Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2009., 15:00   #1081
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
viruj ja san jos gori, samo ne zbrajan jer bi me slag otrefio, kupio san 9 pari cipela pove zime

meni uopce nije kriza i uopce mi ne pada na pamet nikakva kupovina robe, ducane mrzin obilazit u RL tako da tu nema straha osim kad su snizenja u Laboutique, to sta kazes triba se bavit necin pametnin i zaboravis na sve gluposti odma, ja san nasa curu i poceo svirat opet, a pocinje i sezona ronjenja i bavljenja sportckin aktivnostima, ali opet problen, sada si pikiram si bas od xxxx€


ja sam od 12.-og mjeseca (zajedno sa ovim zadnjim koje čekam) kupila 7 pari cipela, 3 čizme, te dvoje cipele u nevirtualnom dućanu....(i te dvoje prošli tjedan)
ostalo neću niti nabrajati..
a nemam što obuti..
tambal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 15:02   #1082
Quote:
Peek-a-Boo! kaže: Pogledaj post
ja sam lijepo imala limit koji sam si odredila, i ta prislina disciplina je sasvim dobro funkcionirala dok se nije pojavila Girly

ah, imala i ja limit, kojeg sam si sama srezala, budući mi nije bio dostatan...
sad ga ponovno uvodim...
tambal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 15:09   #1083
Quote:
tambal kaže: Pogledaj post
ja sam od 12.-og mjeseca (zajedno sa ovim zadnjim koje čekam) kupila 7 pari cipela, 3 čizme, te dvoje cipele u nevirtualnom dućanu....(i te dvoje prošli tjedan)
ostalo neću niti nabrajati..
a nemam što obuti..
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 15:38   #1084
Ja neću više, ja sam u RL masovno šopingiralam, sad sam ovo on line otkrila...pa di je tu kraja?!

http://www2.victoriassecret.com/comm...ZZZ&rfnbr=4701
http://www2.victoriassecret.com/comm...ZZZ&rfnbr=4623
http://www2.victoriassecret.com/comm...STW&rfnbr=5132
Ovo čekam od VS
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 15:41   #1085
http://www.shoptommy.com/tommy/brows...oryId=cat50028

http://www.shoptommy.com/tommy/brows...ategoryId=SMW1

Ovo od Tommy-a i dosta mi je on line shoppinga!
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 16:11   #1086
To ti je druga narudžba sa Hilfigera? Javi kak je prošla.

Nego, vidim da nabrajate kaj ste kupili; ja niti ne znam što sam sve kupio. A već mi je stari počeo lagano piz... da kaj mi dolazi tolko stvari i nek prestanem više, a i poštar je nedavno kad mi je davao jedan paket komentirao: "Vi često dobivate stvari iz inozemstva."
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 16:42   #1087
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
To ti je druga narudžba sa Hilfigera? Javi kak je prošla.

Nego, vidim da nabrajate kaj ste kupili; ja niti ne znam što sam sve kupio. A već mi je stari počeo lagano piz... da kaj mi dolazi tolko stvari i nek prestanem više, a i poštar je nedavno kad mi je davao jedan paket komentirao: "Vi često dobivate stvari iz inozemstva."
moj poštar je komentirao nešto u stilu da kaj je to sve vani jeftinije i da dok je mene, pošta će imat posla...
tambal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 00:58   #1088
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
viruj ja san jos gori, samo ne zbrajan jer bi me slag otrefio, kupio san 9 pari cipela pove zime

meni uopce nije kriza i uopce mi ne pada na pamet nikakva kupovina robe, ducane mrzin obilazit u RL tako da tu nema straha osim kad su snizenja u Laboutique, to sta kazes triba se bavit necin pametnin i zaboravis na sve gluposti odma, ja san nasa curu i poceo svirat opet, a pocinje i sezona ronjenja i bavljenja sportckin aktivnostima, ali opet problen, sada si pikiram si bas od xxxx€
Siguran sam da si gori od mene jer si kupovao Cucinelli,Borelli i slične marke,Richmond kaput se sjećam,itd...
Meni su jedini fetish bile Gianni Versace couture košulje i od ljeta sam ih kupio 6. Jednu za 470E,jednu za 310E i 4 snižene sa 890$ na 360$. To je totalna bolest jer su košulje toliko fancy da se teško mogu obući i subotom van. Recimo samo to da 4 nisam nikad ni nosio. Malo blaža bolest je kupovina istog Prada pulovera u 4 različite boje. Mogla su se kupiti dva pulovera i dvije košulje i poprilično bi se novca uštediloNa tenisice ne pazim uopće,kupovao sam svakih par mjeseci druge,a cijelo vrijeme nosim iste ...imam ih 7-8 potpuno novih koje se nose maksimalno 5-6 puta godišnje
Traperice sam prvo kupio D&G,bile su super,pa još jedne za tjedan dana,pa jedne Just Cavalli,pa još jedne,pa jedne Versace jeans couture,idem kao još bolje pa jedne Versace,pa još jedne Versace,pa jedne Dolce&Gabbana...pa su te bile najbolje pa onda u zadnjoj krajnosti Gianni Versace couture i Dsquared...Bolesno!!!
Prvi pomak odvikavanju je što uopće više ne gledam modne revije jer ne želim pikirat nikakvu fancy košulju,tenisice i košulje ne želim uopće gledat nigdje.
I traperice više ne želim ni pomislit,još od prije par godina ima i Dieselica i Replay,a online shoppingom broj je porastao x5. Shopping će mi se svesti na neku jeftinu sniženu kratku majicu i hlače ili nešto skroz sportski,majica na patent ili sportska jakna,ali i to jednom u 3 mjeseca i dosta.
Cijeli dan sam samo u trenirci,idem van u trapericama i običnoj majici..i niti želim biti fancy,niti mi se ide na fancy mjesta i nose košulje i cipele...i muka mi je kad sve izgleda nekako kvalitetno i novo..haha..

