Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 13:39   #4601
Quote:
pamcocoon kaže: Pogledaj post
Imas li neke online stranice sa kojih inace narucujes, a da imaju svecane haljine? Ja znam samo Asos
ne narucujem bas online,zivim u aziji pa mi se bolje isplati po trgovinama kupovati,cijene su vise nego prihvatljive.
a za inspiraciju gledam po pinterestu
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 13:48   #4602
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
ne narucujem bas online,zivim u aziji pa mi se bolje isplati po trgovinama kupovati,cijene su vise nego prihvatljive.
a za inspiraciju gledam po pinterestu
Ah, bar tu imas puno izbora
Jos jedna sa Asosa, na slican fazon ove sto je jopko_bopko postavila ranije
http://www.asos.com/asos/asos-deep-b...ss/prd/8029035
pamcocoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 16:22   #4603
Imam neku svadbu u 9om mjesecu, više je kao neki family lunch, pa sam kupila ovakvu suknju:


E sad, ne znam kakve bi cipele, kakav top/košuljicu, kakvu torbicu, kakav nakit.. ?

Ja sam si zamislila neke srebrne sandalice, ali ne mogu ih naći nigdje kod nas u dućanima...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 20:29   #4604
Cure, za kolko stigne kad narucite s asosa?
Imam jednu svadbu za 2 tjedna, lepih cipelica imaju
Gdje da trazim nude sandale na remencice u Zg? Nemam vremena za puno hopsanja po ducanima.
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 23:36   #4605
Sa Asosa stigne za cca 5-6 dana. Nude i srebrne sandalice na jedan remencic ima u Aldu
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 07:30   #4606
Praska?
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 15:39   #4607
Trebam savjet/prijedlog za vjenčanje.
Idem na svadbu, bliski član obitelji se ženi u 10 mj. Planiram obući hlače jer mi je stalno hladno, znači suknja ili haljina ne dolazi u obzir.
Hlače imam doma, crne, uske, svečane. Problem je što obući gore? Imam 170 cm, 58 kg, u ranim 40-im sam. Imam kosu do ramena.
Naginjem klasičnom stilu.
Jedina_Mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 18:15   #4608
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Praska?


Da, i cc one west
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 08:21   #4609
Quote:
Jedina_Mama kaže: Pogledaj post
Trebam savjet/prijedlog za vjenčanje.
Idem na svadbu, bliski član obitelji se ženi u 10 mj. Planiram obući hlače jer mi je stalno hladno, znači suknja ili haljina ne dolazi u obzir.
Hlače imam doma, crne, uske, svečane. Problem je što obući gore? Imam 170 cm, 58 kg, u ranim 40-im sam. Imam kosu do ramena.
Naginjem klasičnom stilu.
Importane centar, imaju korzete u materijalu ko sako, ispod kosulja prozirnih rukava u istoj boji
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:49   #4610
Zanima me kako bi vi iskombinirale ovu haljinu?
Prugice su plavo-bijele, ne znam koliko se kuži na slici.. dužina je do ispod koljena, rukavi 3/4. Nešto crveno možda?
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 13:01   #4611
i što sad?

