Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2007., 11:17   #41
Quote:
dmj kaže: Pogledaj post
Nisam bio do obale, a i da jesam sumnjam da bih obraćao pozornost na ponudu muškića. Ali oni se tek sad otvaraju turizmu pa mi je logično da i galebarenje razvijaju, moglo bi bit ko kod nas u zlatna vremena za sredovječne Švabice, šezdesetih i sedamdesetih... Sad ti babe na seks turizam u Tunis idu.

Samo kaj su Albanci prilično niski, ak ti je visina preduvjet radije uplati ljetovanje u Crnoj Gori.
Preduvjet mi je da mi 100 eura vrijedi ko 1000. A visina nije bitna, nejdem tamo da mi djecu prave, ne do bog.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 11:19   #42
da sam princezi dala 3 samara
a nikad u zivotu nisam
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 12:58   #43
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Misliš da mi je vrijeme za koku?
Ili za piliće.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 13:30   #44
Sam da ne izgledaju ko ta mala

Jebojojjamater, kaj ju nisam pustila da ju zgaze.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 13:53   #45
išla sam po cesti gola- moj prvi san u životu da hodam gola. i onda me je netko zatvorio u svom stanu, a ja sam se pitala jel to zbog golotinje ili čeg drugog. inače su moji snovi malo čudniji od običnog hodanja
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 13:56   #46
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
Preduvjet mi je da mi 100 eura vrijedi ko 1000. A visina nije bitna, nejdem tamo da mi djecu prave, ne do bog.
A, djecu će ti ipak netko viši praviti?
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 21:58   #47
ja sam sanjala da sam rigala krv užas..fuj...žblj...
__________________
. . . . .. . ..
sitna_dinamitna_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 22:56   #48
sanjala sam da sam kupila punu vrecu svjeze tune na akciji i bila sam presretna jerbo obozavam tunu... a kad sam ju otvorila zacuo se glas kao na radiju kako je ta moja tuna puna je*enog olova. pogotovo ove bebe tune koje sam kupila. a tako su lijepe. iako obezglavljene.

i, popi*dila sam sto je na etiketi pisalo da je zemlja porijekla tajland... a azijska je fakat najlosija. jezebel jede samo spanjolsku ribu... eventualno argentinsku. iako...mislim da argentinci nemaju tunjevinu. da, nemaju je. od njih papam oslic. jbg.

i onda sam jednu od obezglavljenih beba (onu najdeblju koja uopce nije licila na tunu...dobro, necemo sad o tome kako uopce ne znam kako tuna stvarno izgleda.) dala svojoj mami... jerbo moji pojedu svako s*anje... za razliku od mene.



poslije sam sanjala da sam u sretnoj vezi...samo ne znam s kim, ne vidim ga...ali znam. bilo mi je lijepo. onda mi je zvonio mobitel...mrziiiiiiiiiim...

a kad sam se probudila sjetila sam se crteza u stripu ''dizni bebe'' iz ranih 90-ih gdje su siljo i miki dobili zadatak da nacrtaju ribu. miki je, naime, nacrtao normalnu ribicu, a siljo retard samo kocku...odnosno riblji filet.

__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 23:12   #49
Arrow snovi koji se ponavljaju - sta najvise mrzite?

men' je recimo zanimljivo - stalkeri, krvoprolice, umiranje, masovni ubojice, kataklizme... nista me ne moze uzrujat' kao san u kojem imam dugacku kosu ...nosim i obozavam kratku i kad sanjam da imam dugu osjecam se k'o da sam ostala bez dijela tijela or something.

wtf
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 23:14   #50
jel' možemo ovdje zapisivati i ono što smo sanjali po danu
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 00:31   #51
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
poslije sam sanjala da sam u sretnoj vezi...samo ne znam s kim, ne vidim ga...ali znam. bilo mi je lijepo. onda mi je zvonio mobitel...mrziiiiiiiiiim...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 00:32   #52
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
men' je recimo zanimljivo - stalkeri, krvoprolice, umiranje, masovni ubojice, kataklizme... nista me ne moze uzrujat' kao san u kojem imam dugacku kosu ...nosim i obozavam kratku i kad sanjam da imam dugu osjecam se k'o da sam ostala bez dijela tijela or something.

