je to super stvar. Jedino je problem što mi kaže: Za broj koji ste unijeli, nažalost, još uvijek nismo u mogućnosti ponuditi Amisove DVA U JEDNOM usluge.

Sada neznam, jel to zato što sam na T-comu ili još nisu pokrili područje Jaruna???
danas sam ih zvao i vjerujem da ce to biti dosta kvalitetna stvar, spori jesu jer mi je zenska rekla da tokom 2007 godine namjeravaju pokriti cijeli zg sto znaci da mi ostali moramo cekati dosta dugo da bi mogli uzeti njihov 2u 1. ali neka, bolje da je i sporije ali da je kvalitetno nego na brzinu to sredit a biti nekvalitetan.
frka24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:43   #100
Mene zanima ovaj telefon, da li se placa ona pretplata od 60 kn jos?
Nekako mi je predobro da bi bilo tako, jer jeftiniji su im impulsi od t-com i jos da nemaju pretplatu...
banky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.