Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 22:34   #7921
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Par puta sam koristila tampon al samo pri kraju, kad se pojavi završna smeđa krv.... I to je bilo samo kupanje pa u kuću na presvlačenje i utopljavanje.

Ne igram se s tim...kad operem kosu u prva tri dana ciklusa zna mi se dogodit da mi menga stane ili se krvarenje produži, a vrućina i sunce kod mene znače potop.

Jednostavno ne mogu zamislit kupanje i sunčanje dok imam i godinama narihtavam GO po menstrualnom ciklusu.
potpisujem.
tampone ne koristim stoga uopće više.
a na kupanje s mengom sačuvaj bože, nema šanse. od bolova, stezanja, grčeva.
tuširanje može, kosa ne može, more ne može, tamponi ne može.
ok, i čokolada može.

BBC drama, long time no see, fale mi tvoji upisi doručka kava, mliko, savijača od sira
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 19.08.2017., 11:38   #7922
kad sam kupovala okoloočnu kremu u Khielsu, ženska mi "uvalila" veću teglicu kao brzo se krema troši... rok valjanosti joj je tri mjeseca, i uskoro se bliži taj dan - a meni teglica više od pola puna jer se nenormalno sporo troši...
jel ja to smijem nastaviti koristiti unatoč roku ili
nateee is offline  
Old 19.08.2017., 11:46   #7923
Ako ne promijeni teksturu i miris mozes jos neko vrijeme. Drzi je na nekom hladnijem mjestu u kuci

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 24.08.2017., 15:01   #7924
Bok cure!
Trebam savjet educiranijih i iskusnijih.
Kupila sam anti age serum od Le Petit Oliviera s arganovim uljem i glicerinom. Bio je na akciji i dmu, pikiram vec neko vrijeme tu kozmetiku, vidjela serum i arganovo ulje i kupila bez puno razmisljanja.
Koza mi je suha, osjetljiva i dehidrirana. Inace kupujem prirodne kreme, micelarne i serume na bazi smilja (u zadnje vrijeme ulola i olival). I povremeno neke Mixa kreme.
Tek nakon kupovine sam se isla malo informirati o tom glicerinu i vele da zadrzava vlagu u kozi, ali treba izbjegavati pri suhom vremenu jer ce dehidrirati kozu.
Jedva sam postigla koliko toliko hidrataciju lica i ne zelim sad zeznuti. Vani je 200 stupnjeva, vlaga minimalna....
Zanima me, savjetujete li da vratim ovaj serum i upce ga ne koristim ili da ga sacuvam za zimu?

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Old 24.08.2017., 18:21   #7925
Pitanje:
Ako idete u teretanu usred dana ili neposredno prije ili poslije posla, gdje skidate šminku i kako? Stavljate li kremu nakon skidanja šminke? Kako se izvodi cijeli taj proces
Erato321 is offline  
Old 24.08.2017., 18:28   #7926
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Pitanje:
Ako idete u teretanu usred dana ili neposredno prije ili poslije posla, gdje skidate šminku i kako? Stavljate li kremu nakon skidanja šminke? Kako se izvodi cijeli taj proces
Ja ne skidam, skinem kad dodjem doma. Ne smeta mi.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 24.08.2017., 19:02   #7927
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Pitanje:
Ako idete u teretanu usred dana ili neposredno prije ili poslije posla, gdje skidate šminku i kako? Stavljate li kremu nakon skidanja šminke? Kako se izvodi cijeli taj proces
Skinem i stavim kremu. Jako se znojim i ne volim da mi se sminka topi po licu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Old 24.08.2017., 20:32   #7928
Mene uvijek zanimaju ovi gelovi za intimnu njegu. Zar je to stvarno potrebno? Nikad nisam koristila. Da li se koriste samo ako se ima nekih problema ili kao njega ili?
molanie is offline  
Old 24.08.2017., 21:02   #7929
Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
Mene uvijek zanimaju ovi gelovi za intimnu njegu. Zar je to stvarno potrebno? Nikad nisam koristila. Da li se koriste samo ako se ima nekih problema ili kao njega ili?
mislim da je to jako individualno s obzirom na haha "floru i faunu šumice" žao mi je nisam si mogla pomoći, enivej, osobno mi je nekako draže imati poseban gel za intimnu njegu, čitala sam puno za i protiv toga no nekak ne znam, uvijek uzmem specijalizirani
maslelu is offline  
Old 24.08.2017., 21:22   #7930
I ja, koristim ih od puberteta valjda.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 24.08.2017., 21:25   #7931
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Bok cure!
Trebam savjet educiranijih i iskusnijih.
Kupila sam anti age serum od Le Petit Oliviera s arganovim uljem i glicerinom. Bio je na akciji i dmu, pikiram vec neko vrijeme tu kozmetiku, vidjela serum i arganovo ulje i kupila bez puno razmisljanja.
Koza mi je suha, osjetljiva i dehidrirana. Inace kupujem prirodne kreme, micelarne i serume na bazi smilja (u zadnje vrijeme ulola i olival). I povremeno neke Mixa kreme.
Tek nakon kupovine sam se isla malo informirati o tom glicerinu i vele da zadrzava vlagu u kozi, ali treba izbjegavati pri suhom vremenu jer ce dehidrirati kozu.
Jedva sam postigla koliko toliko hidrataciju lica i ne zelim sad zeznuti. Vani je 200 stupnjeva, vlaga minimalna....
Zanima me, savjetujete li da vratim ovaj serum i upce ga ne koristim ili da ga sacuvam za zimu?

