Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2012., 12:07   #101
Odlična Ann Demeulemeester. Ova plava boja na crnu mi je predobra.

Givenchy-poprilično zbrčkana i nepovezana kolekcija sa svim i svačim,brdo materijala i po meni je sve pomalo malo pretjerano i bez neke niti vodilje.Ima tu svega,od gotičkog do millitary i nekog romantičarskog stila.Mene se nije dojmilo,osim pojedinih komada od kože i kaputa.


yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 12:10   #102

yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 13:09   #103
Mene se Givenchy itekako dojmio, samim prvim pogledom na slaganje boja kroz kolekciju, počev od crne, preko senf smeđe, crvene i maslinaste, pa do fantastičnog finala s kombine haljinama u žutoj i ljubičastoj .
Jedna od Tiscijevih ponajboljih kolekcija u zadnje vrijeme, po meni. Izuzetno snažna i uvjerljiva. Koža će definitivno biti vodeći trend za iduću zimu, a Tisci nam je ponudio možda i najbolje komade viđene na catwalku.

Ova haljina mi je jedan od najdražih komada koji su se prošetali do sad po fešnvikovima, bolje ne ide u smislu savršenog spoja dizajna, materijala i tailoringa. Bravo Tisci

__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 13:40   #104
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
dries van noten
Fino rečeno, Dries je uvijek na visini zadatka. Mene su inače njegove haljine uvijek most wanted item, pa iako ovaj put kolekcija ima naglasak na hlačama i sakoima, opet mi je jedna haljina "ukrala srce" .

__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 14:00   #105
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
Mene se Givenchy itekako dojmio,....

Bravo Tisci
Naravno da imaš pravo. Kod ove kolekcije se ne zna gdje bi se prije gledalo. Pariški chic u najboljem izdanju. Vogue je dao mali filmić s revije koji nudi nekadašnju zvjezdanu atmosferu 60-ih godina. Balenciaga i Givenchy uvijek ispred drugih. Tfs je sinoć dao fotografije s revije uz uobičajene ljubomorne i zavidne komentare težih bezveznjaka. Gubitak vremena je to čitati.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 14:44   #106
Baš sam htjela nastaviti s Balenciagom, mislim da je ovo jedna od Nicolasovih najdojmljivijih i najnosivijih kolekcija još od FW 2007, koja je onomad pokorila modni svijet.
Njegove kolekcije su uvijek avangardne, ništa drugačije nije ni s ovom, no ovaj put kolekcija ima dosta i basic komada, naravno s Nicolosavom prepoznatljivim potpisom.
Kolekciju je otvorio s fantastičnim haljinama, a nastavio s meni najdražim komadom kolekcije, si-tru suknjom od različitih vrsta materijala.Tu su i prepoznatljive oversized jakne, kao i hlače, ovaj put u modernim metalik bojama.
Među mlađim kupcima će majice sa starwarslike (tako je meni izdaleka izgledalo ) printom biti veliki hit.
Cipele će sasvim sigurno i ovaj put biti bestseller, ali isto čeka i torbe koje su jednostavne i nosive na sve.


__________________
Say something perfect, something I can steal.

Zadnje uređivanje me in honey : 05.03.2012. at 14:49.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 14:48   #107

__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 15:37   #108
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
Mene se Givenchy itekako dojmio, samim prvim pogledom na slaganje boja kroz kolekciju, počev od crne, preko senf smeđe, crvene i maslinaste, pa do fantastičnog finala s kombine haljinama u žutoj i ljubičastoj .
Jedna od Tiscijevih ponajboljih kolekcija u zadnje vrijeme, po meni. Izuzetno snažna i uvjerljiva. Koža će definitivno biti vodeći trend za iduću zimu, a Tisci nam je ponudio možda i najbolje komade viđene na catwalku.
Meni se koža jedino sviđa u kolekciji uz neke kapute.
Kombine haljine su mi se ne sviđaju,pogotovo boje.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 19:13   #109
meni se ovaj živanši čini kao logičan nastavak zadnje HC revije. možda je "problem" u tome što kolekcija nije toliko pitka i dopadljiva na prvu (kao par posljednjih) pa je zato pobrala negativne reakcije tfs usera. ali da će kolekcija imati veliki impact, sigurno da hoće. dopro su to rekli na stajl.komu "while he's been consolidating, others have been catching up"


