Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2017., 00:09   #301
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ma kaj ce vam prepoznavanje
Pun youtube ekipe koja tvrdi da su reptili i reptilski shapeshiftersi. Neki se i prilicno trude dokazati.
Ok, ok, samo nemoj nam poslije cmizdriti kara postaneš žrtva npr. ovoga
https://youtu.be/1fwXi7_xIFE
Samo prerušenog u old granny.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 20:43   #302
Smile

odlična tema i pohvale za Cosmic Wanderer-a

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Orionci imaju svrhu u Božanskom planu , svrhu koje nisu ni svijesni , a ona je da svojim manipulacijama rade situacije i događaje koje će mladim dušama koje se inkarniraju/utjelovljuju na Zemlji donijeti iskustva pomoču kojih će one sazrijevati i evoluirati , a to su sve od reda mračna iskustva , jer su i sami Orionci niskoevoluirani entiteti.
Što kažeš na duhovni napredak bez manipulacije, patnje i negativnosti? Vjerujem da je to moguće i za mlađe duše pa se postavlja pitanje čemu ovaj piramidalni cirkus:

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Tokom vremena Orionski Anunnakiji-Humanoidi i Reptoidi s Orionskog planeta Draco , koji su živjeli i koji još uvijek žive u unutrašnjosti planete Nibiru , vremenom su se razdvajali u frakcije ,
pa je tako nastala frakcija Drakonskih Anunnakija ,
poslije se razdvojila još jedna frakcija koja je sačinjavala "odmetnike" , koji su se pobunili protiv kralja Nibirua Ena ,
a tu frakciju je predvodio nitko drugi nego Jehovah/Enlil ,
sin kralja Nibirua koji je hibrid Drakonskog reptoida i Anunnaki humanoida , pobunio se protiv vlastitog oca , osnovao svoju frakciju i od tada se borio protiv oca , polu-brata Enkija
zvuči kao meksička sapunica. Imaš političare, akrone, reptile, biorobote, bankare u piramidi i kad otkriješ jednu razinu pojavi se nova. Jednostavno zvuči kao loše zamišljena serija, kako je moguće da je kreator tako nešto stvorio?

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Koliko ja ZNAM ovaj se forum zove Alternativa , a koliko ja VIDIM Alternativaca nema nigdje , samo pokoji , vidim samo AGENTE Orionskog Matriksa , plačene i dobrovoljne/nesvijesne , koji pokušavaju na sve načine Alternativu vratiti NATRAG u STADO.
čudim se da pišeš na ovom forumu, a ne na nekom gdje ima manje trolova. Imaš opciju "ignore list" za Biljku i ekipu, dok recimo Kerefek rastura na Gospodarstvu ali mu Alternativa ne leži najbolje.

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Problem njhov veliki i jeste što su se ljudi jako namnožili i još se uvijek množe , pa im iz tog razloga i treba jedan veliki 3. svjetski-nuklearni rat , gdje će pomrijeti barem dvije trečine svijetskog stanovništva i iz tog razloga su i planirali kroz Clintonovu isprovocirati rat s Rusima , međutim predsjednik je postao Trump pa možda on i neće biti u cijelosti njihova marioneta , kao što su bili svi prethodni predsjednici , to još treba vidjeti.
Trump je naravno marioneta, možda još nije poslušan kao Clinton kad ga hipnotiziraju.

Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Uzmi analogiju... mi ljudi, bića 3 denziteta hranimo se životinjama i biljkama, bićima 2 denziteta. I mi ljudi imamo totalnu kontrolu nad našim izvorom hrane osim ako ne misliš da se grupa pilića u kokošinjcu može opirati vlasniku imanja? Ako se i koja grupa životinja namnoži (tipa divlje svinje u loklanoj šumi) mi jednostavno pošaljemo obližnje lovačko društvo da ih dovede "na mjeru". Sa biljakama je još lakše. Sječemo i palimo što nam se prohtje.
dobra analogija ali opet i ljudi ne mogu raditi što žele sa "nižima".

npr. zakoni štite određene biljke i životinje, Vegani aktivno štite sve životinje, Ekolozi sabotiraju onečišćivače, a karma se brine da lovci obole i ispaštaju.

