Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2017., 18:41   #821
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
ja sam imala plavu lunu i nisam bila zadovoljna, masirala se bas i nisam redovno ali za ciscenje mi je nemjerljivo bolji clarisonic.
Hvala

Poslano sa mog X5max koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 19:41   #822
Quote:
Jassica kaže: Pogledaj post
Allexis puno hvala na preporuci akcije u medikoru ljetos - prvo sam kupila Rio ultrazvučnu špatulu i prezadovoljna sam naočigled nestaju miteseri i mrtvi sloj kože
zatim Rio lift plus 60 second face lift facial toner - ima efekta, cijelo lice je nakon mjesec dana skoro svakodnevnog korištenja bilo zategnutije.

Sada ih koristim cca 1-2x tjedno, ima efekta!

Planiram kupiti još nešto sa LED crvenim svjetlom, vjerovatno nešto sa ebaya jer bih i da ima funkciju ultrazvuka i iona i LED svjetlo, a to nemaju ni Rio ni Breurer...
Eto, samo toliko
Može malo više o špatuli? Koliko je teško to koristiti na vlastitom licu?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 22:24   #823
Aliexpress fake luna (hailicare) mi se jako svidja. Koristim svakodnevno i zadovoljna sam

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 12:12   #824
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Može malo više o špatuli? Koliko je teško to koristiti na vlastitom licu?
jako je lagano za korištenje, moraš samo održavati lice vlažnim da bi UZV djelovao. ja namočim blazinicu u vodu i istisnem da mi lice bude ne ful mokro da se cijedi, nego baš vlažno. prođem cijelo lice, malo više se zadržim na T zoni i to je to, u cca 5-10 min gotovo, a lice bude skroz čisto i mekano.
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 14:35   #825
Cure iz Splita, ima li u našim Mullerima zamjenskih četki za Clarisonic? Konkretno mi treba ona za osjetljivu kožu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 14:59   #826
wannaiphone4 - u medikoru imas sad snizenje na beurer cetkice fc 65 i fc 95, nekoliko frendica ima i zadovoljne su - http://shop-medikor.hr/ljepota/medikor-beauty/?cat=250


Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
ima li iko iskustvo sa visacare? vridi li te pare?
Imam ja i zadovoljna sam....isti ucinak je i s beurer mikrodermoabrazijom, frendica ga ima - http://shop-medikor.hr/beurer-fc-76-...dermoabraziju/
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 16:34   #827
upravo sam naletila na fejk clarisonic zamjenske četke
naručit ću ih s frendicom, ako ne do kraja mj, onda sigurno sljedeći mjesec. definitivno mi se ova cjenovna verzija više sviđa..
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 14:03   #828
Nadam se da se ovaj post ne kosi s pravilima topica, ali prodajem Rio deep pore cleaner, detalji na online prodaja/zamjena topicu. ]

link
Andra is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 08:01   #829
Cure pitanje... čitam i tražim al tesko je u ovoliko postova naci bas.. jeste zadovoljne na kraju il kakva su iskustva s Baurer fc 76... upalo mi je u oci i čitam i skoro sve sta pročitam po nekim blogovima je pozitivna reakcija... dali se isplati uzimati il ne po vašem mišljenju? Sad mu je cijena nekih 490 kn
MmikicaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 17:07   #830
Isplati se, frendica ga ima i prezadovoljna je...koristi ga jednom tjedno...dobijes 3 nastavka - blazi, grublji i za nos...blazi i za nos koristi redovno kod tjednog ciscenja, a grublji jednom mjesecno umjesto tog blazeg...

Imam i ja uredaj za mikrodermoabraziju, ali philpsov...isto odlican ucinak...

isplati se to raditi jednom tjedno, lice bude super ocisceno, mekano, svjeze...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 00:26   #831
A jel moguće da ipak s vremenom ožiljci od prištića nestanu?
MmikicaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 20:40   #832
To ne znam, nisam nikad imala problema s pristevima....ali za ciscenje i odrzavanje lijepog izgleda koze, preporuke i naravno, cetkica jednom dnevno
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 16:42   #833
wendy01, ja imam i ovaj golden t bar ne od ovog sellera (da se sad ne ulogiravam na ebay...) i moj je bio puno jeftiniji, znači nije prava pozlata, ali glavno da masira, 6.000 vibracija u minuti
imam ga preko godinu dana mislim, ali ga nisam koristila nego tek sad kad imam sve ove ostale masažere, pa kako sada imam naviku masiranja na večer, da ne nosim te veće gadgete - ovaj t bar nosim kad idem na put i sl.