balenciaga i nicolasova poslovna žena budućnosti



edit, zaboravila sam spomenuti i haidera ackermanna koji je isto prikazao fenomenalnu kolekciju. zakeljit ću neke sličke kasnije.
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 00:41   #110
Čini mi se izgledno da će nas iduću jesen i zimu highstreet brandovi poplaviti kobalt plavom i modrom bojom u kombinaciji sa crnom, smeđom i sivom.
Tu kombinaciju boja primjećujem na većini revija u manjim ili većim dozama.
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 14:42   #111
Sarah Burton za Alexander McQueen je očito bila inspirirana Big birdom iz Ulice Sezam pa je napravila pernatu kolekciju.
Malo previše perja za moj ukus, ali ima zanimljivih kreacija:



makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 14:43   #112


makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 17:08   #113
uh. nisam još pogledala sve, ali ovo što vidim McQueena mi se većinom ne sviđa :/
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 17:26   #114
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post

ajme ova žuta haljina :Padaunesvjest:
didi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:07   #115
Quote:
makyca kaže: Pogledaj post
Sarah Burton za Alexander McQueen je očito bila inspirirana Big birdom iz Ulice Sezam pa je napravila pernatu kolekciju.
Malo previše perja za moj ukus, ali ima zanimljivih kreacija:
Mene ne podsjeća na Big bird baš,više na neko propupalo cvijeće,pa čak i na podmorne biljke.
Malo su mi neobični ovi futuristički detalji,ali opet,s druge strane,možemo to promatrati kao Sarah-in pogled u optimističnu budućnost.
Meni kolekcija nije nešto wow,ali ja volim to igranje teksturama i neobičnost.
Tako nešto se kod nikog drugog ne može vidjeti,tako da ja njihove kolekcije gledam više kao neka umjetnička djela.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:41   #116
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
uh. nisam još pogledala sve, ali ovo što vidim McQueena mi se većinom ne sviđa :/
ko da je netko zrigo tonu perja po modelušama oukej, prestajem biti zlobna :tfs: meni se inače sviđa ono što radi burtonica al ne znam što da mislim o ovome. čak mi ove zadnje kreacije djeluju pomalo zastrašujuće, iako sam vidjela da ih baš suprotno karakteriziraju. ne sumnjam u majstorstvo izvedbe ali nekako ne kužim baš zašto se išlo u ove pernato/oblične ekstreme.
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 22:43   #117
zasto ne?

i mene, kao i zumu na podvodno bilje i propupalo cvice, al dok sam gledala video sve te asocijacije podsjecale su na pokret... struju u moru, vjetar u zraku... zapravo kolekcija mi je bila bolja dok nije rekla sta joj je inspiracija
lajkam kolekciju, nije mi to vise to, no Sarah se ipak nasla u nekoliko brojeva prevelikim cipelama, a uspijeva ok hodati u njima, figurativno receno, jel

sviđam pariz ove godine, još nisam sve proučila, pogledala sam 30ak kolekcija koje su me bas zanimale i uglavnom se nauzivala...
svi koje ste stavili, krasni... ima jos krasnih, nadam se da cu nac vremena postat koju sliku
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 22:46   #118
e da i zuti Lanvin me podsjetio na onu hm zutu sta repti ima, dobro je netko napisao, bas je sazeo svoj sveukupni rad zadnjih godina
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 16:21   #119
Nadasve neinformirani novinari portala Index.hr nas izvještavaju da je na upravo održanom pariškom tjednu mode Hedi Slimane predstavio svoju novu kolekciju za YSL, sezona jesen 2012.

Eh...Index, index, ignoranti. Šteta što niste i sliku objavili.


Stefano Pilati, zadnja kolekcija za YSL - ovacije kreatoru

Na stranu Index - u trenucima dok je Stefano Pilati primao zaslužene ovacije za svoju posljednju kolekciju z YSL, Hedi Slimane je vidjen na londonskoj flea market. Ne pretjerano čudno ako se zna da je Yves Saint Laurent 60-ih godina prošlog stoljeća radio istu stvar i upravo je s londonske tržnice starih i polovnih stvari donio komad odjeće kojeg je u ateljeu prevorio u ženski tuxedo - Le Smoking. Danas sasvim uobičajena stvar, ali modna revolucija onog vremena koja je prvo predstavljena kao haute couture.

Kasnije je Le Smoking, istoimena fotografija Helmuth Newtona postala jedna od najpoznatijih modnih i lifestyle fotografija snimljenih prošlog stoljeća.

Puno sreće za Slimanea u idućim kolekcijama, a Stefano Pilati bi baš mogao malo skoknuti na razgovor do Diora.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 16:39   #120
Quote:
:::lana::: kaže: Pogledaj post
zasto ne?
pa napisala sam da ne kužim zašto se išlo u ekstrem, pa sam se nadala da možda netko ima neku ideju. "zašto ne?" mi baš i nije neki valjan razlog.


a index ja mislim da će se slimane odlično snaći u ysl-u, u svakom slučaju želim mu svu sreću. obožavam tog lika
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.