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Trenutno na Zemlji oko 1/3 ljudske populacije su nerazvijene svijesti/duše

1/3 ljudi na Zemlji su mlade duše

1/3 ljudi na Zemlji su zrele duše
mislim da to drži vodu, odnosno probati ću preciznije:

5% pshopati, reptili, inkarnacije iz dubokog pakla
10% gray, bioroboti, organski portali
30% vrlo mlade duše, lako manipulirani
40% srednje duše, vjeruju u "politiku"
10% zrele duše
5% stare duše

Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Kada već pričamo o NLO-ima, postoji teorija da se unutar tih letjelica ustvari nalazi skupina plavokosih ljudi, koja ima svoju vojnu bazu smještenu iza Antarktike.
da ne misliš na likove poput Ashtara Sherana: https://www.youtube.com/watch?v=h6I5Ju-wqVM

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Drago mi je da si zainteresiran za ovu temu , ali Steven Greer je jedan od mnogih mračnih orionskih agenata koji su infiltrirani u svim sferama života
https://www.youtube.com/watch?v=oMbDPEOdezM

inače, dovoljno je 5-10 sekundi da se nanjuši namjera.

zajednički nazivnik svim manipulatorima je da ih odaje na eng "creepiness" i "weird energy".

Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
U Mišakovoj knjizi "Sve piše u novinama".. u poglavlju "susret sa gmazovima" Mišak iznosi par zanimljivih činjenica:
stara, odlična priča!

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
odlične informacije! https://www.youtube.com/watch?v=2YGvgVnmZZE
joskoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 17:08   #303
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Što znači pozitivan vanzemaljac?
To znači visoko evoluiran , a Enki sa Siriusa je bio visokoevoluiran , dok su Orionski Anunnakiji i Reptoidi niskoevoluirani negativci.
kažeš da Putin ima podršku pozitivnih što se čini točno jer samostalno ne bi izmanevrirao situaciju. Ako su pozitivni evoluirali u 5tu dimenziju kako to da slapaju ugovore s Putinom koji je ipak puno manje zlo ali opet zlo? To je kao kad ljudi na izborima glasaju za nekoga tko manje krade od drugoga.

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Budimo logični. Ako je dokazano da se sa niti jednom današnjom postojećom , sofisticiranom tehnologijom to ne može napraviti/sagraditi , zar onda jedini logičan zaključak svakog imalo inteligentnog čovjeka neće biti da su se piramide gradile vanzemaljskom tehnologijom?
Ako ne može sa ZEMALJSKOM tehnologijom , onda može samo sa VANZEMALJSKOM.
Tu se postavljaju 2 pitanja - ako su ti annunakiji imali lasere, antigravitaciju i putovali u centar zemlje i sl tada im se sigurno ne isplati stvarati i kontrolirati ljude koji će iskopati zlata u 1000godina kao oni u par dana.

Također ako su iz nematerijalne 4-te dimenzije tada im ni ne trebaju trodimenzionalne piramide i zlato, već samo energija.
joskoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 19:08   #304
Quote:
joskoo kaže: Pogledaj post
Tu se postavljaju 2 pitanja - ako su ti annunakiji imali lasere, antigravitaciju i putovali u centar zemlje i sl tada im se sigurno ne isplati stvarati i kontrolirati ljude koji će iskopati zlata u 1000godina kao oni u par dana.

Također ako su iz nematerijalne 4-te dimenzije tada im ni ne trebaju trodimenzionalne piramide i zlato, već samo energija.
Ja mislim da su tu samo da ukradu našu energiju; nešto kao u filmu matriks. Zamisli koliko energije se može ukrasti ako samo preusmjeriš pažnju ljudi u određenom smjeru. Zato ja mislim da je današnja televizija posrednik koji krade našu energiju, odnosno preusmjerava našu pažnu (energiju, namjeru) u potrebnom smjeru.

