Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 11:20   #521
Kako nemože - Muž prvi, Muž drugi, Muž treći .... samo se zapitaj jel voliš gljive ili će sekira da ti presudi .....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:23   #522
Najbolje je kad joj predložiš i pokažeš auto,kaže lijep je,samo to...i drži se toga sve dok ne kažeš da ga ideš kupit,E onda ga jebi


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:52   #523
Ma znaju žene bolje nego mi, bar znaju što žele (vizualno), ne zamaraju se sesrvisima i kvalitetom vozila. Evo mene žena i kćerka doma lome za Rover evoque (ja baš nisam za njega). Urotile se protiv mene i puštaju. Ako ovako nastave morat ću popustiti
__________________
Joj što volim ovaj režim, svi rade a ja ležim!
igor999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:12   #524
Quote:
igor999 kaže: Pogledaj post
ne zamaraju se sesrvisima i kvalitetom vozila.
Pa naravno. Odes do servisa. Ostavis kljuc. Pozovu te i pokupis auto, platis i vozis dalje. Od kvalitete imas garanciju a i nakon toga nesto popravljas dok ne bude previse; onda prodas i kupis novi. A i manje vise danas su auti konfekcija sa dijelova sa police. Tako da....eventualno ubodes neki lemon / montag auto ali to ako si lose srece.

Quote:
Rover evoque (ja baš nisam za njega).
Vizualno je lijep. Kao odrasla Vitara jer su slicni.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 23:48   #525
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Pa naravno. Odes do servisa. Ostavis kljuc. Pozovu te i pokupis auto, platis i vozis dalje. Od kvalitete imas garanciju a i nakon toga nesto popravljas dok ne bude previse; onda prodas i kupis novi. A i manje vise danas su auti konfekcija sa dijelova sa police. Tako da....eventualno ubodes neki lemon / montag auto ali to ako si lose srece.
Mda, kod novog/skupljeg automobila se redovito uče na tvom autu. A proizvođači pederi kakvi već jesu uvijek ubace neki štos da otežaju popravak onom tko nema potrebno znanje i alat. Tipa zapne ti el. naslon za glavu na evoque-u, lola u servisu da bi pogledao gdje je problem odvali plastiku ili djep iza sjedala, pa ga kasnije spoji ljepilom da ne mora prijavit grešku i kupit novi dio. Nakon toga ode pročitat manual gdje piše da za otkačit naslon treba imat metalnu kukicu koja se uvuče kroz skrivene rupe ispod sjedala (bez skidanja plastike i djepa). Kukica dođe 90eur i čeka se bar 20 dana, a šanse da će u taj hr servis opet naletit evoque s blokiranim el. naslonom za glavu su ravne nuli.

Isto vrijedi i za svaki drugi dio, šanse da će imat viška djelova, slomit ili zaboravit vratit koju kopču su preko 99%.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 00:04   #526
Quote:
igor999 kaže: Pogledaj post
Ma znaju žene bolje nego mi, bar znaju što žele (vizualno), ne zamaraju se sesrvisima i kvalitetom vozila.
Ma naravno da žene padaju na vizualno a kvaliteta ih skoro uopće ne zanima. Zato i jesu odabrale nas, lepe ali loše dečke
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 08:40   #527
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Nakon toga ode pročitat manual gdje piše da za otkačit naslon treba imat metalnu kukicu koja se uvuče kroz skrivene rupe ispod sjedala (bez skidanja plastike i djepa). Kukica dođe 90eur i čeka se bar 20 dana, a šanse da će u taj hr servis opet naletit evoque s blokiranim el. naslonom za glavu su ravne nuli.
Pa sto ne bi ovlasteni servis trebao imati i specijalizirani alat kao i dijagnostiku, softwer, pristup najfriskijm podatcima iz tvornice kako i sto popravljati ako se uocila neka serijska greska - i to cini razliku njih od gige iz supe.

