Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2017., 10:57   #1941
Pozdrav, imam jos par sati do isteka roka za slanje paketa a seller mi jos uvijek nije poslao pa me zanima sto nakon isteka....da li ce mi se novac automatski vratit na racun kroz 10do 15dana ili moram trazit povrat?hvala
lola86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 17:46   #1942
Quote:
lola86 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam jos par sati do isteka roka za slanje paketa a seller mi jos uvijek nije poslao pa me zanima sto nakon isteka....da li ce mi se novac automatski vratit na racun kroz 10do 15dana ili moram trazit povrat?hvala
I meni je ostalo nekih 12 sati i poslala sam mu poruku i odmah mi je shipano, ne znam jel to do poruke il se poklopilo. Ti si narucivala one bobby isto, jel?
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 14:15   #1943
da, u zadnjih 2h mi je ipak poslao ...pa sam sad u iscekivanju...bobbica da..nakon puno premišljanja sam se ipak odlucila uzet...jedino me muci carina i to, ne znam kako ide, hocu li jos morat nesto platit;P
lola86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 18:32   #1944
Lola86 i ja imamo problem

Potpuno ista situacija iako se ne znamo, narucile s istog linka koji je imao super feedback i stotine dobrih komentara. Na kraju, tensicie poslane u zadnji cas i nakon toga link izbrisan, odnosno ducan preimenovan i neka vise nista na popisu predmeta koji se prodaju. Tenisice pisu da su "in transit", ali nekako mi se sve cini sumnjivo uzasno. Sto poduzet? Hvala!
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 21:42   #1945
Pozdrav svima, danas sam se registrirao na aliexpress app, zanima me da li znate kakav je ovo kupon od $4.00?
Morate upisati email, skinuti aplikaciju te dobivate kupon od $4.00, pa eto tko hoće isprobati - http://s.aliexpress.com/vMFzaEna
Ponuda je ograničena, zanima me kakav je to kupon i koliko se minimalno mora potrošiti?

Zadnje uređivanje oitnb : 19.02.2017. at 21:46. Reason: broj
oitnb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 14:08   #1946
Quote:
oitnb kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, danas sam se registrirao na aliexpress app, zanima me da li znate kakav je ovo kupon od $4.00?
Morate upisati email, skinuti aplikaciju te dobivate kupon od $4.00, pa eto tko hoće isprobati - http://s.aliexpress.com/vMFzaEna
Ponuda je ograničena, zanima me kakav je to kupon i koliko se minimalno mora potrošiti?
To ti je ja mislim kupon za novoregistrirane clanove. E sad, ne znam koliko moras potrositi ali 20-ak dolara sigurno. Nista te ne kosta uzeti ga a taj iznos se moze nabiti i tako sto od razlicitih prodavaca kupis stvari pa se sve zbroji i dobijes popust. Sve u svemu negdje ce ti pisati koliko minimalno moras potrositi...
__________________
If you want to win, you mustn't lose!
Primus123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 10:54   #1947
narode, trebala bih pomoć!

nisam dugo naručivala s Aliexpresa i sad kad pokušavam uplatiti ne prolazi. piše da je alipay od 1.1.2017. ukinuo balance service i spominju neke kupone, pa mi nije jasno o čemu se radi. ako netko zna, nek mi pojasni, stvarno mi nije jasno
dana85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 11:11   #1948
Nista se nije promijenilo za nas koliko znam. Sinoc obavio kupovinu normalno. Mozda ti je do kartice/iznosa a ne samoga Alija...

