Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 20:38   #2461
Mail od Profumina



Poštovani,

posebna ponudba za VELIKO GOSPU. Snižali smo sve produkte do ČETVRTKA. Požurite jer očemo dignuti cijene.

Ponuda vrijedi samo do ČETVRTKA.




Google translate
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:30   #2462
Quote:
ForrestCat kaže: Pogledaj post
Mail od Profumina



Poštovani,

posebna ponudba za VELIKO GOSPU. Snižali smo sve produkte do ČETVRTKA. Požurite jer očemo dignuti cijene.

Ponuda vrijedi samo do ČETVRTKA.




Google translate
Oni svako malo salju takve mailove

Poslano sa mog SM-N915FY koristeći Tapatalk
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:00   #2463
Quote:
neprikosnovena kaže: Pogledaj post
meni ovo nije jasno
na notinu Shalimar edp od 90ml 469 kn, a na lijepa isti takav 674kn, a u sephori 130 eur

naručivala sam s notina "budoar" i original je, jel moguće da nešto u vezi notina nije ok? obzirom na cijene
To je normalno... Vecina parfema ima totalno razlicite cijene na razlicitim izvorima. Jednostavno ako se namjeris na neki parfem pogledas di je najjeftiniji u tom trenutku i kupis tamo
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 23:07   #2464
U Mulleru je Euphoria CK edp 100ml 780 kn, na biraj.hr 340 kn...
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 17:25   #2465
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
U Mulleru je Euphoria CK edp 100ml 780 kn, na biraj.hr 340 kn...
Normalno, fizickim parfumerijama je najveca zarada/ marza na tim jeftinim brandovima tipa CK, Burberry i slicno. Parfemi koji kostaju po 150-300 kn/ 100 mL online u parfumerijama budu po 500 i vise kn za 30-50 mL redovito...

Dok se kod "high end" brandova tipa Dior i Chanel ta razlika topi, pa dodu skoro isto online i u parfumerijama, a niche parfemi cak znaju biti jeftiniji u fizickim parfumerijama nego online..
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 18:56   #2466
na online parfumerijama su cijene stvarno tako različite da baš moraš dobro paziti, tražila sam dior addict edp i imam što vidjeti, razlika od čak 220 kn za 100 ml na notino.hr i lijepa.hr, a momentalno ga nema na profuminu i biraj
https://www.notino.hr/dior/dior-addi...-voda-za-zene/
https://www.lijepa.hr/parfemska-voda...4_z2076/#13811

Mon Guerlain od 100 ml isto skoro 200 kn povoljniji na profuminu nego na lijepa, na notinu je razlika 100 kn
http://profumino.hr/index.php?route=...#37;20guerlain
https://www.notino.hr/guerlain/mon-g...-voda-za-zene/
https://www.lijepa.hr/parfemska-voda...307347/#109654
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:25   #2467
Quote:
WhiteDeath kaže: Pogledaj post
To je normalno... Vecina parfema ima totalno razlicite cijene na razlicitim izvorima. Jednostavno ako se namjeris na neki parfem pogledas di je najjeftiniji u tom trenutku i kupis tamo
Ja cu onda opet naruciti. Taj notino mi se cini sasvim ok. A i imaju neke parfeme koji nisu vise bas popularni i nema ih kupiti skoro nigdje. Jedino mi se cini da su im niche parfemi skuplji.
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:52   #2468
Evo, i ja sam isprobala Notino. Došlo mi je treći dan nakon slanja. Sve lijepo zapakirano i sve je ok. Notino i Lijepa hr su mi sad postale dvije pouzdane stranice.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:15   #2469
Quote:
neprikosnovena kaže: Pogledaj post
Ja cu onda opet naruciti. Taj notino mi se cini sasvim ok. A i imaju neke parfeme koji nisu vise bas popularni i nema ih kupiti skoro nigdje. Jedino mi se cini da su im niche parfemi skuplji.
Notino je super, velika, ozbiljna firma za koju znas 100% da ce sve bit na tvoje zadovoljstvo... Jos ak se pogodi da su i najjeftiniji za parfem koji te zanima, savrseno A niche su im uglavnom jako skupi nazalost, da. Kao i skuplji dizajneri tj Dior i Chanel.
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 15:04   #2470
+1 za Notino i to za 3 kupovine...super ugodni,ljubazni i pouzdani..
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 18:40   #2471
Vi koji ste kupovali s Notina, a vidim da ste zadovoljni, može se računati na to da im parfemi nisu stari, tj. da je godina proizvodnje OK?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 19:17   #2472
moja oba su ožujak 2017.
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 20:14   #2473
Quote:
neprikosnovena kaže: Pogledaj post
moja oba su ožujak 2017.
O, pa to je super!
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 20:38   #2474
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
O, pa to je super!