Ono sto vrijedja kod nas je da ako imas stelu u servisu sve rade po PS-u a drugima ne.

Evo npr mi slazemo neke specijalne konektore koje kada narucis cekas 6 mjeseci a kostaju 70EUR komad i specijalna kljesta samo za taj tip za pinove ti kostaju 200 EUR-a. A ne kombinirke iz Peveca.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 14:24   #528
Moose test
https://youtu.be/P3U8WQrDEUk
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 20:16   #529
Novi motor za Insigniu:
2.0 bi-turbo dizel
210 ks
480 nm
all wheel drive

http://http://www.carscoops.com/2017/09/opel-insignia-gains-new-210ps-twin.html
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 20:39   #530
Slabo


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 20:44   #531
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
Slabo


Sent from my iPhone using Tapatalk
sto je tu molim te slabo?
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 00:22   #532
480 Nm .... da mi je znat na što su ga nakačili???

A znam, uopće se ne može dobit s manualcem .. Oplo nema manualni mjenjač koji trpi toliko momenta (F40 ide do 400 Nm i to kilavo). AT8 je odgovor.

I btw - taj motor se mogao kupit već ljetos kad smo mi bili na probnoj vožnji. Samo su jasno rekli da isporuke počinju sa MY18.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 10:03   #533
A vidiš ja ih pitao krajem 6.mj. i kažu nema ga u ponudi i ne znaju kad će biti. To očito ovisi o tome tko je koliko potkovan od prodavača

PS da, zato i ide isključivo sa AT-om jer bi se F40 raspao. Baš kao što se događa sa 2.0 Biturbom 195KS 400Nm kada ide uz taj mjenjač: kvačila i dvomaseni im u 50% slučajeva odu prije 100k km, a vjerujem da ni mjenjač ništa bolji neće biti na 200k km.
techno_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 17:13   #534
The newly designed 2.0-liter diesel engine produces 154 kW/210 hp at 4,000 rpm and develops strong torque of 480 Nm/354 lbf ft from only 1,500 rpm thanks to sequential two-stage turbocharging. The top-of-the-line engine always comes in combination with a smooth-shifting eight-speed automatic transmission and all-wheel drive with torque vectoring. The newcomer will celebrate its world premiere at the Frankfurt International Motor Show (September 14-24).





Koning is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 19:24   #535
Koliko od ovih 250 milijuna koje su skurili ove godine je potrošeno na ovoga?
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 19:44   #536
Koliko znam,karavan gsi ide s ovim motorom,jasno ispada da je gsi samo paket opreme,šteta,ubrzanje uprkos ovom momentu 8 sekunda

Jebes ti to bi ovo kadett gsi oprao za dobro jutro


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 20:07   #537
Insigniju podere Astra 1.4T 150ks..Sve zbog senilnog mjenjača.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 20:36   #538
Quote:
Koning kaže: Pogledaj post
Ufff, vrlo neobicna karakteristika momenta, ocito silovanje da bi se postigao cim veci peak marketinga radi. Nadajmo je pouzdanost nece patiti zbog toga.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 13:21   #539
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
Koliko znam,karavan gsi ide s ovim motorom,jasno ispada da je gsi samo paket opreme,šteta,ubrzanje uprkos ovom momentu 8 sekunda

Jebes ti to bi ovo kadett gsi oprao za dobro jutro


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kolko bi ubrzanje trebao imati auto od 5m, ne znam kolko kg i 210 diesel ks? Pa Golf V GTI je s DSG-om i 200 ks ubrzavao za 7,2 s do 100. Jasno da može bolje, ali nije ni ovo loše. Uostalom, koga boli ona stvar za ubrzanje 0-100, sta si osnovnoskolac?
!!MEDO!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 13:41   #540
Pa vjerujem da i ide bolje, i verzija od 170ks je brža koju desetinku nego što navodi proizvođač. Kao i Astra 1,6 biturbo.
__________________
bmw 330xd
gtc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.