Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Solarij
Ne idem nikada, štetno je za zdravlje 135 34.35%
Odem par puta prije ljeta 166 42.24%
Idem tijekom cijele godine da održim boju 43 10.94%
Ovisna sam, stalno visim tamo 6 1.53%
Ne idem jer sam tamnoputa i bez toga / volim biti porculanski bijela 43 10.94%
Glasovatelji: 393. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2007., 21:06   #61
Quote:
like it? kaže: Pogledaj post
ja znam par cura koje se skinu do kraja u solariju,a opet druge cure kažu da im je to full neugodno...
ja ne idem pa ne znam..kako vi?
ja se nikad ne skinem do kraja. tko zna tko je prije tebe tamo ležao...iako ženske to čiste poslije svakog puta, ja si još dodatno sama počistim
angie stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 04:22   #62
a odem prije ljeta ili prije nekog važnog događaja...
sweety850 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 18:17   #63
...eh moram priznati da ja u solariju nikada nisam bila, kada je ljeto, obavezno odem na more i brzo dobijem boju, i budem crna i polako tokom godine gubim boju, ali nikada nisam prebijela, onako čisto normalno, a pomalo me ja bilo strah solarija, pa se nisam htjela upuštati i trošiti novce na to...

No, krajem 4 mj, idem na svadbu, i kako planiram obući otvorenu haljinicu, moram malo boje nabaciti, ništa jako, ni da nedaj bože izgledam onako jako nakvarcano a mora ni vidjela...
čisto fino malo preplanulo, i da malo sakrijem par prištića, mrljica na ledjima, i sada me zanima, koliko otprilike puta bi trebala ići, i po koliko minuta, znam da će mi curke tamo objasniti, no zanima me jeli kasno da krenem, dva tjedna prije svadbe, ili bi zbilja trebala ranije...?
__________________
"Kada ne dobijete ono što želite, dobili ste iskustvo..."
ivy24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 18:55   #64
ništa mi tako ne uništava kožu kao solarij,čak i najkvalitetniji,užaaas
__________________

karmelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 22:39   #65
Quote:
karmelica kaže: Pogledaj post
ništa mi tako ne uništava kožu kao solarij,čak i najkvalitetniji,užaaas
Je l' se mažeš kakvim mlijekom, hidratantnom kremom ili sl.? Meni je koža super iako povremeno idem u solarij. Svaki put nakon sunčanja se dobro nacopam mlijekom za tijelo.
Mnoge cure izgledaju kao da su karbonizirane. Malo me strah štetnih posljedica, no ipak ne idem toliko često da bih izgledala kao opanak. Odem par puta kroz godinu (uglavnom zimi i u rano proljeće), a na moru pocrnim kao ciganče pa nemam potrebu često ići u solarij.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 00:42   #66
da,obavezno kreme,ali ne pomaže,zato ne idem više u solarij.
__________________

karmelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 09:18   #67
Idem cijelu godinu.Tjedno jednom po 5 min.
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 09:32   #68
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
kako je moguce nakon solarija biti flekav, ostaje nepoznanica
šta ja znam,nemožeš po cijeloj faci imati jednaku boju.
onako kad ti čelo ima onako prepanulo crvenkasti odsjaj i obrazi.bljak
stvarno mi osoba izgleda odmah starija.
al dobro ja se i nemoram pripremati za ljeto i ljudi me često pitaju jel
sam se kvarcala,dosta sam tamna i nikad ne izgorim.
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 09:35   #69
ni u ludilu.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 10:14   #70
nisam, ali planiram.
imam svečanost u 05 mj pa samo mrvicu da razbijem bjelilo.
bila koja u ovom solariju open sun (otvoreni tip s)?
jel isto smrdi spaljena koža?
pomalo sam klaustrofobična + taj smrad i ja sam koma
Tia Dalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 10:29   #71
ovako.jako mi je lepo vidit blago preplanulu put... ali malo ljudi ima mjeru,pa prečesto pretjeraju.
ja idem prije ljeta i nekad u zimi kad je vani smrzlo i tmurno da se malo zgrijem i oraspoložim.sveskup sam bila oko 20 puta u 2 godine...