neka ti i drugi malo napišu njihove datume, ovo moje se odnosilo na parfeme Vivienne Westwood
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 20:54   #2475
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Vi koji ste kupovali s Notina, a vidim da ste zadovoljni, može se računati na to da im parfemi nisu stari, tj. da je godina proizvodnje OK?
Moj Givenchy Ange ou Demon Le Secret je iz travnja 2017.

Obožavam male testere s notina
Taman imam za par puta i mogu baš odlučiti sviđa li mi se parfem. Sad sam opet naručila 10ak



Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 21:27   #2476
Quote:
Pslava kaže: Pogledaj post
Naručila sam neki dan zajedno s prijatejicom,baš ponukana mailovima i znatiželjom...Ugl, dođu u kutiji na kojoj piše nešto Roxanne. Mislim da su to parfemi tipa Refan i sl.
Danas su stigli,uzela sam Lancome Hypnose.Miriše kao original. Trajnost još moram testirati. Ovo mi je prvi neoriginal parfem pa me baš zanima.
I kakva je trajnost?
Inače, bitnije od trajnosti mi je da miriše kao original... ah, mislim da ću ipak uzeti jedan ekvivalent, sad imaju popust 20%, a ja imam na paypal balance novce koje moram potrošiti...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 21:36   #2477
Quote:
Incredible Me kaže: Pogledaj post
Moj Givenchy Ange ou Demon Le Secret je iz travnja 2017.

Obožavam male testere s notina
Taman imam za par puta i mogu baš odlučiti sviđa li mi se parfem. Sad sam opet naručila 10ak

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Jesu li testerici original...ne znam ni kako bi se to moglo otkriti ali da nisu tak neki testeri tih zamjena parfema... :/
__________________
<3
individualka10 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 23:08   #2478
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
I kakva je trajnost?
Inače, bitnije od trajnosti mi je da miriše kao original... ah, mislim da ću ipak uzeti jedan ekvivalent, sad imaju popust 20%, a ja imam na paypal balance novce koje moram potrošiti...
Parfem je bio prejak za one temperature od 40+ stupnjeva pa sam ga samo taj jedan dan prsnula ,kad je tek došao. Radi se o replici Lancome Hypnose.
Prva 3 sata mi je bio dosta intezivan i onda se smirio polako. Rekla bih max.5 sati trajnosti.
Bilo je prevruće za duže testiranje.
Pslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 23:13   #2479
Quote:
Pslava kaže: Pogledaj post
Parfem je bio prejak za one temperature od 40+ stupnjeva pa sam ga samo taj jedan dan prsnula ,kad je tek došao. Radi se o replici Lancome Hypnose.
Prva 3 sata mi je bio dosta intezivan i onda se smirio polako. Rekla bih max.5 sati trajnosti.
Bilo je prevruće za duže testiranje.
Aha, ok... hvala!
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 11:05   #2480
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
Jesu li testerici original...ne znam ni kako bi se to moglo otkriti ali da nisu tak neki testeri tih zamjena parfema... :/
Ne znam kako bi se moglo otkriti. Ali uvjerena sam da jesu, jer mirisu potpuno identično kao full size. Neke sam naručila da se podsjetim parfema koje sam nekad imala i vidim sviđaju li mi se još uvijek, i isti su kao ti koje sam imala nekad.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.