Nije frka,neću kupovati,ali neću ni raditiiii. Imat ću manje para i manje robe,ali ću kvalitetnije provoditi slobodno vrijeme i više se posvetiti drugima i djevojci(tkogod ona bila,bio sam van u subotu i broj sam dobio pa ćemo malo poraditi na tome) Mislim da mi se lagano budi svijest,a bilo je i vrijeme

Zadnje uređivanje black_man : 17.03.2009. at 01:12.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 03:35   #1089
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
STVARNO SI BIO LUD S TIM ŠOPINGIRANJEM...si ti Todoric jr?
NEEE, ON JE VLATKA POKOS
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 11:34   #1090
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
To ti je druga narudžba sa Hilfigera? Javi kak je prošla.

Nego, vidim da nabrajate kaj ste kupili; ja niti ne znam što sam sve kupio. A već mi je stari počeo lagano piz... da kaj mi dolazi tolko stvari i nek prestanem više, a i poštar je nedavno kad mi je davao jedan paket komentirao: "Vi često dobivate stvari iz inozemstva."
Aha, druga, prva je sretno stigla pa sam sad podebljala narudjbu
Jos samo ovo i vise s TH ne narucujem jer su poskupili postarinu sa 25 na 35 USD
Iako sam ful zadovoljna kvalitetom robe
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 21:25   #1091
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
mene zanima jedna druga stvar:

našla sam na netu cipele koje bi kupila, ali dostavljaju samo u USA....imam frendicu u new yorku koja bi mi to onda kupila i poslala privatnim paketom avionom za zg....što moram platiti u tom slučaju, jel se uopće što plaća kad mi ona šalje paket (osim poštarine koju će ona u NY platiti)

nikada nisam ništa kupovala prek neta pa ne znam ni kak to funkcionira ni ovo što me sad zanima

tnx na odg...



još jedno pitanje: jel moguće da ono što tražim na netu uopće ne postoji
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 21:36   #1092
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Malo blaža bolest je kupovina istog Prada pulovera u 4 različite boje



a ja san opet osjetio slabost

i to na ovakvu glupariju

__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 23:05   #1093
Quote:
arenx kaže: Pogledaj post
NEEE, ON JE VLATKA POKOS
Vlatka i Todorić valjda ne kupuju po rasprodajama
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 23:08   #1094
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post



a ja san opet osjetio slabost

i to na ovakvu glupariju

'mani se corava posla' ..svaki put kad pomisliš na kupnju, 10% iznosa od onoga što si pomislio potrošiti doniraj negdje..
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 23:43   #1095
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Ja neću više, ja sam u RL masovno šopingiralam, sad sam ovo on line otkrila...pa di je tu kraja?!

http://www2.victoriassecret.com/comm...ZZZ&rfnbr=4701
http://www2.victoriassecret.com/comm...ZZZ&rfnbr=4623
http://www2.victoriassecret.com/comm...STW&rfnbr=5132
Ovo čekam od VS
To ti sve treba stići? Sve je super, sam koliko će te to na kraju ispasti i kolika će biti carina?
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 00:20   #1096
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Vlatka i Todorić valjda ne kupuju po rasprodajama
Moš misliti, svi vole rasprodaje
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 08:47   #1097
Quote:
eMeM kaže: Pogledaj post
To ti sve treba stići? Sve je super, sam koliko će te to na kraju ispasti i kolika će biti carina?
S VS cipele i kombinezon sam narucila prije tjedan dana (proslu srijedu) i vec je jucer stiglo u ZG
Iskopala znjoricu i prosla bez carine

Cipele su kozne COLIN STUART 59$ i kombinezoncic 29$, postarinu sam podijelila s frendicom koja si je isto nesto narucila a carine nije bilo.
Ugl. sad znam da mogu bez carine i opet se "lakomim" naruciti

Jos cekam ovo s Tommy-a

Zadnje uređivanje mrsavicaaa : 19.03.2009. at 08:58.
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 08:51   #1098
A dosla mi je haljinica i trenirka s VS isto jucer (a naruceno 25.02.), placeno 100$ plus shipping 33$, a carina 326 kn
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 10:33   #1099
Nisam još ništa naručila ovo proljeće-čekam da se iskristalizira ljetni look-ali me žestoko svrbe prsti.Srića moja da nisam imala puno vrimena surfat i gledat jer bi sigurno štogod naručila-u zadnje vrime sam sa sinom gledala šta bi njemu naručila(i dite već voli online shopping),a ovih dana ću gledat za sebe.Problem je šta od muža ne mogu doć na red za internet(srićom),a o njemu neću govorit-on u ormaru još ima lanjske robe s etiketama,a kad kažem šta više kupuje kad nije to nosio,odgovor je da će on to nosit samo nema kad jer ima puno toga za pronosat-sve u svemu,ima više robe od mene!
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 13:57   #1100
Jel je netko naručivao sa DHGATE.COM išta, ako da kako to funkcionira kao ebay ili ima nešto što bi trebali paziti pri naručivanju?
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.