Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2005., 23:41   #41
Jesam, ali nije tak kak sam htjela

Jesu mi trepuše duge, al nisu baš tak guste

Niš budem probala dok ne uspijem..

aola, imaš u Martimexu, na sniženju, dođe manje od 30kn

hana, nisam našla sliku al nisam baš ni tražila..
Ukucaj u google "Bourjois glossy wet-look mascara top coat" i nadaj se najboljem
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 23:48   #42
nisam ni ja nasla
svugdje tubica maskare nigdje oci
cak ni na martimexovoj str
no dobro ako je manje od 30 ili tu negdje kn vjerujem da cu kupit
a mozda usnimim taj plakat negdje
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 23:55   #43
Imaš ga u Martimexu na trgu (nadam se da si iz ZG)... Iznad svake hrpe bočica stoji slikica efekta kojeg postižeš.

Ovaj daje navodno baš onak mokre zvjezdice
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2005., 23:54   #44
evo, tu ti je taj zvjezdasti wet look efekt koji si tražila, bio je na linku na dnu stranice.

moram priznati da sam danas zbog ovog topica ušla u martimex i kupila onu kaj pozelenjuje trepavice. ajd rekoh, baš da probam. ali još nisam. budem sutra. imaju i neki koji ima šljokice, pa se trepke nakon regularne maskare pošljokaju. to je pretpostavljam za malo mlađe

ako nekoga zanima, u martimexu je to po 28 kuna, u mulleru 44 (ili 48, zaboravila sam točno), pa vi vidite koliko manje boli za baciti
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2005., 23:59   #45
thx kokakoka

taj look sta su oni nazvali wet look sam ja citala negdje kako napravit s obicnom maskarom, kao namazes i onda sljepis po par trepavica zajedno tako nekako - nikad mi nije uspjelo naravno
izgleda dobro na slici ali sumnjam da uspijeva, anyway ako nadjem to cudo u DM-u po prihvatljivoj cijeni kupit cu sad itako imam neku jeftinjava maskaru od S-he koja kofol s jedne strane ima bijelo s druge crno ali to bijelo uopce ne ostaje pa se i mazem samo s crnim dijelom ali koliko je kostala dobra je
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 00:42   #46
Quote:
kokakoka kaže:

ako nekoga zanima, u martimexu je to po 28 kuna, u mulleru 44 (ili 48, zaboravila sam točno), pa vi vidite koliko manje boli za baciti
a mene zanima zašto je tako jeftino?

nekako si mislim da se rješavaju starih stvari
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 00:54   #47
Quote:
tilla kaže:
a mene zanima zašto je tako jeftino?

nekako si mislim da se rješavaju starih stvari
i meni se tako učinilo, ali to je lova koju si mogu priuštiti "za baciti". ne mogu sve plaćati kao YSL kremu za lice evo, sad sam tebi za inat probala ovu zelenu koju sam kupila. pozeleni trepke, da im neki metal glam look. zgodno izgleda. al yebat ga sad, tko zna kako izgleda na danjem svjetlu, ili recimo pod stroboskopom u diskaću gdje redovito idem na đuskanje

p.s. čini mi se da će biti pain za skinuti. javim sutra.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 00:56   #48
Quote:
kokakoka kaže:
i meni se tako učinilo, ali to je lova koju si mogu priuštiti "za baciti".
ma mogu i ja bacit tu lovu

samo se nisam još odlučila na što iz tog asortimana.

ovo nikad ne bi odgonetnula o čemu se radi.

javi kako se skida i kako izgleda na danjem svijetlu.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 10:57   #49
Quote:
hana kaže:
taj look sta su oni nazvali wet look sam ja citala negdje kako napravit s obicnom maskarom, kao namazes i onda sljepis po par trepavica zajedno tako nekako - nikad mi nije uspjelo naravno
izgleda dobro na slici ali sumnjam da uspijeva
Meni je ovo jednom vizažistica napravila s Pupinom maskarom. Ali ja sam imala već svoju maskaru, ona je samo to polijepila. Nije ispalo bog zna kako; jest da su mi trepke bile oooogromne, ali meni je to izgledalo jako jako neuredno.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 12:37   #50
ajme meni to ruzno.izgleda kao da si stavio staru maskaru koja se zalijepila na trepavicama.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 13:43   #51
Quote:
NoWa kaže:
ajme meni to ruzno.izgleda kao da si stavio staru maskaru koja se zalijepila na trepavicama.
eto, ja sam taj efekt dobila noćas kada sam skidala maskaru lijepo se vatica namoči, povučeš na stranu i dobiješ 5-6 zakeljenih trepavica. dakle, curke, nije potrebno kupovati ovo za zvjezdasti look

p.s. osim kaj prilično zacementira trepke, onaj zeleni se skinuo ok!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 14:11   #52
Sinoć stavila svoj

Jebiga, moraš imat FAKAT guste trepuše da ti ispadne onak ko na slici... Moje su izgledale ok (malo retardirane zvijezdice, al ajde ), al opet ništa puno bolje nego sa solo dobrom maskarom.

E da, vrlo sam ga lako skinula s običnom Nivea kremom

Jebiga, nije neki revolucionaran proizvod, al barem nije skup i čovjeka veseli
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 16:20   #53
da ja ovo napravim na svojim trepusama, mislim da bi se dragi razveo od mene bez pokusaja kompromisa

tinchi, manekenka ima i umjetne trepavice i vizazista koji sve to slozi i strucnjaka za retusiranje
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 18:13   #54
tko je ono pitao shto je 'spider look'
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 18:35   #55
I ovako uvijek kasnim još da moram postizat ovaj efekt...

Dan prije bih se počela spremat
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 20:04   #56
meni ove trepavice ne izgledaju zvjezdasto nego slijepljeno. ´´zvjezdasto´´ sam si protumačila kao nekakve mikrokristaliće ko od soli po trepavicama i čekala da vidim sliku pa da žicam nekoga da mi to kupi
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 20:07   #57
Quote:
NoWa kaže:
ajme meni to ruzno.izgleda kao da si stavio staru maskaru koja se zalijepila na trepavicama.
...i meni isto.katastrofa!!!!
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 20:30   #58
Quote:
magic kaže:
tko je ono pitao shto je 'spider look'
JA
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 21:19   #59
e, sad znash
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 22:08   #60

A ja se uvijek nerviram kada mi se trepavice tako zalijepe.
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:11.