Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2007., 20:53   #1
Dermalogica

danas kod dermatologice mi dospio u ruke neki od ovih nasih casopisa (extra, story, grazia, sad vise ne znam koji je bio jer sam sva tri prelistavala), i u jednom pise da je dermalogica dosla u hrvatsku i da u zg postoji savjetovaliste. nisam se nesto trudila zapamtit adresu jer sam mislila pogledat na internetu. kad ono, dodjem doma, a na internetu - sipak.

jel zna koja od vas stogod?
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 22:38   #2
Nemam pojma. Naručila sam si prije neku kremu za lice, ali i nije nešto. Ono, rang Eucerina, barem meni.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 00:37   #3
Koristila sam je u Australiji i meni je bila super
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 03:37   #4
morala sam procitat jedno 4 puta da skontam da mislis da si isla kod dermatologice (doktora) i da pitas za dermatologicu (kozmetiku):S.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 11:13   #5
http://www.dermalogica.com/default2....n=?&location=?

Ima u Sloveniji u Portorzu na listi izgleda da za Hrvatsku jos nisu stavili....sta nije pisalo u tim casopsima gdje se moze kod nas nabaviti....meni je bila stvarno super ali skupa.....dermatologinja u Australiji koja stvarno zna svoj posao je rekla da su dobri , ali zbog cijene mi je preporucila Neutrogenu, oil free moisturiser koji u AU kosta 10 dolara a kod nas se ne moze nabaviti...na njemu inace pise dermatologst recommended..pa sam ja mislila to naruciti direktno od njih ili preko apoteke....ako inace prodaju njihove proizvode ne bi trebao biti probelm naruciti jos jednu kremicu koja je zbilja izvrsna za mjesovitu kozu..... a kosta oko 45 kn i traje 6 mjeseci jer nije potrebno puno stavljati na lice.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 16:25   #6
piše da je savjetovalište u ulici grada mainza broj 7
nikit@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 16:34   #7
Quote:
nikit@ kaže: Pogledaj post
piše da je savjetovalište u ulici grada mainza broj 7
yessssss!!! to je to! hvala ti

(istina, nema nikakvog kontakt broja tak da se covjek valjda mora odsetati tam i ocekivati da ga blijedo pogledaju kad stigne)
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 16:37   #8
našla sam da je na tom broju registrirana tvrtka hipofarm, pa probaj nazvati, možda je to to....
br. ti je 01/377-92-83
nikit@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 16:38   #9
Quote:
nikit@ kaže: Pogledaj post
našla sam da je na tom broju registrirana tvrtka hipofarm, pa probaj nazvati, možda je to to....br. ti je 01/377-92-83
e, stvarno si zakon
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 16:40   #10
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
e, stvarno si zakon
i drugi put
nikit@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 22:56   #11
kakva je to kozmetika,ima li je kod nas za kupiti(npr. u tom savjetovalištu);kakve su cijene..?sve me zanima...nisam nikad čula za njih..
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 23:34   #12
ne znam, samo sam cula za njih preko stranih casopisa, a ime mi zvuci jako sci-fi. tak da mi je bilo interesantno procitat da su nam dosli.

stranica mi je previse high tech da bih ju u detalje proucavala, a ne namjeravam trenutno ni kupovat (moooooozda neku konzultaciju) jer pokusavam natjerat hauschku da prodjeluje.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 00:12   #13
Quote:
irenko007 kaže: Pogledaj post
kakva je to kozmetika,ima li je kod nas za kupiti(npr. u tom savjetovalištu);kakve su cijene..?sve me zanima...nisam nikad čula za njih..
Ne znam za kod nas ja sam je vani koristila i zbilja mi je bila super ali skupa ko svetog petra kajgana....cak i za ondasnje prilike gdje sam si mogla priustit ovo i ono....ovdje bi mi bila way beyond the depth of my pocket.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 00:42   #14
Ja koristim dermalogicu vec preko 2 godine, i mogu da kazem da su za "acne prone skin" najbolji do sada - a probala sam skoro sve. Koristim anti-bac skin wash i to mi je najbolji cleanser koji sam ikada probala. Skup je (u australiji sam placala oko 70$ u holandiji oko 50eura) ali boca traje najmanje pola godine ako peres lice jednom-dvaput dnevno. Koristila sam isto oil minimising face lotion ali mogu reci da nije najbolje, koza ne bude nesto vlazna. Sada koristim samo face wash i lancome hydra zen i jako sam zadovoljna, nema pristica a koza je mekana. Nadam se da sam pomogla
__________________
Gott weiss ich will kein Engel sein!!!
duchess is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 14:04   #15
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
ne znam, samo sam cula za njih preko stranih casopisa, a ime mi zvuci jako sci-fi. tak da mi je bilo interesantno procitat da su nam dosli.

