Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 22:20   #4741
da, vidim da je nemaju ali imaju njezinu cijenu.
btw vrećica od 0,8 kg koju sam naručila u pet centru je 54,50 kn, kod ovih 92,77
ne znam, ja sam još malkice šokirana
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:45   #4742
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
ne znam, ja sam još malkice šokirana
Vjerujem da jesi, ali to se na neki način moglo i očekivati. Zato sam i pokušala ukratko opisati historijat Zoofasta. Otprilike kao i nekadašnje piramide zarade: tko prvi uleti, pa i drugi i treći, pobere lovu, a ostali samo gube. Tako je bilo i ovdje: prvi su kupci profitirali i bili oduševljeni. Poslije je oduševljenje počelo splašnjavati, a sada se pretvorilo u vlastitu suprotnost.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 10:12   #4743
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Vjerujem da jesi, ali to se na neki način moglo i očekivati. Zato sam i pokušala ukratko opisati historijat Zoofasta. Otprilike kao i nekadašnje piramide zarade: tko prvi uleti, pa i drugi i treći, pobere lovu, a ostali samo gube. Tako je bilo i ovdje: prvi su kupci profitirali i bili oduševljeni. Poslije je oduševljenje počelo splašnjavati, a sada se pretvorilo u vlastitu suprotnost.
Osim sto zoofast ima malkice problema sa europskim zemljama, točnije njihovim poreznim propisima.

Pisala sam o tome kada su se pojavili.

Rasplet događaja očekivan.
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 13:48   #4744
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Vjerujem da jesi, ali to se na neki način moglo i očekivati. Zato sam i pokušala ukratko opisati historijat Zoofasta. Otprilike kao i nekadašnje piramide zarade: tko prvi uleti, pa i drugi i treći, pobere lovu, a ostali samo gube. Tako je bilo i ovdje: prvi su kupci profitirali i bili oduševljeni. Poslije je oduševljenje počelo splašnjavati, a sada se pretvorilo u vlastitu suprotnost.


Da li su to oni vec na samom pocetku radili budale od forumasa ( retroaktivno mijenjali sadrzaj weba) pa naletili na par lokalnih zajedljivaca ? . Tipa zajebnu narudzbu s akcijom, pa preprave web kao da te akcije nikad nije bilo i da se krivo vidjelo.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 13:55   #4745
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Da li su to oni vec na samom pocetku radili budale od forumasa ( retroaktivno mijenjali sadrzaj weba) pa naletili na par lokalnih zajedljivaca ? . Tipa zajebnu narudzbu s akcijom, pa preprave web kao da te akcije nikad nije bilo i da se krivo vidjelo.
Sumnjam da su se urotili baš protiv ovih forumaša, previše vremena i posla i truda bi to znaćilo da netko u zoofastu ima a to mi se čini malo vjerojatno pošto im ni stranica nije napravljena kako spada.

Ja sam jedna od onih koji su od početka bili na zoofastu i cijene su bile atraktivne, naručivala sam sve od njih. To je standarda praksa kod otvaranja dućana kako bi se privukli kupci, nije to ništa čudno.

Ja više ne kupujem hranu kod njih jer mi se ne isplati, ali uzimam grickalice, nekad igračke i sušeno meso jer su u tome i dalje ok po cijenama a neke stvari nema u drugim shopovima, nikad me nisu zeznuli oko dostave ni cijena.
Platim odmah sve karticom onaj iznos koji mi je bio u košarici.
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 14:12   #4746
Quote:
koraVoda kaže: Pogledaj post
Sumnjam da su se urotili baš protiv ovih forumaša, previše vremena i posla i truda bi to znaćilo da netko u zoofastu ima a to mi se čini malo vjerojatno pošto im ni stranica nije napravljena kako spada.