Pogledajte od 5:30 šta lik kaže, tako zapravo i rade od prvog stoljeća držeći nas u neznanju i zabludi.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 14:49   #305
Obavezno pogledajte:
https://youtu.be/m0U3xjdGEqk
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 19:45   #306
E, OVO JE NEOBORIV DOKAZ DA POSTOJE: u ledu Sibira pronašli letjelicu i tijelo izvanzemaljca?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 19:19   #307
Anonymus poručuju: NASA će uskoro objaviti potvrdu postojanja vanzemaljaca inteligentnijih od nas
Sve se bojim.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 19:55   #308
Zamisite da neka financijski, znanstveno i brojčano velika sila želi nametnuti; ili barem izvršiti kakav eksperiment sa uvođenjem nove religije u široke mase ljudi religiju prema kojoj se svi moramo čipirati; da postoe Vanzemaljci, da postoje više razine, dimenzije i denziteti realnosti, da je prva stepenica u mogućem spasenju čovječanstva u tome da se čipiramo i izgbimo jako veliki dio privatnosti.

Bi li u današnje doba ta sila mogla imati kakav uspjeh sa tim eksperimentom ili sa nametanjem te religije širokim masama?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 20:54   #309
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Zamisite da neka financijski, znanstveno i brojčano velika sila želi nametnuti; ili barem izvršiti kakav eksperiment sa uvođenjem nove religije u široke mase ljudi religiju prema kojoj se svi moramo čipirati; da postoe Vanzemaljci, da postoje više razine, dimenzije i denziteti realnosti, da je prva stepenica u mogućem spasenju čovječanstva u tome da se čipiramo i izgbimo jako veliki dio privatnosti.

Bi li u današnje doba ta sila mogla imati kakav uspjeh sa tim eksperimentom ili sa nametanjem te religije širokim masama? [
Pa već u određenom dijelu i imaju.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 21:02   #310
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Pa već u određenom dijelu i imaju.
Ne vidim da igdje imaju makar kritičnu masu. A kamoli neki iole značajan postotak.

I još jedno pitanje. Zamislite da vam ta sila ponudi da će vam omogućiti pristup u sjećanje prošlih života. Svega će te se sjećati jasno. I bivanja u majčinoj utrobi i umiranja... ma svega. Uz uvjet da se čipirate, odreknete se dobrog dijela svoje privatnosti, te prionete uz tu religiju i propovijedate je.

Biste li pristali na takav deal? Meni deal sa sječanjem na prošle živote zvuči nevjerojatno primamljivo.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 21:15   #311
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ne vidim da igdje imaju makar kritičnu masu. A kamoli neki iole značajan postotak.
Ne baš u navedenoj formi, nego u segmentima te forme kao čipiranje i kontrola nad populacijom, po istraživanjima velik broj vjeruje u izvanzemaljce, i sve ide ka općem prihvaćanju ideje koju ste naveli.
Quote:
I još jedno pitanje. Zamislite da vam ta sila ponudi da će vam omogućiti pristup u sjećanje prošlih života. Svega će te se sjećati jasno. I bivanja u majčinoj utrobi i umiranja... ma svega. Uz uvjet da se čipirate, odreknete se dobrog dijela svoje privatnosti, te prionete uz tu religiju i propovijedate je.

Biste li pristali na takav deal? Meni deal sa sječanjem na prošle živote zvuči nevjerojatno primamljivo.
Ne, moj je duh previše učvršćen u mom stanju svijesti, u kratko ne bih nasjeo, jer da nam žele dobro bilo bi nam dobro, budući da svijet ima sve resurse za to.
Ali tako nam nije zbog ISKONSKOG ZLA, koje nas je sve bacilo u ovo jadno stanje da nismo ni svjesni da smo sinovi Božji.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 23:42   #312
Nastao bi kaos u svijetu, ali voljela bih to doživjeti. Negdje moramo krenuti da bi mogli početi otvarati naše umove za nešto više.

Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ne vidim da igdje imaju makar kritičnu masu. A kamoli neki iole značajan postotak.

