Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2015., 12:00   #1001
Ponovo je instalirati?

Kako si je izbrisao?
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 14:30   #1002
ma pisalo je nešto shortcuts yes or no,kad sam kliknuo no nisam mogao ući u mozillu,a kad sam klinkunuo yes onda se izbrisala,da opet sam je instalirao uff mislio sam daneću moći više ući u email ali ok,sad je sve dobro.ali kompjutor mi sporo radi danima
johnny x is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 19:15   #1003
Pozdrav! Zna li netko kako ukolini xclaim iz preglednika? Imam instaliran Adblock plus ali ne pomaze.
illyrians is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 19:57   #1004
Quote:
illyrians kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Zna li netko kako ukolini xclaim iz preglednika? Imam instaliran Adblock plus ali ne pomaze.
U Adblock plus dodaš novi filter: "*.xclaimwords.*" (bez navodnika).
Pokušaj, ako i dalje ne blokira reci o kojoj se stranici radi.
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 23:31   #1005
Quote:
Davero kaže: Pogledaj post
U Adblock plus dodaš novi filter: "*.xclaimwords.*" (bez navodnika).
Pokušaj, ako i dalje ne blokira reci o kojoj se stranici radi.
Hvala, ali gdje to dodajem? Odem na Filter preferences i sto onda?
illyrians is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 08:22   #1006
Quote:
illyrians kaže: Pogledaj post
Hvala, ali gdje to dodajem? Odem na Filter preferences i sto onda?
http://i.imgur.com/6gsfE0K.jpg
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 14:47   #1007
Quote:
Davero kaže: Pogledaj post
Izgleda da je uspjelo. Hvala
illyrians is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 22:23   #1008
pozzz ljudi trebam pomoć.

znači surfao sam firefoxom, izgasio ga i opet upalio nakon cca minutu(u međuvremenu nisam upalio ni izgasio niti jedan program) i od tada mi se kad ga pokušam pokrenit dogodi ovo:



probao sam prvo restartat komp, nije pomoglo. pa sam izbrisao firefox i sve vezano za njega i instalirao ga ponovo i opet isto.
__________________
Najbrži put do ludnice-SKRENEŠ!!!
casillas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 21:38   #1009
Quote:
casillas kaže: Pogledaj post
pozzz ljudi trebam pomoć.
...
probao sam prvo restartat komp, nije pomoglo. pa sam izbrisao firefox i sve vezano za njega i instalirao ga ponovo i opet isto.
Probaj pronaći profil i izbrisati ga, pročitaj ovo (...Start, %APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles\ ...). Izbriši sve u mapi Profiles.
-Y- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 12:25   #1010
jel se moze ikako maknut ova glupa trazilica sa firefoxovog home pagea? znaci, ne ova gore u desnom kutu, nego ova na sredini stranice?
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 15:06   #1011
@ -Y- hvala puno, problem rješen
__________________
Najbrži put do ludnice-SKRENEŠ!!!
casillas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 09:09   #1012
napravila sam neki refresh mozzile, ne znam ni sto je to i zasto sam pristala kliknut na to

i nakon toga mi je nestao ad block, i ne da se instalirati.

upišem u google ad block mozzila i odem na tu stranicu, kliknem download, i piše mi: "neuspjeh otvaranja sigurne veze, došlo je do greške, bla, bla..."

deinstalirala sam je, pa opet instalirala 3 puta, no očito to ne pomaže, jer sve "pamti".
heeeelp
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 13:56   #1013
neznam refresh mozille...hmm mozda update?
ake je update ,onda nece vecinom addons raditi..treba pricekati dok naprave novu verziju addon-a...
ide mi to na zivce, nemzoete vjerovati koliko mi ide na zivce te nonstop nove verzihe..sve to sranje radi reklame, kako bi bolje prilagodili reklamu za svakok...
onda kad jos traze da da dajem neki nova za mozillu ...uskoro da povracam...
nucam mozillu od prvog dana...ali zadnje negde 5 godina mi stavrno idu na zivce..
neka krepaju, bas me briga....
s tim update i update tih addons se potrosi previse vrmena u zivotu...ma cijeli svijet ide k vragu...
u praksi ostanem hcim duze na jednoj verziji..tako da rade bez problema..
i dok vecinom stranica mogu otvoriti/gledat je sve u redu...ako neka blesava stranica na najnovesom sranjom programirana..boli me kurac...zatvaram opet..
da svi tako rade, nebi oni jebali nase zivceke i racunala i nasa vremena svak cas za novim sranjem...
Svaka cast onima koji ostane an starijem standardima ..tako da se daju i starim browserom otvarati. Neka imaju srece i dugi zivot.
Vec mnogo godina su browseri u redu i mogu sve i svasta pokazati i obraditi...
pa bi bilo ok da svake 10 godina se nesto mjenja a ne svaki mjesec.
Evo ..ovo sada nucam verziju 4.0.1
a za total blesave slucaje novesih stranica nucam Mozillu portable v38
i stvarno me boli kurac za novese verzije...
Cak se daju addons i na portable verziju instalirati...
a stim novesom sve sranjem sto izmisljaju i otvaruju i nonstop vrata za viruse i drugo slicno sranja...sta se tice sigurnosti ..nista njim ne vjerujte...bas nista !
Nucam radi sigurnosti u internetu jednu dobru stavr , kao Sandboxi, a jebe me kad naprave novi browser i verzije ima problema stim, kosta vremena ko ludo to podesiti, i svaka novesa verzije Sandboxi ide vis ekomplicirana i neda se najbolja sigurnost i vladanje podesiti...
ma jebes polahku inetrnet, jos ce opet doci do goluba.