stranica mi je previse high tech da bih ju u detalje proucavala, a ne namjeravam trenutno ni kupovat (moooooozda neku konzultaciju) jer pokusavam natjerat hauschku da prodjeluje.
meni hauschka u suradnji s glinom i zelenom pšenicom, koje pijem,definitivno pomaže,lice mi se gotovo cijelo očistilo i od prišteva i od flekica i crvenila,a o upalama nema više ni govora!samo treba biti uporan!
meni je isto ovo zvučalo sci-fi,pa me zato interesiralo,ne bih kupila jer mi je hauschka predobra,pa nema potrebe.
ustraj i ti,držim fige da uspije!
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 14:05   #16
Quote:
duchess kaže: Pogledaj post
Ja koristim dermalogicu vec preko 2 godine, i mogu da kazem da su za "acne prone skin" najbolji do sada - a probala sam skoro sve. Koristim anti-bac skin wash i to mi je najbolji cleanser koji sam ikada probala. Skup je (u australiji sam placala oko 70$ u holandiji oko 50eura) ali boca traje najmanje pola godine ako peres lice jednom-dvaput dnevno. Koristila sam isto oil minimising face lotion ali mogu reci da nije najbolje, koza ne bude nesto vlazna. Sada koristim samo face wash i lancome hydra zen i jako sam zadovoljna, nema pristica a koza je mekana. Nadam se da sam pomogla
tnx!
uf,malo su skupi,ok ako i djeluju..
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 01:49   #17
nemrem vjerovat da vec postoji ova tema

meni ju je moja kozmeticarka nahvalila do bola,navodno je luda stvar,svaki dan joj treba stici u salon,a kolko sam skuzila cjene su oko 250-300 za kremu pa ako valja zasto ne .. pa ostavljala sam ja i po 900 za kojekakva sranja (necu ni imenovat)

inace super mi je na njihovoj stranici ono nesto o zvjezdama koje to koriste..zapravo svi u L.A. .. zato sam se i popalila a ne zato sto mislim da je dobro .. prepisala sam sve kaj koriste one koje mi se svidjaju i izborit cu se da to i dobijem .. pa makar mi kozi i ne pasalo

svi spominju neku super stvar za sunce .. krema il losion nisam sigurna
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 08:06   #18
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
nemrem vjerovat da vec postoji ova tema

...
a cuj, ja sam poznata kozmetovisnica



(iako, cijene od 200-300 kn? meni se cinilo da je skuplje, bar ono sto sam ja gledala).
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 08:35   #19
Mozes cijene vidjeti na jagodi
Ova kozmetika nema mirisa tako ako ocekujes nesto ruzicasto i mirisno u lijepom pakovanju to dermalogica nije, ali su proizvodi strasno dobri, pogotovo za problematicnu kozu.
Ne vjerujem puno u to sto kazu da ih svi koriste.. jer svake godine svi koriste nesto drugo.. prije par godina sjecam se kad je SK-II dosao u australiju svi su se bili totalno napalili, nije bilo zvijezde koja to nije koristila. Isto kao i ono pro-activ sranje da se tako izrazim
Dermalogica nije imala tako dobar marketing i znam da mi je bilo strahovito tesko to u evropi naci (u nizozemskoj skoro nigdje nisam nasla u ducanu).
Ko ima problematicnu kozu.. anti-bac skin wash i oil free control lotion je zakon. Uz to na postojece crvenilo i pristice stavljati preko noci clearing gel ma prodje pristic i onaj najgori za jedan-dva dana. Upala nestane skoro pa preko noci
__________________
Gott weiss ich will kein Engel sein!!!
duchess is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 23:43   #20
Quote:
duchess kaže: Pogledaj post
Mozes cijene vidjeti na jagodi
Ova kozmetika nema mirisa tako ako ocekujes nesto ruzicasto i mirisno u lijepom pakovanju to dermalogica nije, ali su proizvodi strasno dobri, pogotovo za problematicnu kozu.
Ne vjerujem puno u to sto kazu da ih svi koriste.. jer svake godine svi koriste nesto drugo.. prije par godina sjecam se kad je SK-II dosao u australiju svi su se bili totalno napalili, nije bilo zvijezde koja to nije koristila. Isto kao i ono pro-activ sranje da se tako izrazim
Dermalogica nije imala tako dobar marketing i znam da mi je bilo strahovito tesko to u evropi naci (u nizozemskoj skoro nigdje nisam nasla u ducanu).
Ko ima problematicnu kozu.. anti-bac skin wash i oil free control lotion je zakon. Uz to na postojece crvenilo i pristice stavljati preko noci clearing gel ma prodje pristic i onaj najgori za jedan-dva dana. Upala nestane skoro pa preko noci

na jagodi su puno vise cjene tj. ima vecih i manjih pakiranja, mozda je tu razlika .. ja sam gledala cjene za normalnu kremu znaci 50 ml . kaj ce mi veca, ja ih i tako sporo trosim .. ispalo je skoro sve oko 250 kn .. i nesto za ciscenje .. i krema .. mozda su one za bore skuplje al te mi jos ne trebaju
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.