Krivo sumnjas Ova tema, ovo doba prije dvije godine kad su taman krenuli. Sjatilo se nesto prikrivenih spamera pa kad su poceli problemi poricali pogresku pa krivili klijente da su tupavi i krivo vidjeli ponudu - isli su tako daleko da su mijenjali HTML kod na webu pojedine stranice. Nakon par zabavnih dana ekipa nestala, netko se bio ispricao i na tome je zavrsilo.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 20:18   #4747
misliš na ovo?
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=3363 i ovo https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=3330
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:09   #4748


Jes, nakon razguza svi nestali i moderatura obrisala sve njihove postove tako da fali dosta gluparanja

Uglavnom - stigla hrana pred istekom roka, javili se slucajni prolaznici da je to bilo uredno navedeno na webu dok je ostatak tvrdio da nije i tako se natezali sve dok netko ja nije izvadio ponudu iz webcachea gdje je bilo vidljivo da su taj dan rucno editirali ponudu. Pa nestali u zalasku sunca...
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:26   #4749
Čak i da nije bilo toga, Zoohit je u početku, kad se tek pojavio, imao bitno niže cijene od ostalih. Ne baš dampinške, ali bitno niže. Tko je onda naručio, stizalo je u koliko-toliko pristojnom roku, dobro je prošao, a i oni su imali velik promet. Poslije su počeli malo-pomalo povećavati cijene i brljati s dostavom. Plus ovo što je Andrej naveo. Danas su došli ovamo gdje jesu, to jest malo tko im vjeruje. Priznajem da su meni od početka bili čudni i samo sam čekala kad će se dogoditi ovo što se dogodilo. Doduše, da su u prodaji imali ono što meni treba, sigurno bih u onom prvom valu i ja bila iskoristila priliku.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 13:27   #4750
Ima li netko kod za Pet Centar,prošli je jučer istekao
Hvala
robimarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 13:36   #4751
Ima li neka alternativa zooplus u zoofastu? Jedan i drugi postaju sve gori sto se tice vremena dostave, asortimana i cijena.

Zadnju narudzbu smo napravili preko pet centra, razlika u cijeni je bila zanemariva. Dostavu smo cekali 5 punih radnih dana.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 16:43   #4752
Quote:
robimarko kaže: Pogledaj post
Ima li netko kod za Pet Centar,prošli je jučer istekao
Hvala


Imam ja ali mislim da je za rujan. Zato ga još i nisam postavila. Pogledam kad dođem doma pa objavim ako vrijedi.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 10:43   #4753
Evo promo kod, važi od 1.9. do 30.9.
AP9TL87F2
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 12:49   #4754
AP8LT47F1

Ovaj bi trebao raditi do kraja kolovoza. Ajd neka netko javi jel valja ili ne.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 16:41   #4755
Radi, hvala
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 16:07   #4756
Je li itko ima saznanje ima li otkud se jeftinije naruciti Everclean pjesak za macke ili nesto bas njegovog ranga? Svi ostali koje smo probali manje ubiju mirise i brze se trose, ali ovaj imamo samo u PC i to uzimamo samo kad je na akciji.. ako je netko negdje vidio jeftinije od 100ak kn/10 L molim da javi
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 19:57   #4757
U PC ciljas kad je akcija i onda narucis preko weba s popustom od 10% (kodovi su svaki mj na ovoj temi) i dobijes ga za 90ak kn/10L. Povoljnije od toga nisam nasla...
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 13:04   #4758
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
AP8LT47F1

Ovaj bi trebao raditi do kraja kolovoza. Ajd neka netko javi jel valja ili ne.
Ne prolazi na danasnji datum,jel znate kod koji prolazi za kraj 8mj? Zurno mi je..za 9mj imam al on jos ne vrijedi. Hvala
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 01:19   #4759
Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
Ne prolazi na danasnji datum,jel znate kod koji prolazi za kraj 8mj? Zurno mi je..za 9mj imam al on jos ne vrijedi. Hvala
Sad sam naručila s kodom M7AP4GDT8 - piše da je besplatna dostava iznad 50 kn.
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 08:50   #4760
Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
Ne prolazi na danasnji datum,jel znate kod koji prolazi za kraj 8mj? Zurno mi je..za 9mj imam al on jos ne vrijedi. Hvala
Ja naručila prije 2 dana i normalno mi prošao kod.

Jel to pet centar po novome dostavlja overseasom? Dobila sam od njih mail i broj za tracking, znam da je to prije bilo preko intereurope.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.