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
a koji su ostali sastojci?
ako si dehidrirana i suha, treba ti nesto s puno vlage u sastavu, sama masnoca ti nece puno pomoci.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 24.08.2017., 22:04   #7932
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja ne skidam, skinem kad dodjem doma. Ne smeta mi.
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Skinem i stavim kremu. Jako se znojim i ne volim da mi se sminka topi po licu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
ne znojite se više od šminke / kreme?
Bjesomarica, onda nakon vježbanja nakon tuširanja opet staviš kremu ili?

Mene zateže lice ako ne stavim kremu, ako stavim više se znojim, a mislim da bi bilo najbolje da niš ne diram i idem sa šminkom, a opet, nisam baš sigurna koliko bi to bilo prihvatljivo.
Erato321 is offline  
Old 24.08.2017., 22:09   #7933
A ja sam suhokozac pa nisam primjetila neko turbo vece znojenje. Rijetko bas idem direkt s posla, ali ako bas moram idem s make up-om.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 24.08.2017., 22:15   #7934
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
a koji su ostali sastojci?
ako si dehidrirana i suha, treba ti nesto s puno vlage u sastavu, sama masnoca ti nece puno pomoci.
Išla sam gledati ostale sastojke - ima ih hrpa i ne prepisuje mi se, a ne znam kako staviti fotku. Htjela sam staviti link tog seruma sa jihove službene stranice, ali tamo ga nema Uglavnom, odlučila sam vratiti ga sutra i uzeti nešto drugo. Imaš možda neku preporuku za serum iz dm-a? Osjetljiva i dehidrirana koža.

Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Pitanje:
Ako idete u teretanu usred dana ili neposredno prije ili poslije posla, gdje skidate šminku i kako? Stavljate li kremu nakon skidanja šminke? Kako se izvodi cijeli taj proces
Obavezno skidam šminku prije treninga. Da idem direkt s posla, uzela bi micelarnu koju inače koristim, blazinice za skidanje šminke i kod mene je krema nakon skidanja šminke pod obavezno.
Ja se znojim ko prase i sva šminka bi mi se cijedila po licu.
Nykas is offline  
Old 24.08.2017., 22:20   #7935
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Išla sam gledati ostale sastojke - ima ih hrpa i ne prepisuje mi se, a ne znam kako staviti fotku. Htjela sam staviti link tog seruma sa jihove službene stranice, ali tamo ga nema Uglavnom, odlučila sam vratiti ga sutra i uzeti nešto drugo. Imaš možda neku preporuku za serum iz dm-a? Osjetljiva i dehidrirana koža.
stvarno ne bi znala, pogotovo ne anti age.
mnoge jako vole balein aqua serum, ali on je cista hidratacija, nije anti age.
meni je bio srednja zalost.
pogotovo otkad koristim azijske serume, sve ovo na nasem trzistu mi je zali boze novaca.