wtf
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 00:50   #53
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
jel' možemo ovdje zapisivati i ono što smo sanjali po danu
nitko, ništa... ...onda valjda mogu

daklem, sanjala sam da sam došla u neki frizeraj koji je bio podosta mračan i mutan.
sve je bilo mekano i spužvasto i zapinjući jedva sam hodala po prostoriji.i imali su samo jedno malecko starinsko ogledalo. sjela sam na stolicu i propala skroz u nju tako da se nisam mogla vidjeti u tom ogledalcu.
rekla sam frizerki da me ošiša što kraće može, ali obavezno sa škarama. a ona me je farbala i ja sam je htjela zaustaviti, ali nisam se mogla pomaknuti u toj stolici u koju sam potpuno utonula.
rekla sam joj da prestane, ali ona se samo šeretski nasmijala i rekla : 'pa ne farbam vas, samo vas šišam' , a meni se počela slijevati boja po čelu i niz lice - žarkocrvena.

osjećala sam tu boju kao svoju krv - vruću i pulsirajuću
pobijesnila sam i počela urlati. od mog urlanja isčezao je cijeli salon. odjednom sam se našla nasred hladne ceste, osjećajući mokru hladnu farbu na licu sva u čuđenju kako me uzavrela farba odjednom hladi.
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 00:56   #54
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
nitko, ništa... ...onda valjda mogu

daklem, sanjala sam da sam došla u neki frizeraj koji je bio podosta mračan i mutan.
sve je bilo mekano i spužvasto i zapinjući jedva sam hodala po prostoriji.i imali su samo jedno malecko starinsko ogledalo. sjela sam na stolicu i propala skroz u nju tako da se nisam mogla vidjeti u tom ogledalcu.
rekla sam frizerki da me ošiša što kraće može, ali obavezno sa škarama. a ona me je farbala i ja sam je htjela zaustaviti, ali nisam se mogla pomaknuti u toj stolici u koju sam potpuno utonula.
rekla sam joj da prestane, ali ona se samo šeretski nasmijala i rekla : 'pa ne farbam vas, samo vas šišam' , a meni se počela slijevati boja po čelu i niz lice - žarkocrvena.

osjećala sam tu boju kao svoju krv - vruću i pulsirajuću
pobijesnila sam i počela urlati. od mog urlanja isčezao je cijeli salon. odjednom sam se našla nasred hladne ceste, osjećajući mokru hladnu farbu na licu sva u čuđenju kako me uzavrela farba odjednom hladi.
To ti znači da podsvjesno želiš biti ošišana čim kraće i još imati tu kosu pofarbanu u crveno kako bi se svidjela jednom forumašu koji stalno priča kako se najviše pali na cure koje tako izgledaju...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 01:03   #55
Quote:
dmj kaže: Pogledaj post
To ti znači da podsvjesno želiš biti ošišana čim kraće i još imati tu kosu pofarbanu u crveno kako bi se svidjela jednom forumašu koji stalno priča kako se najviše pali na cure koje tako izgledaju...
pa ošišana sam čim kraće

koji forumaš?

mislim da je to neka trauma jer sam jučer gledala sekxs i grad
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 01:06   #56
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
pa ošišana sam čim kraće

koji forumaš?

mislim da je to neka trauma jer sam jučer gledala sekxs i grad


Pa ja, tuko... Na 42 sam topica pričao kako slinim za kratkokosim curama, pa još ako mogu birati da su crvene i niske, hvala... Dva-tri komada za doma, molit ću lijepo.

Ja sam samo grad gledo.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 01:10   #57
Quote:
dmj kaže: Pogledaj post


Pa ja, tuko... Na 42 sam topica pričao kako slinim za kratkokosim curama, pa još ako mogu birati da su crvene i niske, hvala... Dva-tri komada za doma, molit ću lijepo.

Ja sam samo grad gledo.
ma znam lepi, samo te zezam,jer si nešto u zadnje vrijeme nešto mljeo da te nitko ne doživljava
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 01:15   #58
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
ma znam lepi, samo te zezam,jer si nešto u zadnje vrijeme nešto mljeo da te nitko ne doživljava
Znam i ja da znaš, samo sam iskoristio priliku da ovako lijepo rezimiram da jezebel sutra pročita...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 01:18   #59
Quote:
dmj kaže: Pogledaj post
Znam i ja da znaš, samo sam iskoristio priliku da ovako lijepo rezimiram da jezebel sutra pročita...
čudan mi je tvoj ukus
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 01:24   #60
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
čudan mi je tvoj ukus
Večeras sam bio u ksetu i nisam mogao skinuti oka s jedne male, ne farba se, neka tamnija nijansa kose, ali toliko kratka da ne mogu skužiti, možda i izbrijana glava pa tek malo, tjedan-dva narasla...

O ukusima se ne raspravlja.

Odoh sad spavati.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.