I još jedno pitanje. Zamislite da vam ta sila ponudi da će vam omogućiti pristup u sjećanje prošlih života. Svega će te se sjećati jasno. I bivanja u majčinoj utrobi i umiranja... ma svega. Uz uvjet da se čipirate, odreknete se dobrog dijela svoje privatnosti, te prionete uz tu religiju i propovijedate je.

Biste li pristali na takav deal? Meni deal sa sječanjem na prošle živote zvuči nevjerojatno primamljivo.
Koliko god me privlačili prošli životi ipak mi je negativnih stvari više nego pozitivnih. Zašto jednostavno ne otići na regresiju? Privatnost mi je užasno bitna iako čipirani već jesmo na neki način, cijeli svijet ima mobitele, to je to. No moram reći da mi je sumnjivo da bi netko nudio znanje, mogućnost prelaska na viši nivo svijesti i ostale blagodati bez da se plati dobra cijena za to.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 07:15   #313
S religijske teme "Sudnji dan" bio sam upitan o izvorima informacija o obračunu sa "Sotonom", ali te informacije spadaju na Alternativu pa ću odgovoriti preko linka na ovaj post. Originalni tekst: #29 #
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Otkud ti takva saznanja?
Corey Goode i David Wilcock su dobro opisali situaciju u Sunčevom sustavu i na Antarktici. Kada želim svježije informacije idem na Cobra Portal gdje daju linkove na transkripte njegovih najnovijih intervjua.
Predstavnici federacije pozitivnih civilizacija su u svakodnevnom kontaktu s mnogim ljudima ali je pitanje što se od toga objavljuje i na koji je način dostupno. Te su teme više vezane za naš spiritualni razvoj nego na taktičke izvještaje. Tu su mi Kryon i gospodin Lee kao medij trenutno najdraži na jutubu, ali ima i mnogo drugih, a od besplatno dostupnih pisanih materijala prošao sam zapise Ra seansi i još čitam materijale na L/L Research. Na ufo konferencijama (na primjer Mt. Shasta) nađe se zanimljivih objavljenih predavanja i razgovora.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 10:43   #314
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
S religijske teme "Sudnji dan" bio sam upitan o izvorima informacija o obračunu sa "Sotonom", ali te informacije spadaju na Alternativu pa ću odgovoriti preko linka na ovaj post. Originalni tekst: #29 #
Corey Goode i David Wilcock su dobro opisali situaciju u Sunčevom sustavu i na Antarktici. Kada želim svježije informacije idem na Cobra Portal gdje daju linkove na transkripte njegovih najnovijih intervjua.
Predstavnici federacije pozitivnih civilizacija su u svakodnevnom kontaktu s mnogim ljudima ali je pitanje što se od toga objavljuje i na koji je način dostupno. Te su teme više vezane za naš spiritualni razvoj nego na taktičke izvještaje. Tu su mi Kryon i gospodin Lee kao medij trenutno najdraži na jutubu, ali ima i mnogo drugih, a od besplatno dostupnih pisanih materijala prošao sam zapise Ra seansi i još čitam materijale na L/L Research. Na ufo konferencijama (na primjer Mt. Shasta) nađe se zanimljivih objavljenih predavanja i razgovora.
Hvala, malo ću baciti oko, smatram to zanimljivo štivo koje po maštovitost i nadmašuje mnoge romane.
A možda dobijem inspiraciju za još duhovitiji potpis.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:10   #315
Quote:
joskoo kaže: Pogledaj post
odlična tema i pohvale za Cosmic Wanderer-a

Što kažeš na duhovni napredak bez manipulacije, patnje i negativnosti? Vjerujem da je to moguće i za mlađe duše pa se postavlja pitanje čemu ovaj piramidalni cirkus:

zvuči kao meksička sapunica. Imaš političare, akrone, reptile, biorobote, bankare u piramidi i kad otkriješ jednu razinu pojavi se nova. Jednostavno zvuči kao loše zamišljena serija, kako je moguće da je kreator tako nešto stvorio?
Pozdrav Joško , hvala na lijepim riječima.