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 12:34   #1949
"Dear Customer, we regret to inform you that due to business adjustments, the Alipay balance service has been terminated from January 1, 2017 (PDT).
If you have remaining balance, please click here to see more details.
Please accept our sincere apologies. "

Evo to je originalna poruka s alipaya
dana85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 12:40   #1950
Ponavljam, to se ne odnosi na nas (hrvate / kupce)

Sent from SM-N910C via Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 12:48   #1951
pa ne mogu vjerovati da je u kartici problem onda. kupujem s istom već 4 godine i nikad nije bilo problema
dana85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 13:40   #1952
Možda ti je ta kartica sa kojom si kupovala prije istekla(dobila novu)pa je trebaš verificirat...neznam...kod mene sve uredno


Sent from my iPhone using Tapatalk
zniranac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 14:15   #1953
Nemam nikakvog iskustva s Aliexpressom ni Alipay-om, pa sam baš iz tog razloga pregledavao ovu temu, i u vezi posljednjih upisa o Alipay Balance service, googlajući sam našao ovo:

https://sale.aliexpress.com/4AUiFoEAkV.htm

Što to znači, i na koga odnosi, nemam pojma.

Što je uopće taj "Balance Service"?

Pretpostavio bih da se radi i o nekom računu na kojem se drži novac na svojem Alipay accountu.

Da li svi koji imaju Alipay account imaju takav račun na kojem drže novac, ili neki da, a neki ne, pa se kod takvih koji nemaju, samo direktno prebacuje novac s njihove bankovne kartice preko Alipay-a do prodavača?

Zašto bi netko uopće imao takav račun, ako mu je bankovna kartica (VISA, Masters itd.) linkana direktno na Alipay account?
Ili su to oni koji nemaju svoju bankovnu karticu linkanu na Alipay, pa povremeno pune svoj račun na Alipay-u, da bi mogli kupovati?

Ili... je to za povrat novca ako naručeno ne stigne?
(Kako bi se onda vršio taj povrat ako se taj račun ukine?)

Vidim da se na nekim stranicam koje spominju Alipay, spominje neki "Wallet". Ima li to veze s tim "Balance Service"?

Inače, kod web stranica Alipay-a nailazim samo na marketinšku samohvalu kako je Alipay super, a vrlo malo objašnjenja...

Zadnje uređivanje The Avenger : 04.03.2017. at 15:21.
The Avenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 18:17   #1954
Quote:
zniranac kaže: Pogledaj post
Možda ti je ta kartica sa kojom si kupovala prije istekla(dobila novu)pa je trebaš verificirat...neznam...kod mene sve uredno


Sent from my iPhone using Tapatalk

moguće da je u tome problem! jel onda karticu verificiram na alipayu?
dana85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 14:05   #1955
Moze li se placati na aliexpressu putem paypala?
TSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 16:45   #1956
Quote:
TSun kaže: Pogledaj post
Moze li se placati na aliexpressu putem paypala?
Službeno ne, mislim da možeš ako se dogovoriš sa prodavačem.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 13:12   #1957
Pozdrav! Prvi put koristim Ali, start loš ;-)
Imam Visa Electron karticu, vezanu na PBZ devizni rn. Na njega prebačeni USD.
Prijavila se na Ali aplikaciju, nađem što želim kupiti, unesem podatke za plaćanje (na Credit/debit card). kliknem da plati, on malo vrti i pokaže ˝payment unsuccessful. Sorry. we currently cannot process youtr order. The total order amount exceeds the credit limit. Please try another form of payment.˝
Iznos koji želim platiti nije veći od iznosa USD na mom rn..
Hvala na pomoći :-)
gama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 22:26   #1958
Mora biti. Nema sto drugo biti razlog


Sent from my MI 5 using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 08:07   #1959
Stavi koji dolar više ako si stavila točno koliko plaćaš. Banka radi konverziju u € pa $ i zato ti je vjerojatno malo više pa odbija. A i ako ideš točno na stanje 0$ nekad neće proć. Mimo toga ja plaćam VE od ZABE i uvijek mi traži token potvrdu pa ti možda i zbog toga ne prolazi, PBZ isto ima neki 3D security... Uglavnom, kad god ti neka kartica ne prolazi uglavnom ti banka odbija, ne stranica pa zovni SZK da vidiš zašto.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 08:21   #1960
na rn imam 28 USD. Plaćam 17 USD. ima znači dosta..
Jesam trebala stavit EUR na račun? ili gdje ˝kliknuti˝čime plaćam ili sl?
Hvala ljudi na pomoći.. :-)
gama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.