imam i ovaj masažer sa negativnim ionima za oko očiju. njega najmanje koristim od svega što imam, ne znam zašto - ne dođe na red valjda, osim kad putujem.
to mi je bio prvi masažer za lice kojeg sam kupila.
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 08:22   #834
meni je došla fejk zamjenska četka za clarisonic i mogu primjetit da na prvu gotovo nema razlike. mogu kasnije staviti slike ako koga zanima. zapravo, možda jedino su dlačice tanje, finije, mekše i djeluje gušće. međutim, stara mi je je zbilja dotrajala (koristila sam ju duže od preporučenog) pa se ne mogu točno sjetiti kakva je ona bila. ali definitivno su dlačice deblje od fejkuše.

ugl. moram priznat da mi se čak ova fejk više sviđa. nije tako gruba. obje su deklarirane sensitive (na original kutiji mi piše "za osjetljivu kožu").
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:06   #835
Dižem temu da pohvalim Lunu Go za normalnu kožu Odradila sam prvi tjedan s njom. Zamjerka mi je da je mrvicu premala pa je teško za držati kad je mokra i zapjenjena, ali ništa strašno. Koristim ju sa CV pjenom za umivanje 25+, uglavnom jednom dnevno, najčešće navečer.
Nemam nikakve iritacije nakon korištenja, niti sam primjetila purging ili isušivanje. Čišćenje mi je skroz ugodno, toliko da mi se 1 minuta čini premalo ali bolje tak nego da pretjeram. Za anti age ne znam kaj da velim jer jedine borice koje imam su mimičke ispod oči. Al i to koristim jer paše. Pogotovo po čelu, ko da malo ublaži napetost x)
Najveći plus mi je da i kad imam nekakvi prištić ili flekicu, nije uopće strašno, jer je koža toliko plump i mekana da se sve ful lako prikrije.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 09:48   #836
Ja sam dugo pljuvala po foreu misleci da je shit i vjerovala da eventualno clarisonic nesto moze uraditi (nisam probala). No imam lunu mini i jebes mi sve ne mogu vise bez nje. Uz pravu preparativu napravi mi cudo na kozi, doslovno preporodi. Cim stanem s koristenjem, kaos
Tako da za mene veliki plus za nju!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 09:53   #837
Tak i ja. Kakve cetkice za lice, kaj ce mi to :P Pa sam kupila onu Mullerovu koja mi je bila gruba. Nakon toga onu silikonsku plocicu kaj neki koriste za lice, neki za kistove. Nakon toga duugo nist. Pa sam dobila Evelom krpicu koja mi je isto brzo dojadila radi stalnog pranja i cekanja da se osusi. I onda trenutak kopanja po internetima, malo pms inspiracije i eto ga sad...volim svoju Lunicu
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 08:11   #838
Kakav je onaj Braun aparatić što dodje sa epilatorom ? Mislila sam to uzeti jer mi treba oboje
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 14:06   #839
planirala sam uzeti Beurer fc 76 dok je na akciji u medikoru ali zbunilo me je to što dolazi sa 20 zamjenskih filtera (koji se valjda trebaju mjenjati nakon svake upotrebe?)

gdje kupiti filtere kad ove potrošim? nigdje nisam našla za kupit
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 10:02   #840
PRODAJEM BEURER FC 65

Prema vašim preporukama, kupila sam si i ja četku. Ali ju zbog manjka vremena ne stignem koristiti.

NOVA, s GARANCIJOM četka za lice Beurer FC 65. U originalnoj kutiji, neotvorena.
Četka je nekorištena, što se vidi na samoj četki.
Kupljena je ljetos, poklonila sam si ju za rođendan, ali do danas ju nisam uspjela koristiti jer imam bebu i jednostavno ne stignem.
Kupljena je u Medikoru, garancija je 5g, imam jamstveni list i račun.
Novo, nekorišteno, idealno za poklon nekome.

320 kn

Primopredaja u Zg, mogu i poslati.
doglover is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.