Duhovni napredak ili evolucija svijesti duša nije moguća bez patnji i negativnosti koju na ovoj planeti stvaraju Orionci ili negdje drugdje neki drugi manipulatori , jer mlada duša u svojoj evoluciji svijesti treba mnoga i razna mračna iskustva da bi kroz njih evoluirala.

Svijest mlade duše kod čovjeka je , prije nego što je uopće postala/poistovjetila se s ljudskim tijelom , bila životinjska svijest , prošla je kroz sve niže faze evolucije prije nego što je evoluirala toliko visoko da se poistovjeti s formom čovjeka i zato neki planetu Zemlju i nazivaju "Dječja Planeta" , jer su 99% žitelja-ljudi inkarniranih na njoj , duše-svijesti koje su svoju evoluciju započele upravo na ovoj planeti , prolazeći/inkarnirajući se kroz bezbrojne mineralne , biljne i životinjske forme prije nego su dostigle dovoljno visok nivo svijesti da se inkarniraju u ljudskom tijelu.

Dok su prolazile kroz mnogobrojne biljne i životinjske forme te duše-svijesti su bile u jedinstvu svijesti , jedinstvu sa svim oko sebe , ali na nesvijesnom nivou jer nisu imale razvijeno mentalno/misaono tijelo.
Kad je svijest duše evoluirala toliko visoko da se može poistovjetiti sa ljudskim tijelom , svijest duše je dobila na dar misaono tijelo i adekvatni alat-ljudski mozak , s kojim može stvarati-kreirati-razmišljati.

Samim razmišljanjem ta dječja duša-svijest u tijelu čovjeka , po prvi put je dobila moć , a s tom moći je započeto i kreiranje ega-iluzije odvojenosti od svih i svega , što je vodilo do sve mračnijih i mračnijih iskustava svijesti duše , iskustava odvojenosti od drugih-od cijeline(ubijanja,ratovi,krvoprolića) , a to je na kraju vodilo i još uvijek vodi do univerzalnog zakona uzroka i posljedice , kojeg neki nazivaju karma , pa tako iz inkarnacije u inkarnaciju....

Orionci na ovoj planeti i neki drugi manipulatori na nekoj drugoj planeti nisu ništa drugo nego veliki učitelji za ove dječje-mlade duše , oni su samo božanski pijuni koji nisu ni svijesni svojih uloga u Kreaciji.

Možda se pitaš zašto su za većinu ljudi sve ovo samo teorije zavjere i zašto neki na ovom forumu i zubima i noktima pokušavaju obraniti ovu svoju iluziju zvanu život na zemlji. Upravo zato jer su to mlade duše o kojima je riječ ovdje i kojima su Orionci veliki , ali za njih nevidljivi učitelji , koji su im obezbjedili/obezbjeđuju iskustva koja su opet ovima potrebna za evoluciju svijesti i zato naravno ovi ne bi tu ništa ni mijenjali i sve je kako treba da bude , osim možda nekih sitnica....

Nitko nije kriv za ničiju patnju , sve je onako kako treba da bude.
Orionski vanzemaljski manipulatori zajedno s Arhoncima manipuliraju masama na njima nevidljive načine , ali iskustva i iluzija koju ti manipulatori stvaraju odgovara većini ljudi , upravo iz razloga što su to mlade duše kojima trebaju ta i takva iskustva u iluziji odvojenosti koju im manipulatori stvaraju ,dok manjini kojima je dosta takvih iskustava , a to su sve zrele i zrelije duše-svijesti , njima je sve jasno kao dan , cijela manipulacija ovih vanzemaljskih okupatora , a za koju možemo vidjeti kako je sve agresivnija iz dana u dan , kako se Zemlja uzdiže u vibracijama.

Svrha evolucije svijesti je jedinstvo/sjedinjenost svijesti , a karakteristika-svrha ega , koji je ustvari fiktivni-nepostoječi identitet , je stvaranje što veće iluzije odvojenosti-razdvojenosti od svih i svega i tek kada ego dođe do svog vrhunca odvojenosti , on se postepeno raspada , a svijest duše ide sve više prema jedinstvu svijesti , a u tom jedinstvu svijesti su ili to jedinstvo osjećaju , zrelije duše-svijesti kod kojih je karakteristično sve veće suosjećanje prema svima i svemu.