Za tjedan dana sam gost na svadbi, imam doma jednu plisiranu crnu suknju do ispod koljena.. e sad, što na nju? imam crne salonke i kakvu bluzu gore? Gledala sam vremensku prognozu, nebi smjelo biti više od 25°C pa sam mislila možda neku bluzu sa 3/4 rukavima, možda nešto otvorenih ramena? molim pomoć!
donili is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 18:44   #4612
Bok! Imamo vjencanje u okolici Zagreba iduci vikend.. imam jednu prekrasnu haljinu medjutim u nedoumici sam da li iskombinirat zbog vremenskih prilika sandale na petu ili salonke!? Hoce li mi u "ljetnom"izdanju bit prehladno? Iz Dalmacije smo, pa se sve mislim.. hvala
BubaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 22:02   #4613
molim pomoc jer datum se blizi(polovica 10-og), a ja nemam nista za staviti preko slicne haljine(gost sam, ali biti cu na fotkama, pa ne mogu nesto bez veze staviti):
http://shop.mango.com/hr/women/dress...esses32;Largos
boja je identicna, jedino moja nema rukave.
niska sam i S velicine (naginjem na xs)
puno hvala
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 22:21   #4614
Quote:
BubaMaja kaže: Pogledaj post
Bok! Imamo vjencanje u okolici Zagreba iduci vikend.. imam jednu prekrasnu haljinu medjutim u nedoumici sam da li iskombinirat zbog vremenskih prilika sandale na petu ili salonke!? Hoce li mi u "ljetnom"izdanju bit prehladno? Iz Dalmacije smo, pa se sve mislim.. hvala
Mislim da ti je pametnije salonke jer je baš svježe nama s mora u zg. Ja se npr - ledim već sad. Izvadit ću, majke mi, kožnu jaknu i baloner za idući tjedan. I gleznjače.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 05:46   #4615
Quote:
tomorrow2 kaže: Pogledaj post
molim pomoc jer datum se blizi(polovica 10-og), a ja nemam nista za staviti preko slicne haljine(gost sam, ali biti cu na fotkama, pa ne mogu nesto bez veze staviti):
http://shop.mango.com/hr/women/dress...esses32;Largos
boja je identicna, jedino moja nema rukave.
niska sam i S velicine (naginjem na xs)
puno hvala
treba ti sakoić, tj blazer
ja bi se odlučila za posebniji, u boji i kroju. npr silver / žuti/ pink kraći ili posebnog kroja

Quote:
BubaMaja kaže: Pogledaj post
Bok! Imamo vjencanje u okolici Zagreba iduci vikend.. imam jednu prekrasnu haljinu medjutim u nedoumici sam da li iskombinirat zbog vremenskih prilika sandale na petu ili salonke!? Hoce li mi u "ljetnom"izdanju bit prehladno? Iz Dalmacije smo, pa se sve mislim.. hvala
salonke definitivno
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:26   #4616
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
treba ti sakoić, tj blazer
ja bi se odlučila za posebniji, u boji i kroju. npr silver / žuti/ pink kraći ili posebnog kroja
To bi i ja, ali nisam nigdje vidjela.
Prošla sam sve stranice i ništa. Crnih ima lijepih, ali to mi nikako ne ide skupa. Uz to, nisam iz grada gdje ima soping centar, tako da sam osudena na webshopove. Haljinu sam odmah nasla (na popustu, gerry weber), blejzera kao da nema.
Malo je vjencanje i ne mogu se iza koga sakriti, a fotograf ce biti.
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 06:05   #4617
Quote:
tomorrow2 kaže: Pogledaj post
To bi i ja, ali nisam nigdje vidjela.
Prošla sam sve stranice i ništa. Crnih ima lijepih, ali to mi nikako ne ide skupa. Uz to, nisam iz grada gdje ima soping centar, tako da sam osudena na webshopove. Haljinu sam odmah nasla (na popustu, gerry weber), blejzera kao da nema.
Malo je vjencanje i ne mogu se iza koga sakriti, a fotograf ce biti.
par prijedloga
traži cropped jacket / blazer

http://www.dorothyperkins.com/en/dpu...642?bi=0&ps=20

http://www.dorothyperkins.com/en/dpu...31?bi=40&ps=20

http://www.dorothyperkins.com/en/dpu...398?bi=0&ps=20

http://www.asos.com/asos/asos-tailor...6&gridcolumn=3

http://www.asos.com/oasis/oasis-flut...8&gridcolumn=4
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 08:31   #4618
Puno hvala bila sam prevrtila asos, ali vjerojatno sa stavila nizi cjenovni rang, a dorothy se ne bi nikad sjetila.
Zadnji mi je najljepsi. Moci cu ga i kasnije nositi. Gledam da paše i na jeans hlace, sto inace cesto nosim
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 08:52   #4619
Meni je crveni bas lijep Nalakirat nokte u toj boji i salonke i torbicu u crveno.
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:38   #4620
Quote:
tomorrow2 kaže: Pogledaj post
Puno hvala bila sam prevrtila asos, ali vjerojatno sa stavila nizi cjenovni rang, a dorothy se ne bi nikad sjetila.
Zadnji mi je najljepsi. Moci cu ga i kasnije nositi. Gledam da paše i na jeans hlace, sto inace cesto nosim
Sve je nosivo i later
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:52.