Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2008., 05:50   #1
Chanel parfemi

Imas negdje mali oglasnik, pa da tamo oglasavas?

Kad si vec otvorila temu... O Chanel No5 sam cula kad sam imala valjda deset godina. Ona prica da je Marilyn Monroe rekla da u krevet nosi samo par kapi Chanela 5. Od tada sam ga godinama kad bih imala priliku, isprobavala. Tek mi se svidio prije jedno dvije tri godine, kupila si bocu, potrosila i sad opet nisam sigurna da bih ga nosila. To je jedan jako kompleksan parfem i nije bio za moj nos sve do kasnih tridesetih.

I ostali puderasti parfemi su dosta zahtjevni. Mogu biti jako seksi, a lako upadnu u "jeftinu" ili "prezrelu" impresiju...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 05:57   #2
Quote:
cia kaže: Pogledaj post
prodajem ili mjenjam za hipnotyc chanel N°5
BTW mislis na poison hypnotic?
http://www.dior.com/pcd/Internationa...Z=2&pLANG=enus


Mmmm isprobala sam Midnight poison. Predivan je. Hahaha, podsjeca me na doba kad sam ludila za onim prvim poison-om, prije dvadeset godina. ali ovaj nije toliko agresivan.

Taj originalni Poison iz 1986-te je revolucionaran za kozmeticki marketing. To je prvi parfem koji se plasirao na globalnom trzistu (nekoliko kontinenata). Opcenito su osamdesete bile revolucionarne u tome sto su zasnovale statuse nekolicini marki koje su se onda pocele prodavati po cijelom svijetu.

Par godina sam nosila Pure Poison. Jako mi je bio dobar, sad mi je malo dosadio.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 15:54   #3
Meni je Chanel 5 malo prejak, ne znam zakaj mi ne odgovara... A kaj se Allure više ne proizvodi? Ne mogu ga naći nigdje.
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 16:29   #4
da prejak,meni je odvratan..
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 18:50   #5
PA I MENI JE BALJK PA BI GA SE ZATO HTJELA RIJESIT
cia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 18:52   #6
Molim te ugasi velika slova, to se smatra nepristojnim deranjem
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 19:16   #7
zasto tebi smetaju velika slova? pa cura ima svoj stil pisanja isto kao i ti
zvuzlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 19:34   #8
Quote:
GiRL kaže: Pogledaj post
Meni je Chanel 5 malo prejak, ne znam zakaj mi ne odgovara... A kaj se Allure više ne proizvodi? Ne mogu ga naći nigdje.
kako to misliš da se allure više ne proizvodi ? bočica mi je pri kraju
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 21:09   #9
Quote:
res publica kaže: Pogledaj post
kako to misliš da se allure više ne proizvodi ? bočica mi je pri kraju
pa kad sam bila zadnji put u mulleru, bio je samo onaj noviji, allure sensuelle, rekla je žena da ovog nema, ne znam da li ga trenutno nema ili za vijeke vjekova!
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 01:16   #10
Quote:
zvuzlica kaže: Pogledaj post
zasto tebi smetaju velika slova? pa cura ima svoj stil pisanja isto kao i ti
To je nepisano pravilo kada tipkaš negdje na netu: velika slova se smatraju deranjem

Ontopic: meni je taj parfem prejak, barem trenutno.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 06:49   #11
Zapravo, to je pisano pravilo:
http://www.carnet.hr/korisnici/podrska/netq
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 19:35   #12
chanel N°5

koristite li ga?
cia is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.01.2008., 20:23   #13
Da! Vjerna sam mu zadnjih 5 godina
Prije toga mi se uopće nije sviđao.. i samo odjednom,desio se neki klik...i ja poludjela za peticom
Pennylane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 20:30   #14
Pa već postoji ova tema...
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 20:57   #15
ja neznam zasto se meni nesvida nikako ga nemogu podnjeti!valjda ce i meni jednom doc.........i sta ako postoji????????
cia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 22:19   #16
Ne znam koliko godina imaš...al mene je "puko" ranije...oko 25 god i odtad se neskidam s njega
Iako govore da je N.5 za iznad 35...ja se ne slažem s time...ionako sve ovisi o stilu i personality...
Pusti nek vrijeme učini svoje...ja sam na peticu prije doslovno
a sad
Pennylane is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 15:16   #17
Quote:
res publica kaže: Pogledaj post
kako to misliš da se allure više ne proizvodi ? bočica mi je pri kraju
Neki dan je moj muž kupio Chanel Allure sebi, pa sam vidjela da ima oba. Pogledaj u Limoni.
__________________
"...na svome putu prema gore, budite pristojni prema ljudima, jer ih možda opet sretnete na svome putu prema dolje..."
Aussie-Gold is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 17:59   #18
Quote:
GiRL kaže: Pogledaj post
pa kad sam bila zadnji put u mulleru, bio je samo onaj noviji, allure sensuelle, rekla je žena da ovog nema, ne znam da li ga trenutno nema ili za vijeke vjekova!
ma ne, ima ga sigurno, nego nema trenutno u Mulleru...

inače, Allure mi je jedan od naj-najdražih parfema uopće (uz J'adore, Pure poison i Champs elysees)..
__________________
George Bernard Show: Ljudi misle dva do tri puta godišnje. Postao sam svjetski poznat misleći dva do tri puta tjedno.
tereza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 18:43   #19
Quote:
Aussie-Gold kaže: Pogledaj post
Neki dan je moj muž kupio Chanel Allure sebi, pa sam vidjela da ima oba. Pogledaj u Limoni.
hvala
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 19:13   #20
Cia, vec si otvorila ovu temu, u nju stavila oglas (iako je za oglase ova tema: https://www.forum.hr/showthread.php?t=174454), premjestila sam tvoj oglas, a raspravu ostavila u staroj temi da se razvija. Ti si sad otvorila novu temu s istim naslovom i pitala "pa sto onda ako vec postoji tema". Takodjer sam hrpetinu tvojih postova morala premjestiti u odgovarajuce teme, a neke u kojima si vrijedjala sam obrisala. Gore ti je link za netiquette, pa ga prouci i nemoj vise raditi probleme na forumu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:28.