Suosjećanje dolazi samo sa barem djelomično otvorenom srčanom-četvrtom čakrom ili energetskim centrom i sve ostalo je glumljenje ili oponašanje suosjećanja , a pošto su kod većine ljudi otvorene samo tri donje čakre , čovjek je samo malo evoluiranija životinja koja sve oponaša , pa i suosjećanje.

Što se čovjek više uzdiže u svijesti-evoluira , sve više mu se otvaraju njegovi viši energetski centri-čakre i samim tim on ulazi u sve više dimenzije svijesti , gdje vlada sve veće i veće jedinstvo-sjedinjenost svijesti , koju možemo nazvati i bezuvjetna ljubav.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:08   #316
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
po istraživanjima velik broj vjeruje u izvanzemaljce
Više ne treba vjerovati u vanzemaljce , kad ih možeš vidjeti i dovoljno je nabaviti jedan dalekozor , najbolje 10x50(x10povećanje , 50mm širina objektiva) , može i najjeftiniji , nije važno i ako živiš u gradu , izići na krov zgrade kad je uvečer vedro i čisto nebo i gledati dalekozorom polako , smireno , po cijelom noćnom nebu.

Vidjeti ćeš razna sazviježđa , zvijezde i neke planete kao male točkice koje stoje na mjestu. Ako budeš malo strpljiviji vidjeti ćeš i ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=Lja3keHObYw

https://www.youtube.com/watch?v=lD9CAo0QJtI

U zadnja 3 mjeseca vidio sam najmanje oko 300 ovakvih vanzemaljskih letjelica i to na različitim visinama , samo jednu ili dvije u formaciji , kako se materijaliziraju i dematerijaliziraju....gledajući dalekozorom sat , sat i pol , a kad sam bio u jednom mjestašcu na brdu , gledao sam ih čak i bez dalekozora..... uglavnom lete na jako velikim visinama , veliki su po dimenzijama i isijavaju svijetlost iznutra prema van za razliku od zemaljskih satelita i zemaljske ISS stanice , koje sam također viđao mnogo puta i koji reflektiraju bliještavu sunčevu svijetlost na svojim panelima najduže 20sekundi i ti sateliti su vidljivi do najviše sat , dva poslije sumraka i prije zore , evo nešto o satelitima i ISS-u:

https://www.calsky.com/cs.cgi/Satell...82926782740196

Viđao sam vanzemaljske letjelice i prijašnjih godina , ali nikada u ovolikom broju kao ove godine.
Sad bi se netko upitao "Čiji su?" , a ja mu sa sigurnošću mogu odgovoriti "Naši su" , to su vanzemaljske letjelice anđela čuvara ove planete ili kako ih neki nazivaju Galaktička Federacija Zvijezdanih Nacija - pozitivni vanzemaljci -zaštitnici , o kojima sam več mnogo pisao na ovoj temi.

To nisu Orionci , Orionci nas ovdje drže u zatvoru , njima vraćate svoje kredite između ostalog.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:58   #317
Ima ih, ima, ne znam ni jednog osobno ko ti ali sam x puta promatrao razna manja svijetla kako se neprirodno kreću po 5, 10, 15 min

+ snimke sa nasinih postaja pa posivi ekran i brišu to ali ponekad netko uhvati prije..

Dobri su, brutalni
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:03   #318
Ponekad za sebe mislim da sam vanzemaljac, imao sam jedan događaj kao klinac, jedan dan..čudan..ne mogu pričati kaj
Ne smijem, mogu reći da jesam dobio neku drugu svijest na 5 ili malo više minuta.. ali ne smijem odati što, oni jesu tu su, svakako...
Ne trolam...
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:21   #319
Welcome to the club
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:50   #320
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post

Ja nisam iz reda reptiliana..a ovaj nije uopće ozbiljan
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.