e sad,išla bi ja i češće,al me strah onih pjegica po dekolteu koje ima većina mojih frendica ( a nedavno sam i Sopekicu vidjela uživo,čovječe,pirgava je ko prepeličje jaje ) ...a i one okomite bore po dekolteu se više vide...

kako se vi branite od toga?
__________________
Na promaji žar malakše,imal' išta lakše neg obećati' ...
suedehead is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 08:33   #72
Quote:
suedehead kaže: Pogledaj post
ovako.jako mi je lepo vidit blago preplanulu put... ali malo ljudi ima mjeru,pa prečesto pretjeraju.
ja idem prije ljeta i nekad u zimi kad je vani smrzlo i tmurno da se malo zgrijem i oraspoložim.sveskup sam bila oko 20 puta u 2 godine...

e sad,išla bi ja i češće,al me strah onih pjegica po dekolteu koje ima većina mojih frendica ( a nedavno sam i Sopekicu vidjela uživo,čovječe,pirgava je ko prepeličje jaje ) ...a i one okomite bore po dekolteu se više vide...

kako se vi branite od toga?
A joj,kad bi se brinuli uvijek o tome što je zdravo,a što ne,puno stvari u životu ne bi radili,pa ni išli u solarij. Borice će doći same po sebi s godinama,pa je to neminovno.

Dobar je savijet da se dobro nasaftaš sa kremicom ili losionom nakon tuširanja.Ja idem već dosta dugo u solarij umjereno i nemam posljedice o kojima ti pišeš.Al svatko zna za sebe najbolje.
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 08:56   #73
kvarcam se mjesecno 2x po 8 minuta, s tim da facu kvarcam samo 4 zbog vitiliga.
Idem tipa od 2 mjeseca do 6 kada pocinjem uredno ici na more....i onda prek zime stanga.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 10:22   #74
naravno da je nezdravo, ali nezdravo je i pušit, a mnogi koji su kategorični po tom pitanju, i zakleti protivnici solarija (jer je nezdrav) puše...

uostalom, ne valja pretjerivat u ničem, al meni je fino održat neku pristojnu bojice preko zime, tako da odem 1-2 puta mjesečno...
i ne, ni ja ne volim kad se neko pregori i kad ima totalno neprimjerenu boju za to doba godine..
Vicky Vale is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 13:53   #75
ja sam nakon dugo dugo vremena prije neka 3 tjedna otišla prvi puta, svaki drugi dan dok nisamulovila boju , a sad održavam jednom tjedno. stojeći, 7 min, sunčam se butt-naked
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 19:13   #76
ja pocela ici ima tjedan dana, 1 tj 8 min,idem gola al tetovazu prekrijem i kupila posebnu kremu za solarij 100$, nisam znala da je to tako skup sport
a moja prijateljica ide svako drugi dan il treci i to prvi put 10 min drugi 15 min sad bice 20 min i maze se sa kremama za sunce
jel se vi mazete kremama za solarij ili za suncanje il nicim
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 19:25   #77
mazem se kremom za solarij... upozori frendicu da je nuzno mazati se iskljucivo kremama koje su prikladne za upotrebu u solariju, bojim se da krema za sunce to sigurno nije
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 21:53   #78
fake suncanac

cujte,kolko sad kosta solarij u zg??? do kolko min mozes ostati?
bas me zanima.ne hodam u solarije ali bi otisla par puta sada u zg kad sam.malo rano dolazim pa nemam sansu jos na rl suncu se rastegnuti prije puta.ajde,da cujem cijenice.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 21:56   #79
Što nisi ti već prirodno tamna?
Mislim da ti ne treba više, zaista.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 22:52   #80
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
cujte,kolko sad kosta solarij u zg??? do kolko min mozes ostati?
bas me zanima.ne hodam u solarije ali bi otisla par puta sada u zg kad sam.malo rano dolazim pa nemam sansu jos na rl suncu se rastegnuti prije puta.ajde,da cujem cijenice.
Ne znam koliko minuta možeš najviše ostati, pretpostavljam da to ovisi o vrsti solarija, jačini lampi, itd. U većini solarija je neki prosjek 1min 4 ili 5kn.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.