kako je zajeban danasnja dana taj mozilla...evo sada kad ovo pisem trosi mi 35% od CPUa...a kad idem gledat zasto onda odma prestane optereciti CPU...
nije to sve cudno?
jebem mu mater i oca ko to zadnjih godina izmislja, u mozak mu jebu....
__________________
is or be in future blacklistet: taipan, enedielle, Osmi, 7nationarmy, peronja, mekerica, bat kol, mukotrpak, Biljka112, Beljki, judolino, Adyson, illemental, nezgodan2, Soul Hunter,NESHO95,električni_zec,Fl@Tron, edi_bosanceros, Ego, Corduroy, monty-zg, manchild, Pravi Život, bonecrusher, jednoumlje, leMONZoo, piskavac, Al dente,
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 14:12   #1014
da, update je očito. ali pisalo je REFRESH.
što da sad radim, kako da se vratim na staru verziju, kako da ju deinstaliram tako da me ne "pamti" i sasvim na novo instaliram stariju verziju? je to moguće? mrzim chrome, a opera je chrome koji se drukčije zove. šta još postoji uopće
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 14:17   #1015
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
napravila sam neki refresh mozzile, ne znam ni sto je to i zasto sam pristala kliknut na to

i nakon toga mi je nestao ad block, i ne da se instalirati.

upišem u google ad block mozzila i odem na tu stranicu, kliknem download, i piše mi: "neuspjeh otvaranja sigurne veze, došlo je do greške, bla, bla..."

deinstalirala sam je, pa opet instalirala 3 puta, no očito to ne pomaže, jer sve "pamti".
heeeelp
Treba na onom kvadratu s postavkama u gornjem desnom uglu kliknuti na ono povećalo "Traži" i upisati ABPlus ili koji već, i kad pokaže dodatke /Addons, kliknuti da se instalira ili pokrene. Meni je tako uspjelo.
dimlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 16:52   #1016
ovdje mozes naci starije verzije..mozda ima i negde drugde...
http://www.oldapps.com/firefox.php?old_firefox=16158
__________________
is or be in future blacklistet: taipan, enedielle, Osmi, 7nationarmy, peronja, mekerica, bat kol, mukotrpak, Biljka112, Beljki, judolino, Adyson, illemental, nezgodan2, Soul Hunter,NESHO95,električni_zec,Fl@Tron, edi_bosanceros, Ego, Corduroy, monty-zg, manchild, Pravi Život, bonecrusher, jednoumlje, leMONZoo, piskavac, Al dente,
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 01:09   #1017
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
da, update je očito. ali pisalo je REFRESH.
što da sad radim, kako da se vratim na staru verziju, kako da ju deinstaliram tako da me ne "pamti" i sasvim na novo instaliram stariju verziju? je to moguće? mrzim chrome, a opera je chrome koji se drukčije zove. šta još postoji uopće

Refresh mozille je u biti vraćanje browsera na tvorničke postavke,i nakon toga trebaš ponovo instalirat dodatke(add ons) i to na naćin da odeš u alate(tools) i tamo u polju dodaci(add ons) imaš tražilicu u koju upišeš adblock plus
Inače prije refresha je obično poželjno sačuvati bookmarke ako ih imaš i nakon toga ih ponovno uvesti kad budeš gotova
Tomislav1201 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 09:04   #1018
ma znam ja instalirat add on poput adblocka, nego ne dozvoljava! vidite da blues willis kaže da na updejtu neće da rade add onsi.
pretražim, izbaci adblock, kliknem instalirati i piše: došlo je do greške prilikom preuzimanja dodatka ad block plus.
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 09:42   #1019
Quote:
Blues Willis kaže: Pogledaj post
ovdje mozes naci starije verzije..mozda ima i negde drugde...
http://www.oldapps.com/firefox.php?old_firefox=16158


Opet sam ju deinstalirala, i instalirala sa ovog linka stariju verziju (37.0.2) i opet neće instalirati AD BLOCK. Koju verziju da instaliram?
IZLUDIT ĆE ME!
Ne želim reklame!!!!!!
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 10:37   #1020
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
Opet sam ju deinstalirala, i instalirala sa ovog linka stariju verziju (37.0.2) i opet neće instalirati AD BLOCK. Koju verziju da instaliram?
IZLUDIT ĆE ME!
Ne želim reklame!!!!!!
Jutar dobar!
1. Zaboravi reptila imena AdBlock
2. Instaliraj:
a) ovo "čudo prirode"
b) i ovo "čudo prirode", i u čudu ćeš se pitati gdje su nestale reklame.
p.s.
Ako sve to "podebljaš" i sa ovim postaješ kraljica anti-reklama!
__________________
Take five
leonas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.