iz apoteke su dosta hvaljeni caudalie serumi, ali njih nisam probala.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 24.08.2017., 22:37   #7936
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Bok cure!
Trebam savjet educiranijih i iskusnijih.
Kupila sam anti age serum od Le Petit Oliviera s arganovim uljem i glicerinom. Bio je na akciji i dmu, pikiram vec neko vrijeme tu kozmetiku, vidjela serum i arganovo ulje i kupila bez puno razmisljanja.
Koza mi je suha, osjetljiva i dehidrirana. Inace kupujem prirodne kreme, micelarne i serume na bazi smilja (u zadnje vrijeme ulola i olival). I povremeno neke Mixa kreme.
Tek nakon kupovine sam se isla malo informirati o tom glicerinu i vele da zadrzava vlagu u kozi, ali treba izbjegavati pri suhom vremenu jer ce dehidrirati kozu.
Jedva sam postigla koliko toliko hidrataciju lica i ne zelim sad zeznuti. Vani je 200 stupnjeva, vlaga minimalna....
Zanima me, savjetujete li da vratim ovaj serum i upce ga ne koristim ili da ga sacuvam za zimu?
gledala sam ovaj serum nedavno i u zadnji tren odustala jer eto ne treba mi. malo me odbila i lavandina vodica koja je glavni sastojak jer ne znam koliki je intenzitet mirisa. ne volim proizvode koji satima mirišu na licu jer se osjećam ko da hodam s buketom cvijeća na glavi.

super je ovo pitanje vezano za glicerin i moram priznati da nikad o tome nisam razmišljala u kontekstu nedostatka vlage i ljetnih vrućina. obično se hijalurnoska kiselina spominje u tom kontekstu, no u pravu si - nije ovaj serum najbolji odabir za vrućine. glicerin je skroz na vrhu, a tekstura je rijetka, lagana i brzoupijajuća čim je lavandina vodica baza, arganovo ulje je negdje na sredini, a ostalo ekstrakti i sintetički sastojci za stabilizaciju i sl. teško je prema sastavu odrediti kakav će biti na koži jer je i svaka koža različita, no moj neki subjektivni dojam je da je ovo prvenstveno vodica koja sigurno traži dodatnu vlažnost i dodatni proizvod preko. mislim da je serum prosječan po sastavu, jedino je sigurno dosta mirišljav. ne znam što bih rekla vezano za ovo da ga vratiš ili sačuvaš za jesen, eto kod mene bi miris presudio
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 24.08.2017., 23:31   #7937
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
ne znojite se više od šminke / kreme?
Bjesomarica, onda nakon vježbanja nakon tuširanja opet staviš kremu ili?

Mene zateže lice ako ne stavim kremu, ako stavim više se znojim, a mislim da bi bilo najbolje da niš ne diram i idem sa šminkom, a opet, nisam baš sigurna koliko bi to bilo prihvatljivo.
Da, nakon vjezbanja se opet umijem i stavim kremu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Old 25.08.2017., 05:59   #7938
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Pitanje:
Ako idete u teretanu usred dana ili neposredno prije ili poslije posla, gdje skidate šminku i kako? Stavljate li kremu nakon skidanja šminke? Kako se izvodi cijeli taj proces
ja idem i prije i poslije
neke dane 2x

ujutro dođem čistog lica, a nakon vježbanja se tamo otuširam/umijem i našminkam
nakon posla, u teretani obavezno skinem šminku sa micelarnom prije vježbanja, no ne mažem se sa kremom već doma dodatno očistim lice i napravim svoju večernju njegu
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 25.08.2017., 06:43   #7939
Frupy i Miss burleska, hvala na odgovorima!

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Old 25.08.2017., 09:19   #7940
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Frupy i Miss burleska, hvala na odgovorima!
javi dojmove na temi o serumima ako ga počneš koristiti, baš me zanima
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.